320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veits nalja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Vastus teemale \'Veits nalja\'

    Nimelt esimene asi mida N. Amstrong Kuu peal ütles olevat olnud \"Good luck Mister Gretski\" (nimes võin eksida)
    Lapsepõlves kui Neil Armstrong veel poisike oli ja teistega palli mängis, lendas pall naabri aeda. Naabrite perekonna nimi oli Gretski. Armstrong saadeti siis üle aia palli ära tooma. Kogematta kuulis Ta kuidas abielupaar tülitses, õigemini seda mida naine oma mehele ütles:
    \" You will get the blowjob when the little boy in the next door walks on the moon.\"


    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    Supermees lendab linna peal ringi ja näeb, et Ämbliknaine maas, jalad laiali. Supermees mõtleb,kui teeks ühe kähkuka.
    Mõeldud-tehtud. Lendab superkiirusega alla ning suure kaarega ruttu üles.
    Ämbliknaine küsib: \"Mis see veel oli?\".
    Nähtamatu Mees: \"Ei tea,aga ilge valu käis persest läbi.

    Kommentaar


      #77
      Vastus teemale \'Veits nalja\'

      > New Yorgi keldribaaris napsutavad ühes lauas juut ja hiinlane. Vestlus
      > läheb mingile poliitilisele teemale, mille suhtes mõlemal on
      > väljakujunenud ja kaljukindel arvamus. Vaidlus võtab tuurid üles ja
      > ägeneb, kuni viimaks kargab juut püsti ja annab hiinlasele
      > täiega vasta
      > tuuti. Hiinlane küsib imestunult, et mille eest see nüüd tuli.
      >
      > \"Pearl Harbori eest!\" vastab vihane juut.
      >
      > \"Pearl Harborit pommitasid ju japsid; mina olen hiinlane!\"
      > kostab nördinud
      > pilusilm.
      >
      > Juut rehmab käega: \"Chinese, Japanese – same fucking
      difference.\"
      >
      > Kired näivad vaibuvat; istutakse lauda tagasi, juuakse ja vaieldakse
      > edasi. Ühel hetkel kalpsab silmnähtavalt ärritunud hiinlane
      > püsti ja äigab
      > juudile sellise tou, et hambad mängivad tagumikus klaverit.
      >
      > \"Mille eest see siis nüüd oli?\" jahmub juut.
      >
      > \"Titanicu eest!\" kähvab hiinlane.
      >
      > \"???\" hämmeldub juut.
      >
      > Hiinlane ülbitseb vastu: \"Iceberg, Goldberg – same fucking
      > difference!\"

      Kommentaar


        #78
        Vastus teemale \'Veits nalja\'

        Juut ostis 100 dollari eest eakalt talumehelt eesli. Talumees pidi vastavalt kokkuleppele eesli juudile tooma järgmisel päeval, ent too ilmus kohale ilma eeslita.
        \"Vabandust, eesel kõnges ära,\" seletab talumees vaikselt.
        \"Siis anna minu 100 dollarit tagasi!\"
        \"Ei saa anda, kulutasin need juba ära\" podiseb talumees nina alla.
        \"Hea küll siis, jäta vaid eesel mulle!\"
        \"Aga mida sa surnud eesliga tegema hakkad?\"
        \"Panen ta loteriile auhinnaks.\"
        \"Kes see surnud eeslit auhinnaks tahab?!\"
        \"Küll tahetakse,\" on juut endas kindel. \"Ma lihtsalt ei ütle, et eesel kõngenud on.\"
        Möödub pool aastat. Talumees kohtub juudiga ja pärib: \"Mis sai sellest surnud eeslist?\"
        Juut räägib: \"Nagu tookord planeerisin, nii ka tegin. Panin eesli loteriile auhinnaks, müüsin kokku 500 loteriipiletit hinnaga 2 dollarit tükk. Kokkuvõttes õnnestus teenida 898 dollarit kasumit.\"
        \"Kuidas see võimalik on?! Kas keegi ei protesteerinud?\"
        \"Üks noormees protesteeris. See, kes eesli võitis. Ta oli päris vihane. Andsin talle õiglaselt tema 2 dollarit tagasi.\"

        Loo moraal - MARKETING ON ÄRI ALUS !

