PDA

View Full Version : Arsenal

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145

smith
15.01.02, 21:15
Arsenal on kindlalt inglise liiga parim klubi, kuid ainult ebaõnn on viimased paar aastat Arsenali inglise liiga võidust eemal hoidnud. CL peaks Arsenal kah edasi saama, kuigi ta sattus kõige tugevamasse alagruppi. ManU-l on aga lihtsalt vaja natuke palli liigutada, et järgmisse ringi jõuda. Ise loodan et need klubid saavad kuskil poolfinaalis kokku ja siis saaks näha õiget arsenali. Inglise liiga liidriks peaks samuti arsenal tõusma, sest kal on üks mäng pidmata ja see on Leicester City vast, kes asub tabelis 20. kohal. Aga eks me näe kuidas arsenelil läheb!

Jaan
15.01.02, 23:04
Orginally posted by smith

Arsenal on kindlalt inglise liiga parim klubi, kuid ainult ebaõnn on viimased paar aastat Arsenali inglise liiga võidust eemal hoidnud. CL peaks Arsenal kah edasi saama, kuigi ta sattus kõige tugevamasse alagruppi. ManU-l on aga lihtsalt vaja natuke palli liigutada, et järgmisse ringi jõuda. Ise loodan et need klubid saavad kuskil poolfinaalis kokku ja siis saaks näha õiget arsenali. Inglise liiga liidriks peaks samuti arsenal tõusma, sest kal on üks mäng pidmata ja see on Leicester City vast, kes asub tabelis 20. kohal. Aga eks me näe kuidas arsenelil läheb!

Parim klubi, my a***! Oled kunagi kuulnud ytlust "liigatabel ei valeta". 38 m2ngu j2rgi selguvast tiitlist ilmaj22mist on kyll totakas karmav6la kaela ajada. Asi v2ga lihtne - Arsenal on ebastabiilne klubi, kes m2ngib kodust v2ljas suht sitasti (Euroopas eriti). V6rreldes Southamptoniga, n2iteks, kyllaltki h2sti, siiski, aga mitte piisavalt h2sti, et meistriks tulla. Ja Arsenal on Euroopaski v66rsil ikka imemeeskondadele kaotanud. Ja pink on ka lyhike. On suht normaalsed mehed pingil, aga mitte piisavalt head. Lihtne, eksole.

Kindlalt parim klubi... TMV. Isegi need Aston Villa poolehoidjad pole midagi nii jaburat kokku kirjutanud.

smith
16.01.02, 15:44
No Jaan nyyd paned kyll pange! Sa pole vist arsenali mänge näinud. Ainuke puudus, millega ma nõus olen, et Euroopa mängudes võõrsil ei ole läinud kõige paremini, kuid see on vaid ajutine. Arsenalil on lühike pink? Kus sa olenud oled? Hea klassiga mängijaid on arsenalil palju, vaid kaitseliin on veidi nõrk. Näiteks kas ründajad nagu Henry, Bergkamp, kanu, Jeffers, Wiltord pole piisavalt head? Huvitav kes neist kyll Prantsusmaa koondisega MM võitjaks tulid? Ja keskväli on ka igati heaklassiline. Sa ikka mõtle enne ja siis alles hakka kirjutama! :eiei:

rohelineKonn
16.01.02, 16:59
väha vabandan Henry toetajate ees, aga arsenalil pole normaalset äralööjat. Arvestades seda mis klassiga ja orientatsiooniga keskväli Arsenalil on, peaks nad lööma sama palju väravaid kui MU. Võimaluste vähesuse üle ei saa ka mehed eriti nuriseda. Henry vajab skoorimiseks penalteid, vabalööke ja lõputut hulka võimalusi mängust, teised ründajad ei küüni selleniga. Lisaks sellele jääb henrysugustel meeste heast positsioonist pealelöök tihti üldse tulemata - kaob kuhugi trikitamiste vahele ära. Jeffersi ost pidi olema lahendus sellele propbleemile, kuid poiss on siiski vist pisut noor veel.

no ja kui selgelt ründava orientatsiooniga tiim skoorib liiga vähe, siis kaotab/viigib ta ka liiga palju mänge ning ei tule ka sel aastal meistriks. sisse lastakse ju ikka samamoodi edasi.

et siis leidku oma nistelrooy, viduka, sheareri etc tüüpi ründaja. 4 Henry'ga (henry ise; bergkamp; kanu; wiltord) pole midagi teha.

muide liverpoolil sarnane mure, pärast seda, kui heskey otsustas enam mitte skoorida.

onu martin

coco
16.01.02, 17:36
oi oi oi Jaan tõesti väike sõbralik märge et KUI SA EI TEA MILLEST SA RÄÄGID OLE PAREM VAIT :) :D :P
Nimelt on tõesti, nagu ka sleepwalkingu esitatud tabel näitas, arsenali võõrsilvorm premieri parim, sa vist ajasid sassi midagi eelmise hooajaga:D , kus arsenal kodus pea võitmatu oli ja võõrsil ei suutnud vajalikke punkte lihtsalt võtta.Kahjuks seeaasta on just Highburyl tähtsatest mängudest jäänud punktid võtmata(tuletaks meelde Leedsi, Newcastle'i ja nüüd viimase pühapäeva Liverpooli mängu):viha: :viha:
Kohati tundub et mehed pole vist piisavalt hästi motiveeritud või ei teagi täpselt milles asi......ja mis liigatabelist sa jaan seletasid, arsenal on hetkel tabelis 4as, üks mäng vähem peetud kui teistel, ja see mäng on Leicesteriga:D :P , kes nimelt premieri peksukott on.Niet põhimõtteliselt võib ka seda tabelit näha ka sedaviisi et arsenal seda juhib:kaval: (olgem ikka optimistlikud)

Aga jah, ka meistrite liigas tuleb mõni punkt võõrsilt korjata, ise pakuks et leverkusni vastu pole see võimalus välistatud, Juventus niigi Highburyl juba alla pidi meile vanduma, ei tahaks uskuda et nad oma ei suuda võtta teisest kohtumisest, ja siis veel kindlasti vaja võtta maksimum Deportivo ja Leverkuseni vastu Highburyl.

Muide, on see vaid tühine spekulatsioon, aga väidetavalt Vieira võimaliku lahkumise puhul on arsenal huvitatud PSV-e hollandi koondislasest Mark van Bommelist(eestlastele tegelt halva mälestuse jätnud, 2 väravat ja väravasööt Eindhovenis Eesti vastu:viha: :( )
Igaljuhul, minuarust oleks ta Vieirale ideaalne asendus;)
mehe hinnaklass peaks kuhugil 15 miljoni £ kanti küündima.
Aitab kah

Ootan juba uut staadioni ja van Bommeli:lahe: ;)

mikk
16.01.02, 18:39
Arsenal on väga-väga hea. Mõnikord nende mängu vaadates tahaks küll küsida, et kes neid suudab peatada?
Samas annavad nad lihtsaid punkte ära, kaotavad endast nõrgematele, kaotavad ka siis kui mängus ise domineerivad?
Arvatakse , et see on ebaõnn, kuid samas on see liiga süstemaatiline.
Manu ongi viimastel aastatel võitnud nii palju ja Arsenal nii vähe, et Manu oskab mehaanilise järjekindlusega võita mänge ka siis kui nad ise keskpäraselt mängivad.
Üks ühe vastu pole Man Arsenalist millegi poolest üle. Arsenali pink on sama pikk. Omavaheliste mängude eel pakutakse võimalusi ikka 50-50. Kui aga hooaja ees ennustusi tehakse, siis on ikka nii et Manchester esimene ja Arsenal teine.

Devil
16.01.02, 18:51
poleks neil henryd poleks nad kusagil näha rääkimata liiga tipust asuksid kudagil 13-17 koha piirimail, kui henry peaks välja langema siis ykski ründajatest ei suuda teda asendada
samuti on kaitse suht nõrk sest vanameistrid on juba väsinud, keskväli on neil kyl normaalse ja yhtlase tugevusega , kuid siiski igasse liini jötkub kedagi head kuid kaitses 1 2 hea mehega ei tee sttagi ära wut nii..... aga jah nagu näete on manu jälle omal kohal ja sealt ta enam ei langd ... vähemalt mina loodan niimoodi :D................ :deemon:

coco
16.01.02, 19:01
tipust asuksid kudagil 13-17 koha piirimail

Oi Oi, ilma Henryta langeksid nad ju Conference'i välja, kindel see, ega bergkamp ja wiltord ja jeffers pole sittagi, praht aind, eriti bergkamp kes hollandi koondise eest 38 korda skoorinud ja kui vaja siis endiselt terav

A see selleks, vaata Devil, arsenal on tippklubi, kui neil ei oleks henryd oleks neil keegi teine tegija, tuletame meelde et manu sai eelmine aasta meitriks ka ilma ruudita, mitte ei jäänud kusagile 13-17 kohale, ja tuletame ka meelde et ilma beckhamitagi suudeti ilusti punkte võtta, ja veel väike meeldetuletus, jalgpall on meeskonnamäng, ja henry on osa vaid arsenali meeskonnast, mitte terve arsenal, samahästi on leedsis viduka ja liverpoolis Owen
Sinu teooria kohaselt liverpool ilma owenita kaotaks kõik 38 mängu vist hooajal?????
oioioi
jaburdus

-Loom-
16.01.02, 19:07
aga arsenal ei oska v2ljas ju yldse m2ngida v6i mis ?

mikk
16.01.02, 19:21
Orginally posted by Devil

poleks neil henryd poleks nad kusagil näha rääkimata liiga tipust asuksid kudagil 13-17 koha piirimail, kui henry peaks välja langema siis ykski ründajatest ei suuda teda asendada

Viimasel ajal võiks ju sama hästi Manchesteri kohta küsida, et kui poleks Nistelrooy'd, siis mitmenadal kohal Manu tabelis oleks, kes teda asendaks?

Devil
16.01.02, 19:24
jeffers ja wiltord kõlbavad vaid vahetus meesteks ja berkamp on vana kui keegi väravaid ei löö ega sa iis kusagil tipus kah ei ole ja manu on yhtlustunud meeskond seal pole probleemi kui põhimängija on väljas ... manule pole beckham ja ruudy nii tähtsad kui arsenalile henry. utoopika oleks vist see see et nad päris taga oleksid aga 10 kohapeal nad asuksid ja pooole vähem väravaid nad lööksid ilma temata, owen ei ole veel sellel tasmel et teda henryga võrrelda kuid siiski varsti

Devil
16.01.02, 19:26
nistelrooy asendamisega saab kenasti hakkama solskajäer, kysimus kuda manu eelmised tiitlid võitis @ mikk

Siim
16.01.02, 19:38
owen ei ole veel sellel tasmel et teda henryga võrrelda kuid siiski varsti

:segadus: Ei saa võrrelda või? Kas sellepärast, et Henry on maailma ja euroopa meister aga Owen ei ole:doh: . Rohkem eeliseid ma ei näe.

Varsti saab võrrelda? Ma loodan ka, et Inglismaa tuleb maailmameistriks:) :kaval: !

Devil
16.01.02, 20:12
praegu vähemalt on henry parem, kuid ma olen kindel et owen saab aasta ärast olema parem kõigist, njah tiitli saamiseks peab ta ootama järgmist EM-i vähemalt sest see aasta inglismaa kohe kindlalt MM-il ei võida!!! .... võrrelda ei saa teda nii tiitlite pärast kui ka selle pärast et owen on veel ju nii noor las laps areneb siis pysib kauem tipus :P aga jah..... henryle siiski arsenalis asendajat pole

smith
16.01.02, 20:21
see on jumala vale et Henry=Arsenal ja täielik bullshit on see et Wiltord ja Jeffers on Arsenalis selleks et pingil istuda ja reservis mängida. Arsenal on läbi aegade tugev olnud ka siis kui polnud veel Henryd. Ma loodan ka et Inglismaa oma alagrupist edasi saaks ja teine edasipääseja võix olla Rootsi. Nigeeria ja Argentiina ei ole mulle nii sümpaatsed meeskonnad (käib ikka jooks, jooks, väike pete ja löök) teine võimalus neil väravat saada on karistuslöökidest mida nad oskavad välja võluda. see pole eriti meeskonnamängu moodi kui mehed ise platsil isetsevad. Aga tulevikus ehk neil asi paraneb ja nad hakkavad ka pikki palle mängima?!

Devil
16.01.02, 20:35
põlvkonnad vahetuvad eelmine põlvkond oli adams bergkamp seaman ´jne nyyd henry pires ljungberg wright jne

mikk
16.01.02, 21:58

nistelrooy asendamisega saab kenasti hakkama solskajäer, kysimus kuda manu eelmised tiitlid võitis @ mikk
kuidas Arsenal enne Henryd mängis, nt 98 tulid meistriks.

Devil
16.01.02, 23:47

põlvkonnad vahetuvad eelmine põlvkond oli adams bergkamp seaman ´jne
vastus su kysimusele mix, siis olid nemad tippvormis
:kaval:

eston maravilha
17.01.02, 00:35
õu kaad

nii lolli juttu pole ma enne lugenud mida mr. devil siin ajab

arsenal on premieri tugevaim klubi kui võtta arvesse mängjate individuaalsed oskused ja samuti on nad tugevaimad ka tiimina kui kõik 100%liselt õnnestub. ainus millest puudu jääb vaid järjepidevusest.

Devil
17.01.02, 00:53
Orginally posted by eston

arsenal on premieri tugevaim klubi kui võtta arvesse mängjate individuaalsed oskused ja samuti on nad tugevaimad ka tiimina kui kõik 100%liselt õnnestub

Kuidas palun individuaalselt parim :viha: ? vaevalt ja see ei ole loll jutt oma lemmiku kohta on ikka raske vastu võtta asju mis ei näi headena ja by the way kui mõnel tiimil midagi õnnestuks 100% liselt siis oleks see tiim ka võitja nii et see väide võta kohe ilusti tagasi :D , saage aru henry-ga samaväärseid ryndajaid on vähe ja nende väravate arvelt langeks arsenal u. 10 koha juurde väravad söödud ja kogu tehtud töö mis henry platsil teeb on supper, vähe on talle asendajaid, ja nistelrooyst ma niipalju ei arva ta on hea aga mitte nii hea

eston maravilha
17.01.02, 01:02
Kuidas palun individuaalselt parim :viha: ? vaevalt ja see ei ole loll jutt oma lemmiku kohta on ikka raske vastu võtta asju mis ei näi headena ja by the way kui mõnel tiimil midagi õnnestuks 100% liselt siis oleks see tiim ka võitja nii et see väide võta kohe ilusti tagasi :D , saage aru henry-ga samaväärseid ryndajaid on vähe ja nende väravate arvelt langeks arsenal u. 10 koha juurde väravad söödud ja kogu tehtud töö mis henry platsil teeb on supper, vähe on talle asendajaid, ja nistelrooyst ma niipalju ei arva ta on hea aga mitte nii hea

mis sa arvad et ma tahan tunnistada et arse on parim . tänan ei aga vahest peab tõele näkku vaatama

100% kohta vee nii palju et isegi kui lesteril õnnestuks kõik 1000% ei võidaks nad midagi(ma ei räägi mängudest vaid liigast)

henry küll lööb palju väravaid kuid ta lööb neid mängudes kus kogu meeskond ästi mängib ja väravaid lööb. ja kui teda poleks oleks keegi teine

Devil
17.01.02, 01:06
kui meeskonnal õnnestub midagi 100 % st et õnnestub kõik mida nad ette võtavad ja see tähendab et ei yhtegi valesöötuei yhtegi möödalööki jne .... see on loomulikult utoopia :D aga nii ta peaks loogiliselt olema ..... eks siis aasta lõpus näeme kes hakkab oma sõnu sööma ytleks mina ;) , aga loomulikult otsustavaks võib ka saada vigastused nii et c ya @ the end :deemon:

Miq
17.01.02, 02:42
Orginally posted by mikk

Viimasel ajal võiks ju sama hästi Manchesteri kohta küsida, et kui poleks Nistelrooy'd, siis mitmenadal kohal Manu tabelis oleks, kes teda asendaks?

