320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Arsenal\'

    Originally posted by Jaan
    Ega teil jah seal Euroopa sarjades pole enam sõna sekka öelda... Martin, auuuu?
    viinamarjad on hapud?

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Arsenal\'

      Miks? Me oleme poolfinaalis, mina olen rahul.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Arsenal\'

        Originally posted by Jaan
        Miks? Me oleme poolfinaalis, mina olen rahul.
        Arsenal on meister ja ma olen ka rahul. Seega hooaeg lõppenud

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Arsenal\'

          hilinenud õnnesoovid ka minu poolt, ARSENAL!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Arsenal\'

            Arsenal on meister ja ma olen ka rahul. Seega hooaeg lõppenud
            aga poolfinaali te ikka ei jõudnud.. rääkimata finaalist või karika võitmisest

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Arsenal\'

              Just a sh*t team in Europe

              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Arsenal\'

                Nonii selline koht nagu football365 andemtel, mis pole muidugi eriti usutavad, kuiid loodame et on. Me saame suvel 50 miljonit naela ostudeks ja meiega on liitumas John Terry, Michael Owen ja Steven Gerrard ja kui see nii juhtub siis on ka järgmine hooaeg kinni. Aga jah ei tasu nüüd sellist asja uskuma jääda, kuid kui see juhtuks siis
                sigpic

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Arsenal\'

                  kuidagi odav tundub 50M terry, gerrardi ja oweni eest? samas ei ole jalgpallimaailmas hinnad need, mis veel paar aastat tagasi ...


                  arsenalil ei ole 50M naela. selle suve kulutamised jäävad kindlasti alla £10M.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Arsenal\'

                    Aga jah, kui Liverpool CLi ei pääse äkki saab peale värvavahi ostmist (mis ilmselt juhtub) mingi nutsukese raha ja Owen kes tahab sel juhul kindlasti Liverpoolist lahkuda kui klubi CLi ei jõua siis saab vist suht odavalt kätte. Aga jah enne ikka väravavaht ära osta. Ja football365 pakus, et Arsenal pakub John Terry eest 34 miljonit naela.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Arsenal\'

                      Originally posted by Henryfan


                      Nonii selline koht nagu football365 andemtel, mis pole muidugi eriti usutavad, kuiid loodame et on. Me saame suvel 50 miljonit naela ostudeks ja meiega on liitumas John Terry, Michael Owen ja Steven Gerrard ja kui see nii juhtub siis on ka järgmine hooaeg kinni. Aga jah ei tasu nüüd sellist asja uskuma jääda, kuid kui see juhtuks siis
                      Usu usu poiss. See kõik on sulatõsi. Liverpool lausa ootab seda päeva, kui üleminekuaken avaneb ja saab ometi Gerrardist ning Owenist lahti.
                      Ja pane tähele - Owen müüaksegi justnimelt Arsenalile! Teisi pakkumisi me isegi ei kuula.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Arsenal\'

                        Originally posted by mcnamara


                        Originally posted by Henryfan


                        Nonii selline koht nagu football365 andemtel, mis pole muidugi eriti usutavad, kuiid loodame et on. Me saame suvel 50 miljonit naela ostudeks ja meiega on liitumas John Terry, Michael Owen ja Steven Gerrard ja kui see nii juhtub siis on ka järgmine hooaeg kinni. Aga jah ei tasu nüüd sellist asja uskuma jääda, kuid kui see juhtuks siis
                        Usu usu poiss. See kõik on sulatõsi. Liverpool lausa ootab seda päeva, kui üleminekuaken avaneb ja saab ometi Gerrardist ning Owenist lahti.
                        Ja pane tähele - Owen müüaksegi justnimelt Arsenalile! Teisi pakkumisi me isegi ei kuula.
                        rahu, rahu.. ma siin unistan vaikselt oma ette. Ilmselt on veel palju klubisi kes on sellel juhul Owenist huvitatud, kui Liverpool ei jõua CLi
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Arsenal\'

                          Originally posted by Henryfan
                          Ja football365 pakus, et Arsenal pakub John Terry eest 34 miljonit naela.
                          ehk et stiivi ja maiki saab ligikaudu 16 milli eest kätte? mnjaa ... deflatsioon missugune!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Arsenal\'

                            hahaa, Suni väitel 35M peaks gerrardi ja terry mõlemad gooneriks muutma. Parim kõlakas, mida sel aastal kuuldud!
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Arsenal\'

                              Kõlakatest rääkides- need sobivad väga hästi siia.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Arsenal\'

                                No nii Wenger pidavat saama 15 miljonit eesti krooni :P tglt inglise naela ilmselt. Robin Van Persie ost on tegelikult juba suht kindel, leping sõlmiti suht salaja ja kõik käis ilmselt suht salaja ja alles nüüd tuli välja.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X