        Kommentaar


          #79
          Vastus teemale \'Veits nalja\'

          Kitseema hakkab poodi minema ja õpetab lastele, et kedagi ei tohi
          sisse lasta peale tema, parool on: \"Imen tissi\" Hunt kuulab aga samal
          ajal nurga taga pealt. Kui kitseema on juba metsatuka taha kadunud,
          hiilib hunt ukse taha ja koputab. Kitsetalled nõuavad kohe parooli.
          Hunt ütleb peenikese haalega: \"Imen tissi\". Selle peale kostab seest:
          \"Sina, hunt, võid munni imeda, meil on videovalve!

          MINU VERSIOON:
          Võimees hakkab tööle minema ja õpetab võitalledele, et kedagi ei tohi
          sisse lasta peale tema, parool on: \"Imen võid\" Toss kuulab aga samal
          ajal nurga taga pealt. Kui võimees on juba metsatuka taha kadunud,
          hiilib Toss ukse taha ja koputab. Võitalled nõuavad kohe parooli.
          Toss ütleb peenikese haalega: \"Imen võid\". Selle peale kostab seest:
          \"Sina, Toss, võid koogelmoogelit imeda, meil on videovalve täieliku võikeskuse ja võiülemaga!

          Turvalevelid mis võivad kitsetalledel(võitalledel) olla:
          I LEVEL: võimehed valvavad peaust
          II LEVEL: võipakid lisatud tagaukse juurde
          III LEVEL: võipakid peaukse juurde
          IV level: võimehed kõigi uste juures
          V LEVEL: võipakid maja ees
          VI LEVEL: võimeestel võipüssid
          VII LEVEL: võimeestel võimasinad
          VIII LEVEL: täiuslik võikeskus võiülemaga- praegu see neil

          Kommentaar


            #80
            Vastus teemale \'Veits nalja\'

            pakun täiesti huupi et Van Nistelrooy on ka Hiiumaalt
            aga originaal versioon oli siiski päris hea

            Kommentaar


              #81
              Vastus teemale \'Veits nalja\'

              Algselt postitas ek


              pakun täiesti huupi et Van Nistelrooy on ka Hiiumaalt
              aga originaal versioon oli siiski päris hea
              ei ole

              Kommentaar


                #82
                Vastus teemale \'Veits nalja\'

                Anekdooti ei räägi, naljandit ei vesta. Tahtsin lihtsalt meelde tuletada, et Aivo Pihlakas on kõva sepp.
                sigpic

                Kommentaar


                  #83
                  Vastus teemale \'Veits nalja\'

                  Firma jõulupidu

                  1. detsember
                  To: Kõigile kaastöötajatele

                  Mul on hea meel teatada, et meie firma jõulupidu toimub 20. detsembril
                  Argentiina grillrestoranis. Meeleolu loomiseks on ruumid dekoreeritud ja
                  väike bänd mängib jõulumeloodiaid. Jõuluvana kehastab meie firma
                  juhataja. Töötajad võivad üksteisele kinke teha, kusjuures kinkide
                  väärtus ei tohiks ületada 200 krooni.
                  Ma soovin Teile ja teie peredele rahulikku advendiaega.

                  Tiina Tihane
                  Personialiosakonna juhataja

                  2. detsember
                  To: Kõigile kaastöötajatele

                  Tähelepanu! Eilne teade ei olnud mitte mingil juhul mõeldud meie
                  moslemitest kolleegide seltskonnast isoleerimiseks. Me teame, et nende
                  pühad meie omadega ei kattu ning seepärast nimetame meie kohtumist
                  siitpeale aastalõpupeaoks. Samuti jäävad ära kuusk, jõuluvana ja
                  jõulumuusika.

                  Tiina Tihane
                  Personialiosakonna juhataja

                  3. detsember
                  To: Kõigile kaastöötajatele

                  Mulle on saabunud vihje anonüümsete alkohoolikute liikmelt, milles
                  nõutakse \"kuiva\" lauda. Mul on hea meel sellele soovile vastu tulla,
                  kuid tuletan meelde, et anonüümsus pole enam garanteeritud. Lisaks jääb
                  finantsosakonna vahelesekkumise tõttu ära kinkide jagamine, kuna 200
                  krooni olevat liiga palju raha.

