320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Arsenal\'

    Muide. toda ründaja-asja võiks, tõepoolest, võtta teise nurga alt...
    Kui Wenger tahab voolavat jalgpalli, kuhu ei sobiks Vidukad, Kollerid või Nistelrooy Ruudid, siis meenuvad mulle sellised mängijad nagu Scholes ja Platt, kes ei ole mitte otseselt ründajad, vaid jooksevad keskelt rünnakuile kaasa, sellal kui Henry või keegi äärel pallitab - sellega saadaks tsenderdusvõimalus, ning säititataks koht ka Bergkampile näiteks...

    Arsenalil on võimalikult olemas Vieira ning Gilberto (kes kusjuures, hoolimata minu skeptilisest suhtumisest, on end sellisest võimest näidanudki), ning tulemas Bentley ja Fabregas (küll mitte premieri tasemel veel, kuid varsti ehk). Vieiralt ootaks kindlasti sagedamaid ründesse jooksmisi.
    Ljungbergi kasutamisest ründajana meenub (oli see 2000 vist) mäng ManUtdi vastu. Partner Henryle sarnases olukorras kui tänavu. panen siia nostalgia mõttes ka lingi manutd-arsenal 99/00

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Arsenal\'

      Originally posted by vandersell

      Minul tekkis selline küsimus- kus vaatavad Arsenali poolehoidjad oma lemmikute mänge? Kas enamikel on kodus satipannid üleval ja saavad seda luksust diivani peal lösutades nautida?
      Vot mul on selle vaatamisega ka nagu veidi sitasti. Endal panni pole. Niisiis proovin välja peilida mõnda tuttavat, kes seda võimalust omab ja siis vallutan tema elamise, ainult et selliseid pole enam palju järel. Pubidega on ka nii nagu on. Tihti vaatangi mängu läbi mingisuguse uduse pilu, interneti vahendusel siis. Kui sedagi...

      sigpic

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Arsenal\'

        Arsenal mängis täna kinniste uste taga Petersboro\'ga ning võitis 2-1. Väravad Bentley\'lt ja Birchillilt. Arsenal olla katsetanud kedagi esialgu tundmatuks jäävat keskväljameest ning samuti mängis Arsenali särgis üks üllatav vana tuttav - Igors.

        Koosseis siis tänases mängus
        Rami Shaaban
        Justin Hoyte (Jordan Fowler 50)
        Frankie Simek
        Igors Stepanovs
        Gael Clichy (Dean Shiels 80)
        Stephen Bradley (Sebastian Larsson 70)
        John Spicer (tundmatu keskväljamees 56)
        Paulinho (Ashley Probets 80)
        Danny Karbassiyoon (Nicky Nicolau 60)
        David Bentley
        Michal Papadopulos (Adam Birchall 71)

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Arsenal\'

          Nii Moritz Volz on müüdud lõpuks . Poiss kõhkles küll aga täna kinnitati tema üleminek Fulhamisse avalikustamata summa eest .

          Wenger leidis et tema positsioon on Arsenalis piisavalt kaetud ja on ainult õiglane müüa ta klubisse , kus ta korralikult mängida saab

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Arsenal\'

            PÜSSIPEETRITELE PÕSKE!!!!!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Arsenal\'

              Originally posted by eston#21


              PÜSSIPEETRITELE PÕSKE!!!!!

              MH Eston mida kuradit sa Villakass sellega mõtled - kas toon käärid ja lõikame villa maha ?

              Nüüd tagasi arsenali juurde - Shaaban läks kuuks ajaks laenule West Hami aga Soccernet.comi hinnangul aind selleks , et vahelduseks arsenali reservis mängimisele West Hami pinki nühkida kuna Pardew lubas Bywaterile väravas võimaluse anda.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Arsenal\'

                Originally posted by malagar
                Nii Moritz Volz on müüdud lõpuks . Poiss kõhkles küll aga täna kinnitati tema üleminek Fulhamisse avalikustamata summa eest .
                täna hommikul olid kuulujutud juba nii wild\'iks muutunud, et arsenali listis arutati varianti saha = volz + wiltord + cash nii siiski nagu näha - ei läinud. arsenali variandid vahetuseks jäävad hõredaks kaitses niiviisi. no nagu ka hetkel ründes.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Arsenal\'

                  Niih... Volz lännu, Shaaban Uesthammi laenule ehk pinki nühkima, või medagist. ning spekuleerin siin magusalt, et Wenger vihjab Estoni lemmikule ülimalt huvitavates toonides - kas tuleb suvel Juan Pablo Highburyle? või hoopis Defoe? Igatahes, Wiltordi, Kanu ja Bergkampi saatused koguvad erinevaid uusi varjundeid.
                  Wengeri sõnavõtud on noortest ja mängijaostmistest viimasel ajal väega mesised olnud...

