320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu saalijalgpalli trennid/klubid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tartu saalijalgpalli trennid/klubid

    Tere,

    Keegi teab mõnda Tartu saalijalgpalli klubi kus saab trennis käia või mõnd treeningkohta. Otsisin nagu hull, aga ei leidnud midagi Tartu kohta. Tallinnasse või Põlva ma küll ei hakka käima.


    #2
    Algselt postitas h0ch Vaata postitust
    Tere,

    Keegi teab mõnda Tartu saalijalgpalli klubi kus saab trennis käia või mõnd treeningkohta. Otsisin nagu hull, aga ei leidnud midagi Tartu kohta. Tallinnasse või Põlva ma küll ei hakka käima.
    SK10 peaks küll olema (kuigi pole kindel!?) Treeningsaaliks peaks olema Lähte spordihoone.
    Jaa äkki ka HaServ ?

    Kommentaar


      #3
      Neil kodulehti keegi teab ? Sooviks pigem kuskil Tartu linna sees.
      Äkki on mõni Tartu saalijalgpalli esindaja siia registeerunud ja soovib kahte mängijat juurde kellel on kogemusi juba jalgpallis.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas h0ch Vaata postitust
        Neil kodulehti keegi teab ? Sooviks pigem kuskil Tartu linna sees.
        Äkki on mõni Tartu saalijalgpalli esindaja siia registeerunud ja soovib kahte mängijat juurde kellel on kogemusi juba jalgpallis.
        Otsi foorumist üles selline tegelane nagu vahis (user: vahis) ja saada pm. Kindlasti oskab aidata.

        Kommentaar


          #5
          Selge saatsin talle kirja, tead kas ta käib tihti siin ?

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas h0ch Vaata postitust
            Selge saatsin talle kirja, tead kas ta käib tihti siin ?
            Noo ikka vanasti käis küll ja, päris aktiivne oli. Muidugi nüüd liiga läbi, aktiivsus siinpoolel veidike väike, aga vast märkab.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas h0ch Vaata postitust
              Tere,

              Keegi teab mõnda Tartu saalijalgpalli klubi kus saab trennis käia või mõnd treeningkohta. Otsisin nagu hull, aga ei leidnud midagi Tartu kohta. Tallinnasse või Põlva ma küll ei hakka käima.

              Miks mitte Elvas
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                #8
                Kas mõni selline targem saab nõu anda ?
                Mul on valida kahe võimaluse vahel kas läheme sõpradega ise kuhugi saali trennima ning õpime reeglid pähe. Kõik, kes trennis käiksid on juba jalgpallis kogemusi seega poleks eriti midagi vaja ainult reeglid ja harjumien saalijalgpalliga.

                Teiseks variandiks on see, et lähen trenni kus õpetatakse treeni käe all. See trenn on TÜ Spordihoones (Tartus) ning maksma läheks semester mulle 1800 krooni või 500 krooni kuu. Raha saaks kokku küll, aga kas oleks mõtet ? Me tahame terve pundiga minna, aga mõnel pole finants hea, et endale lubada seda.

                Kas on erilist vahet kas me mängime treeni käe all või ilma ? Meil meeskonnas oleks üks selline treener kes teab jalgpallist palju, aga saalijalgpallist eriti mitte - kuid tuleks toime küll selle treenimisega.

                Kommentaar


                  #9
                  ma võin teiega mängima tulla ja oma algelisi teadmisi futsalist ka jagada.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas varix Vaata postitust
                    ma võin teiega mängima tulla ja oma algelisi teadmisi futsalist ka jagada.
                    Tõesti võid Me paneme tiimi kokku hetkel korjan sõprade seast ja siis panen teema siia ka püsti.
                    Kui asi toimib on plaan sebida sponsoreid samuti, mida ma oskan teha.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas h0ch Vaata postitust
                      Tõesti võid Me paneme tiimi kokku hetkel korjan sõprade seast ja siis panen teema siia ka püsti.
                      Kui asi toimib on plaan sebida sponsoreid samuti, mida ma oskan teha.
                      btw palju teid on ja umbes mis vanusesse jääte?
                      www.netsoccer2.com

                      Kommentaar


                        #12
                        Hetkel 16-18.aasta vanused.

                        Kommentaar


                          #13
                          Sai sellest midagi??

                          Kommentaar

                          Working...
                          X