320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Arsenal\'

    Originally posted by vello99
    Now now, oleme ikka kõik sõbrad siin... Isegi mina ei võtaks kunagi endale julgust kritiseerida võistkonda, kellega me hakkame UEFA koha pärast võitlema , nagu arutletakse siin..
    omas \"masinaklassis\" ehk auhinnale Meie Mats kandideerivate teoste hulgas on John ära teeninud tunnustuse.

    Aga tema väited ...
    Zamora on palju parem kui Kanu või Wiltord? II divisioni ründaja parem kui Premieris 10-15 väravat aastas lööv maailma- ja euroopameister?

    Davies pääseks vabalt Arsenali keskväljale? Huvitav, kelle asemel? Piresi? Freddie?

    Carr on sama hea või parem full-back kui Cole?

    parim on muidugi dennis10e väljatoodud:
    In Robbie Keane, Spurs have a player almost the equal of Henry in all but pace

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Arsenal\'

      Midagi positiivset ka Paddy kohta.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Arsenal\'

        Tra, mis krdi probleem siin on? Ei kuluta raha? Turult pole kedagi osta. See, et Arsenal pole enam esitiitlisoosik, kotib keda? Saabki rahulikumalt lammutada - vastaste kaitseid, mitte oma võitlusvaimu. Nagu eelmine hooaegki - annaks suured jumalad õnne - oluliseks saab eufooria (nagu Wengerilt ilusti tsitaat võeti: \"To build a great team is not all about money. First you have to create spirit and togetherness in the squad\". Mäng peab elama. Selleks on praegused mängijad võimelised nõnda nagu eelmine aastagi (oleks neil mõistust seda vaid hoida - seda toonitada just siis härradele Piresile ja Vieiraale).

        Ning Bergkamp? tra te tema kallal irisete, kui nii võib sõnastada? Bergkamp on geenius. Oli Cruyff, nüüd (ikka veel seni kuni lõpetab) on Bergkamp.

        Kuid olulisim oleks sobitada tuleva kokku seni põhis olnud noortega. Pole meil vaja Vieiraad, kui ta ise ei taha!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Arsenal\'

          Poleks elu sees uskunud, aga SleepWalking saab Raimo Aasa nimelise huumoripreemia tänaseks laureaadiks. Minna leili tuntud hambamehe (no mina pole talt football365-s veel mitte üht t6sist artiklit näinud ja lugenud olen neid ikka päris mitu) lobajutu peale. Vello pani veel isegi smiley\'d juurde, et k6ik ikka arusaadav oleks...

          Ahjaa - Davies on täkk, Carr ka. Ise nägin.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Arsenal\'

            Originally posted by Jaan
            Poleks elu sees uskunud, aga SleepWalking saab Raimo Aasa nimelise huumoripreemia tänaseks laureaadiks. Minna leili tuntud hambamehe (no mina pole talt football365-s veel mitte üht t6sist artiklit näinud ja lugenud olen neid ikka päris mitu) lobajutu peale. Vello pani veel isegi smiley\'d juurde, et k6ik ikka arusaadav oleks...
            soojah, kas ainult mulle tunduski, et too artikkel oli kirjutatud suhteliselt tõsiselt? siis olen tõesti liiga kaua päikese käes olnud, kui see nii ei olnudki. aga leili ei läinud, lihtsalt tõin tobedused siin välja. auhinda ei taha, kui sellega just rahaline preemia ei kaasne. kui jah, siis kanna üle: hansapank, 2210103.....