                  Tiina Tihane
                  Personialiosakonna juhataja

                  7. detsember
                  To: Kõigile kaastöötajatele

                  Mul õnnestus reserveerida kaalujälgijatele laud puhvetist võimalikult
                  kaugel ning rasedatele WC lähedale. Homod tohivad koos istuda ja lesbid
                  ei pea koos homodega istuma, vaid neil on eraldi laud. Loomulikult
                  saavad homod oma lauale lillekaunistused. Kas lõpuks rahul???

                  Tiina Tihane
                  Tuuleveski juhataja

                  9. detsember
                  To: Kõigile kaastöötajatele

                  Iseenesest mõistetavalt kaitseme me mittesuitsetajaid suitsetajate eest.
                  Me kas jagame saali paksu eesriidega kaheks või püsitame suitsetajatele
                  eraldi telgi.

                  Tiina Tihane
                  Personalivägistamisosakonna juhataja

                  10. detsember
                  To: Kõigile kaastöötajatele

                  Taimetoitlased! Teid ma veel ootasingi! Mul on täiesti savi, kas teile
                  sobib või mitte, aga me läheme grillrestorani!!! Minu pärast võite
                  20ndal kasvõi kuu peale lennata, et \"surmagrillist\" võimalikult
                  kaugel
                  istuda. Vedage ennast salatibaari ja närige tomateid! Muideks, tomatitel
                  on kah tunded ja nad karjuvad, kui neid katki lõigatakse. Ma olen neid
                  karjumas kuulnud!!!!!!
                  Soovin Teile kõigile näruseid jõule, jooge ennast täis ja kärvake!!!!!!!!

                  Mõrd kolmandalt korruselt

                  14. detsember
                  To: Kõigile kaastöötajatele

                  Soovin kõigi nimel proua Tihasele kiiret taastumist. Palun toetage mind
                  ja saatke sanatooriumisse kaarte paranemissoovidega.
                  Juhatus otsustas meie peo 20. detsembril ära jätta. Selle asemel saavad
                  töötajad tasustatud vaba päeva.

                  Toomas Kask
                  Personialiosakonna juhataja KT

                  Kommentaar


                    #84
                    Vastus teemale \'Veits nalja\'

                    Algselt postitas Van Nistelrooy

                    MINU VERSIOON:
                    Võimees hakkab tööle minema ja õpetab võitalledele, et kedagi ei tohi
                    sisse lasta peale tema, parool on: \"Imen võid\" Toss kuulab aga samal
                    ajal nurga taga pealt. Kui võimees on juba metsatuka taha kadunud,
                    hiilib Toss ukse taha ja koputab. Võitalled nõuavad kohe parooli.
                    Toss ütleb peenikese haalega: \"Imen võid\". Selle peale kostab seest:
                    \"Sina, Toss, võid koogelmoogelit imeda, meil on videovalve täieliku võikeskuse ja võiülemaga!

                    Turvalevelid mis võivad kitsetalledel(võitalledel) olla:
                    I LEVEL: võimehed valvavad peaust
                    II LEVEL: võipakid lisatud tagaukse juurde
                    III LEVEL: võipakid peaukse juurde
                    IV level: võimehed kõigi uste juures
                    V LEVEL: võipakid maja ees
                    VI LEVEL: võimeestel võipüssid
                    VII LEVEL: võimeestel võimasinad
                    VIII LEVEL: täiuslik võikeskus võiülemaga- praegu see neil
                    Lõhnab LSD järele.
                    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                    Kommentaar


                      #85
                      Vastus teemale \'Veits nalja\'

                      Autojuht nr 1.
                      Roolis istudes on tal peas punane barett (või soni või karvamüts).
                      Raevukalt unnates liigub auto teise käiguga ja mitte üle 40 kilomeetri
                      tunnis. Kui ta on vasakpöördel (keeleots paikneb tal sel juhul
                      esihammaste vahel), on ta autosolijail keelanud kuuldavalt kõnelda.
                      Abikaasa istub tagumisel istmel diagonaalselt juhiga. Tunneb hirmuga
                      segatud viha kõigi vastu, kelle auto on hiljem tehtud kui 1990. Teel
                      Haapsalust Narva paksu jopet seljast ära ei võta.

