PDA

View Full Version : Sünnipäevad töö juures

mcnamara
10.11.08, 12:16
Mis on parim söödav asi, mida teile on hääd kolleegid töökohal pakkunud? Mina sain täna täiesti vaimustava maitseelamuse: magusad õunakrõpsud kohupiima ja maasika toormoosiga. Nämm.

Mõnuagent 007
10.11.08, 12:39
Kas kolleegide sünnipäeval süüakse ka???

elx
10.11.08, 12:50
süüakse ja juuakse, on isegi katuli- ning riisisalatit ette tulnud:P

cannuman
10.11.08, 13:00
meil on kook + vein harilikult kui kellelgi sünnipäev.

fitti
10.11.08, 13:05
Meil olid viimati küll siin autoliigud, aga lauale pandi tacod ja lõhepirukas. Väga kaunis oli.

rohelineKonn
10.11.08, 23:08
mulle kinkis ülemus täna punased põdra ja kopraga aluspüksid. süüa oli kaeraküpsised. ülejäänud osa koosolekust oli konstruktiivne. sünnipäeva ei olnud.

budu
10.11.08, 23:13
Kui kunagi Skanskas sai töödatud siis seal oli kombeks juubelite puhul korralik pidu maha pidada ja süüa oli igat head ja paremat aga nagu alati lõppu ei mäletanud.alati peab ikka korralik seapraad olema aga hea kalaroog on boonuseks

kyps
12.11.08, 15:21
Alati klassikalised kartulisalat, rosolje ja kuumad kanakintsud. Magustoiduks tort ja kringel ning pisut puuvilju. Joogipooliseks mulliga ja ilma mullita vein ning mingi mahl. Kui keegi traditsiooni rikkuda üritab ja improviseerib oma pidusöögiga siis teised kortsutavad kulmu.

Mõnuagent 007
12.11.08, 15:28
üks asi, mis mind sitaks vihaseks ajab, on see, kui pannakse salat salatikorvikestesse!! no neilt sünnadelt lähen ma kiirelt ära.

jyriöö
12.11.08, 17:28
8 vastust ja ei ühtegi tähelepanekut teemal, et mcnamara tegi uue teema LÄBU alajaotuse alla. Sa peaks selle puhul kartulisalatit ja rosoljet pakkuma. Aga meil on üldiselt, kuidas keegi heaks arvab. Tavaliselt siiski tagasihoidlik, alustades viinamarjadest ja porganditest ning lõpetades kookide/kringlitega. Kuna herr rektor on väikese kiiksuga, siis alko on lubatud vaid juubelite puhul.

Edit: Sellel viimasel on muidugi põhjus ka. Nimelt kippus üks auväärt õppejõududest peale kolleegide sünnipäevi nii nädalaks-paariks "haigeks" jääma. See oli muidugi siis, kui alkohol veel vabalt voolas.

Scooter
15.11.08, 03:29
. . . . . . . . . .

Gairi
17.11.08, 14:20
Kuna koolis on vahetund 15 minutit, siis on viinamarjad, kook, kohvi ja vahest ka midagi muud. Kuid need on põhilised.

Ja dannar - ma vihkan ka neid.

Sir Tamme
18.11.08, 00:06
Õiged mehed on need kes ei ütle töökaaslastele oma sünnipäeva kuupäeva.

yheksa
19.11.08, 10:49
Õiged mehed on need kes ei ütle töökaaslastele oma sünnipäeva kuupäeva.

Ümbrikupalk, ei tööleping?

cannuman
20.04.09, 00:52
oli kolmel isikul pmst korraga sünna ja firma nooremad inimesed said siis üks õhtu ühe korteris kokku et tähistada...

Tõmbasin jumala lukku ennast ülemuse nina all ja sebisin seal abielus töökaaslasi. Järgmisel päeval ropsisin päev otsa (loe rumalate küsimuste teemast) ja tööle ei läinud. Päev hiljem ajasin ennast jälle kohale ja kõik jälle maha rahunenud ja seisud endised. Nädala pärast umbes siis uuesti

cannuman
03.05.09, 23:01
Nii mõned tunnid olin maganud ja kell oli umbes 7 kui telefon lärisema hakkas. Pisikeste vahedega kuni 10ni välja. Viimane helistaja oli üks tüüp tööjuurest. Ütles et mingi jama on seal et kõik tsikid on minis ja mingi värk, et tule vaata...Noh ajasin ennast üles ja kiired duššid ja kakaod ning padavai kontori poole.