Oleks tädil rattad all oleks ta auto! Tra mis loll teema ja loll jutt!!! Esiteks ei ole Arsenal mitte ainult Henry meeskond, kuigi mees on paljus süüdi, et gunneritel nii suht hästi läheb. Ja kui Manul poleks Ruudi, lööks teised mehed väravaid ja poleks Cole'i maha müüdud ja mängiks Fergusson ikka vana head 4-4-2 ja oleks ManU juba jõulude ajal jälle meister olnud.;) Muideks, ma ei viitsi küll praegu järgi vaadata, aga minuteada lõi ManU eelmisel aastal ilma Ruudita ka Premieris enim väravaid. Ja Eston, kust krdi kohast sa seda võtad, et Arsenali mehed on individuaalselt parimad? Mingi test tehti või? Ja kas see siis tähendab, et Wenger on mõttetu mees?

eston maravilha
17.01.02, 02:54
jeesus kristus. akkab pihta

minu isiklik arvamus on. taa. see on foorum s.t. koht arvamuse avaldamiseks. ah perse ma ei viisti vaielda

jah tehti test. kõik premieri tiimid võeti eelmisel kolmapäevalk kokku ja akkati neid siis uurima ja puurima. tulemuste avalikustades selgus et arsenalis on parimad mängjad ja et ruud van n on liiga palju sir alexit imenud

Jaan
17.01.02, 05:06
Jah, selle asemel, et mehed m6tlema hakkaksid minu meelega natuke ylepingutatud soperdise peale, hakati Arsenali veel rohkem ylistama. Ytlesin, et v66rsil m2ngitakse sitasti, lisasin sulgedes, et Euroopas. Ytlesin, et pinki pole - poolkaitse ja kaitse, lisasin. Ok, kuidas oleks sellise kaitseliiniga - Upson, Luzhn6i, Stepanovs, Dixon? V6i poolkaitses on ju Grimandi t2iesti v22riline mees Vieirat asendama? Halloo, tulge, palun, maa peale tagasi. J22n enda arvamuse juurde, et Arsenal EI OLE liigas kindlalt parim klubi.

coco
17.01.02, 09:44
V6i poolkaitses on ju Grimandi t2iesti v22riline mees Vieirat asendama?
tegelt asendavad vieirad bronckhorst või siis parlour :)
Grimandi on lihtsalt tõesti jobu, kes ei vääriks mänguaega saada :viha: aga noh, ta ju prantslane ikkagi, eks wenger prantslasi ikka mängu ´paneb, viimanekord Liverpooli vastu mängis ta selletõttu et nii Parlour kui ka van bronckhorst olid väljas, kuigi minusilmis oleks võind praem bergkampi keskväljale panna, vieira on juu niigi kaitsva orientatsiooniga poolik, ka jõuluvana grimandi ka seal veel, polnd jah ime et keskelt mäng pärast enam ei jooksnud

Aga Jaan, newcastle on ekju premieri parim klubi eksju:kaval:
Eriti kõva külg on ju neil ka pikk pink, kõvasti pikem kui gunneritel;)
Tegelt on arsenali kaitseliin ikkagi kõva, A.Cole, Campbell, Adams(Keown) ja Lauren...........´lihtsalt on väga plaju vigastusi.....pole siis ime et Luzhnyd ja Upsonid mängu saavad

-Loom-
17.01.02, 10:21
kle kle..heh adams keown pole enam ammu k6vad ...ainult vanad

coco
17.01.02, 13:15
kui nad kõvad ei oleks, vaevalt et nad mängidagi saaksid....minuarust on küll vähemalt Keown see hooaeg palju kindlam olnud kui Campbell(kelle eksimuste arvele nii mõnegi värava võib lugeda).
Ma arvan et kunagiste teenete eest klubile ei panda arsenalis kedagi mängu.....mitte sellepärast et nad kunagi head olid Seamanile tegi Wenger ka selgeks et tema kogemused ei loe, vaja on hästi mängida(mida vahepeal stuart Taylor päris hästi suutis teha)
Niisiis kokkuvõtteks vanad või mitte, head on nad ikkagi

-Loom-
17.01.02, 13:18
nu kle....irw owen m2ngib yhe m2ngu jooxul keowni ja aadamsi yle ...10 korrast 10 korda (2kki vahest 9)

Martin
17.01.02, 13:37
Eino tule taevas appi!

Chobram, ma tõesti palun sind nüüd: ära kurat lahmi niisama, jube on vaadata ju.

"kle kle..heh adams keown pole enam ammu k6vad ...ainult vanad" ja "nu kle....irw owen m2ngib yhe m2ngu jooxul keowni ja aadamsi yle ...10 korrast 10 korda (2kki vahest 9)"

See pole ju normaalne jutt. Sa räägid siin praegu ikkagi Inglismaa koondislastest, kes vigastustest priidena on iga kell Inglismaa kaitse TOP-10-es. Liin - Cole-Campbell-Adams-Keown-Dixon nt. saab minult sama palju kiitust kui ükskõik milline muu kaitseliin, sest neid iga ahv ikka üle ei mängi. Kui lisada sinna ka korralik vahetus (üks nimetatutest + teised), mis nt. praegu mängib, siis pole hullu küll midagi.

Tegelt on jutt jälle peatükist "Näen pindu teise silmas, kuid ise käin palgiga ringi", sest vaata korra kasvüi Newcastle liini ning võta sealt Dabizas ära. Ongi kõik. Tooge aga Distin sisse ning siis võib ka Suur Ettelükatud Kaitsev Neeger (Heskey siis) väravaid lööma hakata.

Mis puutub liiga parimasse klubisse, siis selleks on minu arvates endiselt Manchester, pikim pink on aga hetkel Leedsil. Tugevuste Top-5 on niigi selge (vt. tabelit).

Kõik.

-Loom-
17.01.02, 13:47
nu kle....keown adams.....sa t6esti arvad, et nad saavad mm-il p6hisse????

nu tore j22 siis oma arvamuse juurde

SleepWalking kle praegu on k6ik tipptasemel ryndajad palju kiiremad kui need kax k2ndu...
keown adams v6tavad nurgal88gid 2ra, aga kiirrynakutel nad j22vad kohe v2ga h2tta.....martin sa rahune maha ma lihtsalt ytlesin mida mina arvan...k6ik

Martin
17.01.02, 13:59
Issanda rist. Kes rääkis, et nad peavad põhisse saama? Sinna nad niikuinii ei saa kui Ferdinand ja Camp terved on. Kuid koondisse saab üks neist kahest kindlasti, kui mitte mõlemad.

Ja oma kiirrünnakute jutu võid ka parem kohe nurka visata. Tavapäraselt on kiirrünnaku nö. kontra võimalus siis kui kaitseliin on üles liikunud nt. nurgalöök. Kui sa aga midagi Arsenalist jagaksid, siis ehk teaksid ka seda, et Adams ja Keown mõlemad on nurgalöökide ajal nt. vastase katsis, mistõttu kaitsetööga tegelevad mõned teised mehed.

Vaata natuke sellist asja ka kui palju väravaid lüüakse sellistest toredatest kiirrünnakutest ning igakord pole kaitses ka No Leg Luzhny't, kes Riisele 10 meetril 9-ga alla jääb.

Mis puutub kiirusse, siis kõik tippründajad pole Owenid või Henry'd. Ei taha just uskuda, et nt. Shearer mingi eriline sprinter nüüd oleks või kasvõi Viduka.

Mis puutub oma arvamuse ütlemisse, siis seda võiks ka natuke põhjendada - näited ehk lähiminevikust? Lihtsalt lahmimine (ManU sucks, Adams on koba jne...) on nõme.

-Loom-
17.01.02, 14:02
ma r22kisin euroopast (tippryndajate koha pealt)
ja ma ei r22gi nurgal88gij2rgsest kiirrynnakust...vid sellisest, mis n2it algab v2ravavahist

Martin
17.01.02, 14:07
Aaaaa, no siis küll, jah, muidugi, miks ma kohe selle peale ei tulnud, nojah, kui ikka Euroopa tippründajad, siis Shearerti ma mainima ei hakka, tõesti, vabandan. Euroopas ju ikka aint sprenterid, kes jooksevad 100 meetrit nelja sekundiga.

Äkki tood mingi näite ka kui Adams või Keown on nii üle mängitud? Kardan, et jääd sellega rohkem kui hätta.

Ja põhjust ei ole vist vaja just kaugelt otsima hakata.

Martin
17.01.02, 14:26
Too mulle see näide kuna nad kellegi poolt kiiruslikel põhjustel üle mängiti. Kui sa ei suuda, siis ära lahmi kah.

Jaan
17.01.02, 14:37
Orginally posted by coco

V6i poolkaitses on ju Grimandi t2iesti v22riline mees Vieirat asendama?
tegelt asendavad vieirad bronckhorst või siis parlour :)
Grimandi on lihtsalt tõesti jobu, kes ei vääriks mänguaega saada :viha: aga noh, ta ju prantslane ikkagi, eks wenger prantslasi ikka mängu ´paneb, viimanekord Liverpooli vastu mängis ta selletõttu et nii Parlour kui ka van bronckhorst olid väljas, kuigi minusilmis oleks võind praem bergkampi keskväljale panna, vieira on juu niigi kaitsva orientatsiooniga poolik, ka jõuluvana grimandi ka seal veel, polnd jah ime et keskelt mäng pärast enam ei jooksnud

Aga Jaan, newcastle on ekju premieri parim klubi eksju:kaval:
Eriti kõva külg on ju neil ka pikk pink, kõvasti pikem kui gunneritel;)

Kuule, v2ike Goebbels, n2ita mulle, palun, kus ma seda 8elnud olen. Eriti veel epiteediga "kindlalt".

Martin, Adams loobus koondise eest m2ngimisest. Ja ka sina l2ksid Newcastle'i l6ksu. Argumendid said otsa v2?

Ja selline kysimus, kui Vieirat asendavad Parlour ja van Bronckhorst, siis kes on p6his? Loodetavasti ma ei tunne Arsenali h2sti ja m6ni hea mees.

Martin
17.01.02, 14:54
Orginally posted by Jaan
Martin. Ja ka sina l2ksid Newcastle'i l6ksu. Argumendid said otsa v2?

Äkki täpsustad, ei saa sinu mõttele praegu pihta. Kui pead silmas minu Sheareri mainimist, siis see on ainult seepärast, et üks Newcastle toetaja kireb siin mingitest hirmkiiretest tippründajatest. Proovisin siis näitena (ja Alanit kiites) tuua välja, et kõik tipud pole sprinterid.

Kui pidasid midagi muud silmas, siis seleta lähemalt. Argumentide osale ei saa ka pihta.

Oma tugevue arvamuse ütlesin juba varem otse välja. Võn uuesti teha: Kõige tugevam: ManU, pikim pink: Leeds. Top 5 tugevuseslt - praeguse liiga viis parimat.

P.S. Ka Alan loobus, kuid nüüd tuleb veel tagasi, vist, seega ma ei ole kunagi viitsinud ühtegi tippu niissama kõrvale lükata. Vajaudesl tulevad alati tagasi.

rohelineKonn
17.01.02, 14:56
Taheti näidet kuidas Keown-Adams kiirusega üle mängiti. Aga palun, näide väga meeldejäävast mängust: 2001 FA Cup finaal. 1:1 seisult jooksis Owen Keowni üle ja lõi vasakuga paremasse alanurka. Minut oli umbes 85+.

Jaan
17.01.02, 15:08
Orginally posted by Martin

Orginally posted by Jaan
Martin. Ja ka sina l2ksid Newcastle'i l6ksu. Argumendid said otsa v2?

Äkki täpsustad, ei saa sinu mõttele praegu pihta. Kui pead silmas minu Sheareri mainimist, siis see on ainult seepärast, et üks Newcastle toetaja kireb siin mingitest hirmkiiretest tippründajatest. Proovisin siis näitena (ja Alanit kiites) tuua välja, et kõik tipud pole sprinterid.

Kui pidasid midagi muud silmas, siis seleta lähemalt. Argumentide osale ei saa ka pihta.

Oma tugevue arvamuse ütlesin juba varem otse välja. Võn uuesti teha: Kõige tugevam: ManU, pikim pink: Leeds. Top 5 tugevuseslt - praeguse liiga viis parimat.

P.S. Ka Alan loobus, kuid nüüd tuleb veel tagasi, vist, seega ma ei ole kunagi viitsinud ühtegi tippu niissama kõrvale lükata. Vajaudesl tulevad alati tagasi.

Ma m6tlesin seda, et sa t6id vaidlusesse sisse Newcastle'i kaitseliini, mis asjasse ei puutu. Ja kui argumendid otsa saavad, siis asutakse tavaliselt rynnakule (arusaamatuste v2ltimiseks - kaudses t2henduses) kuskilt teist pidi.

Alan tuleb tagasi? Miks? Ta ei taha.

coco
17.01.02, 15:10
selles oweni fa cupi teises väravas süüdistaks eelkõige lee dixonit, kel pärast seda mängu ka eriti pole põhisse asja olnud

-Loom-
17.01.02, 15:11
kle mis n2idet siin vaja on....ei tule midagi t2pset praegu meelde...aga seda on enne nendega ikka v22222222222ga plju juhtund

mcnamara
17.01.02, 15:17
Orginally posted by Martin

Martin, Tony Adams ei tule koondisesse tagasi. Tal on ju selg täiesti läbi - üritab kuidagi Arsenalis selle hooaja lõpuni punnitada, vahest mõne mängu ka mängida. Alan? Shearer või? Kui Newcastle nii jätkeb, siis kes teab... Aga Inglismaa peatreener ei ole sedapuhku inglane, seega ei mõjuta teda niipalju kohalike huvigruppide soovid. Usun, et loobunuid tagasi tuua pole vaja ja Seaman võiks ka heaga kõrvale jääda.

coco
17.01.02, 15:19
öööääääüüüü, chobram teeme nii et ava aken, ja visku alla

Kui tõesti ei tea ühtegitki näidet tuua, ära üldse seleta eks:)
Väääääääga palju.........yeah
Ja veel üks väike tähelepanek, kaitsjad ongi tegelt aeglasemad kui ründajad, ja see kui Owen kellegi üle jookseb, mhmhmh mis siin imelikku on???

see on umbes sama loomulik et campbell võidab Oweni vastu kõik õhuvõitlused

Ja 15 sekundiga 100 meetrit jookseks arsene Wenger targurpidi ristisammus kah ära ma pakuks :) :doh: :D ..........rääkimatta adamsist, keownist

Martin
17.01.02, 15:21
To Chobram: kui on niiiiiii palju näited, siis sinusugusel tarkuril poel ju ometi raske tuua siia ÜHTE, ainult ühte ning ikka ainult ühte, näidet. Aga nagu sa ise ütlesid - sulle ei meenu. Äkki siis polegi neid kordi "v22222222222ga plju juhtund".

To Jaan: see ei olnud tahtlikult mõeldud rünnakuna, pigem Chabramile väike mõtteaine nende tugevuste osas. Nagu tähele paned ei puutunud seda rohkem kah ning jäin edaspidistes postitustes Arsenali juurde.

Mis puutub Alanisse, siis mina ka ei tahaks teda tagasi, kuid tundub, et Sven tahab ning ehk mõtleb Euroopa tippklubi, kuhu kõik mängijad mängima tahavad tulla, ründaja ikka ümber. :)

smith
17.01.02, 15:48
See on kyll mõttetu, et Seaman koondisest välja visata. aga kas ta põhikoosseisu tuleks panna on eraldi küsimus. Aga keda siis panna Seamani asemel väravasse Inglise koondises??? Nigel Martyn? See on suht halb variant. Võibolla tasuks kaaluda David Jamesi, sest ta on päris khästi mänginud viimasel ajal. Ma pakukski, et koondisse väravasse võiksid saada mõlemad Davidid

mcnamara
17.01.02, 15:59

See on kyll mõttetu, et Seaman koondisest välja visata. aga kas ta põhikoosseisu tuleks panna on eraldi küsimus. Aga keda siis panna Seamani asemel väravasse Inglise koondises??? Nigel Martyn? See on suht halb variant. Võibolla tasuks kaaluda David Jamesi, sest ta on päris khästi mänginud viimasel ajal. Ma pakukski, et koondisse väravasse võiksid saada mõlemad Davidid

David Jamesi peale olen isegi mõelnud. Aga kardan, et kui Seaman koondisesse kuulub, on ta seal ka number üks. Aga ok, see on Arsenali-jutt siin.

Undi
17.01.02, 16:02

Äkki ütled, miks Martyn halb variant? David James on selline mees, kes võib tõesti paar imemängu teha ja siis mingi erilise fopi maha panna...seda kutsutakse ebastabiilsuseks...ja soengu järgi ka koondisesse ei võeta :D
Seaman on imho liiga vana...muidugi on ka ta kõige kogenum, aga kehalised eeldused pole enam päris samad, mis varem...minu arvates ta enam normaalselt ei hüppa ka, kukub lihtsalt külili :P
Varem oleksin pakkunud 1. Martyn 2. Wright, aga kuna viimane on Arses nii kehvalt esinenud, siis ei teagi, keda teiseks võtta...:(

Martin
17.01.02, 16:08
Orginally posted by Undertaker
Varem oleksin pakkunud 1. Martyn 2. Wright, aga kuna viimane on Arses nii kehvalt esinenud, siis ei teagi, keda teiseks võtta...:(

Miks ka mitte Stuart Taylor? Pole ju teab mis hull olnud... :doh: Umbes nagu Paul Robinson sai Leedsi esiväravavhina Inglismaa koondisse.

mcnamara
17.01.02, 16:11
Miks ka mitte Stuart Taylor? Pole ju teab mis hull olnud... :doh: Umbes nagu Paul Robinson sai Leedsi esiväravavhina Inglismaa koondisse.