                      Autojuht nr 2.
                      Suurel maanteel sõidab ta teile sappa ja sinna ka jääb. Te võite
                      alandada sõidukiirust poole aeglasemaks, aga ta hoiab teist kinni nagu
                      puuk. Te võite LE ettekirjutusi ignoreerida, teha meeleheitliku sööstu
                      ja mööduda kaheksast palgiveoautost teie ees, aga ta loovib ikka
                      sabas,pole muretki, et kuskile kaoks. Kui teil küllalt saab ja tee äärde
                      seisma jääte,sõidab teist mööda, suurest arusaamatusest silmi pööritades
                      või käsi laiutades. Ei tule selle pealegi, et ta teile närvidele käib.
                      Terve ülejäänud tee paikneb teil ees (85 km tunnis) nagu juhmard.

                      Autojuht nr 3.
                      Tal on Eestis 12 äri. Ta peab olema tunni pärast siin ja tunni pärast
                      seal. Tuleb Pärnust Tallinnasse kolmveerand tunniga. Kui politseinik ta
                      kinni peab, mees pikalt ei kauple. Probleeme ei ole, ta on tegude mees.
                      Jagab politseinikele aknast viiesajalisi, nagu tuvidele küpsiseid ja
                      sõit läheb edasi.

                      Autojuht nr 4.
                      Ajab õigust taga. Karjub ja röögib oma autos, nagu vajaks keegi
                      sünnitusabi. Pritsib tuuleklaasi nii märjaks, et autole kuluks
                      paigaldada kojamehed, mis käivad seespool. Kui mõni auto vahele tuleb,
                      peksab peopesadega vastu rooli ja tihub meeleheites nutta. Ta on nõus
                      Moskvitshiga kraanat rammima, et see ainult tema ette ei pääseks. Kui
                      operatsioon kraanaga õnnestub, saab tema haige hing pisutki leevendust
                      (võimuvõitlus tööl, vana naine ja ülikõrge laenuprotsent). Kui kraana
                      talle siiski ära teeb, viitab mehe kollane jume, et ülim aeg südame
                      pärgarterite operatiivseks väljavahetamiseks on saabunud.

                      Autojuht nr 5.
                      Autosõit on tema elu, kirg ja eneseteostus. Nagu alevipensionäril aiamaa
                      ja modellikooli õpilasel värskendavad maskid. Kui foori tagant minema
                      kihutab, lendavad kaassõitjad vastu seljatugesid (nii juhtub veel
                      reaktiivlennukis). Näonahk tõmbab pingule ja kõrvad saavad kukla taga
                      kokku. Iga 60 meetri tagant vahetab käiku ja sõidurida. Rapsib
                      käigukangiga nagu kolmeaastane. Ristmikul pidurdab hüsteeriliselt, nagu
                      oleks foor äkitselt põõsast tee peale karanud. Selle järgi, mitmest
                      autost koduteel mööda sõidab, võib päeva õnnestunuks või läbikukkunuks
                      hinnata.

                      Autojuht nr 6.
                      Kui te tahate noorelt halle juukseid, istuge autosse, mille
                      ta hiljaaegu sõbralt kingituseks sai. Sõitma asudes venitab istme viimse
                      võimaluseni ette. Surub rinnad vastu rooli ja nina vastu akent.
                      Küünarnukid tõmbab kokku nagu makaak. Ei lähe tal käigud sisse, ei näita
                      ta suunda, öösel unustab tuled põlema panemata. Suurel maanteel alustab
                      ühest ja samast autost möödasõitu viis korda. On juba peaaegu möödas,
                      aga avastab siis kilomeetri kauguselt teerulli lähenemas ja litsub
                      ettenägelikult pidurile.Kuuendal katsel pigistab rooli, nii et
                      sõrmeküüned sinised, aga ei võta tema auto silindrid seekord kiirust
                      üles, tee mis tahad ja vastusõitja keerab põllule. See on jube!

                      Autojuht nr 7.
                      Kui ta läheb bensiinijaamas raha võtma või poodi sukkpükse ostma või
                      lapsi lasteaeda viima või sõbranna juurde Pablo Neruda luulekogu
                      laenama,unustab ennast kolmeks tunniks lobisema. Ja auto seisab
                      valgustamata täpselt keset teed. Keegi ei saa välja ega sisse ega mööda
                      ega ümber. Iga normaalne mees, kes niisuguse pärast lõksu on sattunud,
                      peksab lähedal olevad prügikastid lömmi ja teeb õhtul pubis suuremat
                      sorti arve. Pubist tulles rihib totaalselt küljeplekid ära ja ajabpärast
                      naabrinaise poolsandiks.

