320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Arsenal\'

    Originally posted by Epic
    P.S!Oleme ikka sõbrad edasi!
    Kurat võtaks, sinu pugemisest on mul küll kõrini. Käid ja teed idiootsusi (nagu näiteks lihtlause+link ja kõik) ja siis ilusti vabandad, et oleme sõbrad edasi. Räägin küll teiste eest, aga vaata nende inimeste sõber pole sa küll olnud.

    Ja et ei tekiks MITTE MINGISUGUSTKI valearvamust härra Epicust. Siis palun. Meie kõigi suurim sõber rate.ee aitab hädast välja - siin. Taavi Pailk oled, Pärnus elad ja kui sa just invaliid või kurt või tumm pole, mida ma su postitustest kuidagimoodi järeldan, et sa ei ole, eksisteerib ka sinu jaoks koolivaheaeg. M.O.T.T.

    NB! Ole hea ja edaspidi postita seal rate foorumis. Näiteks.

    ------------------------------------------------------------------------

    Aga et nüüd off-topicust välja tulla. Nii Rami Shabaan kui ka Stuart Taylor lubavad järgmisel hooajal põhiväravavahi koha haarata

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Arsenal\'

      Taavi Pailk?Pärnus?
      Mäkpii mida sa nüüd ajad?

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Arsenal\'

        kantonaa, selle peale öeldakse, et if it walks like a duck and it looks like a duck and it sounds like a duck ... then it\'s a duck.

        aga nüüd aitab sellest jamast siin püha meeskonna topicus.

        mulle tundub, et tulemas on wengeri tähtsaim suvi üldse. vaja on oluliselt muuta, uus põhiväravavaht, uus põhikoosseisumees keskkaitsesse ja ehk ka väike remont eesliinis? oluliselt teine meeskond alustab sügisel liigat.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Arsenal\'

          Uus \"away\" ehk võõral väljakul mängitavate mängude särk uueks hooajaks on siin. Vana hea kollane on seega tagasi, kuigi esialgu tundub väga kollane. Olgugi, et erinevalt suurele kriitikutearmeele mulle see mulluse hooaja sinine täitsa meeldis ...

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Arsenal\'

            Ääää... Tõesti, liiga kollane minu jaoks. Oleks siis selline kuldkollane, nagu eelmine oli. Aga miks oli üldse vaja vahetada seda särki. Või jääb ka sinine?

            Edit: Arsenali kodukal uut särki veel ei pakuta.
            Supplies!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Arsenal\'

              Ehh,mehed.....Te ikke ei tea mis hea....Mulle küll meeldib see tibukollane särgike, väega sexy. Kui keegi hea inimene välismaale reisib, siis võiks minuga ühendust võtta, et saaksin oma Arsenali away shirt´ide kollektsiooni täiendada eelpool toodud tootega. tasumise garanteerin!:P
              Ja see kuldkollane oli nn third shirt, milles mängiti väga harva...TV-st silmasin seda ainult kahes korral kasutatavat...

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Arsenal\'

                kle sleepy, kas see on ikka usaldusväärne allikas?. ei paista küll kuidagi nike toodet meenutavat. mulle tundub see küll mingi reklaamitrikina

                üleminekutest rääkides. arsenali ninamehed pidid lomaiast ikka väga huvitatud olema. kuigi mulle tundub sellise mägedepoja ostmine natuke riskantsena. oskab keegi tema kohta miskit head rääkida?

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Arsenal\'

                  Originally posted by dakrazy
                  kle sleepy, kas see on ikka usaldusväärne allikas?. ei paista küll kuidagi nike toodet meenutavat. mulle tundub see küll mingi reklaamitrikina
                  Siin foorumis on teema selle kohta. Mõned kahtlejad on ka info autentsuses, seega ... ootame ametlikku teadet.