Teed nalja ehk? MM-finaalturniirile päris suvalise tegelasega ei minda.;)

Undi
17.01.02, 16:14
ehh..ega taylor halb pole, aga ta siiski veel liiga roheline...seda näitas ka värav viimaneses mängus liverpooli vastu. Teda võiks ehk kusagil sõprusmängudes pingile panna ja võib-olla isegi natuke mängitada, aga tõesti, MM pole veel tema jaoks õige koht.

eston maravilha
17.01.02, 16:44
ilmselt lähevad mm-ile, martyn, james ja walker

kuigi stuart taylor võiks ju olla koondises. näeb mis värk on. ja sellest poisist saab veel asja

smith
17.01.02, 16:53
no aga seaman. see küll vale jutt, et ta ei hüppa vaid kukub lihtsalt külili. ma pakun, et ta saab ikka veel inglise koondisse, kuid see on ka siis ilmselt viimane kord

vaikiv mees
17.01.02, 16:58
Ega pink eriti kellelgi ülearu pikk pole; ManU puhul on raske öelda, kes on põhimees, kes mitte (v-olla Becks&Giggs, aga ManU hakkas just siis mängima, kui nemad pingile kukutati)
Leedsil on jah üsna võrdne koosseis
Seamanil oleks tõesti aeg koondisest loobuda, aga tõsti on ka see, et kui ta vähegi terve on, siis MM-le 3 vv. hulka pääseb ta kindlasti (Kui Shearer poleks loobunud, valiks survegrupid ta vist nüüdki koondisse)Aga kedagi teist ju ka pole, sest Martyn ja James on aeg-ajalt parajad võinäpud

mcnamara
17.01.02, 16:59

no aga seaman. see küll vale jutt, et ta ei hüppa vaid kukub lihtsalt külili. ma pakun, et ta saab ikka veel inglise koondisse, kuid see on ka siis ilmselt viimane kord

kas keegi arsenali-rahvast siin on kursis, millal ta platsile saada võiks? viimati liverpooli mängu ajal näidati seismas, beebi süles. ma arvan, et kui seaman mais mänguvõimeline on, võtab eriksson ta siiski koondisesse. iseasi tõesi, kas see õige on. pooldan david jamesi seepärast, et ta pole rahvusvahelisel tasemel veel saanud võimalust end näidata - martyn on ju seda teinud ja noh...ebakindel mees on sel tasemel.

Martin
17.01.02, 17:10
Kuigi Arsenali topic, kuid ikkagi:

minu arust on suhteliselt ükskõik, kes see kolmas väravavht on, sest Seaman ja Martyn on igal juhul esimesed kaks (kui ei ole vigastatud) ning jagavad omavahel need mängud kuidagi ära. Nende kõrvale kolmas mees võiks ju olla noor Taylor, kes saaks siis nende kahe kõrval õppida ning ka sellist kõvemat õhku nuhutada. Muidu pakuks Paul Robinsoni, kes Leedsi reservide eest väga hästi kogu aeg mängib, kuid point ongi selles, et reservide eest, mitte meistriliigas ja CL-is nagu eelmisel aastal. Samas Taylor on mänginud ning nagu öeldud - mitte üldse kehvasti, sest Wrighti on ta juba kolmandaks numbriks ju tõrjunud.

Pakkuge - kas King Richard on praegu Arsenali siirdumise üle vähe kurb :) Mingi poisike tõrjus ta lihtsalt kolmandaks numbriks....vaeseke. Kui seda poleks, siis pakuks Inglismaa koondisse kah teda, kuid hetkel - ei.

Jaan
17.01.02, 21:31
Orginally posted by vaikiv mees

Ega pink eriti kellelgi ülearu pikk pole; ManU puhul on raske öelda, kes on põhimees, kes mitte (v-olla Becks&Giggs, aga ManU hakkas just siis mängima, kui nemad pingile kukutati)
Leedsil on jah üsna võrdne koosseis
Seamanil oleks tõesti aeg koondisest loobuda, aga tõsti on ka see, et kui ta vähegi terve on, siis MM-le 3 vv. hulka pääseb ta kindlasti (Kui Shearer poleks loobunud, valiks survegrupid ta vist nüüdki koondisse)Aga kedagi teist ju ka pole, sest Martyn ja James on aeg-ajalt parajad võinäpud

Loomulikult oleks Shearer koondises, kui ta poleks ise loobunud. Keda tal oleks vaja k6rvale t6rjuda? Sheringham? Cole? Heskey? Labiilse n2rvikavaga Smith? Fowler (k6ige t6en2olisem)? Ei ytleks, et neist keegi Alist parem on. Fowleri asetaksin samale pulgale - mehel tundub Leesis teine noorus olevat.

coco
18.01.02, 16:38
MHM............kusagilt lugesin millist tehingut Real Madrid olevat Vieirale pakkunud........3 M£ ületuleku raha esmalt.......esimesel aastal teeniks ta 6 M£ ja siis iga aasta pealt tuleb 300 000 £ otsa....ehk siis kui leping on 5-e aasta peale.....siis 5nda aasta pealt teeniks ta juba 7,5 M£.....ja kokku arvytades sain vist midagi....koos ületuleku rahaga....43,5 M£......päris raske millest keelduda.....real paneb ikka naerma küll....arvestades et nad peavad juba arsenalile maksma mingi 40-50 milli vähemalt.

coco
18.01.02, 17:38
mh....minuteada kui Vieira peaks tahtma ära minna....siis Arsenal seda iga hinna eest ei saa/kavatse takistada.....ja kui juba siuke leping on pakutud võimaliku siirdumise puhul siis karta on et ta ka tahab......samas...hakkabvki ta end juba vaikselt ammendama arsenalis...uut verd keskele oleks vaja küll...ja hea raha saaks ta eest kahtlematta, et 2-3 suurt ostu saaks suvel teha

Kaarel
19.01.02, 00:32
See arsenali teema siin tundub olevat muutunud millegiks muuks. Ütleks ka omalt poolt, et hetkeseisuga on Shearer kindel Inglise koondise loogiline valik. Tema selle hooaja vorm on jälle skeptikud-küünikud pettunuks teinud ning nende suured Shearerit kritiseerivad suud on vakka jäänud. Alan on neile tegudega platisl vastanud. Erikasson on samuti ütelnud Shearer mängu väga kiitnud, eriti just tema mitmekülgsust ning stabiilust, mitte ainult kollilöömisekunsti. Kardan, et Inglise koondis tunneb Sheareri-sugusest ründajast mmil puudust.

erxx
19.01.02, 01:22
Njah, kui MINA oleksin moderaator, siis ma heameelega kustutaksin viimased newcastle'i fännide postid. :deemon: Ei huvita see iba siin teemas.

Mis Arsenali ja tema staarmängijatesse puutub siis minu seisukoht on: Vieira ei ole ennast Arsenalis ammendanud, kogu Arsenali mäng käib läbi tema. Tahaksin et ta jääks aga hiljemalt suvel ta lahkub ilmselt - lojaalsus pole tema moto ;). Henry - vaevalt et Arsenal ilma temata mingi premieri 15 's oleks, aga ilmselt oleks Arsenalil selline a'la Chelsea ebastabiilsus, et mänge ei suudeta võita ja siuke 6nda koha rabelemine toimuks. Mis Arsenalil praegu puudu on? Kaitse ebastabiilsus raudselt - nullimänge praktiliselt ei esine. Osalt ka muidugi väravavahtide vigastuse probleem, vv ja kaice ei jõua üksteisega harjuda. Poolkaitsesse oleks vaja keskele vieira juurde sellist ründavamat tüüpi, a'la david dunn, joe cole. Ja teist ründajat Henry kõrvale muidugi. Wiltord on ju häid mänge viimasel ajal teinud aga need on parempoolikuna, ründes jääb tal ikka midagi puudu.

Kaarel
19.01.02, 21:52
Ega Newcastle'i fännid ainukesed ole, kes teemast mööda kirjutanud on Erik. Tõsi teema on oma nimest väljunud ning Inglise koonidse teema jätkub vastava teema nime all-.

mcdougal
21.01.02, 06:15

ilmselt lähevad mm-ile, martyn, james ja walker

kuigi stuart taylor võiks ju olla koondises. näeb mis värk on. ja sellest poisist saab veel asja

mitte mingil juhul ei tohiks lasta väravasse david jamesi, kes aegajalt suurepäraseid esitusi teeb, kuid tähtsates mängudes alati midagi kihva keerab. harakate pooldajad kindlasti mäletavad legendaarset väravavahtide duot james-hislop. meenub ka villa-chelsea FA karikafinaal kahe aasta tagant, kui james trahvikastist välja triblama hakkas ... yleöö (yle kahe aasta siis) geeniuseks ei muututa ...

"What do David James and Dracula have in common? They're both afraid of crosses!"

Jaan
21.01.02, 23:23
Miks peaksid harakate polehoidjad Jamesi m2letama? Oli suurep2rane duo Hislop-Srnicek, kes imem2ngudele vahelduseks purakaid tegid. Ja tsenderdusi kardavad nad ka.

coco
22.01.02, 00:47
muhahaaahaa..........ja seda räägib manu poolehoidja:D :D
Ärgem unustage et samasugune pirukameister on Barthez ju, kes nimelt Prantsusmaa koondise kindel 1väravavaht........ja sama ka manus, hoolimatta tema naljadest.
James on hea

marka25
25.01.02, 16:53
[quote]Orginally posted by Devil

[quote]Orginally posted by eston

Kuule sa Devil oled vist rohkem nagu male või curlingu mees, sest tundub,et jalgpallist sa küll mitte sittagi ei jaga. Mis jutt see on ,et Arsenal ilma Henryta liiga keskmik oleks. Henry on Arsenali parim ründaja, sellega olen ma täiesti nõus, aga see ei tähenda, et teised ründajad ei oskaks väravaid lüüa ja väravasööte jagada. Kui tahad veel tarka juttu ajada siis trüki omale menüüribale WWW.MALENET.EE.

marka25
25.01.02, 17:03
Orginally posted by Chobram

nu kle....irw owen m2ngib yhe m2ngu jooxul keowni ja aadamsi yle ...10 korrast 10 korda (2kki vahest 9)

Kuule Chobram, tohib äkki küsida kust kurat sa võtad neid andmeid,et Owen nad 10st 10 või üheksa korda üle jookseb. sul on äkki mingi oma väike salajane WWW.CHOBRAMSTATS.COM site vä. või istud teleka ees ja teed pastakaga oma väiksesse märkmikku ristikesi ja ringikesi kui liverpool Arsenali vastu mängib. Aa ma tean sa näed unes nägemusi. Ei no siis küll;)

mcnamara
25.01.02, 17:16
Orginally posted by marka25

Kuule Chobram, tohib äkki küsida kust kurat sa võtad neid andmeid,et Owen nad 10st 10 või üheksa korda üle jookseb. sul on äkki mingi oma väike salajane WWW.CHOBRAMSTATS.COM site vä. või istud teleka ees ja teed pastakaga oma väiksesse märkmikku ristikesi ja ringikesi kui liverpool Arsenali vastu mängib. Aa ma tean sa näed unes nägemusi. Ei no siis küll;)

See Marka on mingi kaunikesti veider tüüp vist? ;) Jah, aga 'poolil on Arsenal FA karikas jälle risti ees. Arvan, et reaalne on viik esimeses mängus...ja kordusmatshis Anfieldil näeb siis.

marka25
25.01.02, 17:28
Orginally posted by mcnamara

[quote]Orginally posted by marka25

See Marka on mingi kaunikesti veider tüüp vist? ;) Jah, aga 'poolil on Arsenal FA karikas jälle risti ees. Arvan, et reaalne on viik esimeses mängus...ja kordusmatshis Anfieldil näeb siis.

Ma võtan seda veidra asja kui komplimenti. aga mis reaalsusesse puutub siis 2-0 Arsenalile. Aitäh.
NB! mul pole Liverpooli ja Oweni vastu mitte midagi, igati ok on mõlemad.

DelPiero
08.02.02, 17:08
Orginally posted by marka25

Orginally posted by mcnamara

[quote]Orginally posted by marka25

Ma võtan seda veidra asja kui komplimenti. aga mis reaalsusesse puutub siis 2-0 Arsenalile. Aitäh.
NB! mul pole Liverpooli ja Oweni vastu mitte midagi, igati ok on mõlemad.

Ma ka usun pigem Arsenali võitu.

Rain
08.02.02, 18:09
Orginally posted by Alessandro Del Piero

Alessandro, kas FA Cupis on sellel aastal mingid innovatiivsed reeglid välja mõelnud vä? Et kui mingi meeskond neljandas ringis tappa saab ning kui nad ilusti paluvad, siis võimaldatakse nendele kordusmäng?

Teadmiseks sulle, et see kohtumine leidis aset 27. jaanuaril ning tõesti, su ennustus pidas paika ;) , Arsenal võitis.

DelPiero
08.02.02, 20:16
Orginally posted by Rain

Alessandro, kas FA Cupis on sellel aastal mingid innovatiivsed reeglid välja mõelnud vä? Et kui mingi meeskond neljandas ringis tappa saab ning kui nad ilusti paluvad, siis võimaldatakse nendele kordusmäng?

Teadmiseks sulle, et see kohtumine leidis aset 27. jaanuaril ning tõesti, su ennustus pidas paika ;) , Arsenal võitis.

Ei ole sellega kursis aga ennustus läks täppi:)

Jaan
11.02.02, 04:37

Ei ole sellega kursis aga ennustus läks täppi:)

Ootame ka edaspidi sinu asjatundlikke kommentaare.

Pätu
11.02.02, 09:19
henry tegi eile ikka sitaks koomi hüppe...... ma vaatasin et tüüp ei jooksegi pallile järgi aga siis ta tegi mingid kukesammud ja hüppas....... lahe :D :D

muurek
11.02.02, 11:23
nonii, vaatasin ka eilset everton-arsen*l. no ei ole õiglust maailmas.
arsen*l - ülikoba värav ja 5 kollast kaarti. sellist kõrilõikajate jõuku annab otsida. kurat see on tõesti maailma rõvedaim
klubi. eriti briketid vieira & wiltord. ei saagi pikemalt kirjutada süda läheb juba pahaks..

Pätu
11.02.02, 11:50
ei noh värav oli väga sheff ju.... mis sest et ta löök täiesti pers* kukkus............ aga noh kuigi kollaseid on palju ei lööda neile just ka eriti palju väravaid.... mängivadki jõuliselt aga jah ginola on totaalne 0... ainuke klubi kus ta mängida saab premieris ongi everton....... by far the shitest club in premiership IMO

mcnamara
28.02.02, 14:59
Orginally posted by SleepWalking

Eilse (Arse-Lev. Bayern 4-1) mänguga veenis arsenal kahtlejaid uskujateks, et tegemist on vaieldamatult euroopa tippklubiga. See, kas arsenal võidab Premier'i või mitte, on teisene küsimus. Täiesti harukordne ründava jalgpalli täiuslikkuse esitus oli tugev samm CL veerandfinaali poole.
kui eilne esitus ei taganud veel mingit kohta ega saavutust, andis erakordne võit bundesliiga liidrite üle piisavalt enesekindlust arsenali toetajatele - et praegune meeskond on valmis domineerima mänge tugevaimategi vastastega.

Ülaltoodu oleks nagu mingist Arsenali reklaamibukletist pärit. :doh: Ülalkõneleja aga vist kahtlejate hulka ei kuulunudki?;) Tõsiselt rääkides: üks võit ei liiguta veel mägesid. Hoian Arsenalile, nagu kõigile Briti saartelt pärit meeskondadele, Euroopas siiski pöialt.

Martin
28.02.02, 15:10
Orginally posted by SleepWalking
kui eilne esitus ei taganud veel mingit kohta ega saavutust, andis erakordne võit bundesliiga liidrite üle piisavalt enesekindlust arsenali toetajatele - et praegune meeskond on valmis domineerima mänge tugevaimategi vastastega.