Kohale jõudes olid 3 tibukest ilusasti paljaste säärtega ootamas mingi minu laud oli mingid sööki värki täis. Mingi juustukringel, tort, maasikad jm. Tõin poest käbe veinid ja puuviljad ka ära ja nii ta siis läkski et minutitki sel päeval tööd ei tehtud.

Aílton
04.05.09, 12:12
ja nii ta siis läkski et minutitki sel päeval tööd ei tehtud.

tore näha et sinu töö juurde pole majanduslangus jõudnud:)

cannuman
04.05.09, 12:13
iroonia? :D

Shermann
04.05.09, 16:23
Nii mõned tunnid olin maganud ja kell oli umbes 7 kui telefon lärisema hakkas. Pisikeste vahedega kuni 10ni välja. Viimane helistaja oli üks tüüp tööjuurest. Ütles et mingi jama on seal et kõik tsikid on minis ja mingi värk, et tule vaata...Noh ajasin ennast üles ja kiired duššid ja kakaod ning padavai kontori poole.

Kohale jõudes olid 3 tibukest ilusasti paljaste säärtega ootamas mingi minu laud oli mingid sööki värki täis. Mingi juustukringel, tort, maasikad jm. Tõin poest käbe veinid ja puuviljad ka ära ja nii ta siis läkski et minutitki sel päeval tööd ei tehtud.

Huvi pärast küsin, et mis tööd sa teed?

cannuman
04.05.09, 16:41
Statistik/analüütik pisut progemist ka juurde.

Shermann
04.05.09, 16:53
Statistik/analüütik pisut progemist ka juurde.
Nüüdsest minu uus unistuste elukutse.

2mSööt3mMööda
04.05.09, 17:42
Ütles et mingi jama on seal et kõik tsikid on minis ja mingi värk, et tule vaata...

Ma ei usu enne kui pilte tõestusmaterjalidega pole.
Raudselt mingid patsidega progejapoisid tõid õunakooki sulle ainult :P

cannuman
04.05.09, 17:58
tahaks midagi ägedat öelda sulle vastu, aga ma ei oska :(

Aílton
04.05.09, 20:20
tahaks midagi ägedat öelda sulle vastu, aga ma ei oska :(
ütle jah:D

cannuman
12.05.09, 15:15
ütle jah:D

davai nüüd tuleb

Ma ei usu enne kui pilte tõestusmaterjalidega pole.
Raudselt mingid patsidega progejapoisid tõid õunakooki sulle ainult :P

Ma ütlen nii, et pole rohkem olnud sellist päeva, kus nad kõik minis oleks olnud. Üksikud juhused on, aga 3 korraga ainult minu sünnipäeva puhul. Kahju et läbi saab see seiklus siin.

metssiga
12.05.09, 15:25
ei ole nõmedamat asja mu arust, kui sünnipäeva õnnitlused tööjuures, ausalt. kuidagi piinlik on ja kui mõni tainas veel laulma ka kukkub siis on ikka tipp. ei kannata absull selliseid asju.

cannuman
12.05.09, 15:41
Angelis töötad jah?

metssiga
12.05.09, 15:57
ei, ei tööta, ja käsi sydamel ei ole töödanud ega plaani ka töödata.

cannuman
12.05.09, 16:09
mis siis probmeel on? kolleegid on ebanormaalsed?

metssiga
12.05.09, 16:12
noh kas ebanormaalsed, aga mulle pmst ei meeldi sihukesed asjad,ma saan aru et ju mingi oma veidrus, ega mulle ei meeldi kui kodus või kuskil yldse sünnipäevast mingi suur number tehakse.

SDK
12.05.09, 16:20
Vot ühe töökaaslase sünnipäeva ootan alati - tööpäeva lõpupoole laual külm ja kergelt veniv viin, ungari pekk e. salo, marineeritud silmud ja angerjas, kodused kurgid ja seened. Räägitakse juba 10x kuuldud nalju ja meenutatakse kes kui kõva mees noorena oli.

Martin
21.05.09, 01:09
Kas teilegi tundub, et masu ajal on nagu tordid ja kommikuhjad väiksemaks jäänud? Veinist ei anna enam unistadagi!