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Arsenal\'

                    Ei usu et Ingel meile lendab - pisut liiga vana ja pisut liiga ülehinnatud , Defoe oleks võimalik aga samas jääb tal siiski tasemest puudu minu meelest . Uus ründaja suvel tuleb ilmselt aga Wengerile oleks tüüpiline et tegemist on mõne suht tundmatu nimega , kellest wenger siis jälle ässa teeb .
                    Ja kindlasti ei osteta kedagi meeletult kallist - Wenger on kokkuhoidlik - äki lendab Leedsiel peale kui too Adminni alla läheb - Smith oleks võimalus aga - samas pole päris seda tüüp mees päris keda Wenger ostaks.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Arsenal\'

                      JA JUMAL ÜTLES:

                      THOU SHALL FEEL THE WRATH OF THE ANGEL!!!!!!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Arsenal\'

                        Originally posted by eston#21


                        JA JUMAL ÜTLES:

                        THOU SHALL FEEL THE WRATH OF THE ANGEL!!!!!!
                        Ja mina , Johannes , olen see , kes seda kuulis ja nägi . Ja kui ma seda olin kuulnud ja näinud , ma heitsin maha ingli jalgade ette , kes mulle seda näitas . Ja ta ütles mulle : \" Vaata , ära tee seda ! Sest ma olen sinu ja su vendade , prohvetite ja nende kaassulane , kes selle raamatu sõnu peavad . Kummarda Jumalat ! \" ( Ilm , 22 ; 8-9 )




                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Arsenal\'

                          NIih 2-0 võit villa üle .
                          Mängupilt oli suht kole - Villa lõhkus korduvalt . Ja Arsenal ei näidanud ka just oma parimat mängu . Aga võit tuli - mõlemad väravad henrylt - 1 Karistuslöögist , teine penaltist , mille teenis Kanu.

                          To the top Again !!!!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Arsenal\'

                            arsenal võitis villat 2:0, kuid väravad olid väga kahtlase hõnguga.

                            esimese värava lõi henry karistuslöögist, kuid ta sooritas löögi enne kohtuniku vilet, villa aga seadis samas müüri paika, kuid imepärasel kombel värav loeti õigeks!

                            teine tuli pendlist, mis oli natuke kergekäeliselt antud, igatahes vilistati kohtunik halsey villa fännide poolt välja.
                            Where were you in '62?

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Arsenal\'

                              Jajah dimaggio, väga kahtlased väravad, eriti just penaltisituatsioon.
                              Kaitsja tegi lolli vea ja tõmbas Kanu seal maha, kus polnud mõtet, pallini poleks ta jõudnud. Või tegelikult, tal polnudki võimalust eest ära tulla :P
                              Mis puutub karistuslööki, siis ma täpselt aru ei saanud, erxx võiks seda reeglit seletada. Kui sa vaatasid mängu Sky pealt, siis vaheajal nägid, kuidas paar aastat tagasi toona O´Leary poolt juhitud Leeds lõi Arsenalile samasuguse värava.
                              What comes around, goes around

                              Ja tänusõnad siis Wolwesile ning Birminghamile

                              Tabelitipp näeb siis välja selline:
                              Arsenal 52
                              Man Utd 50
                              Chelsea 46

                              Üks mäng veel ja on sündinud uus klubi rekord kaotusteta alustatud hooajast.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Arsenal\'

                                Originally posted by dimaggio
                                arsenal võitis villat 2:0, kuid väravad olid väga kahtlase hõnguga.
                                yeah, right. kahtlast polnud kummaski midagi, vaata veelkord üle.

                                aga nüüd on ees 270 minutit boro\'ga. ennustaks seniste boroga mängude põhjal skooriks 11-2 arsenalile. ehk ei sõna ma midagi nüüd ära :P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X