Nagu Saksamaa "suurklubi" Leverkuseni Bayerniga oma enda koduväljakul? :oih:

Kuigi...tulemus oli päris kobe.

guitz
28.02.02, 16:49
Eriti ilus värav oli Bergu värav.Ilusti tõstis üle väravavahi kastijoonelt.
Ei see oli hea mäng,kuid kõigepealt vaatame kuidas arsenal võõrsil mängib.Kodus on nad alati hästi mänginud.Kuid loodan,et saavad edasi.

vandersell
28.02.02, 16:49
Ei tasu unustada, et pool Arsenali põhikoosseisust oli vigastustega rivist väljas. See aga andis omakorda võimaluse Bergkampil hiilata. Parema õnne korral oleksid gunnerid veel kolm väravat löönud. Igatahes väga muljetavaldav mäng. Jätkaku samas vaimus. :P

coco
02.03.02, 11:19
eks täna saab selgust kui heas hoos arsenal tegelikult on, ja lisa pauk meile Bronckhorst 9 kuuks väljas, Lauren sai ka Leverkuseni vastu viga, nii et paha-paha, vähemalt on Newcastleil Bellamy audis :) , aga jah, need vigastused hakkavad juba üle viskama, audis on jätkuvalt veel Adams, Keown, Cole, nüüd siis ka Lauren, Luzhny(ehk on juba terve:doh: ), ljungberg, Bronckhorst, Jeffers ja mõni veel ehk...asjad pole mitte eriti roosilised aga kui täna õnnestuks St Jamesilt 3 punni kotti saada oleks Premieri tiitel palju lähemal.......
Kuigi Cole ja ljungberg peaksid varsti tagasi olema, kui mitte juba täna....;)

Njah

eston maravilha
02.03.02, 12:38
njuusvläshh

thierry henry on ka väljas täna. kõhulihastega midagi.

DelPiero
02.03.02, 20:27
Pange NTV Futbolile. MÄNG ALGAB!!!!!!!!!!!!

SleepWalking
02.03.02, 21:36
Esimese poolaja järel - Youhoooo!!! Kahest 2. We've got Bergkamp laul kõlab täna ilmselt sügavate õhtutundideni (loodame vähemalt). Ilus.

coco
02.03.02, 23:22
Super!!
Ei viitsi praegu midagi kirjutama hakata, kunagi hiljem, hea meelaga aga loeks Newcastlei poolehoidjate poste;)
Et mis teil siis nagu öelda on??

Glazza
03.03.02, 00:23
Ega siin vast suurt midagi öelda ei ole jah, bergkamp olevat vendi tõmmand nii et vähe.. :hüppenöör

Jaan
03.03.02, 06:08
Ega iga p2ev pole pyhap2ev. Muud polegi nagu 8elda.

financier
03.03.02, 10:49
Öelda on seda, et pink on ikka lühike mis lühike. Kui Bellamy kõrvale jäi vajus kogu rünnak kokku. Pole enam meest kes kiirete läbijooksudega teravusi looks. Shearer on küll omas elemendis (õigel ajal õiges kohas) üks parimaid, aga kiirus pole enam see... Ameobi oli eile aga häbematult aeglane. Tundub, et Lua oleks ees parem olnud. Corti hetkevormist ülevaade puudub. Kaitse laseb aga traditsiooniliselt tugevamate vastu mängides paar lapsust läbi. Ja nii ta läks...

coco
03.03.02, 11:01
heheheee, ma gunnerite kooseisust siis ei räägi parem :P ;)
Kaitseliin oli siis nagu Stepanovs:doh: :D Luzhny:lahe: ja vanameees Dixon :) , poolikusse n´ihutati Lauren, sest sinna polnd lihtsalt kedagi panna, veel ''hiilgas'' poolikus siuke tegelane nagu Gilles Grimandi:P :lahe: ja väljas oli ka Henry, nii et asrenalil oli miski üle poole tiimi audis ja ikkagi selline naljakas kaitseliin, Seaman kogutipuks veel väravas kaa:P , hoidis oma puuri nullipeal, ja kui aus olla, ega peale selle Sheareri pealöögi midagi eriti ohtliku nad ei suutnud kaa, oli kaa paar ohtlikku kauglööki
Igaljuhul, sellise tiimiga vastane kenakestikesti üle mängida, nende enda kodusstatal.........:lahe: :lahe:
Igaljuhul, Arsenal remains unbeaten offroad, nii et see seeria ei lõppe ka loodetavasti Old Traffordil varsti ja premei olekski kotis, aga jah, väga põnev, Manu võiks nüüd vaid komistada

INCE
04.03.02, 09:52
Haukuge aga.Täpselt sama skooriga, aga teise poole kasuks lõpeb karika poolfinaal.

coco
04.03.02, 10:26
Nägid ilmutust või?
Igaljuhul, on nüüd Arsenalil võimalus homme liiga liidriks tõusta kui Highburyl võetakse vastu Derby County :D kes just Manult 2 punkti röövis;) , loodaks ManU edasisit kobistamist....:)

vandersell
04.03.02, 10:34
Orginally posted by coco

Nägid ilmutust või?
Igaljuhul, on nüüd Arsenalil võimalus homme liiga liidriks tõusta kui Highburyl võetakse vastu Derby County :D kes just Manult 2 punkti röövis;) , loodaks ManU edasisit kobistamist....:)

Newcastle suhtes on sul õigus. aga ars-der mängu suhtes on vastakad tunded. krt, mõlemad võiksid 3 punni saada :D

muurek
06.03.02, 09:52
Miskil Spurswebil oli juba poll teemal, et kas me peaksime täna ikka Manut kottima. Põhiline mure ikkagi see, et
arsen*l kindlasti mitte meistriks ei tuleks ;)

What do you call the Arsenal team standing ear to ear ??
A wind tunnel.

SleepWalking
06.03.02, 10:39
Spurs ja Manut kottima :doh: :doh: :doh: kuigi kui punkt OTlt saadakse, on see kõva tulemus ja arsenal on tänulik.

Aga spursi fännidele - tähistage :õlu: 41st aastat sellest, kui Spurs viimati liiga võitis! Spursi viimasel liigavõidu aastal, muide :
* sai USA presidendiks John F. Kennedy
* nigeeria saavutas iseseisvuse
* juri gagarin lendas kosmosesse
* janet leigh kandideeris oscarile osa eest filmis Psycho
* briti edetabelit juhtis Elvis Presley "Gi blues" lauluga

coco
07.03.02, 01:40
Orginally posted by muurek

Miskil Spurswebil oli juba poll teemal, et kas me peaksime täna ikka Manut kottima.

kottisitegi:D
lambad...

Martin
07.03.02, 08:41
Näedsa siis. Maailmas on ikka natuke õiglust veel alles. Henry sai FA poolt kolme mängu pikkuse keelu - tuletame siis meelde, et põhjus oli ühe kohtuniku sõimamine pärast ühte konkreetset mängu kui üks konkreetne kohtunik andis Ray'le punase ning hiljem ka pendla.

Võttis aega, kuid asja sai - Henry kolm mängu eemal. Loomulikult ei suutnud kolumnist Pete Gill (Arsenali fänn) kohe oma arvamust enda teada jätta ning nimetab karisutust meeletuks ning arusaamatuks ja veel igasuguste toredate näidete valral püüab selgitada, et Henry on ju täitsa puhas poiss.

Mulle aga meeldis ta lõpulause:
"One rule for Arsenal and one rule for everyone else? Well, the facts speak for themselves… "

Veel mingi aeg siis tagasi kasutasin seda ise (just seesama Henry intsident näiteks), kuigi Arsenali asemel oli Leeds. Samas Pete Gill sellisest ülekohtust ei kirjutanud. :lahe:

Ahjaa - Henry'l jäävad vahele kohtumised West Hami, Sunderlandi ning Charltoniga.

SleepWalking
07.03.02, 10:04
Arvan, et siinjuures oleks hea tsiteerida ühte kirja arsenali-lististi:

OK, Thierry saab 3 mängu keelu. Aga kas FA käsitleb asju ikkagi ühe standardi kohaselt?!?

Miks?

8/12/01
Roy Keane ütleb TVs otse ülekantud mängus Paul Durkin'ile "you are a f***ing a***hole" otse näkku. Seda näidatakse korduses saates The Premiership kell 9.30 pühapäeva hommikul, loomulikult et rahuldada nooremaid vaatajaid. Durkind ei reageerinud intsidendile.

FA võimalused olid:

a) öelda, et Durkin nägi kogu asja ja võttis meetmed kasutusele (st. ei karistanud) või

b) öelda, et Keane tegi valesti ja karistada teda selle eest

või

c) teha mitte midagi ja kiita Keane tegu õigeks.

FA valis a) ja c) variandi.

18/2/01
Thierry Henry tantsib ümber Graham Poll'i küsides "why did you do it? why did you kill the
game?"

FA võimalused olid:

a) öelda, et Poll nägi intsidenti ja võttis meetmed kasutusele (ta pidi nägema Henry'd sest ta palus politseil Thierry arreteerida, Poll'il oli võimalus anda kollane või punane kaart, hoolimata et mäng oli läbi. Ta ei andnud kumbagi)

või

b) öelda, et see, mida Henry tegi oli sobimatu ja karistada teda selle eest

või

c) teha mitte midagi ja kiita Henry tegu õigeks.

FA valis b)

FA teadis, kuidas käsitleti Keane juhtumit enne kui Henry juhtum tuli arutlusele.

Miks valis FA a) ja c) Keane'ile ja b) Henry'le?

Martin
07.03.02, 11:55
Sleep, sinu küsimus on umbes sama hea, kui ma sult küsiks seda:
Alan Smith lõi väidetavalt kaitsjale küünarnukiga näkku. Kuulamisel väitiskaitsja ise, et löök polnud mitte mingiul juhul tahtlik, vaid lihtsalt mängusituatsioon. FA andis Smithile kolme mängu pikkuse keelu ehk maksimumkaristuse.

Lee Bowyer - saatis kohtuniku lihtsalt nahhui ja kõndis minema, intsidendi aeg kokku võibolla 10 sekundit. Taas - 3 mängu ehk maksimum. Miks?

Henry vähemalt teenis selle karistuse oma paar minutit kestnud sõimamisega ära kuigi talle öeldi järjest ,et ta nahhui tõmbaks - nii kohtuniku kui ka oma meeskonna poolt.

SleepWalking
07.03.02, 12:05
Henry'd karistati (õigusega, ma arvan) ja Keane'i mitte. Nende tegevusel polnud ju sisulist vahet ning lisaks kohtunikud nägid mõlemal juhul intsidenti ega teinud MIDAGI (oleksid võinud, kui oleks pidanud tegevust valeks). Miks on FA otsused erinevad, jääb ikkagi arusaamatuks.

Inglise FA :viha: tahab, et ManU võidaks?

mcnamara
07.03.02, 12:29
Inglise FA :viha: tahab, et ManU võidaks?

Vaevalt. Neile arvatavasti väga meeldiks näha, et Londoni klubi paljude aastate järel jälle meistriks tuleb. See on ju raha küsimus ka - selge see, et Inglismaalgi liiguvad pealinnas kõige suuremad potensiaalsed sponsorsummad. Kuid üldiselt on see vaidlus siin lapsikuvõitu - ei ole näiteks kuulnud, et Liverpool (või tema fännid) Jamie Carragher'i pika karistuse tõttu vannuks ja vinguks. Enamasti on karistused siiski ära teenitud ja neid antakse õiglaselt. Teatavasti on tegemist ikkagi kogenud profisportlastega, kes peaksid oma emotsioone kontrollida suutma.

Jaan
07.03.02, 23:03
Kuulge Arsenali pasatskid. Keane'i ei karistatud ja see oli viga. Aga teeme siis yhe vea veel, et j2tame Henry karistuseta. Ega kui keegi loll on ei t2henda see veel seda, et peaks ise pyydma idioot olla.

Jyrka
07.03.02, 23:09
FA tahab et Arsenal võidaks.
Naiteks Henry ban on täpselt nii kaua et oleks ManU manguks tagasi platsil :(

marka25
08.03.02, 19:33
Orginally posted by Jyrka

FA tahab et Arsenal võidaks.
Naiteks Henry ban on täpselt nii kaua et oleks ManU manguks tagasi platsil :(

Kuule tropp, pikemat karistust selle eest anda ei saa!!!:)

eston maravilha
08.03.02, 19:52
väga hea

henry istub villa mängu ajal kodus:)

marka25
08.03.02, 19:59

väga hea

henry istub villa mängu ajal kodus:)

Istus ka Newcastle´i mängu ajal aga nagu näha polnud sellest Newcastle`ile mingit kasu:) Aga unistada ju võib;)

coco
14.03.02, 18:26
blaablaa, viimased 2 esitlust arsenalilt on olnud alla igasugust arvestust, fa cup-is newcastlei vastu õnnega pooleks sudeti viik välja võidelda, mage esitus, ja nüüd siis Highburyl Deportivolt niimoodi:viha:
Oleks võinud vormistada endale edasipääsu veerandfinaalidesse ja sellega kaotusega tehti nüüd olukord hoopis keeruliseks, Wenger jahus uudistes igalpool ennem Deportivo mängu et peame minema ja oma töö ära tegema, platsil oli asi natuke teisiti, Arsenal ei suutnud eriti midagi ja koduväljakul mängiti lihtsalt üle, niipalju siis töö ära tegemisest:viha: :deemon:
Kui arsenal peaks edasi saama:) , siis küll peab keegi kusagil kõrgemal ka arsenalimeelne olema, arvestades seda et eelmine aasta teisest grupist saadi edasi tänu Filimonovi pingutustele Spartaki väravas Lyoni vastu ja Arsenal ei suutnud sama, viimase vooru, must-win mängus mitte midagi, jällegi nagu peata kanad Bayerni vastu seda siis:viha:
Eeeeee, ja selle aasta esimesest frupist saadi ka tänu sellele vaid edasi, et Mallorcaga oli väravate vahe parem, tänu viimase minutil löödud Henry väravale Highburyl, sellise nibin-nabin edasipääsemisega ja väge ebastabiilse mänguga ei jõuakski meistrite liigas kuigi kaugele.
Nüüd loodaks ikkagi et Deportivo näitab Hispaania Leverkusenile koha kätte või mis iganes, väga naljakas seis on grupis küll praegu

SleepWalking
14.03.02, 22:55
kus on point :oih:?
Arsenalist ei sõltu viimases voorus enam praktiliselt midagi, oluline on Juve mängu tulemus vaid Bayer-Depor viigi korral.
Deportivo on praegusel hetkel euroopa parim klubi (any arguments?), pealegi pidi arsenali mõõn mingil hetkel tulema, polnud ju kaotatud alates detsembri algusest, kui Newcastle käis Londonis. Halvad tulemused tulevad ikka ette, praegu on veel kõike PL, CL, FA võimalik võita. :)

DelPiero
15.03.02, 02:19
hea, et vähemalt Vieira vähemalt puhtaks pesti sellest jamast, mis tal JF Hasselbainkiga oli, muidu oleks selt tulnud ka kolmemänguline keeld ja Villa ning Newcastle´iga poleks kedagi saata olnud. Adams ja Cole peaksid Juve vastu tagasi olema ....... hea seegi!

eston maravilha
15.03.02, 02:23
vedas teil noxidel

aga boat püüab viera kinni ja pistab elusalt kinni. ja vass jookseb tuhat ringi ümber stepanovi ja luzhny enne väravate löömist:)

SleepWalking
17.03.02, 21:30

vedas teil noxidel

aga boat püüab viera kinni ja pistab elusalt kinni. ja vass jookseb tuhat ringi ümber stepanovi ja luzhny enne väravate löömist:)

nagu näha unustaski nn. "vass" ennast ümber kaitsjate ringe jooksma, mistõttu väravate löömiseks muidugi aega üle ei jäänud :D

coco
17.03.02, 21:57
ja boatile tehti ka üksnull ära, ilus värav iseenesest Piresilt:)

eston maravilha
17.03.02, 22:43
schmeichel mingu karu vittu

suregu ära maailma kõige sitem väravavaht. kuradi manu-heidik.

