320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Arsenal\'

    Arsenalil on tõepoolest imelised arstid.
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Arsenal\'

      Kirjutaksin siinkohal venelaste ja inglaste erinevusest. Vahe seisneb nimelt selles, et venelane saab aru, et raha on kulutamiseks ning Roman on oma käitumisega selle ilmekaks näiteks. Hmm... keda inglaste poole pealt siinkohal näiteks tuua .. äkki arsenali omanikud, kes pole kuuldavasti ka mitte väga vaesed mehed, aga mängijatesse investeerimine nende prioriteetide hulka kuuluvat ei tundu. Mina ja arvatavasti ka paljud teised, naersid hooaja alguses, et mida see chelsea nii palju mängijaid ostab - mõttetu ju. Aga just champions league´i veerandfinaalis tuli välja pika pingi olulisus. 2 poolajal oli väljakul igatahes 2 täiesti erineva tasemega võistkonda - chelsea omad jõudsid joosta, arsenali omad aga mitte. Igast arsenali mängija liigutusest oli näha meeste väsimust ja kurnatust, mis tulenes otseloomulikult sellest, et chelseal on igale kohale vähemalt 2 tasemel mängijat, kui arsenalil on samal ajal vastu panna mõni üksik varumees, kes antud tasemel koha välja mängib. Lihtne, kas pole!
      Go Gunners!!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Arsenal\'

        Originally posted by thierry
        Kirjutaksin siinkohal venelaste ja inglaste erinevusest. Vahe seisneb nimelt selles, et venelane saab aru, et raha on kulutamiseks ning Roman on oma käitumisega selle ilmekaks näiteks. Hmm... keda inglaste poole pealt siinkohal näiteks tuua .. äkki arsenali omanikud, kes pole kuuldavasti ka mitte väga vaesed mehed, aga mängijatesse investeerimine nende prioriteetide hulka kuuluvat ei tundu.
        Abramovitš on UK rikkaim inimene (mingisuguse edetabeli järgi). Arsenali board ehitab uut mitmesajamiljoninaelast staadioni. Ühesõnaga rikkused pole sellel skaalal tegelikult ikkagi võrreldavad.

        Tänasest mängust - kivi langes südamelt. Esimese poolaja järgi tundus, et hat-trick saab olema verine, kuid siiski. Thierry on meeskonnas hetkel täiesti asendamatu.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Arsenal\'


          Originally posted by SleepWalking
          Originally posted by m1kk
          Ning tundub, et ilma Henryta pole teil väravalöömises põhjust kaasa rääkida.
          pires, reyes, edu, bergkamp ja ljungberg on ikka päris meeldivalt assisteerinud henry\'le sel hooajal, mistõttu tundub see kommentaar olevat küll üsna ebapädev, aga eks nii see võit mõjub - pähe ta hakkab.
          ...
          Originally posted by SleepWalking

          Thierry on meeskonnas hetkel täiesti asendamatu.
          Ma ei postita Arsenali teema alla just tihti, kuid oma ebapädevuses sooviksin sellele situatsioonile kommentaari . (ma ei väida, et keegi peale tema väravalöömisega hakkama ei saa! lihtsalt võit hakkas pähe )
          Which ship has never docked at Liverpool?
          The Premiership.

          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Arsenal\'

            Originally posted by m1kk
            Ma ei postita Arsenali teema alla just tihti, kuid oma ebapädevuses sooviksin sellele situatsioonile kommentaari . (ma ei väida, et keegi peale tema väravalöömisega hakkama ei saa! lihtsalt võit hakkas pähe )
            mikk, see eilne oli emotsioon ühe mängu põhjal. endiselt olen arvamusel, et sel hooajal on teised henry\'d toetanud rohkem kui paaril viimasel aastal. vaieldamatult on ta meeskonna liider - samas ei saa nõustuda sellega, et ilma temata väravaid üldse ei löödaks.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Arsenal\'

              Originally posted by vello99




              Nüüd läheb muidugi treble\'i saavutamine mõnevõrra keeruliseks...
              Vello99 meenus mulle lugedes tänasest Sunist kolumnist Howardi jahmatamapanevat avaldust:

              \"On the same subject, how typical that Tottenham fans have been crowing over Arsenal\'s misfortune. That the Gunners\' so-called failure should be viewed as some measure of Spurs success says all you need to know about a club that has not won the championship in more than 40 years. Should the Gunners actually clinch the title at White Hart Lane a fortnight from tomorrow the expression on the faces of Tottenham fans will be a joy to behold.\"


              Kommentaar


                Replying to Topic \'Arsenal\'

