PDA

View Full Version : mängueelsed sidemed vastasfännidega

aiFo
16.01.02, 18:57
tervitus!

kuigiv6rd kuiv6rd on jäänud siin-seal k6lama m6te, et 2 sellekevadise suure mängu eel (pean silmas venemaad ja poolat) v6iks aktiivsemalt suhteid otsida vastaspoolte fännidega... tänu yheksa abile 6nnestus pika ponnistamise peale leida poola jalgpalli kajastav ingliskeelne sait, kus on ka foorum. ja ylla-ylla --- samalt saidilt leidsin eest kaks päeva varem algatatud teema mayhemi poolt! :)

www.polishsoccer.com

paluks tungivalt sealset foorumit mitte kuritarvitada ja suhtuda asjasse respektiga, sest l6ppude l6ppuks oleme ju meie need, kes poola lähevad!

niih! samas oleks tore kui keegi tegeleks sama asjaga ka vene suunal. tom lubas asja vaadata ja kuulukse, et miskitpidi on vene fännidega ka juba suhted loodud... paraku endal vene keele oskus puudub, nii et...

ok. pRmt!

aiFo.

ROOTSI KUNN
17.01.02, 12:55
AiFo !!!
mina pakuks välja traditsioonilise jalkamatshi Eesti ja vene-
fännide vahel ilmselt enne suurt mängu ,sest pärast on pime
Kui just kusagil sees mängida ei saa.
see võiks tulevikus isegi rahvast kokku koguda ,sest press oli alati huvitatud. Rääkisin juba ühe Levadia tüübiga ,kes tunneb vene fänne ja need on väga huvitatud. ootame lihtsalt nüüd konkreetselt vastust ja siis räägin edasi.
;)

kojamees
17.01.02, 13:30
See on igati hää mõte,samas peaks otsustama mängu kestvuse ja juhul kui Pohlak annab meile harjutusväljakut kasutada,siis peame teatama ka vastasfännidele et putsad on kohustuslikud.Selle idee käime järgmine nädal Jalkaliidus välja.:kaabu:

ROOTSI KUNN
17.01.02, 14:11
Käisin ka korra seal Poolakate foorumis ,tundusid teised üpris sõbralikud olevat.
Meie poisid ,kes siin inglist paremini panevad ,võiksite mingeid konkreetsemaid kontakte luua. vaatasin ,et AiFo
ja Mayhem olid juba sõna võtnud.Julgemini,julgemini.

Ertai
17.01.02, 18:07
Orginally posted by Jyrka

andge andeks aga ma ei suutnud seal foorumis kiusatusele vastu panna

Pole ullu:kaval: sest sind kui vaja otsitakse üles ja heidatakse Poolakate kätte:D

Ja krt sa oled mingi eriline ajukääbik, kelle eesmärk on luua igast pa*ka:viha: .....krt kui sinuga yhes ruumis olla on ka arvatavasti tunda mälbet si*ahaisu...
Krdi ...ah krt..mõttetu tyyp...

P.S. Ma yritan ka siis foorumil midagi sääl korda saata..vastupidiselt Jyrkale muidugi.....

aiFo
17.01.02, 18:12
niih! nagu karta oli hakkasid idioodid hoolega tegutsema, et meile paska kaela keerata.... eelpoollingitud poola foorum, kirjutatud jyrka poolt:

hi polish men!

I am the leader of the biggest football hooligans group in Estonia. Our gang is looking forward to a big fight after the match so don't run away.

Cheers

asjad hakkavad juba eos peesse kiskuma...:( vabandused vabandusteks, aga poolas leidub ilmselt piisavalt asjapulki, kes ainuyksi sihukese kirjatyki pärast on n6us meie näod yles peksma... laheda imidzhi kujundasid meile jyrka!!! :viha:

Ertai
17.01.02, 18:21
Orginally posted by aiFo

niih! nagu karta oli hakkasid idioodid hoolega tegutsema, et meile paska kaela keerata.... eelpoollingitud poola foorum, kirjutatud jyrka poolt:

hi polish men!

I am the leader of the biggest football hooligans group in Estonia. Our gang is looking forward to a big fight after the match so don't run away.

Cheers

asjad hakkavad juba eos peesse kiskuma...:( vabandused vabandusteks, aga poolas leidub ilmselt piisavalt asjapulki, kes ainuyksi sihukese kirjatyki pärast on n6us meie näod yles peksma... laheda imidzhi kujundasid meile jyrka!!! :viha:

Tahtsin just ise ka seda texti siia välja tuua aga jah tehtud:)
Igatahes hilisem kiri
"please forgive me
the estonians come in peace and im an idiot
thx "
Sellega kyll eriti ei vabanda...loodan ,et tyybid mõistavad meid...venelastega oleks küll vist ilge jama kui sihuke kiri ilmuks neile...kui vene teema ilmub siis peaks hoidma nende foorumi ikka omateada, et ainult PM-idega saaks inimesed kätte, muidu näeb seda iga idioot...kes võib head plaanid halbateks pöörata:(

P.S. Ise ei viitsinud eriti midagi kirjutada, eks siis näe, küll hiljem jõuab:)

aiFo
17.01.02, 18:30
ilmselt on lihtsalt tegemist järjekordse osaga jyrka huumorist...:(

Ertai
17.01.02, 18:31
Orginally posted by Jyrka

venelastel pole raha interneti jaoks :(

Sul pole ajusi mõtlemise jaoks....

