320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Millist mängu mängin?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millist mängu mängin?

    Valige ja kommenteerige. Mina ise Fifa 2002
    0
    Fifa 2000
    0%
    0
    Fifa 2001
    0%
    0
    Fifa 2002
    0%
    0
    CM 00/01
    0%
    0
    CM 01/02
    0%
    0
    ISS
    0%
    0
    TIF2002
    0%
    0
    EURO 2000
    0%
    0
    WC 98
    0%
    0
    UEFA Challenge
    0%
    0

    #2
    Hetkel läheb ikka enim Cm 01/02 peale. Seda ikka põhjalikumalt mängima hakad, siis ikka jääd kohe pikaks ajaks sinna...
    Olemas on ka Fifa 2002, kuid seda nii tihti nagu ei mängigi, üsna harva, tüütas ära teine mõne aja eest!
    Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

    Kommentaar


      #3
      tegelt on koige agedam jalka mang PES

      Kommentaar


        #4
        Mäng

        Pelan FIFA2002,UEFA Challenge ja FIFA2001

        Kommentaar


          #5
          Üldiselt vanu, vabu, väikseid: töökoha arvuti on uunikum (naerukoht: 25 MHz) ning jookseks kokku millegi suuremaga. Mängudest hetkel 2 tk: Windows Football Manager 2.0 ja SimSoc6, mis nüüd vabaks on lastud. WFM-is on saanud igasugu trikke tehtud, ühes mängus on hetkel Inglise liiga 39. hooaeg. SimSociga läheb alles 2. hooaeg, esimene läks normaalselt, s.t. Confist sain D3, kus olen tõusnud keskossa (vahepeal lausa viimane)..
          Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by wal

            Üldiselt vanu, vabu, väikseid: töökoha arvuti on uunikum (naerukoht: 25 MHz) ning jookseks kokku millegi suuremaga. Mängudest hetkel 2 tk: Windows Football Manager 2.0 ja SimSoc6, mis nüüd vabaks on lastud. WFM-is on saanud igasugu trikke tehtud, ühes mängus on hetkel Inglise liiga 39. hooaeg. SimSociga läheb alles 2. hooaeg, esimene läks normaalselt, s.t. Confist sain D3, kus olen tõusnud keskossa (vahepeal lausa viimane)..
            Ega sa ei tea, kas seda SimSoc6 kusagil netis ka leideub?

            Kommentaar


              #7
              CM01/02 ja FIFA2002. Praegu on kyll uus hitt Civ3.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by Siim88


                Ega sa ei tea, kas seda SimSoc6 kusagil netis ka leideub?
                Kindlalt on, sealt ma ta leidsingi. Aadressi enam ei mäleta. Google pakub ühe võimalusena http://www.soccerconnect.com/simweb/Simsoc6.asp . Seal on mingi link downloadiks ka ning leht ongi sellele pühendatud. Uurin isegi.
                Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                Kommentaar


                  #9
                  Tänx enivei

                  Tõbmasin sealt selle mõne päeva eest. Päris huvitav on. Esimene hooaeg lõppes kurvalt. Viimase mängu viimastel sekunditel löödi mulle värav, mis otsustas eemalejäämise play-offist. Teise hooajaga sain siiski III divi. Praegu maadlen seal IIIndas tõusude-mõõnadega ja olen kuskil keskel.

                  Kommentaar


                    #10
                    väga sheff mäng on.

                    Kommentaar


                      #11
                      on jah hea......annax lausa 10 p

                      Kommentaar


                        #12
                        Ma mängin hoopis mängu nimega The Hooligans!Seal oled jalgpallifännide juht.Päris vägev mäng on!Saad kakelda teiste fännidega,isegi pollidega,käid baarides õlut joomas ja endale uus liikmeid otsimas.Näiteks ühes missonis pidin mängijate bussi eest hoolitsema,et see ohutult hotelli jõuaks.

                        Muidugi mängin ka Fifa 2002 ja CM01/02!
                        C’mon Man United!!!

                        Kommentaar


                          #13
                          Kas seda kusagil netis leidub vä?

                          Kommentaar


                            #14
                            Ei anna ma teile mingit URL'i pealegi tõmbasin selle ühest ftp'st!
                            C’mon Man United!!!

                            Kommentaar


                              #15
                              Jah, see SimSoc on nagu on. Viiendal hooaja poole peal olen div1-s kuues. Liiga lihtne on. Osta odavalt mehi transfer listist ja ehita staadioni, et pappi piletimyygist laekuks...
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar

                              Working...
                              X