                  Üleminekutest: eile oli arsenali board meeting, kus pandi paika strateegia mängijate ostmise kohta. ühtegi kärbest, kes seinal seda kõike pealt kuulasid, kahjuks ei tunne. küll aga lubab tänane Sun (exclusive, irw), et Leedsilt ostetakse £10M+Parlouri eest Robinson ja Kewell. Iseenesest poleks kõige hullem variant.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Arsenal\'

                    Originally posted by SleepWalking
                    Iseenesest poleks kõige hullem variant.
                    ....arse jaoks. meie jaoks katastroof. äkki võtate meilt ainult väravavahi, ründavaid äärepooolikuid on teil ju sitaks. pealegi on 30\'ndates väravavaht nii odav, et saate veel ühe tibens kaitsja ka soetada.
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Arsenal\'

                      Minust meenutab see kollane särk kangesti pesupulbrireklaami.

                      Aga jah, Arsenali fännid võiksid end koguda ja Rakvere uut ööklubi O2 külastada. Päris stiilne vaade oleks

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Arsenal\'

                        Kyps, su ema meenutab pesupulbrireklaami....

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Arsenal\'

                          Originally posted by SleepWalking


                          Üleminekutest: eile oli arsenali board meeting, kus pandi paika strateegia mängijate ostmise kohta. ühtegi kärbest, kes seinal seda kõike pealt kuulasid, kahjuks ei tunne. küll aga lubab tänane Sun (exclusive, irw), et Leedsilt ostetakse £10M+Parlouri eest Robinson ja Kewell. Iseenesest poleks kõige hullem variant.
                          Tegelikult on olnud kuulda ka \" Kewell Pennanti vastu + mingi summa\" spekulatsioone ja kõik see on tore, aga kõigepealt tahaks ikkagi lahendust põhiprobleemile, ehk tõeliselt heatasemelist keskkaitsjat. Paraku pole sellelt rindelt eriti tõsiseltvõetavat infot tulnud. Loodetavasti ei lähe AW jälle mingi tundmatu \"imemehe\" a la Cygan peale välja.

                          See väidetavalt uus võõrsilsärk aga ei tundu eriti Arsenali stiilis olevat, st tundub liialt ühetooniline. Oleks käistel ka sinist, võib-olla siis võiks uskuda.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Arsenal\'

                            Sul on õigus, kusjuures miskipärast ei spekuleeri see lugupeetav kollane ajakirjandus ühegi kaitsja nimega seoses Arsenaliga. Mexes, Stam, Terry, Gallas ... kõik sobiksid mu meelest väga hästi. Aga ei, ikka pakutakse poolkaitsjaid juurde kus neid juba piisavalt - Bastürk, Kewell jne.

                            Väravavahiküsimuse lahendab ilmselt paar Taylor ja Shabaan. Kui Rüstü või äkki siis Robinsoniga näiteks midagi välja ei tule.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Arsenal\'

                              Harry Kewelli teema paistab Becksi teemade vahel ka briti ajakirjandusest viimastel päevadel silma. Kewell nimelt kohtub sel nädalal Arsenali esindajatega kuulamaks võimalikku pakkumist. Iseenesest ei tohiks mingeid läbirääkimisi teiste klubide mängijatega toimuda enne klubidevahelist kokkulepet üleminekusummade osas, kuid seekord paistab teisiti. Kui eile veel sidusid kõik lehed Kewelli üleminekuga Pennanti liikumise teises suunas, siis tänased spekulatsioonid on haaranud vahetuseks Parlouri ning Jeffersi. Noh nii, jättes kõrvale selle, et see tabloid-talk võib olla täielik b*ll***t, siis kas Kewell suudaks täita nö \"Bergkampi\" kohta. Endal pole õnnestunud austraallast mujal, kui äärel silkamas kunagi näha.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Arsenal\'

                                Originally posted by SleepWalking
                                Endal pole õnnestunud austraallast mujal, kui äärel silkamas kunagi näha.
                                Isegi sellel hooajal pole teda ründes näinud?
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X