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Arsenal\'

              Tänased lehed, eesotsas Suniga ning ka soccernet\'id, sky sports\'id jms kirjutavad nagu üks mees, et Vieira kirjutab uue lepingu alla - öeldes, et ta on kindlasti uuel hooajal Highbury meeskonna kapten. Nojah, Sun kirjutas 2 aastat tagasi kindlast üleminekust Reali, nii et ootame edasi.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Arsenal\'

                selline suht loll küsimus,aga kellega gunnersil veel enne hooaja algust mängud on?
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Arsenal\'

                  nt celtic\'uga 2.august ja rangersiga 5. august.
                  on olemas ka siuke lihtne aadress nagu arsenal.com....tunne oma vaenlast:P
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Arsenal\'

                    Friendlies:
                    Sat Aug 2 A CELTIC 15.00
                    Sun Aug 3 A KSK BEVEREN 17.00
                    Tue Aug 5 A RANGERS 19.45

                    Community Shield:
                    Sun Aug 10 N MAN UTD 14.00

                    Minu kõrvu kandus selline jutt, et homset mängu näeb Nimeta Pubis! Peaks igaks juhuks üle helistama ja küsima kas see vastab tõele.

                    Edit: jepp, näitab Seega kõik goonerid homme kell 17 Nimetasse!
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Arsenal\'

                      Originally posted by vandersell



                      Minu kõrvu kandus selline jutt, et homset mängu näeb Nimeta Pubis! Peaks igaks juhuks üle helistama ja küsima kas see vastab tõele.
                      http://www.nimetabaar.ee/
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Arsenal\'

                        Nujah, nii on lihtsam küll, aga kui ma poleks helistanud ja läinuks kell 19 kohale , siis oleks pettumus ikka suur olnud- mäng hakkab ju kl 17, ka telefonis öeldi nii... Või pean uuesti üle helistama :P
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Arsenal\'

                          Originally posted by SleepWalking


                          soojah, kas ainult mulle tunduski, et too artikkel oli kirjutatud suhteliselt tõsiselt? siis olen tõesti liiga kaua päikese käes olnud, kui see nii ei olnudki. aga leili ei läinud, lihtsalt tõin tobedused siin välja. auhinda ei taha, kui sellega just rahaline preemia ei kaasne. kui jah, siis kanna üle: hansapank, 2210103.....
                          Noh, eks ta v6ib ju suhteliselt t6sine tunduda, aga teades ta ylej22nud artiklite sisu, siis on tegemist autoriga, kellele meeldib inimesi 2rritada. Lihtne. Raha sa ei saa, sorri.
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Arsenal\'

                            off-topic:kuna siin juba Nimeta Baari mängude ajakavast juttu oli,siis kas keegi oskab öelda,kas ülejäänud mängude ajad (03.08 19:30 Galatasaray v Liverpool & 03.08 21:30 Ajax v Inter Milan) peavad paika.....vabandan,kuid ei osanud seda küsimust kuskile susata...

                            ette tänades
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Arsenal\'

                              Neile, kes Eurospordist (vist näitavad) mängu vaatavad - silmad kinni!

                              Celtic - Arsenal 1-1
                              Miller Kanu

                              algkoosseis:
                              lehmann
                              lauren - campbell - toure - cole
                              pennant (45. van bronkhorst) - gilberto (45. edu) - parlour - ljungberg (vieira)
                              jeffers - aliadiere (kanu)

                              parimad:
                              kanu (uskumatu, aga tõsi) värav ning suurepärased trikid, mis sedakorda õnnestusid.
                              hästi said hakkama toure, campbell, cole, gilberto, alidaiere, lehman. vieira on peale pikka vigastust veidi ebakindel, kuid mitte väga vormist ära.
                              parlour ja jeffers olid üsna keskpärased, viimane jättis kasutamata mitmeid väga häid võimalusi.

                              märkimisväärne on veel toure teine mäng keskkaitses. kas tõesti ... ?

                              teisipäeval rangersi vastu on lootust näha ka henry\'d ja pires\'i ehk siis parimat koosseisu.



                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Arsenal\'

                                njah loodame et ka bergkamp sis väljakule tatsab!

                                koosseis:

                                henry, bergkamp

                                pires,ljungberg,vieira,willtord

                                cole,cambpell,senderos,toure

                                lehmann
                                juhei!! go Arsenal!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X