320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Arsenal\'

    Originally posted by mikk
    Sellest Charltonile kaotusest on mul niipalju meeles, et Arsenal püstitas vist esimesel poolajal liiga kõigi aegade rekordi tehtud pealelöökide arvus.
    Jah, esimesel poolajal shots on goal 13 ... teisel 14. See mäletusväärne mäng ei saa loodetavasti vol. 2te sel aastal, pole ju ka enam väravat \"kaitsmas\" Richard Wrighti, kes sellise tulemuse saavutamisele kõvasti kaasa aitas. Aga noh, käesoleva aasta väravavaht nr. 2 ehk Sabaani pole keegi veel platsil näinud Eks mõnes Worthless Cup\'i mängus saab näha ...

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Arsenal\'

      Originally posted by SleepWalking


      Originally posted by mikk
      Sellest Charltonile kaotusest on mul niipalju meeles, et Arsenal püstitas vist esimesel poolajal liiga kõigi aegade rekordi tehtud pealelöökide arvus.
      Jah, esimesel poolajal shots on goal 13 ... teisel 14. See mäletusväärne mäng ei saa loodetavasti vol. 2te sel aastal, pole ju ka enam väravat \"kaitsmas\" Richard Wrighti, kes sellise tulemuse saavutamisele kõvasti kaasa aitas. Aga noh, käesoleva aasta väravavaht nr. 2 ehk Sabaani pole keegi veel platsil näinud Eks mõnes Worthless Cup\'i mängus saab näha ...
      Ma peaks eelkõige Stuart Taylorit teiseks numbriks ning Shaabanit kolmandaks.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Arsenal\'

        off-topicut ka natuke

        vaatasin eile ntv futboli pealt sellist saadet nagu Futbol Mundial (häälduse järgi panin) ja seal oli üks lugu Arsenalist ainult et see Arsenal asub Argentiinas :P

        Oma nime oli klubi saanud järgnevalt- istusid mehed koos ja mõtlesid, mis nimeks panna uuele klubile. Mingi kutt oli luksudes öelnud- ar-ar-ar-Arsenal. Teised küsisid seepeale mis see on? Ah, üks klubi Inglismaal, vastas too. Igatahes selline lugu juhtus kusagil 1957 a paiku. Sel aastal tõusis Arsenal nö meistriliigasse (kas esmakordselt, sellest aru ei saanud) Treeneriks on tuntud mees- Jorge Burruchaga Mingeid staare tema meeskonnas pole kuid vaatamata sellele, et enne hooaega peeti arsenali pea et kindlaks väljakukkujaks on praegu tabelis kaheksandal kohal.
        Veel üks lugu.

        Igatahes on mul nüüd üks meeskond, kellele Argentina Apertura´s kaasa elada
        Supplies!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Arsenal\'

          Originally posted by Kaarel
          Ma peaks eelkõige Stuart Taylorit teiseks numbriks ning Shaabanit kolmandaks.
          Nõus, kuna vajadust teise väravavahi järele pole veel esile kerkinud, siis tõesti ei tea, kumba Arsene kasutab. Seni on pingil istunud Shabaan 4 korda (charlton, bolton, psv, leeds) ja Taylor ülejäänud kordadel (sh kahes viimases mängus Auxerre ja Sunderlandi vastu).

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Arsenal\'

            gunnerina panen selle teate siia. eeltulevateks mängudeks euro 2004 kalendris kirjas 5 püssimeest.

            seaman, cole, campbell a-koondises
            pennant, francis (ikka poolterve/vigane) jeffers u-21

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Arsenal\'

              Ma ei pidanud silmas, et Pennant on valge, ta on ju ikka suhteliselt neeger. Ütlesin lihtsalt seda (halvasti väljendudes), et kolm valget tüüpi oli tol hetkel mängus, juures vist Ljungberg. Hiljem tuli väljakule ka Jeffers.

              Ja see jutt oli Jaanile. Kui keegi aru ei saanud.
              i don\\\'t want cos i just get

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Arsenal\'

                Originally posted by vandersell


                off-topicut ka natuke

                vaatasin eile ntv futboli pealt sellist saadet nagu Futbol Mundial (häälduse järgi panin) ja seal oli üks lugu Arsenalist ainult et see Arsenal asub Argentiinas :P
                Tean et Ukraina liigas on kah Arsenal olemas ja isegi olen vist korra mängimas näinud....See polnud ikka see Ja arvata on et sama nimega on maailmas veel kümneid ja kümneid satse

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Arsenal\'

                  Originally posted by tembuu


                  Originally posted by vandersell


                  off-topicut ka natuke

                  vaatasin eile ntv futboli pealt sellist saadet nagu Futbol Mundial (häälduse järgi panin) ja seal oli üks lugu Arsenalist ainult et see Arsenal asub Argentiinas :P
                  Tean et Ukraina liigas on kah Arsenal olemas ja isegi olen vist korra mängimas näinud....See polnud ikka see Ja arvata on et sama nimega on maailmas veel kümneid ja kümneid satse
                  Nati vee Offtopicut.
                  Eesti Naiste meistriliigas mängis ka Arsenal ..jaaaa ma olen neid mängimas ka näinud. Meistriks tulid ja puha.... Nüüd on nad küll TKSK Visa nime all.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Arsenal\'

                    venemaal on ka arsenal. tuula arsenal nimelt

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Arsenal\'

                      ok, ok, ok äkki aitab
                      muuseas, olin nendest tuuladest ja naistest ka kuulnud. Aga nende eesotsas pole sellist meest nagu Burruchaga.

                      Case closed
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Arsenal\'

                        Midagi tõeliselt rõõmustavat leiate siit: http://www.4thegame.com/club/afc/news/112875/PIRES+DELIGHTED+TO+BE+BACK.html

                        Guess who´s back?

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Arsenal\'

                          vähe sellest, jeffers on hoos. u21-s 12 mänguga 12 väravat. tegija.

                          olen vist sunnitud oma sõnu sööma - tegu vist ikkagi on jalgpalluriga

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Arsenal\'

                            Originally posted by dakrazy


                            vähe sellest, jeffers on hoos. u21-s 12 mänguga 12 väravat. tegija.

                            olen vist sunnitud oma sõnu sööma - tegu vist ikkagi on jalgpalluriga
                            Meenutab siis pisut Shearerit, ehk et käib samades jägedes.....

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Arsenal\'

                              Täpsuse huvides - Shearer l6i küll 12 kolli, kuid tegi ainult 11 mängu.
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Arsenal\'

                                jaan on tähenärija
                                igatahes loodame täna näha jälle head mängu.
                                7tv on lahke ja kannab mängu yle.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X