320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Arsenal\'

    Originally posted by vandersell


    ... Aga mikk, sinu bravuurikus sai otsa? Et nüüd 38:38? Who cares :P
    Ah mis bravuurikus, lihtsalt oma meeskonda peab ikka uskuma. Ka siis kui ratsionaalselt kaalutledes teisel rohkem võimalusi on.
    Y R A

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Arsenal\'

      Originally posted by vandersell


      Kuid peale ´kolmandat väravat hakkasin juba paluma, et aitab küll. Miks? Sest Robinson on mul fantasy meeskonnas vv Enne mängu turgatas, et ehk oleks pidanud välja vahetama...
      mul sarnane häda premieri ennustuses. tõelise patrioodina ennustan alati leedsi võitu, aga nad mängivad viimastel aegadel suht tagasihoidlikult ja mina kaotan punkte
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Arsenal\'

        Originally posted by MRH


        11+ minutit jäänud, 3:0 ees, Pennant tuli mängu. Ja nüüd on kolm valget.
        Ja see on ka ainus mida võib Arsenalile veel ette heita. Aga kõik muu on nende juures eliit - Gulliti Sexy Football on hoopis Highbury\'l rakendust leidmas. Ei oskagi hetkevõrdluses peale Reali sedavõrd enesekindlat meeskonda Euroopas välja tuua..

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Arsenal\'

          Ma ei ole muidugi kaugeltki erapooletu, kuid lubage mul kogu selle kiidulaulu vahele suunata teie pilk korraks kalendrile. Täna on 30. september. Arsenal ei ole veel Premier\'i võitu hooajal 2002/2003 kindlustanud.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Arsenal\'

            Pennant pole päris valge mees. Mind aga ei häiri Arsenali juures mitte hoopis shokolaadipoiste rohkus, vaid asjaolu, et Inglise klubis pole inglasi eriti platsil, vaid hoopis va konnasööjaid on väga palju. Ehk kus on inglased ja teised britid? Lisaks Arsenalile on väga t6siseid tshelsistumise märke ka Liverpoolil. Seejuures on viimase aastaga oma kasvandikke nendest klubidest esile t6usnud just Chelseas... Kummalised on need saatuse keerdkäigud...
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Arsenal\'

              Originally posted by mcnamara


              Ma ei ole muidugi kaugeltki erapooletu, kuid lubage mul kogu selle kiidulaulu vahele suunata teie pilk korraks kalendrile. Täna on 30. september. Arsenal ei ole veel Premier\'i võitu hooajal 2002/2003 kindlustanud.
              Jah, 1995/96 meenub...
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Arsenal\'

                Originally posted by Jaan


                Pennant pole päris valge mees. Mind aga ei häiri Arsenali juures mitte hoopis shokolaadipoiste rohkus, vaid asjaolu, et Inglise klubis pole inglasi eriti platsil, vaid hoopis va konnasööjaid on väga palju. Ehk kus on inglased ja teised britid? Lisaks Arsenalile on väga t6siseid tshelsistumise märke ka Liverpoolil. Seejuures on viimase aastaga oma kasvandikke nendest klubidest esile t6usnud just Chelseas... Kummalised on need saatuse keerdkäigud...
                Houllier on öelnud, et briti pallurid on lihtsalt liiga kallid. Ja ka Wenger on sama joont hoidnud.
                Y R A

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Arsenal\'

                  M6nede jaoks pole kallid. Leedsis on paar välismängijat platsil , sama Newcastle\'s (ausalt, lugege kokku, kui ei usu). ManUtd\'i p6hitegijaist on suur osa britid, seejuures lausa oma kasvandikud. Mis on aga saanud kunagi nii kuulsast Anfieldi noortesüsteemist? Peale Oweni-Carragheri esilet6usu nii 4 aasta eest pole kedagi tulnud... Ostetud on Heskey k6rval aga suuremat sorti valim üro liikmesriikidest. Kui selle välismängijate asjaga üle pingutada, siis kaob minu meelest v6istkonna hing. Siinkohal peab lisama, et Arsenalil alustab ju tegelikult 6ige mitu inglast, ent ilmselt juba järgmine aasta on neid järel vaid 2.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Arsenal\'

                    Steven Gerrardi unustasid mainida.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Arsenal\'

                      Ununes jah, aga m6te jääb samaks, kuna Gerrard tuli ka ju ühes pundis Oweni ja Carragheriga ja see oli mitu hooaega tagasi. Kusjuures ega see Carragheri koht nii väga kindel p6his ei ole kah.
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Arsenal\'

                        Kuigi topic on Arsenal, siis ei peaks siin siiski Liverpooli-teemalist juttu üldse ajama, aga \"omade\" kaitseks tahaks siiski öelda seda, et Murphy (algkoosseisu mees) on ka pesuehtne inglane, kuigi mitte oma kasvandik. Seega üks 5 britti on põhis ikka.
                        Aga tõsi on ka see, et viimasel ajal oleme vähegi kõlbulikke oma kasvandikke müünud (Wright) või välja laenutanud (Paldrige). Ja sellest on muidugi kahju, aga ei maksa unustada, et The Academy on ikkagi üks üsna tugev kool.
                        Ja veel: meie meeskonna hingega on kõik kõige paremas korras. See nüüd küll ei sõltu sellest, kus keegi sündinud on.
                        BACK WHERE WE BELONG

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Arsenal\'

                          või välja laenutanud (Paldrige).
                          Ma arvan, et Richie Partridge on see mängija, keda silmas pead.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Arsenal\'

                            Originally posted by Kaarel


                            Ma arvan, et Richie Partridge on see mängija, keda silmas pead.
                            Jah, Tema see on. Susserdasin jah kuidagi valesti kirjutada. Tore, kui tähelepanelikud tähenärijad kohe võtta on.

                            BACK WHERE WE BELONG

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Arsenal\'

                              Ei osanud seda uudist kuhugile mujale panna ning kuna arsenal oli kuu parim meeskond,siis otsustasin uudise siia üles panna.
                              Rahvusvahelise jalgpalliajaloo -ja statistikainstituudi poolt iga kuu koostatavas jalgpalliklubide edetabelis on septembri järel endiselt esikohal Meistrite liiga valitsev meister Madridi Real. Liidrile järgnevad Müncheni Bayern (eelmine kuu 2.), Arsenal (4.), Manchester United (5.), Barcelona (7.) ja Deportivo La Coruña (6.). Septembri parimaks klubiks nimetas instituut Londoni Arsenali.
                              Parima Lõuna-Ameerika klubina on Boca Juniors 20. ning parima Skandinaavia meeskonnana Kopenhaageni Brøndby 130. kohal. Eesti klubid sellesse nimekirja ei mahu.


                              Baltic News Service
                              Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                              "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Arsenal\'

                                jazzjansa, bns-i uudiseid ei ole vaja siia ümber kirjutada. tõepoolest ei ole vaja.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X