Rainman
18.03.02, 01:34
Võiks siiski kontrollida, mis suust välja ajad, enne kui selle postitad?! :viha:

eston maravilha
18.03.02, 10:07
see muideks oli veel tagasihoidlikult öeldud

oku
21.03.02, 13:05
Ei taha küll torkida, aga kuidas Arsenali fännid oma nunnukese viimast etteastet kommenteerivad ;)

SleepWalking
21.03.02, 13:54
8st viimasest võõral väljakul mängitud euromängust 7 kaotust ja 1 viik (bayer lev.). ega vist polegi muud loota, kui et saabast cl-ist. kui ikka sellisele juvele kaotatakse, siis on tulemus täitsa õige. et järgmises ringis oleks enivei välja langetud, kuna real madridi ja barcaga võõrsil niikuinii poleks hakkama saadud (manuga mine tea, aga ega loosiõnne ju niipalju ikka poleks olnud).

teg piisab sel aastal ka kahest võidust (PL ja FA) :)

mcnamara
21.03.02, 14:40
teg piisab sel aastal ka kahest võidust (PL ja FA) :)

in your dreams :)

van der Sarjas
24.03.02, 02:38
okei, kui seekord me karikat ja liigat ei võida siis täiesti oma viga ..... täna kaotas Manu isegi Borole .. anna minna Boksic

vandersell
25.03.02, 09:51
Küll me võidame :) Sellist seisu pole juba aastaid olnud. Ja kuigi Boro pole ka papist, siis võit tuleb ikkagi :õnnelik:

van der Sarjas
25.03.02, 16:07
aga nüüd väga halb uudis Arsenali fännidele - Robert Piresi vigastus on nii tõsine, et see hooaeg ta enam ei mängi, ära jääb ka MM

Jaan
25.03.02, 18:24
Kuigi mul on yldiselt poogen kui teiste mansade m2ngijad vigastada saavad, siis Piresist on kyll kahju. Tegemist on sellel hooajal yhe parima mehega Premieris, kellel on suur osa Arsenali tiitliv6idus. Ja kuigi Prantsusmaa koondis mul mingi lemmik pole, pigem vastupidi, siiski natuke kahju, et MM sellise hea m2ngija kaotas.

gnat
02.04.02, 22:52
jaah kahju on kyll piresist Arsenalile on see väga suur kaotus kuid koondisele see on veidike väiksem kaotus sest prantsusmaa ilma ka kahjux tugev a tiitel peaks arsenalile isegi ilma temata tulema ainult kui arsenal endal ise neid lootusi ära ei riku ja ma loodan et ei riku.....

gnat
02.04.02, 22:58
jaah kahju on kyll piresist Arsenalile on see väga suur kaotus kuid koondisele see on veidike väiksem kaotus sest prantsusmaa ilma ka kahjux tugev a tiitel peaks arsenalile isegi ilma temata tulema ainult kui arsenal endal ise neid lootusi ära ei riku ja ma loodan et ei riku.....

Undi
03.04.02, 00:58
keegi teab, kes nüüd pires' kohal koondises mängib? candela? see oleks küll igati hea variant, sest kurb on vaadata sellise tehnikaga ja üldse head meest pingil istumas mingi bayerni võlli pärast...:P

jyriöö
03.04.02, 17:57
Originally posted by Undertaker

keegi teab, kes nüüd pires' kohal koondises mängib? candela? see oleks küll igati hea variant, sest kurb on vaadata sellise tehnikaga ja üldse head meest pingil istumas mingi bayerni võlli pärast...:P
Mängus Shoti vastu mängisid poolkaitses Zidane, Vieira, Petit ja Wiltord. Wiltord paistis päris terav, küllap tema võtab ka MM-il koha poolkaitse paremal äärel. Pires' asemel kutusuti koondisse Djorkaeff, kes ka lõpus vahetusest mängu sekkus.

daK
11.04.02, 14:39
on tõsi, et arsenal poleks nii primo ilma henry'ta. sarnaselt poleks henry FRA esiryndaja, kui ta poleks wengeri tiiva alla võetud. kui henry 10 milli eest osteti, oli palju vingujaid,et tyyp on raskelt ylehinnatud. tegelikkus näitas, et henry sobis wengeri plaanidesse ideaalselt - keskpärasest ryndajast sai täht.:lahe:
nende teed ristusid juba '96 monacos ja wenger teadis juba siis, mis kalliskivi tal selle noore ryndaja näol on.:D
aga samas kui kurb see ka ei ole, on kõik mängijad asendatavad. arsenal ei ole ainult henry klubi:kaval:

daK
11.04.02, 14:46
kahju pires'st. oma seni parimal hooajal ja enne MM-i see vigastus.:(
luckily on edu vormis ja tegemas seda, mida wenger talt enne vigastust ootas.
suur vahetustepink on suure klubi eelis. on omaette kunst olla tiitli peapretendendiks ka pärast seda, kui 7 põhivenda yheaegselt vigastatud on.
GET WELL PIRES:D

daK
11.04.02, 16:13
kysimus - kes sobiks koondises piresi asemele?
Vastus - Laurent Robert;)

daK
11.04.02, 16:17
ära ei tohiks unustada ka johan micoud-i

SleepWalking
15.04.02, 17:28
Jalgpallionud ise valisid

PFA Player of the Year:
Ruud van Nistelrooy (ManU)
2. Thierry Henry (Arsenal)
3. Robert Pires (Arsenal)

Young Player of the Year:
Graig Bellamy (Newcastle)
2. Michael Ricketts (Bolton)
3. Steven Gerrard (Liverpool)

Team of the Year:
GG: Shay Given (Newcastle)
Def: Stephen Finnan (Fulham); Wayne Bridge (Soton); Rio Ferdinand (Leeds); Sami Hyypia (Liverpool)
Mid: Roy Keane (ManU); Robert Pires (Arsenal); Patric Vieira (Arsenal); Ryan Giggs (ManU)
Att: Thierry Henry (Arsenal); Ruud van Nisterooy (ManU)

Enda meelest :oih: Pires väärinuks kohe kindlasti paremat kohta, kui kolmas ning ausalt öeldes ka paremat kui teine. Aga mis teed :kurb6: . Samas peaks Vieira asemel olema aasta meeskonnas Ljungberg, kes märkimisväärselt stabiilsem sel hooajal.

Jaan
17.04.02, 01:47
Craig, siiski.

Selles osas olen aga n6us, et Pires oleks pidanud v2hemalt teine olema. Esikoht on juba vaieldav, aga kindlasti poleks ka Pires'i esikoht p6hjendamatu olnud.

SleepWalking
19.04.02, 16:06
Arsenal sõlmis rekordilise (rahast nagu tavaks on saanud, ei räägita, aga teamtalk arvab, et £2,5M aastas) uue sponsorlepingu mobiilifirmaga, kelle kaubamärk O2 tuleval hooajal gunnerite rinnaesist ilmestab ning mängib uuel hooajal just sellises särgis nagu sellelt lingilt siit näha ... link ... (http://www.arsenal.com/sportsappcontroller.jsp?command=setSelectedId&next Page=displayheadline&type=com.sportapps.news.NewsI tem&id=2617562).

mcnamara
19.04.02, 16:39
Originally posted by SleepWalking

Arsenal sõlmis rekordilise (rahast nagu tavaks on saanud, ei räägita) uue sponsorlepingu mobiilifirmaga, kelle kaubamärk O2 tuleval hooajal gunnerite rinnaesist ilmestab ning mängib uuel hooajal just sellises särgis nagu sellelt lingilt siit näha ... link ... (http://www.arsenal.com/sportsappcontroller.jsp?command=setSelectedId&next Page=displayheadline&type=com.sportapps.news.NewsI tem&id=2617562).

Igavavõitu firmanimi, aga samas Arsenali parimate traditsioonide kohane.:P
Aga mis selle Wiltord'iga siis nüüd juhtus? Arsenali eest sel hooajal enam mängida ei saa, aga MM-il??

vello99
19.04.02, 18:48

Arsenal sõlmis rekordilise (rahast nagu tavaks on saanud, ei räägita, aga teamtalk arvab, et £2,5M aastas) uue sponsorlepingu mobiilifirmaga, kelle kaubamärk O2 tuleval hooajal gunnerite rinnaesist ilmestab ning mängib uuel hooajal just sellises särgis nagu sellelt lingilt siit näha ... link ... (http://www.arsenal.com/sportsappcontroller.jsp?command=setSelectedId&next Page=displayheadline&type=com.sportapps.news.NewsI tem&id=2617562).

Aga see on ju päris jube, olin Spursi uue särgi osas kahtlevalt seisukohal aga õnneks aitate alati välja...:D
Ja sponsori nimega läks ka natuke mööda, arvestades mehi kes selles mängivad oleks pidanud sponsor olema mitte O2 vaid OZ.

vello99
19.04.02, 18:57
Mis meie uut särki pouudutab, siis huvillised võivad sellega tutvuda siin: http://www.spurs.co.uk/article.asp?article=90101

Spursi fännidel on furoori tekitanud punase värvi kasutamine sponsori logos, punane ju teadagi on kurjuse värv. Samal põhjusel tuntakse Liverpoolist tulnud jalgpallurit edaspidi Knappi nime all.:D

SleepWalking
21.04.02, 18:35
Aga see on ju päris jube, olin Spursi uue särgi osas kahtlevalt seisukohal aga õnneks aitate alati välja...:D
Ja sponsori nimega läks ka natuke mööda, arvestades mehi kes selles mängivad oleks pidanud sponsor olema mitte O2 vaid OZ.

Ei, tottenhami särk on igati õnnetum, sorry. Mida seal konkureerida, mänguga ei suuda te ju iial Arsenaliga (läheb eksole 42ne aasta :)viimasest liigavõidust) võistelda, seega panite punase logo särgile. Tore oli näha fännide petitsiooni kurtmaks et 'we look like arsenal!' - teeb arsenali toetajate meele rõõmsaks - vaadates sellist halenaljakat tõmblemist. Peab vist teile õnnetutele ütlema, et ega Arsenali värvide lisamisest särgile ei piisa.

vandersell
22.04.02, 13:19

Arsenal sõlmis rekordilise (rahast nagu tavaks on saanud, ei räägita, aga teamtalk arvab, et £2,5M aastas) uue sponsorlepingu mobiilifirmaga, kelle kaubamärk O2

2,5 miljonit Inglise naelsterlingit?? see on ju küll mingi tühine summa, mõne mehe paari kuu palk :oih:

nojah, lugesin siis artikli ka läbi ja tuli välja, et Gunnerid hakkavad mingit % ka saama. Aga see 2,5 m värk jäi küll kahe silma vahele :keel4: (nojah, see oligi ju kuulujutt)
PS. Ega särk eriti ilus polnud küll, igatsen vana head JVC-d :doh:

muurek
23.04.02, 12:56
Arsen*l pidi järgmisel hooajal liibuvates pükstes mängima hakkama. Teate, nagu naistel aeroobikas
Tottenhami särk on ka täielik katastroof. Vähemalt esialgu tundub, et liibuv Kappa sobib vaid taevasinistele.

SleepWalking
23.04.02, 15:30
Originally posted by muurek
Arsen*l pidi järgmisel hooajal liibuvates pükstes mängima hakkama. Teate, nagu naistel aeroobikas
Tottenhami särk on ka täielik katastroof. Vähemalt esialgu tundub, et liibuv Kappa sobib vaid taevasinistele.

Arsenali püksid järgmiseks hooajaks on igati ok, vaata kasvõi pildipealt
http://www.arsenal.com/sportsappcontroller.jsp?command=selectCategoryAndN ewsItem&nextPage
=news_headlines_news_item&type=
com.sportapps.news.NewsItem&parentId=15&id=2620637 . Et ei liibu siin miskit. Spuds on aga endale tõesti uueks hooajaks liibuvat selga istutamas - ei tea, kas loodate, et Sheringham, Poyet ja Anderton suudavad väiksemat õhutakistust tekitavas särgis kiiremini joosta :doh: ...

SleepWalking
26.04.02, 18:53
Russell Kempson ja tänane The Times:

Arsenal on parim meeskkond inglismaal:
http://www.thetimes.co.uk/article/0,,27-278992,00.html

erxx
30.04.02, 04:43
Oeh :), liigavõit nüüd siis juba käeulatuses, peale 0-2 võitu Boltoni üle on nüüd siis ainult vaja viigistada Old Traffordil Manuga või võita Evertoni Highburyl :).
Natuke paneb muretsema see, et lubasin teatud soccerneti (jutuka ja foorumi lahedamale) seltskonnale, et teen Arsenali tiitlivõidu puhul vägeva peo, kuhu igast lahe vutiarmastav seltskond kutsutud ja minu poolt palju tasuta õlut. :oih: .
Rahakotti ja Premieri tabeliseisu vaadates võtab ikka ohkama küll aga ehk saan hakkama ikkagi :).

Martin
30.04.02, 14:43
Natuke paneb muretsema see, et lubasin teatud soccerneti (jutuka ja foorumi lahedamale) seltskonnale, et teen Arsenali tiitlivõidu puhul vägeva peo, kuhu igast lahe vutiarmastav seltskond kutsutud ja minu poolt palju tasuta õlut.

(jutuka ja foorumi lahedamale): jõle kahju, siis pole mina kutsutud ;)

Kuid kuna Cocole juba õlle (oih, õnne) soovisin, siis teeks seda sullegi ning teistele Arsenali toetajatele!

Vaffa hooaeg oli!

wiiner
30.04.02, 23:41
khm

dreyd
07.05.02, 12:28
ja Viera teebki vehkat:( , Real Madridi see suvi 30 milli eest, kas ma magasin midagi maha või see on tõesti "kuum pirukas";)

SleepWalking
07.05.02, 12:37
ää usu seda soccernet.com'i nii väga ...
...link.... (http://www.soccernet.com/england/news/2002/0507/20020507afcvieira.html) need "ameeriklased" on aja jooksul kõiksugu jama kokku kirjutanud. pealegi selliseid artikleid, et 'deal has been done' ja 'vieira has playd his last game for arsenal' oli eelmisel suvel inglise ajakirjanduses sadu kui mitte tuhandeid. ei usu, et paddy läheb, aga kõik on võimalik.

gnat
08.05.02, 00:22
njah ega see olex tõesti päris jama kui Viera vehkat teeks aga ma ususn ka et midagi kindlat ennem pole kui deal tehtud on ennemgi sellisei jutte aetud ootame näeme loodame et jääb sinna ikka püsima ....

moochie
08.05.02, 01:52
Samas võib arvata, et sel suvel Gunnerid saavad täiendust David Trezeguet'i arvelt, vähemalt on sellele vihjanud Wenger. Vieira lahkumisel jääks keskväli aga oluliselt nõrgemaks...Ja ründajaid oleks lausa üleliia...Bergkamp-Henry-Wiltord-Kanu-Trezeguet...?!
Eks näis...

SleepWalking
08.05.02, 13:21
Originally posted by T20s
Ja ründajaid oleks lausa üleliia...Bergkamp-Henry-Wiltord-Kanu-Trezeguet...?!
Eks näis...

Ära unusta Jeffersit! Ise ei usu, et Kanu :arm7: tuleval aastal Arsenali särgi selga tõmbab, samas ei usu ka Trezeguet'i kuulujuttu. Võibolla see Auxerre Cisse, kes viimasel ajal ütleb, et ta kindlasti Arsenalis ei mängi järgmisel hooajal. Võibolla just see tähendab midagi ... :)

Tembu
08.05.02, 13:56
ERXX!!!
Pakun oma abistava käe ja rahakoti,et tähistada laupäeval Arsenali järjekordset tiitlit. Lahe oleks kuskil pubis mõmiseda ja samas ka mängu vaadata ning kuidas Ljungberg 3 palli evertoni võrku kõmmutab...:õnnelik: ;) :P :D :)

vaikiv mees
08.05.02, 20:32

Samas võib arvata, et sel suvel Gunnerid saavad täiendust David Trezeguet'i arvelt, vähemalt on sellele vihjanud Wenger. Vieira lahkumisel jääks keskväli aga oluliselt nõrgemaks...Ja ründajaid oleks lausa üleliia...Bergkamp-Henry-Wiltord-Kanu-Trezeguet...?!
Eks näis...

Vigastustega maadlev Jeffers pole v-olla Bergkampile vääriline järeltulija (kui see lõpuks loobuma peaks), aga Juventus ehk nad meistriks kõmmutanud Trezeguet-l minna ei lase, nad niigi palju 'verd lasknud' (Zidane, F.Inzaghi)

coco
09.05.02, 04:09
JeHUUUUUUUUUUUUUUUU, uskumatu, oikuitore, lihtsalt lõpphea.....

Midagi magusmat ei saa eales olla kui võtta tiitel ära ManU-lt nende enda koduväljakul, hea et asja viimasele voorule ei jäetud, ja ühtlasi ka jooksevad rekordid edasi, võõrsil kaotuseta ja juba ligi 40nes järjestikuses mängus värav löödud, mängu ainsas väravas oli jällegi osaline Ljungberg, kes küll ise ei suutnud ära lüüa, aga Barthezi tõrjutud pall kukkus Wiltordi ette, kes selle väravasse põmmutas.:lahe: :lahe:
SUPER LIHTSALT:D :P ;) :)

mr.golja
09.05.02, 12:06
Minu siirad õnnesoovid Arsenali toetajatele värske tiitlivõidu puhul.
ARSENAL OLI SELLE ÄRA TEENINUD!

vandersell
09.05.02, 12:48
No nii, asi on lõplik ja edasikaebamisele ei kuulu :P tehti üks-null ära (loe kuidas tahad). Tahaks teada, mitmes järkestikune võit see PL-s oli?