Ertai
17.01.02, 18:34
:idee: mis võib olla maybe halb...:kratsti: :oih:
Äkki oma sõpruse märgiks võiks neil paremat foorumi süsteemi sisse lasta panna..maybe umbes sihukest nagu meil siin...nad ma arvan oleksid üpris õnnelikud ja vaataksid meid sõbraliku pilguga:) ja saaksid aru paremini jyrka-sugustest

Või saaks kuidagi mingi foorumi yhendada....Estonia Poland.....Est-Pol kus omavahelisi suhteid vahest saaks arutamas käia....
Igatahes pakkusin välja selle siin. et mis ka arvate?

Jyrka
17.01.02, 18:34
no te voite ju seal kysida akki moni adminimon saab mu posti ara kustutada onju

Jyrka
17.01.02, 18:35
keegi ei saa minust aru...keegi ei mõista mind :(

atso
17.01.02, 19:12
Aru saan, aga mõistmisega läheb raskeks.

Jyrka
17.01.02, 19:15
noh mis te siis minuga peale hakkate?

jots
17.01.02, 23:03
Kuule kloun, mina lähen Poola ja sina ei lähe Poola.

Profülaktika mõttes võiks sind tassida Eesti - Venemaa mängule. Tõmmata suu teibiga kinni, püksi panna makk kust tuleb valjuhäälne vastasfänne solvav sõnum, ning siis rahulikult vaadata kuidas sa hakkama saad.

leader of the biggest football hooligans group in Estonia

Too oma krdi grupp välja.

Jaan
17.01.02, 23:38
Ma ei m2leta enam, kes seda seal kirjutas, aga - inglise keeles on jalgpall FOOTBALL. Soccer ytlevad AINULT ameeriklased. Kuigi, t6si kyll, s6na soccer juured peituvad ikkagi jalgpalli algusaegades Inglismaal. 2rge 8elge soccer.

Kosk
18.01.02, 01:34
Seda kuradi jürkat ei aita vaimuhaigla vaid paarigrammine tablett pähe. Ja kui see kah ei peaks aitama, siis näpud ja varbad ära, et ta raibe trükkida ei saaks.

aiFo
18.01.02, 18:22
noniihh! uudiseid v6itlustandrilt...

tänasel päeval hoidsid siis eesti lippu k6rgel paar soccernetlast, kes jooksid hooga poola jalkafännide jutukasse hitlerist ja ahjudest jutlustama... tubli!! täitsapoisid!!! nii peabki! jummala tore on eesti marki täis teha ja poolas6itjatele kindlat keretäit kerjata...:viha:

Pätu
18.01.02, 18:23
mina pole midai teinud... ma isegi suhtlen siin soojalt ühega

kojamees
18.01.02, 19:04
Asi kipub ikka raipex.Ma leian etkeegi võiks tunnistada Poolakatele ,et meie fännid jagunevad kaheks ühed on "munadega" ja teised ilma.Lõpetusex lisada ,et ega nad(munadetta eesti fännid) lollustega endale "mune" ei teeni.Ja omasid mõistame ka ise kastreerida,kui abi vaja küll "Jalgpallihaigla" palub siis kohapeal abi,senix aga varuge ohtralt külma õlut.:õlu:

Ertai
19.01.02, 22:37
Polak
User ID: 2024664 Jan 19th 7:46 AM
Estonians, contact the PZPN (Polish FA) and they will put you in touch with some decent local fans. But beware of the Legia hooligans from the "zyleta" (uncovered section of the Legia Stadium), seriously. They're a bunch of fucking criminals. The rest of Poland hates them. Don't start anything or you'll come back in body bags. That's just some friendly advice. Here are the details for PZPN (click on the letter to send them an e-mail):

http://www.pzpn.pl/pzpn/12/index.htm

Best of luck. And have a great time in Warszawa. The best place to go and get some beers in to you is The Old Town (Stare Miasto). Sweeeet.

Polak
User ID: 2024664 Jan 19th 8:20 AM
Hey Estonians, or you can try this forum. It's jam packed with friendly Polish soccer fans:

http://www.gazeta.pl/alfa/home.jsp?dzial=0511&forum=SPORT

Sihukesed asjad...ex uurige.....