320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Arsenal\'

    Noh ilmselt ei suutnud Harry Redknapp sellest artiklist õppust võtta .
    Läbi eilset õhtut varjutava õlleudu meenub ,et Portsmouth sai Arsenali käest mänglevalt 1-5 kolakat .


    Arsenali väravad 2x Henry , 2x Ljungberg ja 1x Toure . Portsmouthi auvärava lõi Tedward .

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Arsenal\'

      Originally posted by dimaggio
      kuidas võita arsenali?
      siin on kirjas, kuidas.
      Väga lihtne
      osa neist pointidest on tõeliselt ajast ja arust. kui eelmisel hooajal õnnestus arsenali frustreerimine ning keskvälja ülerahvastamine - siis sel hooajal pole suuremal osal klubidest sellest midagi välja tulnud (everton tuleb meelde jne).

      rõõm on näha, kui tõsiselt Fa-karikat võetakse. 4 väravat leedsile, 4 borole, 2 chelseale, 5 pompey\'le näitab seda, et tänavust karikat kellelegi teisele küll kergelt anda ei taheta. poolfinaalis loodaks siis manyoo\'d vastaseks, seda ikka eesmärgiga, et jätta mart cardiffi finaaliks

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Arsenal\'


        Järgmise hooaja särgid?? Sinine võõrsilsärk on päris hea.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Arsenal\'

          Sinine on päris kena jah, kuigi ... miks ometi on vapp keskele nihutatud? Igaljuhul peab kapis ruumi hakkama tegema.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Arsenal\'

            Võõrsil jälle sinine? Ma miskipärast arvasin. et jääb kollaseks...
            See kollane triip on veidi võõrastav. Aga muidu paistab olema ilusam kui praegune mudel, loodetavasti on ka materjal parem.
            Ja vapp hakkab vist kõigil Nike mudelitel keskel olema, tuletage kasvõi uut koondise särki meelde.

            Laupäevane mäng oli minu jaoks samasugune kui malagaril Üldjoontes väga nauditav, vaid kohati oli puterdamist. Lõpptulemus oleks võinud vabalt ka 7:3 olla, kahju et Reyese esimene löök sisse ei läinud.
            Kõige selle foonil olen kolmapäevase mängu suhtes ülimalt optimistlikult meelestatud. Celta mängis ka ju nädalavahetusel, mängukäik identne meie ja Portsmouthi omaga, 5:0 ette ja lohutusvärav viimasel minutil. Ainult selle pisikese vahega, et nemad said pähe :P (see oli nüüd vist koht kus ma olin üleolev...)

            Kui nüüd lähiajalugu vaadata, siis hakkab silma, et viimase kahe aasta jooksul on olnud mitmeid mänge kus viis väravat löödud, kuid oma puuri pole puhtana suudetud hoida: 5x5:1 ja 2x5:2. Aga noh, tuleb sellega rahule jääda mis olemas
            Supplies!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Arsenal\'

              Mnjah - pidi see nüüd juhtuma - aga mis siis ikka: õnnitlen, mängite praegu täiuslikku jalgpalli. Müts maha!
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Arsenal\'

                Originally posted by vandersell


                Võõrsil jälle sinine? Ma miskipärast arvasin. et jääb kollaseks...
                Arsenal.comis on selgelt kirjas, et selle hooaja kollane särk on järgmisel hooajal teine away shirt...Seega on ikkagi oodata taas kord sinisärgi naasmist...Mõnel erilisel inimesel on eelmine sinine versioon olemas

                Originally posted by mcnamara
                Mnjah - pidi see nüüd juhtuma - aga mis siis ikka: õnnitlen, mängite praegu täiuslikku jalgpalli. Müts maha!
                Õnneks pole sa ainuke, kes nii mõtleb.

                Loe

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Arsenal\'

                  Such has been the United-Arsenal duopoly of the footballing landscape that, in 11 seasons since 1991-92, no other club has taken the Premiership title, with nine-time winners United firmly in the ascendancy.

                  Võtke jah tõsiselt artikli, mille autor oma mania grandiosas unustab ühe liigavõitja sootuks ära. Ja mainides, et ainult kolm satsi on võitnud selles vahemikus karika, unustab ta mainida, et kaks neist ka kahel korral ehk siis karikas on suurtele läinud ainult pooltel kordadest.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Arsenal\'

                    Missugust artiklit?
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Arsenal\'

                      Originally posted by vandersell
                      Missugust artiklit?
                      küsimus on hea, sest the suni lennuka sulega kolumnist howardit pole minu mäletamist mööda keegi juba oma tükk aega tsiteerinud ...

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Arsenal\'

                        Täna siis mäng Celtaga.Loodan ,et ei juhtu midagi sellist nagu Interiga ,kuid see on kauge minevik ,kuid ega ma peale Juve välja langemist pole millegis kindel.Loodax hoopis telekas näha Arsenali ,kuid olen kindel ,et enamikud ei jaga seda arvamust.Reali ja Bayerni mäng tuleb arvatavasti selline igav ja väravate vaene eriti veel ilma Ronaldo,Roberto Carlosega ja võib-olla ka ilma Raulita.Ma ei usu ,et Arsenal muidu tänast mängu kaitsma läheb ja seda arvavad ilmselt enamikud.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Arsenal\'

                          Originally posted by Henryfan
                          Reali ja Bayerni mäng tuleb arvatavasti selline igav ja väravate vaene eriti veel ilma Ronaldo,Roberto Carlosega ja võib-olla ka ilma Raulita.
                          kas siis bayerni mehed ei oskagi väravaid lüüa?!
                          Where were you in '62?

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Arsenal\'

                            Originally posted by dimaggio


                            Originally posted by Henryfan
                            Reali ja Bayerni mäng tuleb arvatavasti selline igav ja väravate vaene eriti veel ilma Ronaldo,Roberto Carlosega ja võib-olla ka ilma Raulita.
                            kas siis bayerni mehed ei oskagi väravaid lüüa?!
                            Ega neil neid palju siin CL`is pole nad tänavu löönud ,kuid kõik on võimalik.Aga kui realist oleks need mainitud mehed terved ,siis oleks küll Bernabeul suur kisa iga 15-20 minuti pärast .Aga jällegi pole mainunud ,et väravid ei tule vaid ütlesin [b]värvate vaene[b].
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Arsenal\'

                              Etskae, meil oma väike oraakel siin olemas 1:0 on tõesti väravatevaene. Aga mina seda mängu ei jälginud, nägin vaid silmanurgast kuidas Zidane lõi värava a la Ruud. Aga aitab sellest. Arsenal mängis eile oma tavapärast ladusat mängu ning kordagi ei tekkinud kahtlust, et Celta võiks oma võtta. Kaks väravat Henrylt ja asi ants.
                              Teise poolaja keskel oli väike ehmatus: Bergkamp sai kasti äärele hea söödu, üritas Cavallerost üle tõsta, mis ka õnnestus, kuid sai ise samal hetkel tugeva löögi vastu rinda. Jäi päris tükiks ajaks pikali. Kordusest oli eriti jube vaadata kuidas väravavahi jalg tõusis nagu paremates kung-fu filmides :P

                              Laupäeval siis Blackburn võõrsil. Nendega pole meil kunagi kerge olnud, viimane mäng lõppes 1:0 meile, eelmisel hooajal võitsid vastased mõlemad mängud.

                              GO GUNNERS!
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Arsenal\'

                                keegi oleks pidanud seda nähema kuidas Cavallero Bergkampile jalgadega kõrri hyppas:P
                                juhei!! go Arsenal!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X