320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Arsenal\'

    Originally posted by SleepWalking


    Originally posted by mikk
    Laupäevaks ei ole teil mõtet väga suuri lootusi heietada, Arsenali rekordiseeriale saab lõpp. Olime eelmine hooaeg üks väheseid, kellel oli Arse vastu positiivne skoor ja ei näe mingit põhjust miks see ei või jätkuda.
    Kogu oma austuse juures Leeds Unitedisse, ei usu ma viigist kehvemasse tulemusse ka (väikese) raha eest
    Selle austuse juures tulle meelde see, et panime teid eelmisel aastal Highburyl ka üheksakesi üheteistkümne vastu kotti.
    Y R A

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Arsenal\'



      kõik see,mis toimus eelmisel aastal ei ole praegu oluline, Arsenal on hetkel
      nii vägev,et kaotus oleks küll ebareaalne.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Arsenal\'

        Oleks üks küsimus Arsenali fännidele: KUI TEIE VIGASTATUD POOLKAITSJAD TERVEKS SAAVAD,SIIS MILLINE OLEKS TEIE EELDATAV ALGKOOSSEIS(OTSUSE JU LANGEAB IKKAGI ARSENE).Samuti tahaks teada millal teie arvates Arsenal kaotab?Või olete ka optimistid,et loodate et ei kaota tänavu ültse.
        Minu vastused oleks järgnevad:
        1.Arsenal kaotab millalgi,aaga täpset kuupäeva ma ei oska öelda.Igatahes see juhtub veel see aasta.Mitte koduses liigas.Seal ma ei näe neile ühtegi vastast.
        2.Minu eeldatav koosseis oleks poolkaitses:Viera,Ljungberg,van Bronckhorst,Pires.
        Vahetusest peavad sekkuma ülejäänud tähed.Wiltord nihutatakse rünnakule Henry kõrvale.Henry on hetkel minu arvates inglise liiga parim ründaja.Mitu kolli ta juba vastaste võrku on sahistanud?Tahaks kohe väga teada.Ega ka Bergkampil midagi viga ei ole aga vanus teeb ka oma tööd.Tänavust aastat on ta alustanud üllatavalt hästi .Käis üle pika aja Meistrite Liigas välismängul ning kohe oli see näha tulemuses.Arsenal hävitas Eindhoveni 4:0.Bergkamp küll ei löönud väravat,aga kõik teatsid ,et ta on väljakul ning see andis neile tohutult lisaenergiat.Väga hea mängu tegi vahetusmees Cygan.Loodan teda tulevikuski rohkem väljakul näha.Arsenalil oleks aeg lmüüa mõni oma keskvälja meestst ning selle raha eest osta üks hea keskkaitsja.
        See on ju vaid minu arvamus.MA EI OLE ARSENALI FÄNN,SEEGA EI OLE ÕIGE MEES SEDA ASJA KRITISEERIMA.
        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Arsenal\'

          Bergkamp on nimelt vigastatud ja jätab mängu Auxerre vastu vahele. Uefa.com
          Võitlusväljal jääb jänes tagalasse ..kus ta näitab end hea strateegina ..alkoholi möjul muutub ta julgemaks ja agresiivsemaks...

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Arsenal\'

            see kes leedsi mängu vaatab praegu võib märgata et arsenali algkoosseisus oli 9 mustanahalist ja 2 valget. veel 5 aastat tagasi oli vastupidi

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Arsenal\'

              11+ minutit jäänud, 3:0 ees, Pennant tuli mängu. Ja nüüd on kolm valget.
              i don\\\'t want cos i just get

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Arsenal\'

                4-1 see käis lihtsalt. ja penalt oleks pidanud lõpus ka veel olema

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Arsenal\'

                  Arsenal oli ikka jube hea, kuid suuresti tänu ka Radebele, kelle kiirus on suht No Legsi sarnane. Natuke häris ka see, et Cygan oma sigaduse eest isegi kaarti ei saanud, taas on selline mulje, et nt. Bowyerile oleks sealt ilusti punane tõstetud.

                  Samas - selgelt parem võitis.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Arsenal\'

                    Ainus kommentaar viimase mängu kohta võiks öelda, et kommentaari polegi. Väljakul, kus on alati raskusi ilma Bergkampita, Keownita ja Piresita. Aga viimasel ajal pole vist tähtis kellega ja kus väljakul, tulemus on sama. Positiivne \"uudis\" oli täna Kanu, heas vormis Kanu on väga vajalik (nagu ta kunagi aastaid tagasi ka tõestas). Ja Toure - igiliikur - never stopped running. Kuhu edasi?

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Arsenal\'

                      Esimene värav oli tüüpiline. Kelly tegi lollaka vea, Radebe oleks võinud selle parandada, kuid jäi lihtsalt liiga uimaseks. Pärast seda juba kartsin, et neid väravaid tuleb veel - Arsenal on kiiretel kontratel lihtsalt liiga hea.

                      Aga noh, lõppkokkuvõttes jõudis Arsenal meile lihtsalt järel. Omavaheliste liigamängude kõigi aegade skoor on nüüd 38:38 (viike arvestamata).
                      Y R A

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Arsenal\'

                        4 : 0 - Kas KELLEGIL on veel kahtlusi Arsenali võimsuse kohta?
                        Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Arsena

                          Jazzjansa, Mul on Sulle kaks küsimust, millelel palun vastata ainult ühe:
                          1) Kui vana Sa oled?
                          2) Mis on Su emakeele hinne?
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Arsenal\'

                            sai kaua dešifreeritud jazzjansa postitust. siiski on selgus olemas ja vastused ta kysimustele.
                            1. arsenal kaotab koduses liigas (kuid max. 2 kohtumist).
                            euroopas saabub ka kaotus. ei tea kellelt.
                            nendest hoolimata tuuakse highbury\'le kodune premiershipi tiitel, karikavõit ja euroopa tiitel (triple).
                            2. kust sa leiad, et van bronckhorst algkoosseisu saab. niikaua kui gilberto vähegi mängukõlbulik on, pole teistel sinna asja.

                            ja keskkaitse osas vaata www.arsenal.com ja sealt youth teami koosseise. avastad sealt nii mõndagi. islingtoni staadioni ehituse tõttu pole just 20-30 milli nesta suguste pärast välja käia, mis?

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Arsenal\'

                              hoopis uus teema on bergkamp ja poleemika tema lõpetamise kohta hooaja lõppedes
                              hakka või talle toetuskirju saatma
                              igatahes kui keegi midagi näeb või kuuleb, pange aga lingid yles.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Arsenal\'

                                laupäevast mängu oli fantastiline vaadata- esimesed 20 min mängis arsenal nii nagu tahtis, siis võttis tempaot maha ja kui tahtis, pani uuesti täie hooga edasi. Kuid peale ´kolmandat väravat hakkasin juba paluma, et aitab küll. Miks? Sest Robinson on mul fantasy meeskonnas vv Enne mängu turgatas, et ehk oleks pidanud välja vahetama... Aga mikk, sinu bravuurikus sai otsa? Et nüüd 38:38? Who cares :P
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X