SleepWalking
09.05.02, 13:17
Originally posted by vandersell

No nii, asi on lõplik ja edasikaebamisele ei kuulu :P tehti üks-null ära (loe kuidas tahad). Tahaks teada, mitmes järkestikune võit see PL-s oli?

see oli 12. järjestikune liigavõit. arsenal oli niivõrd enesekindel hooaja lõpul, et mingit muud tulemust ju tulla ei saanudki. tase. :r66m9: :r66m9: :r66m9:

Best team in England! :r66m7:

mcnamara
09.05.02, 13:18

Best team in England! :r66m7:

Üldse ei vaidle vastu. Õnne teile sõbrad!:)

Tembu
09.05.02, 13:24
Heh,ma ei mäletagi sellist tunnet,mida tekitas nüüd see Wiltordi värav, võit OT´l ja tiitel veel takkaotsa...Igatahes kuradima hea on olla.Laupäev saab siis rahus vaadata palju on veel meestel liiga viimaseks mänguks tahtmist ja jaksu alles. Tean,et nad esitavad kodus imelise mängu,tänades sellega oma poolehoidjaid.
Everton will be 13th in a row

Tembu
09.05.02, 13:27
Seega saab see hooaeg liigas läbi. Ja patt oleks viimane voor vaatamata jätta. Seega, kõik edumeelsed ja muidu norm inimesed võiks kusagil koos seda sündmust mängu vaatamise ja õlle libistamisega tähistada. Ideel pole ju viga,mis?

:D

moochie
09.05.02, 20:08
Oli ilus ja meeldejääv hooaeg! Rohkem nagu ple vaja öeldagi...:õnnelik:

PS. Kui kedagi huvitama peaks, siis Vieira nüüd siis väidab, et siiski jääb meile...See krdi Real kuulsuste kokkuost hakkaks juba tõsiselt pinda käima! Klubil peab ikka ropult pappi olema, et selliseid nimesid endale lubada, nii iga suvi...Minupoolest võidax jalgpallimaailmasgi peale panna mingisugused salary cap'id ehk siis palganormid, a la nagu NBA's. Ehk suudaks see kuidagi sellist kokkuostu vältida...enivei Vieira jäämise kohta...link (http://www.soccernet.com/england/news/2002/0509/20020509afcvieira.html)

Wingback
09.05.02, 23:29
:prill3: Igatahes palju toredam kuulda et Arsenal sai meistritiitli, mitte jälle nii et ManU võtab selle tiitli. Aga jah ikkagi :kurb3: Arsenal...räpane klubi, alatud võtted....buuuu.
Olles kodus kui tugevad tahes, Meistrite Liigas neist tegijaid ei saa kunagi. :naer3: Väljaspool Inglismaad toimuvad mängud on ikka vedelad mis vedelad.

van der Sarjas
10.05.02, 00:20
Kuule sina Kombatrat, kas sinu ajju pole veel jõudnud teadmine, et järgmised 5-6 aastat domineerib Inglise jalgpallis üks uus klubi ja see on nimelt Arsenal. Kurat, kui palju häid ja veel paremaid mehi oli neil vigastatud ja meistritiitel ja karikavõit ikka käes. ManU pidi ju see aasta, arvestades eelmise suve oste olema tänaseks no nii 15-20 punniga kõigist ees, aga ´mitte sittagi. Jõudude vahekord on muutunud ja seekordselt päris pikaks ajaks. Loodan, et ManU ei saa järgmise aasta UCL kvalifikatsioonist ka edasi. Go Gunners!!!! Go Gunners!!!! Go Gunners!!!! Go Gunners!!!!

Tembu
10.05.02, 00:34
Ei no selliseid alatuid võtteid ei oodanud ma mitte...Mida perkelt manU eile nii tõmbles?Räige esimene poolaeg!Tahtsid vististi pooled Gunnersid väljakul vigaseks lüüa...
Ja Ruud...kas käega kõhtu löömine on siis aus tegu?Igatahes tema reiting langes minu silmis kohe poole võrra vähemalt.Häbi!

apunkto
10.05.02, 15:18
Originally posted by Dennis

Kuule sina Kombatrat, kas sinu ajju pole veel jõudnud teadmine, et järgmised 5-6 aastat domineerib Inglise jalgpallis üks uus klubi ja see on nimelt Arsenal. Kurat, kui palju häid ja veel paremaid mehi oli neil vigastatud ja meistritiitel ja karikavõit ikka käes. ManU pidi ju see aasta, arvestades eelmise suve oste olema tänaseks no nii 15-20 punniga kõigist ees, aga ´mitte sittagi. Jõudude vahekord on muutunud ja seekordselt päris pikaks ajaks. Loodan, et ManU ei saa järgmise aasta UCL kvalifikatsioonist ka edasi. Go Gunners!!!! Go Gunners!!!! Go Gunners!!!! Go Gunners!!!!

kuule, sina tüüp, ära nüüd üle ka pinguta eksole..Ei tahaks kuidagi uskuda, et Arsanl lausa 5-6 aastat domineerib tänapäeva jalgpallis juhtub sellist asja ikka väga harva..teab keegi öelda, mõnd euroopa tippliigat, kus üks klubi on tulnud meistriks rohkem kui 3-4 korda järjest? Mulle ka Manu ei meeldi aga no nii lapsikut juttu ikka ajama ei hakkaks ja ma arvan, et nii Manu kui Arsenal võivad järgmine aasta vähemalt kvalifikatsiooniringist edasi saada:D

gnat
12.05.02, 05:06
jippiii Arsenal.... super aasta ... aint CL :( aga Arsenali võidu pärast ei maksaks küll mingit sõimu siin panema hakkata seda vöitu tuleb ikka mönuga vötta.... :õnnelik: :õnnelik:

Jaan
13.05.02, 12:37
Pigem on praegune v6it yhe ajastu l6pp mitte algus. Dixon, Seaman, Adams on minemas. Keownil pole tipus enam kaua j22nud. Andertoni vanakeseks s6imavad unustavad Ray Parlouri. Siis veel Bergkamp, Grimandi, eksole. Lisaks on lahkumas veel teisigi poolpeeretajaid, arvan mina. Aga eks aeg n2itab.

Tembu
23.06.02, 03:07
Sattus ette siuke lugu..kas selles ka tõtt on, näitab tulevik...

Ronaldo refuses to comment on Arsenal move claims.

Ronaldo has refused to comment on reports he may leave Inter Milan to join Arsenal next season.

Italian newspapers devoted extensive coverage to rumours of transfers, following Italy's elimination from the World Cup.

But Ronaldo told Italian TV station RAI he hadn't discussed a transfer.

"I did not discuss market (transfer) situations with anybody ... I don't want to talk of anything other than the World Cup at the moment," Ronaldo told RAI interviewers.

Corriere dello Sport newspaper also claim Juventus are negotiating with Arsenal to swap Alessandro Del Piero for Patrick Vieira.

Tembu
08.07.02, 16:22
Huvitavat lugemist..http://www.4thegame.com/features/feature/104757/TRANSFER+NEWS+AND+VIEWS.html .Kuigi ma ei taha uskuda, et saa ka toeks saab.

SleepWalking
08.07.02, 20:45
David Seaman otsustas jätkata oma edukat ja kuulsusrikast karjääri veel ühe aasta võrra ja seda loomulikult Arsenalis. arsenal.com (http://www.arsenal.com/sportsappcontroller.jsp?command=selectCategoryAndN ewsItem&nextPage=news_headlines_news_item&type=com .sportapps.news.NewsItem&parentId=15&id=2818286)

-Antz-
12.07.02, 02:02
uus poiss blokis on seni lille`is pallinud pascal cygan ;)

Tembu
12.07.02, 13:25
Tänu Cygani tulekule sai suurem avalikkus näha Arsenali uut kodusärki, kus kõhul pesitseb uue sponsori logo. Asi vajab harjumist...

daK
12.07.02, 14:11
pole kahtlust, et cygan oli eelmisel aastal lille\'i ja terve fra 1 div-ni parimaid mängijaid. ta on väga jõuline ja samas mõistusega mängija - ideaalne kooslus. samuti on tal olemas mõningane euroopa karikasarja kogemus eelmisest aastast. :lahe:

loodan, et temast saab vääriline adamsi kohatäitja - kuigi kindlasti mitte nii tasemel;)

ainukese takistusena näen seda, et cygan ei räägi sõnagi englishi keelt ja kaitseliinis võib see väga karmilt kätte maksta. loodame parimat:P :P :P :D

muurek
12.07.02, 14:42
loodan, et temast saab vääriline adamsi kohatäitja - kuigi kindlasti mitte nii tasemel

ainukese takistusena näen seda, et cygan ei räägi sõnagi englishi keelt ja kaitseliinis võib see väga karmilt kätte maksta. loodame parimat

-----
nojah jälle tüüpiline arsen*li fänni stiilinäide. kaitseliini meeste leksikon, et edukalt hakkama saada, peakski olema miinimum 10000 sõna kohalikus keeles.
samas tottenhami ründajad teavad prantsuse keeles väljendeid \'sööda tagasi\' \'lase läbi\'
\'ära puutu\' jm.

What do you call an Arsenal fan with half a brain ??
Gifted.

vandersell
12.07.02, 14:48
Hmm... võib-olla ei ole ma tõeline arsenali fänn, kuigi see on mu lemmikklubi aga mina ei oska vihata näiteks Tottenhami või ManU-t... ju siis olen f*** s**t f*** A**i fänn.
(jutt tugineb sellele kui ülespoole vaadata)

Tembu
12.07.02, 15:05
What do you call an Arsenal fan with half a brain ??
Gifted.

Ma siis tõlgin selle ära...Kust kurat leida Tottenhami fänni, kel oleks vähegi mõistust peas? Ära otsi, neid polegi olemas:)

Pätu
12.07.02, 16:13
ma kasutaks parem enda tõlkimise oskusi, sest tembu põrus :)

-What do you call an Arsenal fan with half a brain ??
Gifted.-

Kuidas kutsuda poole ajuga Arsenali fänni ??
Andekas :D

vandersell
12.07.02, 16:47
Jollu, mis sa mõtled, et keegi ei saanud enne aru või?

Tembu
14.07.02, 16:29
Keown jääb Arsenali veel kaheks aastaks! Loe lisaks siit (http://www.arsenal.com/sportsappcontroller.jsp?command=setSelectedId&next Page=displayheadline&type=com.sportapps.news.NewsI tem&id=2827972)

SleepWalking
14.07.02, 22:38
Originally posted by muurek
nojah jälle tüüpiline arsen*li fänni stiilinäide. kaitseliini meeste leksikon, et edukalt hakkama saada, peakski olema miinimum 10000 sõna kohalikus keeles.
samas tottenhami ründajad teavad prantsuse keeles väljendeid \'sööda tagasi\' \'lase läbi\'
\'ära puutu\' jm.

kaitseliini meeste leksikon peaks olema 10000 sõna? tottenscumi ründajad võivad prantsusekeelseid väljendeid mõista, aga abiks see ju ikka pole - esiründepaar : te*dy ja les ferdi*and ... toob meeldiva muige huulile. nad ju kahepeale juba 74 aastat? :lahe:

Artur
15.07.02, 11:09
Minu arvates hakkab siin Arsenali ja Tottenhami omavaheline vaidlemine vahepeal päris mõttetuks muutuma. Rivaalitsemine on mingil tasandil okei, kuid mulle tundub, et Spursi fännid keskenduvad pigem oma vastase mahategemisele kui enda klubi kiitmisele. Aga samas mis sa ikka kiidad, kui nagu midagi eriti kiita pole. Kui endal ei lähe, tuleb ikka teiste kallal vinguda. Samas on seda mõttetut jura mul, kõrvalvaatajal, niivõrd lahe lugeda, nii et sõimake ikka üksteist täie rauaga edasi ;)

P.S Mul pole kummagi klubi vastu absoluutselt mitte midagi.

daK
15.07.02, 18:03
arturi jutt on täiesti omal kohal.:D
kuigi olen tulihingeline arsenali fänn, ei tule mul mõttessegi hakata siin lehekylgedel spurse maha tegema.
samas eks igayks leia oma kompleksidest jagu saamiseks väljundeid:õnnelik:
samas võin tot\'hami kiituseks (poolvõhikuna kyll) öelda, et teil on yks kuradima hea kaitsja ledley king\'i näol.
nii et vähem möla yksteise aadressil

SleepWalking
26.07.02, 22:41
Arsenal on vahepeal hoolsalt mängijatega lepinguid teinud ja seega mängivad uuel hooajal valitseva liigameistri :arm6: värvides:

väravavaht Fabien Carini (Uruguai) liitub Arsenaliga Juventusest aastase laenulepingu alusel, klausliga sõlmida aasta lõppedes üleminekuleping. Carini on mänginud 36 mängu Uruguai koondise eest sh ka kõik 3 mängu justlõppenud MMil.

keskväljamees Gilberto Silva (Brasiilia) on ostetud £4,5M eest Atletico Minerost. Härra on mänginud Brasiilia koondise eest 26 mängu sh. kõik 7 mängu äsjalõppenud MMil ning löönud koondise eest ka 3 väravat. Tegemist on nn. holding midfielderiga, kes on kõige parimini kodus keskvälja keskel, kuid on võimeline mängima ka äärtel.

Epic
28.07.02, 01:10
Atletico Mineros on Brasiilia klubi muideks.

daK
30.07.02, 17:29
kas keegi tiab kui suur tõepõhi on all ljungbergi liitumisel juve-ga?
see olex valus hoop:oih:

SleepWalking
30.07.02, 18:03
Originally posted by dakrazy
kas keegi tiab kui suur tõepõhi on all ljungbergi liitumisel juve-ga?
see olex valus hoop:oih:

wenger ei müüks ja freddie ilmselt sobib inglise liigasse paremini niikuinii ... ning raha ei ole ka vaja mängijate müümisega tekitada. et siis puhas meediakõmu, nagu 95% praegusel ajal ajalehtedes olevast \"kindlatest andmetest\".

31/7/2002 Arsenali pressiteade:

While Arsenal Football Club is not in the habit of commenting on transfer speculation, it finds suggestions this morning that the Club is ready to offload Freddie Ljungberg, one of our key players, as a figment of the journalist\'s imagination.

There is not one ounce of truth in the article and it is misleading to its readers.

Tembu
30.07.02, 18:03
...see oleks suur-suur lollus:viha:

vaikiv mees
30.07.02, 20:02
Legendaarsest kaitseliinist
........................Seaman
.............Adams.............Bould
......................Keown
..Dixon.................................Winterburn

pole siis enam suurt midagi järgi; mismoodi siis uus kaitse väljanägema hakkab? Uus mees Cygan Campbelliga paaris, A.Cole vasakul.. Kes paremal? Luznõi?
Saab näha, kuidas prantslane talve üle elab

SleepWalking
31.07.02, 00:58
Originally posted by vaikiv mees

Legendaarsest kaitseliinist
........................Seaman
.............Adams.............Bould
......................Keown
..Dixon.................................Winterburn

pole siis enam suurt midagi järgi; mismoodi siis uus kaitse väljanägema hakkab? Uus mees Cygan Campbelliga paaris, A.Cole vasakul.. Kes paremal? Luznõi?
Saab näha, kuidas prantslane talve üle elab

Paremal mängib teatavasti Kameruni koonise kapten Lauren. Luznõi asendab aafriklast, kui African Nations Cupile vaja sõita vms. Keskkaitse saab olema ilmselt keown-campbell ja cygan ning upson saavad asendama vajadusel. Vasakul ja Ashley või siis samuti upson.

Silver
31.07.02, 03:33
no nii juve 2 väravavaht tuli arsenali 1 hooajaks laenule Fabien Carini , loodan, et mees mängu ka saab... Talenti nagu poisil on ja mängib väga hästi... vähemalt mulle on eha mulje jätnud :D

vaikiv mees
31.07.02, 15:58

Paremal mängib teatavasti Kameruni koonise kapten Lauren. Luznõi asendab aafriklast, kui African Nations Cupile vaja sõita vms. Keskkaitse saab olema ilmselt keown-campbell ja cygan ning upson saavad asendama vajadusel. Vasakul ja Ashley või siis samuti upson.