                      Kommentaar


                        #86
                        Vastus teemale \'Veits nalja\'

                        Suur neegrimamma läheb günekoloogi juurde. Arst siis kamandab pukki ja
                        reied laiali nagu ikka ja sukeldub jalge vahele. Uurib lähedalt, astub
                        3 sammu tagasi ja uurib kaugemalt, paneb prillid ette ja kordab
                        protseduuri.


                        Siis läheb kutsub oma naise, see kordab samasugust üritust, vangutab
                        pead ja läheb minema. Hetke pärast saabub koolist ka arstipere poeg,
                        arst kutsub sellegi uudistama - poeg vaatab, teeb \"brrrrrr\", raputab
                        pead ja tormab minema.


                        Neegrimamma murelikult: \"Kas mul on seal midagi väga valesti, et te
                        kõik pead vangutate?\"


                        Arst: \"Ei-ei, teiega on kõik korras, a me siin mõtlesime, et ostaks
                        musta Cadillaci roosa sisuga, aga see ikka üldse ei sobi.\"

                        Kommentaar


                          #87
                          Vastus teemale \'Veits nalja\'

                          Hängib onu politseinik tee ääres radariga, vaatab tuleb bemm ullu hooga,
                          tõmbab siis tyybi tee äärde ja pärima: no vot ületasid kiirust, nüüd saad
                          trahvi, aga ma olen mõistlik tüüp, ma küsin sult ühe küsimuse, kui ära
                          vastad siis lasen su minema. No olgu, bemmionkunõus, küsimus järgmine: Kui
                          ma su auto mootoril küünlad välja keeran, kas auto kummid lähevad tühjaks?
                          Bemmimees mõtleb tükk aeag, aga vastust ei tea ja saab täie rauaga trahvi!
                          Politseionu siis nii sillas, et tõmbab kohe järgmise onku ka rajalt maha kes
                          ziguliga sõidab ja taipab liiga hilja, et selle aint 70 km/h kiirust oli.
                          Aga mõtleb, et on siis kaval ja teeb mehega sama diili nagu bemmijuhiga, et
                          küsib küsimuse ja kui oska vastata siis saab trahvi. Noh politseionu siis
                          pärima, et kui ma su auto mootoril küünlad välja keeran, kas auto kummid
                          lähevad tühjaks? Zigulijuht vahib tükk aega politseinikule otsa ja küsib
                          siis vastu: Kle tyyp, kui ma sulle kuvaldaga vastu pead löön kas, kas su
                          kingapealad lähevad lahti...P

                          Kommentaar


                            #88
                            Vastus teemale \'Veits nalja\'

                            Hullumajas otsustati teha katse. Värviti pingid ja paluti haiged saali. Kes paneb istumise alla paberi või rätiku, lastakse koju - järelikult on terve.
                            Kõik haiged, kes saali lasti istusid värvitud pinkidele. Ainult üks haige pani ajalehe istumise alla.
                            Järgmisel päeval kutsuti mees peaarsti juurde.
                            \"Me kirjutame sind koju, kuna sa üksinda taipasid, et värskelt värvitud pinnale on vaja midagi alla panna.\"
                            \"Mina panin ajalehe alla selleks, et oleks kõrgem istuda!\"

                            Kommentaar


                              #89
                              Vastus teemale \'Veits nalja\'

                              Ühiskorteris elas vaikne hiinlane. Naabrid tegid talle igasugu sigadusi: pühkisid prahi talle ukse alla, tõmbasid mantlinööbid eest ära, viskasid surnud hiire hiinlase kastrulisse. Nähes, et hiinlane ikka selline vagane on, tüütas see kõik neid lõpuks ära Naabrid tunnistasid hiinlasele kõik üles ja lubasid, et nad edaspidi nii ei tee. Selle peale ütles hiinlane:
                              \"Väga hea, siis mina ka teie tee sisse enam ei pissi.\"

                              Kommentaar


                                #90
                                Vastus teemale \'Veits nalja\'

                                Spermapoisikesed ujuvad ringi - sein, tagasi - ka sein, kõrvale - KA sein. \"Mehed, meid on petetud! Me oleme pihus!\"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X