320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis on teie seos lemmiku Briiti klubiga?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis on teie seos lemmiku Briiti klubiga?

    Küsin huvi pärast, kas keegi siin elab praegu UKs või käib oma lemmiku suurklubi mängudel elades Eestis, jne? Kuidas alagas see armastus - kas elasid seal, või käisid tuttava juures vaadates koos temaga mänge või midagi muud?

    Ühesõnaga mis on postitajate tegelik seos oma lemmikklubiga Suurbritaaniast?

    TV fänne, armchair brigade, glory hunters (a'la sest see ja see klubi on lahe blablabla) palun mitte vastata.

    Mu enda lugu on lihtne, elasin Cardiffis ja seal Ninan Park'is sain nakatatud. Seni aeg ajalt käin UKs et vaadata Bluebirdside mänge. Mul eriti vedas kui sel aastal tänu mu Walesist tuttavatele sain võimaluse toetada Keirdiffi ka Wembley staadionil. Tahaks loota et Cardiff kunagi hakkab esinema ka Premier Leagues, aga kui aus olla mul on poogen mis liigas nad mängivad - ma ei usu et komme reisida UKsse et laulda staadionitel koos Walesi parima klubi fännidega kunagi kaob.

    #2
    Endalegi üllatuseks ei pea Cityt kõige suuremaks rivaaliks/ vaenlaseks. Võiks öelda, et lausa lootsin nende Premierisse jõudmist ning ei ole nendele praegugi väga vastu(kaasa siiski ei ela...). Ehk seetõttu, et neist enne suurt teadnud pole, võiks ju veidi teada Manchesteri paremuselt teisest klubist
    free klondike solitaire games

    Kommentaar


      #3
      Hea marketing.
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        #4
        Upup.
        Jõhkralt hea potensiaaliga teema.

        Kommentaar


          #5
          Arvestades su avatari vahetusi, siis saaksid iga nädal siia postitada?

          Kommentaar


            #6
            Loe OP postitus läbi ja siis tule siia lälisema. Ma ei ole mingi õige fänn (veel) ja pole selleks ennast kunagi pidanudki (kuigi tahaks).
            A mis sa tegid? Nägid kuidas Chelsea võitis sitaks ja hakkasid fännama peale TV6st CL-i vaatamist? Või oled kohapeal ka käinud? Illumineeri.

            Kommentaar


              #7
              Amos loe op uuesti. Loevad ainult need kes kõigepealt kohal käisid ja siis fänniks hakkasid. ülejäänud oleme kõik tv armchair glory gloryd.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                Küsin huvi pärast, kas keegi siin elab praegu UKs või käib oma lemmiku suurklubi mängudel elades Eestis, jne? Kuidas alagas see armastus - kas elasid seal, või käisid tuttava juures vaadates koos temaga mänge või midagi muud?

                Ühesõnaga mis on postitajate tegelik seos oma lemmikklubiga Suurbritaaniast?

                TV fänne, armchair brigade, glory hunters (a'la sest see ja see klubi on lahe blablabla) palun mitte vastata.

                Mu enda lugu on lihtne, elasin Cardiffis ja seal Ninan Park'is sain nakatatud. Seni aeg ajalt käin UKs et vaadata Bluebirdside mänge. Mul eriti vedas kui sel aastal tänu mu Walesist tuttavatele sain võimaluse toetada Keirdiffi ka Wembley staadionil. Tahaks loota et Cardiff kunagi hakkab esinema ka Premier Leagues, aga kui aus olla mul on poogen mis liigas nad mängivad - ma ei usu et komme reisida UKsse et laulda staadionitel koos Walesi parima klubi fännidega kunagi kaob. :deemon https://www.myprepaidcenter.bid/
                Being a football fan means a lot to us especially to the genuine supporters. Football is what brings us together.
                I live and breath football, I live and breath Arsenal!
                Cheers! And come on you Gunners!

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                  Küsin huvi pärast, kas keegi siin elab praegu UKs või käib oma lemmiku suurklubi mängudel elades Eestis, jne? Kuidas alagas see armastus - kas elasid seal, või käisid tuttava juures vaadates koos temaga mänge või midagi muud?

                  Ühesõnaga mis on postitajate tegelik seos oma lemmikklubiga Suurbritaaniast?

                  TV fänne, armchair brigade, glory hunters (a'la sest see ja see klubi on lahe blablabla) palun mitte vastata.

                  Mu enda lugu on lihtne, elasin Cardiffis ja seal Ninan Park'is sain nakatatud. Seni aeg ajalt käin UKs et vaadata Bluebirdside mänge. Mul eriti vedas kui sel aastal tänu mu Walesist tuttavatele sain võimaluse toetada Keirdiffi ka Wembley staadionil. Tahaks loota et Cardiff kunagi hakkab esinema ka Premier Leagues, aga kui aus olla mul on poogen mis liigas nad mängivad - ma ei usu et komme reisida UKsse et laulda staadionitel koos Walesi parima klubi fännidega kunagi kaob.
                  Mille poolest sinu Cardiffis saadud viirus minu telekast saadud viirusest parem on?

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Isadore Vaata postitust
                    Being a football fan means a lot to us especially to the genuine supporters. Football is what brings us together.
                    I live and breath football, I live and breath Arsenal!
                    Cheers! And come on you Gunners!
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Pane püksi tagasi, Isadore on mehe nimi.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas vtp Vaata postitust
                        Pane püksi tagasi, Isadore on mehe nimi.
                        Ära diskrimineeri Marvi!

                        Kommentaar

                        Working...
                        X