On ainult hea, kui mõni mees on nii universaalne, et võib teda mängitada nii kaitses kui poolk-s, paremal&vasakul. Aga algselt oli Lauren vist ikka keskväljal; kui Dixon ja Luznõi ära kukkusid, polnud kedagi teist paremkaitsesse panna; ühes CLi mängus oli vist isegi vasakkaitses

GOALKEEPERS

1 David Seaman
31 Stuart Taylor
Fabian Carini

DEFENDERS

3 Ashley Cole
5 Martin Keown
6 Tony Adams
18 Pascal Cygan
20 Matthew Upson
22 Oleg Luzhny
23 Sol Campbell
26 Igors Stepanovs
27 Stathis Tavlaridis
35 Moritz Volz
36 John Halls
49 Sebastian Svard
57 Juan Maldondo Duarte
Liam Chilvers

MIDFIELD

4 Patrick Vieira
7 Robert Pires
8 Fredrik Ljungberg
12 Laureano Mayer (Lauren)
15 Ray Parlour
16 Giovanni Van Bronckhorst
17 Eduardo Gaspar (Edu)
21 Jermaine Pennant
28 Kolo Toure

FORWARDS

9 Francis Jeffers
10 Dennis Bergkamp
11 Sylvain Wiltord
14 Thierry Henry
25 Nwankwo Kanu
28 Graham Barrett
31 Jeremie Aliadiere
37 Carlin Itonga
Jonathan Osei-Kuffour

SleepWalking
31.07.02, 17:41
Lauren mängis enne Arsenali Real Mallorcas tõesti peamiselt keskväljal, kuid Le Boss Wengeri idee oli temast ikkagi teha paremkaitsja - kuna see positsioon Dixoni vananemise tõttu oli nõrgenemas. Siin siis nn. player file arsenali kodukalt:

Lauren\'s performances for Arsenal were split (on 2000/01) between central and wide midfield. He exchanged midfield for defence in this season\'s (2001/02) pre-season friendlies, and is seen as a possible long term successor to Lee Dixon.

Lauren on tõesti Arsenali eest mänginud keskvälja keskel, paremal keskväljal ning nii parem kui vasakkaitses.

daK
31.07.02, 17:43
VAIKIV MEES!!!:viha:
Lauren Bisam-Etame Mayer mängis kogu eelmise hooaja paremkaitses. parempoolik oli ta mallorcas ja on ka koondises. nii et ära usu alati rostereid, vaid vaata pigem meeste asetust mängude statistika lehekülgedelt.:õnnelik: :õnnelik:

naudi päikest:kaval:

daK
31.07.02, 17:46
VAIKIV MEES!!!:viha:
Lauren Bisam-Etame Mayer mängis kogu eelmise hooaja paremkaitses. parempoolik oli ta mallorcas ja on ka koondises. nii et ära usu alati rostereid, vaid vaata pigem meeste asetust mängude statistika lehekülgedelt.:õnnelik: :õnnelik:

daK
31.07.02, 17:52
minu kala :(

van der Sarjas
31.07.02, 21:27
keskväljamees Gilberto Silva (Brasiilia) on ostetud £4,5M eest Atletico Minerost. Härra on mänginud Brasiilia koondise eest 26 mängu sh. kõik 7 mängu äsjalõppenud MMil ning löönud koondise eest ka 3 väravat. Tegemist on nn. holding midfielderiga, kes on kõige parimini kodus keskvälja keskel, kuid on võimeline mängima ka äärtel.

Mina oleks eelistanud van Bommelit PSv-st, selle brassi asemel.

Udupasun
01.08.02, 02:32
Van Bommeli puhul sai hind takistuseks. PSV küsib tema eest umbes £16 miljonit. Silva ja van Bommeli tasemevahe kindlasti üle 10 milli pole, seega ei näe põhjust, miks oleks pidanud hollandlase ostma. Kuigi, Silva üleminek on ka vähe probleemne, sest Mineirol on suured võlad kaelas ja hetkel on (vist) oodata kohtuprotsessi teemal, kuidas saadavat raha kulutada. Arvestades Arsenali kurbi kogemusi brassidega suhtlemisel, võib tehing ikkagi ka nurja minna.

Silver
01.08.02, 02:57
van bommel oli jah sümpaatsem vend kui silva, aga vôrreldes arsenali taktikat ja meeskkonda, siis silva ostmine tooks klubile kasu palju rohkem...

van der Sarjas
01.08.02, 04:14
Nüüd käivad kõlakad, et Gunners sovib enda ridades näha ka WC-il säranud türklast Emred, ollakse ka juba üks pakkumine tehtud Interile hinnaks 9,5 milli naela. Tegemist on küll hea mängumehega, kuid kas ei lähe Arsenal liiale, nii on pingil ka vähemalt teise meeskonna jagu suuri staare, hakkab nagu viimaste aastate FC Chelsead meenutama ....... Kuigi hooaja algul on probleeme poolkaitses, sest pooled mehed (van Bronckhorst, Pires, Ljungberg) on vigastusega väljas.

Silver
01.08.02, 04:20
mis teha raha palju :P aga millal pires vigastusest paraneb? seda tahaks küll teada?

Aramis
01.08.02, 11:33
Ja sattusin märkama teie märkusi Laureni mängukoha üle.Lõpp õige,kõik hea, aga Mallorcas polnud ta küll mingi 4-4-2 tüübi paremkaitsja.enamasti parempoolkaitsja ja tihti ka keskel, sest Mallorca grand old defensiv midfielder Engonga oli sageli vigastatud.Kuna Mallorca oli Cuperi päevadel kõva vasturünaku meeskond, siis tuli Laurenil loomulikult enamasti kaitsetööd teha rünnak läks vasakult Jovan Stankovici kaudu) ja nüüd ongi tulemus käes.Sellest perspektiivist lähtudes võib ta ka kahe aasta pärast Seamanni väravas asendada.

SleepWalking
01.08.02, 12:49
Originally posted by Dennis

Nüüd käivad kõlakad, et Gunners sovib enda ridades näha ka WC-il säranud türklast Emred, ollakse ka juba üks pakkumine tehtud Interile hinnaks 9,5 milli naela. Tegemist on küll hea mängumehega, kuid kas ei lähe Arsenal liiale, nii on pingil ka vähemalt teise meeskonna jagu suuri staare, hakkab nagu viimaste aastate FC Chelsead meenutama ....... Kuigi hooaja algul on probleeme poolkaitses, sest pooled mehed (van Bronckhorst, Pires, Ljungberg) on vigastusega väljas.

enne MMi rääkis Arsene mingil hetkel, et ta on juba kaua imetlenud Emre suurepäraseid oskusi ja nii edasi :P, eks siis siit ka kõlakat. ei usu, et hetkel jutul suuremat tagamõtet on - kui, siis ainult kui keegi praegustest juba kohvreid pakib.

jyriöö
01.08.02, 18:02
Ehitus Arsenali uues staadioni kallal Ashburton Grove\'s võib alata. Ülemkohus lükkas tagasi kohalike elanike kaebuse. £250m maksev staadion peaks valmima 2004-05 hooaja alguseks ja mahutab 60000 inimest. Lisaks investeerib Arsenal piirkonna arengusse kõvasti pappi, ehitades 2000 uut kodu, tervisekeskuse, restorane, kasiino etc. Link asub siin (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,766910,00.html)

vaikiv mees
01.08.02, 18:46

Lauren Bisam-Etame Mayer on mänginud kogu oma Arsenali karjääri paremakaitses. Parempoolik oli ta mallorcas ja on ka praegu koondises, aga mitte arsenalis.
nii et vaata pigem mängude statistika lehekülgedelt koosseise, mitte rostereid.

Lauren\'s performances for Arsenal were split (on 2000/01) between central and wide midfield. He exchanged midfield for defence in this season\'s (2001/02) pre-season friendlies, and is seen as a possible long term successor to Lee Dixon.

Lauren on tõesti Arsenali eest mänginud keskvälja keskel, paremal keskväljal ning nii parem kui vasakkaitses.

dakrazy, kui sa ei oska lugeda seda, mida Sleepwalking ing.k tsiteeris, siis loe vähemalt oma postitusi. Lauren mängis tõesti eelmiselhooajal peamiselt paremkaitses, enne seda aga igal pool mujal. Sellega võib teema vist ammendatuks lugeda

eston maravilha
02.08.02, 15:47
Originally posted by jyrioo

Ehitus Arsenali uues staadioni kallal Ashburton Grove\'s võib alata. Ülemkohus lükkas tagasi kohalike elanike kaebuse. £250m maksev staadion peaks valmima 2004-05 hooaja alguseks ja mahutab 60000 inimest. Lisaks investeerib Arsenal piirkonna arengusse kõvasti pappi, ehitades 2000 uut kodu, tervisekeskuse, restorane, kasiino etc. Link asub siin (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,766910,00.html)

olete näind neid pilte. see on võimas. eriti mis tehaks highbury\'iga. nimelt ehitatakse vana staadion ümber elumajadeks nii et väljast poolt on ikka angu staadion ja väljaku kohale tuleb sisehoov

vandersell
02.08.02, 15:52
saad mõne lingi panna nende piltidega?

Aramis
02.08.02, 15:52
Arsenal võitis miniturniri, kus mängiti koos AS Roma ja Panathinaikosega 45 minutiti per mäng.Wilfordi värav tõi võidu kreeklaste üle, kes jõid alla ka Romale.Seega finaalmäng oli Arsenal-Roma ning Henry ja Aliadiere väravatest võitis Arsenal.

eston maravilha
02.08.02, 15:58
siin (http://www.arsenal.com/sportsappcontroller.jsp?command=forwardOnly&nextPa ge=/newsextra/stadium_gallery.jsp) on pildid ashburton groveist ja highburyist peale ümberehitust

ilgelt kunn

jyriöö
02.08.02, 17:52
Wenger jahib endale Dixoni asemele uut paremkaitsjat. Esmane valik Danny Mills läheks liiga palju maksma, nüüd on huviorbiiti sattunud vigastusest taastunud Tottenhami Stephen Carr. Mees oli enne vigastada saamist Iiri koondises põhimees. Äkki plaanib Wenger see hooaeg ka Laureni rohkem poolikus kasutada, sest seda kohta mängib ta ju ka Kameruni koondises. Link (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,767893,00.html)

malagar
04.08.02, 02:57
Arsenal Real Madridi sajanda sünna turniiril
Arsenal - München 1860 3 - 1
Arsenali kõik kolm väravat lõi Henry
Müncheni värav lõi Agostinho
Esomesel poolajal läks arsenal 1-0 juhtima
teisel München viigistas , siis lõi Henry veel kaks ja tagas võidu:D

Martin
04.08.02, 15:58
Arsenali esimene värav oli puhas sulg, IMHO, halb oli lausa vaadata.

Epic
04.08.02, 18:45
teades wengerit ostab ta dixoni asemele taas mõne prantslase
paremal kaitses hmm... Thuram võibolla... ;)

malagar
04.08.02, 19:35
KUI EI MEELDI SIIS ÄRA MÖLISE :viha:
kÕIK ARSENALI VÄRAVAD ÜHTMOODI ILUSAD:D

jyriöö
05.08.02, 17:36
Arsenali ja Inglise koondise legend on mänginud oma viimase mängu klubi eest :kurb4: . Wenger tegi uudise teatavaks peale mängu 1860-ga. Üks ajastu on jällegi lõppenud. Legendaarsest kaitseliinist Winterburn-Adams-Keown-Dixon on järgi ainult Keown ja temagi koht põhikoosseisus pole kindel.

Edit: Lingi unustasin panemata: http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,769291,00.html

SleepWalking
07.08.02, 14:32
Arsenal 2002/03 hooajal

Väravavahid:
Seaman, Carini, Taylor
Antud hetkel on 39-aastane Seaman kindlasti parim väravavaht Inglismaal ja seda mitte väikese vahega teiste ees - ning ei ole kahtlust, et uut hooaega alustab väravas just tema. Mis eristab \"hobusesaba\" teistest vahtidest on väga väike vigade arv. Ja David teeb vähe vigu, olgugi, et tema paar kuulsamat on saanud legendiks (Gazza vabalöök 91 ja Ronaldinho 2002). Seaman väravas muudab vastased närviliseks ning rahustab kaitsjaid - ning on väga influental.

Carini on mänginud 22 aastasena Uruguai eest 38 mängu - ja valiti 19 aastaselt juuniorite MMil parimaks väravavahiks (1999). Kahjuks oli Juventuses lisaks Carinile ka maailma kalleim väravavaht (Buffon £32M) ja Carini võimalused ennast näidata olid nullilähedased. Loodetavasti suudab ta ennast tõestada nendes karikamängudes ja vähemtähtsates liigamängudes, ehk seal kus ta seda teha saab - ning saavutada pikaajalise lepingu sõlmimise, ning olla Arsenali järgmine suur väravavaht võttes Seamanilt ohjad üle.

Taylor on lootusandev noor, kuid nr 1 väravavahiks on veel pikk tee minna. Vähemtähtsate mängude jaoks ja põhikoosseisu võibolla aastate 3-4 pärast.

Kaitseliin:
Lauren, Keown, Campbell, Cole
Esimesteks mängudeks peaks kaitseliin olema just sellisel kujul.
Ning vahetused ...
Paremkaitse: Lyzhny, Volz ja miks ka mitte Parlour.
Vasakkaitse: Van Bronckhorst (kui terve), Juan, Upson, miks ka mitte Lyzhny või Lauren.
Keskkaitse: Cygan (algkoosseisu veel pikk maa, vajab harjumist Inglise mängu kiiruse ja jõulisusega. Oluline on anda aega, kuna lähiminevikust tuleb meelde, kuidas näit. Pires ja Edu alustasid), Tavlaridis, Stepanovs, Upson.

Keskväli:
Wiltord, Vieira, Silva, Edu
selline algkoosseis teades, et Freddie, Pires ja Van Bronckhorst on väljas kuni oktoobrini.
Wiltord oli eelmisel hooajal vägagi vajalik meeskkonnamängija. \"The guy ran his socks off\" oli üks levinumaid kommentaare Sylvaini kohta, kes alati annab meeskonna heaks 100%, lõi võimalusi ja kaitses ning lõi lisaks sellele 17 väravat.
Edu näitas hooaja lõpul, milleks ta on võimeline ja saab olema üks selle hooaja tähti.
Vieira on kindlasti üks parimaid mängijaid, kes eales Gunnersite eest mänginud - Arsenali kapten.
Silva on just võitnud MM-tiitli. Paistab, et Arsenal on endale leidnud lõpuks mängija, kes suudab olla kaitsev poolik mis võimaldab Vieiral vabamalt suunduda rünnakule - nagu siis, kui Petit veel Arsenalis mängis. Sellest lähtuvalt võib oodata ka enam väravaid Paddylt algaval hooajal.
Parlour jätkab loodetavasti samal lainel, kui eelmise hooaja lõpetas. Romfordi Pele osa double võitmisel oli väga oluline.

Vahetused:
Lisaks Van Bronckhorstile, kui too terveks saab ka Pennant peaks saama omad võimalused. Usutavasti annab Wenger talle võimalusi vahetusest sekkuda ja seda hooaja edenedes veelgi suuremal määral. Suurepärased esitused Inglismaa u19 eest.
Lisaks veel noored Svard (meenutab noort Vieirat), Volz (tunneb end kindlalt ka keskväljal, oli Saksamaa u19 meeskkonna kapten ja juhtis meeskkonna EM finaali).

Rünnak:
Arsenal alustab hooaega kindlasti ründepaariga Henry, Bergkamp.
Bergkampi hooaja ettevalmistus on olnud hea - pikk puhkus, vigastustevaba (ptüi, ptüi ...) ning hooaeg tuleb tema jaoks loodetavasti sarnaselt eelmisele suurepärane.
Henry on löönud 86 väravat 142 mängus klubi eest ja on öelnud, et ei kujuta ennast ette mängimas ühegi teise klubi eest. Suurepärane.
Vahetused:
Kanu, Jeffers, Aliadiere
Vigastused sekkuvad tihti nimetatud meeste puhul, eriti Jeffers tundub õigustavat oma nime \"crystal ankles\". Wenger paistab hindavat kõrgelt Alidiere\'i. Hooajaeelsetes mängudes on onu ka usaldust õigustanud, löönud juba 3 väravat. Loomulikult Wiltord on ka võimalus, kuid tema peamine koht peaks ka antud hooajal olema keskväljal.

Oluline on saada hooajale hea algus ning juhtida tabelit oktoobris, kui Pires, Ljungberg ja Van Bronckhorst mängukorda saavad. :lahe:

SleepWalking
12.08.02, 00:30
Uue hooaja esimene karikas on niisiis võidetud, ehk Arsenal alistas Community Shield mängus Liverpooli 1-0 ning seda Gilberto Silva 69\' väravaga. Mu tagasihoidliku hinnagu :oih: järgi päästis Dudek Pooli palju suuremast kaotusest. Bring on next weekend!

daK
12.08.02, 17:51
tõsi. community shieldi mäng andis hea enesetunde algavaks hooajaks.:lahe:
eriti valmistab rõõmu, et arsenal on suutnud 6.6£ suutnud kaks korraliku mängijat muretseda.
double kaitsmine? - no problems what so ever.

ps. sleepwalking - korralik ylevaade:)

Pätu
12.08.02, 22:42
Järgmine nädal purustate te Brumm City ja mina saan olema väga õnnelik, mitte teie võidu vaid B-City kaotuse üle :)

Pool saab samal ajal meilt sugeda :P

Kaarel
13.08.02, 03:57
Legendaarsest kaitseliinist Winterburn-Adams-Keown-Dixon on järgi ainult Keown ja temagi koht põhikoosseisus pole kindel.