                Originally posted by SleepWalking


                Originally posted by m1kk
                Ma ei postita Arsenali teema alla just tihti, kuid oma ebapädevuses sooviksin sellele situatsioonile kommentaari . (ma ei väida, et keegi peale tema väravalöömisega hakkama ei saa! lihtsalt võit hakkas pähe )
                mikk, see eilne oli emotsioon ühe mängu põhjal. endiselt olen arvamusel, et sel hooajal on teised henry\'d toetanud rohkem kui paaril viimasel aastal. vaieldamatult on ta meeskonna liider - samas ei saa nõustuda sellega, et ilma temata väravaid üldse ei löödaks.
                Väravaid löödaks ilmselt küll ja meeskonna tugi liidrile on olnud tõhusam, kuid siiski mängib Henry satsis siiani liiga olulist rolli. Pikemaajalise vigastuse vms korral võib mõju võistkonna mängule vägagi suure paugu panna. FA karika poolfinaalis ei olnud ntx Nistelrooy puudumine ManU koosseisust niivõrd märgatav. Nii suur sõltuvus ühest mängijast ei ole perspektiivis tõenäoliselt väga positiivne. Hetkel on Henry vaieldamatult fantastiline ja ühest geniaalsest sooritusest Pooli vastu piisas, et terve meeskond mängu tagasi tuua. Julgen väita, et Henryta kaotanuks klubi selle kohtumise.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Arsenal\'

                  Eilse m2ngu tulemus oli ennek6ike tohutu kergendus, eufooriasse vara veel sattuda. Kui Newcastles v2hemalt punkti saab, v6ib n2dalavahetust v2ga edukaks pidada.
                  Henry teine v2rav oli kombinatsioon suurep2rasest tehnikast ja kaitse eksimusest, yks parimaid Thierry v2ravaid, mida sel hooajal n2inud. Samas oli kybaratrikk tema ja Arsenali esimene k2esoleval hooajal, l6puks pidi see ju 2ra tulema
                  Yks halb asi ka seejuures- kuna arvasin, et ta ei m2ngi, v6tsin Thierry oma fantasy meeskondadest v2lja ja kaotasin hulga punkte
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Arsenal\'

                    Francis Jeffers on saadetud Evertonist tagasi. Kuna laenuleping oli sõlmitud hooaja lõpuni - ei saa Jeffers esindada enne suve ühtegi klubi (peale Evertoni, mis nüüd ei näi kuigi tõenäolisena). Samuti ei ole tal Arsenalis näiteks numbrit (kuna 9 anti Reyes\'ile). Suvel on ees minek, tõenäoliselt aksepteerib Arsenal kõiki soovijaid alates näiteks £1M ja seda mehe eest, kellest maksti £10M vaid mõni aasta tagasi.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Arsenal\'

                      No raisk mis nüüd toimub ma polegi veel teada saanud ,et Arsenal mängis Newcastlega viiki.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Arsenal\'

                        Originally posted by Henryfan


                        No raisk mis nüüd toimub ma polegi veel teada saanud ,et Arsenal mängis Newcastlega viiki.
                        no r****, käisin ja ütlesin kõigile aga sinu unustasin nüüd küll seekord ära

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Arsenal\'

                          Originally posted by SleepWalking


                          Originally posted by vello99




                          Nüüd läheb muidugi treble\'i saavutamine mõnevõrra keeruliseks...
                          Vello99 meenus mulle lugedes tänasest Sunist kolumnist Howardi jahmatamapanevat avaldust:

                          \"On the same subject, how typical that Tottenham fans have been crowing over Arsenal\'s misfortune. That the Gunners\' so-called failure should be viewed as some measure of Spurs success says all you need to know about a club that has not won the championship in more than 40 years. Should the Gunners actually clinch the title at White Hart Lane a fortnight from tomorrow the expression on the faces of Tottenham fans will be a joy to behold.\"



                          Kahju...
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Arsenal\'

                            Originally posted by vello99
                            Kahju...
                            samas, liigatabelit silmitsedes näen ma veel sel hooajal võimalusi saavutada suhteliselt magus double. spu*si (ei, mitte san antonio) superseeria (LLLL) jätkudes st.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Arsenal\'

                              huh, tundub et inglise koondis on edukalt pääsenud..
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Arsenal\'

                                Põhimõtteliselt mulle sobiks, kui ükski meie mängijatest oma koondise eest mängima ei peaks (vähemalt mitte liigahooaja vältel), aga see pole ju mõeldav. Seega on mul Edu üle hea meel.

                                Eile mängisid reservid Portsmouthiga, tuli 1:0 võit, värava lõi vigastusest paranenud Senderos. Samuti on tagasi Parlour.
                                Siin meie suhteliselt tugev algkooseis: Graham Stack, Justin Hoyte, Philippe Senderos, Frankie Simek (c), Danny Karbassiyoon, David Bentley, Ray Parlour, Cesc Fabregas, John Spicer, Michal Papadopulos, Jeremie Aliadiere.
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X