Pigem oli see legendaarne back-four Dixon-Adams-Bould-Winterburn. Keown tuli hiljem ja tõrjus Bouldi kõrvale.

daK
16.08.02, 05:26
alarma.:(

viimased uudised kinnitavad seda, et arsenalil käes väravavahtide kriis.

nimelt fabian carini lepingu osas ei jõuta kuidagi kokkuleppele. \"problems with personal terms\". see tõstab taylori teiseks väravavahiks ja tähendab, et ollakse ilma korraliku 3-nda kollkiprita. nagu ja viimane aasta näitas võib see nyyd saatuslikuks saada.:doh:

oli nyyd vaja wright evertonile ära anda.:viha:

mcnamara
17.08.02, 14:44
No see nüüd küll mingi kriis ei ole, et klubis ei ole kolme nimekat väravavahti! Come on... Seaman ja Taylor saaksid selle hooaja küll suurepäraselt kahekesi hakkama. Pealegi on võib-olla Arsenalil keegi reservidest võtta, kellest me sni kuulnudki pole - nagu oli Tayloriga möödunud hooajal.

eston maravilha
17.08.02, 17:49
ei saa aru jah kus see kriis on. imho taylor on väga hea väravavaht, kuigi natuke kogenematu aga eks järgmisel aastal on ta esinumber, sest ega pornostaar enam kaua vastu pea

malagar
17.08.02, 20:40
Mina leian ,et Wright oli üks selgroota käkk ja hea ,et tast lahti sai - probleemiks saab küll see ,et selle seisuga on Arsenalil ainult üks normaalne keeper - Seaman .
Taylor aga on veel halvem kui Wright .

mcnamara
18.08.02, 18:21
Arsene Wenger naeruvääristab täna BBC Online\'is teisi meeskondi ja ütleb, et poleks midagi imestada kui Arsenal läbib terve hooaja ainsagi kaotuseta.
Möödunud suvel ülbitses samalaadselt (vist oli tema) David Beckham, kes lubas, et ManU ei kaota tervel aastal ühtegi mängu Alex Fergusoni viimse hooaja auks. Hmm, läks pisut teisiti... :P

eston maravilha
18.08.02, 18:29
no nii püssipoisid

tõmmake siis brumskummile kott ilusti pähe täna. 6-0 oleks piisavalt soe tervitus :):)

SleepWalking
19.08.02, 01:30
soovitud 6-0ist jäi natuke puudu ... kuid mitte eriti mängupilti arvestades.

Niisiis avas tiitlikaitsja hooaja Highburyl liiga rekordit tähistava 14. järjestikuse võiduga liiga uustulnuka Birminghami üle. 2-0 ei kajasta päriselt Arsenali üleolekut, ning esimese vooru järel võib ennatlikult? väita, et suvega pole paremate hulgas midagi muutunud. Arsenal ja Liverpool on endiselt peamised kandidaadid tiitlile.

Arsenal: Seaman, Lauren, Keown, Campbell, Cole, Parlour, Vieira, Edu (Toure 86), Wiltord (Aliadiere 76), Bergkamp (Silva 31), Henry.

Vahetusmehed, kes mängu ei sekkunud: Taylor, Luzhny.

Väravad: Henry 9, Wiltord 24.

Birmingham: Vaesen, Kenna, Cunningham, Purse, Grainger, Damien Johnson, Tebily (Carter 60), Cisse, Hughes, John, Horsfield (Lazaridis 71).

Vahetusmehed, kes mängu ei sekkunud: Bennett, Mooney, Michael Johnson.

Punane kaart: Cisse (74).

Kollane kaart: Purse, Cisse.

Publik: 38,018

eston maravilha
19.08.02, 01:53
olen pettunud teis:D

esimese poolaja nägin ära ja oleks juba siis pidanud olema 3-0 või 4-0. aga eks poisid võtsid asja natuke rahulikumalt peale 2-0\'i

vandersell
19.08.02, 13:38

Arsenal: Seaman, Lauren, Keown, Campbell, Cole, Parlour, Vieira, Edu (Toure 86), Wiltord (Aliadiere 76), Bergkamp (Silva 31), Henry.

Niisiis- hea algus tehtud. Aga kas keegi võib mulle öelda mis põhjusel Bergkamp 31-l minutil välja vahetati?

Undi
19.08.02, 14:11
Originally posted by vandersell
Niisiis- hea algus tehtud. Aga kas keegi võib mulle öelda mis põhjusel Bergkamp 31-l minutil välja vahetati?
Bergkamp went off with a tight calf muscle ;)

Rainman
19.08.02, 16:24

Vahetusmehed, kes mängu ei sekkunud: Bennett, Mooney, Michael Johnson.

USA sprinter Michael Johnson ka pingil :P :D

Kaarel
19.08.02, 16:39
Tegemist siiski Jamaika päritolu kaitsjaga.

daK
19.08.02, 17:42
selgitus! (minu nägemusena):

Seaman on vana ja viagstused altid tulema, ka võib pika hooaja peale tal vormiga probleeme tekkida

Taylor on kyll hea, kuid liig-noor veel. ei tahaks riskida, jättes teda teiseks väravavahiks

Graham Stackist on loota tegijat 3-4 aasta pärast

...seega oleks vaja korralikku väravavahti. ps. viimased jutud pajatvad järjekordset huvi sullivani, aga ka parma noore sebastian frey üle.

natuke närvi ajab ka carini tõenäoline liitumine manu-ga:viha:

SleepWalking
29.08.02, 21:42
Meistrite liiga alagrupp A

Arsenal
Borussia Dortmund
PSV Eindhoven
Auxerre

Keeruline, kuid võimalik :)

coco
29.08.02, 22:02
Mulle ei meeldi see grupp eriti.Auxerre ja PSV on siuksed enamvähem samast klassist kui Dortmund, Auxerre on ehk tiba nõrgem eeldatavalt, ja Dortmund, eelmise aasta Saksamaa meister on küllatki kõva pähkel...
Loodetavasti Arsenal mängib see hooaeg Euroopas võõrsilmängud paremini kui eelmised hooajad, Highburyl läheb kõigil raskeks Arsenali vastu, kui võõrsilt 3st mängust kasvõi 3-4 punkti ära korjataks, oleks väga hästi.
Loodan parimat igaljuhul

knvb
30.08.02, 18:33
Arsenal on kindlasti ingliseliiga parim klubi.Eriti cool on Bergkamp.:silm4:

daK
31.08.02, 17:02
nii. mu hingerahu tagatud - kolmas norm. klassi väravavaht on olemas ja selleks egiptuse-inglise verd rootsi kodakondne Rami Shaaban.
kuigi diil tehti undisclosed fee alusel, on väidetavalt hind u. 700000-1 milj. inglise raha.

Kuigi esmapilgul ei tundu vaimustava tehinguna, usun wengeri head nina sellistes asjades (ka halmstadi ljungberg oli tundmatu):lahe:

SleepWalking
02.09.02, 00:24
4 mäng sel hooajal mängitud - väga raske viik Chelsea\'ga 1-1 koleda mängu järel. Esimese värava Arsenali särgis lõi Elevandiluuranniku koondislane Kolo Toure. Rahul võib olla sellega, et Gunnerid ei kaotanud (25s mäng järjest kaotuseta) ja endiselt on löödud vähemalt üks värav igas mängus üle aasta - samas oli kohtunik täna väga hoos (8 kollast kaarti) ning our beloved captain Paddy on nüüd ilmselt üles mängus sunnitud mitte osalema.

daK
02.09.02, 02:23
jah, müstiline mee see kolo toure.
väle nägu jänes ja tehniline ka.
ning karistuslöök sarnanes vägagi r.carlose omadele.

mängu vahele jätmises poleks ma veel nii kindel. nimelt mängujärgsed kommentaarid viitavad sellele, et patricku suhtes tehti ülekohut:( ja ehk läheb asi komisjoni ülevaatamisele (nagu cisse puhul). lootus säilib:õnnelik:

daK
02.09.02, 02:24
jah, müstiline mee see kolo toure.
väle nägu jänes ja tehniline ka.
ning karistuslöök sarnanes vägagi r.carlose omadele.

mängu vahele jätmises poleks ma veel nii kindel. nimelt mängujärgsed kommentaarid viitavad sellele, et patricku suhtes tehti ülekohut:( ja ehk läheb asi komisjoni ülevaatamisele (nagu cisse puhul). lootus säilib:õnnelik:

Tembu
02.09.02, 14:31
Henry ja Bergkampi puudumine andis end rünnakul tunda. Vajaka jäi loovusest, pärast Zola suht-koht kentsakat väravat muutus mäng sumbuurseks(nagu venelastel kombeks öelda) ja ei saadud mängu jooksma.
Täiskoosseisuga poleks meil loomulikult probleeme olnud:)
Patricku teine kollane oli kergelt antud,kontakt oli (kui üldse oli) imeõrn...Lootust on et asi ümber vaadatakse.

SleepWalking
02.09.02, 18:35

nüüd on siis kindel, et Andy D\'Urso (kohtunik) ei vaata oma otsust üle ja Vieira saab ühemängulise puhkuse. ka klubi ei saa kaevata otsust edasi, sest seda saab teha nö \"kohe antud\" punase kaardiga (nagu cisse juhtum), mitte kahe kollase tulemusena antud punasega. kohtuniku otsus on mingil määral üllatav, sest mitte ainult erinevad kommentaatorid ei väitnud, et tegemist on veidi liialdatud reaktsiooniga, vaid ka Gronkjaer ütles \"I don\'t think he did it on purpose. I don\'t want to have him sent off but it was the referee\'s decision and it was hard for him.\"

vaikiv mees
02.09.02, 20:58
Et Zola tsenderdus sisse läks oli kentsakalt ilus värav küll. Jälle Seamani kraesse, aga eks Godjohnsen tegi maski kah. See on müstiline, et Asnl 2..-mängulist kaotusteta seeriat sellise mängu&koosseisuga veel jätkata suudab. Aga Vieira koha pealt niipalju, et otsest kontakti teise kaardi puhul nagu polnudki, küll aga tundus, et ta püüdis seda Gronkjaerile siiski meelega teha (Vieira puhul on toorutsemine vist mõnikord instinktiivne)

SleepWalking
05.09.02, 13:07
Inglise FA otsustas, et see ühemänguline võistluskeeld Paddyle on veel vähe, ühesõnaga teisipäevase pressiteate kohaselt:

\"The FA today charged Arsenal\'s Patrick Vieira with misconduct for a breach of FA rule E2, which constitutes abusive and/or insulting words to the match official.

\"This follows a report from referee Andy D\'Urso concerning an incident at the Chelsea versus Arsenal match at Stamford Bridge on Sunday.\"

Mis tähendab, et lisaks 21. septembri Boltoni mängule järgneb Vieirale lisaks veel tõenäoline 2 mänguline keeld :(. Kõik mida ta olevat öelnud on \"you are a f*****g w****r with no personality\", mis põhimõtteliselt ei olnudki ju nii vale :)

SleepWalking
12.09.02, 14:01
Väga meeldiv mängudevoor oli eile, United kaotas kodus Boltonile, Liverpool andis kindlad 2 punkti ära Birminghami vastu ... ja kreem tordil oli To**enhami kaotus 2-0 eduseisust Fulhami vastu :r66m9:. No Leeds ja Chelsea võitsid, aga ega vist kõike ka korraga soovida ei saa. Seega liigatabel on just selline, nagu loodetud - Ljungberg on naasmas ja kuu pärast ka Pires - tore on neid tagasi saada esikohal olles :r66m8:

SleepWalking
15.09.02, 14:47
Arsenali eilne 3-0 võit Charltoni üle oli mitmeski aspektis ajalooline, ehk löödi 2 liigarekordit ja korrati kolmandat.

Esiteks lõid Gunnerid värava 45ndas mängus järjest, ületades Manchester City nimel olnud rekordi 44 mängu, tulemus, mis saavutati 65 aastat tagasi.

Teiseks saavutas Arsenal kaotusetute mängude rekordi, olles võitmatu 27ndas liigamängus järjest.

Kolmandaks kordas Arsenal Nottingham Foresti (1977-1978) rekordit olles 22s järjestikuses võõral väljakul mängitud mängus kaotuseta.

Arsenali viimaste aegade mänge vaadates võiks küsida, et kui kaugele need rekordid viiakse (väga kaugele) ja kas on võimalik, et täitub Wengeri soov olla läbi hooaja löömatu? (ptüi-ptüi-ptüi). Lisaks võiks veel küsida, et kui kaugele jääb hooaja lõpuks punktides teisel kohal olev meeskkond? Kas keegi saab lähemale kui 10 punkti?

knvb
15.09.02, 17:52
Arsenal on kindlasti ingliseliiga parim klubi.Arsenalil on head ründajad, kaitsjad..... ning neil on kõik võimalused olla Champions League Winner 2002/2003.:ingel3: :ingel3: :ingel3: :ingel3:

rohelineKonn
16.09.02, 01:15

No Leeds ja Chelsea võitsid, aga ega vist kõike ka korraga soovida ei saa.

kusjuures sulle, kui arsenali toetajale peaks isegi see fakt rõõmu valmistama, sest võideti ju vastavalt manut ja ncastlet.

moochie
18.09.02, 03:40
Nonii...esimene samm ülima eesmärgi suunas astutud...Arsenal - Dortmund 2 - 0
Bergkampilt taaskord üks ülikõva värav, ka Ljungberg tähistas come-backi väravaga...
Tubli tulemus algatuseks!

gnat
18.09.02, 03:49
tõesti see tähtis võit ... nüüd kohe kergem tunne esimeses CL roundis ... ja nüüd tuleb meil neid ka võõrsil võita. tõesti Ljungbergilt väga hea mäng ja värav kaa. go Gunners go :D

Undi
18.09.02, 05:10

Bergkampilt taaskord üks ülikõva värav, ka Ljungberg tähistas come-backi väravaga...
nojah...kui metzelder poleks jalga ette saanud, oleks löök ilmselt mööda läinud...ülikõwa indeed :kop:

siiski sellist tunnet ei tulnud, et dortmund võiks võita. arse mängis vastavalt oma praegustele võimetele ehk siis lihtsalt hästi

dennis10
20.09.02, 19:30
hää on see,et Bergkamp mängib nüüd ka võõrsil mängudes CL-is

coco
20.09.02, 20:21
Originally posted by Undi

nojah...kui metzelder poleks jalga ette saanud, oleks löök ilmselt mööda läinud...ülikõwa indeed :kop:

Ma arvan, et see lööks oleks keeranud ilusa vindiga ristnurka, põrganud vastu väravavahi kukalt ja sealt väravasse...seda juhul kui Metzelder poleks jalga ette saanud, aga näed rikkus kõik ilusa ära teine...:(

moochie
22.09.02, 00:13
Kuramuse põnev mäng tuli jälle välja, ent lõpplahendus siiski õnneks meile soodne...Arsenal - Bolton 2 - 1
Lõpus vaatasin, et ei tulegi seda väravat enam ära, võimalusi oli ju kümneid, ent midagi jäi nagu ikka puudu...Lõpuks, väääga lõpus, see värav siiski ära tuli, paras Jackie Chan ta oli...Viimastel sekunditel olnud võimaluse oleks ju tegelikult kah pidanud ära lööma. Boltoni värav oli jällegi siuke imetabane, miks küll sellised just Seamani selja taha kipuvad kukkuma?!

PS. Kas keegi mängu näinutest suudab mulle ära seletada ca. 10.min. enne lõppu olnud seiga, kus kohtunik löögikohta järsku muutma kippus? Mölisemise eest...?
:keel5:

daK
22.09.02, 00:53
aru sain karistuslöögi koha muutmisest nii, et kohtunikul viskas kops yle maksa ja ta kasutas ära seda, et campos oma actionit korraldas. seega tõstis ta palli sinna kus u. campose visatud pall maandus (nii paistis), mis oli vast kümmekond sammu senisest kohast.

mäng ise oli kyll minu jaoks yks närvesöövamaid viimaste arsenali esituste puhul.
:( :viha: :D :oih: :oih: :r66m7: :r66m9: - sellised võisid need emotsioonid sinise ekraani ees välja näha. lõpp hea kõik hea.

nb! jeffersil on ikka veel pikk tee kyll käia saamaks austatud jalgpalluriks.:kurb10: