320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kirjasõbrad.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kirjasõbrad.

    Tahaks teada, kas mõnel foorumlasel on mõni kirjasõber, kellele kirjutada? Kust kohast? Kuidas kirjutate? Kui pole, siis kas tahaksid? Jagage oma muljeid ja kogemusi.


    Mul endal on kirjasõber Ugandast. Kirjutame nagu vanasti, käsitsi ja pikad kirjad. Täiega äge, kui aus olla.

    #2
    Palju kiri Ugandasse maksab?

    Kommentaar


      #3
      Ei tea, aga Ugandast siia on kott pähkleid

      Kommentaar


        #4
        präänik, räägi talle eesti jalgpallist ka ja pohlakust.
        Muidu mingi paar aastat tagasi koolis oli programm et kõik said endale kirjasõbra rootsist, ja siis pidi iga kuu talle rootsi keeles midagi vinget kirjutama ja uudiseis.
        Siis kui kool ära lõppes see tüüp ainult jätkas kirjade saatmist, vahest kohe mitu tükki paari nädala jooksul, siis viskas üle ja saatsin ta ühesõnaga Ugandasse, mudejõgesid vaatama. ( jah loe=perse)

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
          präänik, räägi talle eesti jalgpallist ka ja pohlakust.
          Muidu mingi paar aastat tagasi koolis oli programm et kõik said endale kirjasõbra rootsist, ja siis pidi iga kuu talle rootsi keeles midagi vinget kirjutama ja uudiseis.
          Siis kui kool ära lõppes see tüüp ainult jätkas kirjade saatmist, vahest kohe mitu tükki paari nädala jooksul, siis viskas üle ja saatsin ta ühesõnaga Ugandasse, mudejõgesid vaatama. ( jah loe=perse)
          Õel õel beaf.
          Algselt postitas Cule
          Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

          Kommentaar


            #6
            ema sul oli beaf.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Ei tea, aga Ugandast siia on kott pähkleid
              Tabav .

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas präänik Vaata postitust
                Tahaks teada, kas mõnel foorumlasel on mõni kirjasõber, kellele kirjutada? Kust kohast? Kuidas kirjutate? Kui pole, siis kas tahaksid? Jagage oma muljeid ja kogemusi.


                Mul endal on kirjasõber Ugandast. Kirjutame nagu vanasti, käsitsi ja pikad kirjad. Täiega äge, kui aus olla.
                mina tean et Urmar ja Pedro on aktiivsed kirjasõbrad ja üks kolmik II liiga lääs-lõuna teemas on väga aktiivsed
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                  ema sul oli beaf.
                  sa ei ole mu ema :/
                  Algselt postitas Cule
                  Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                  Kommentaar


                    #10
                    oled kindel?

                    Kommentaar


                      #11
                      ema on sul kindel

                      Kommentaar


                        #12
                        minul on mitmeid kirjasõpru Nigeerias. üldiselt on tegu kohalikule võimuesindajale lähedalseisva isikuga, kellel on kusagil salajasel arvelduskontol mõnikümmend milkut boxi. jama selles, et tal on selle raha kättesaamiseks abi vaja. tänu sellistele sõpradele olen ma rikas nagu troll, käin Saagimiga koos pidudel, tangin paagi alati pilgeni täis ja ükskord ostsin Selverist 450.- kr/kg juustu.
                        Jack of all trades, Master of nuns

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas terroriBanaan Vaata postitust
                          minul on mitmeid kirjasõpru Nigeerias. üldiselt on tegu kohalikule võimuesindajale lähedalseisva isikuga, kellel on kusagil salajasel arvelduskontol mõnikümmend milkut boxi. jama selles, et tal on selle raha kättesaamiseks abi vaja. tänu sellistele sõpradele olen ma rikas nagu troll, käin Saagimiga koos pidudel, tangin paagi alati pilgeni täis ja ükskord ostsin Selverist 450.- kr/kg juustu.
                          ...teema avalugusi lugedes tekkis samasuguse vastuse mõte peast läbi aga ette jõudsid..rsk
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas präänik Vaata postitust
                            Tahaks teada, kas mõnel foorumlasel on mõni kirjasõber, kellele kirjutada? Kust kohast? Kuidas kirjutate? Kui pole, siis kas tahaksid? Jagage oma muljeid ja kogemusi.


                            Mul endal on kirjasõber Ugandast. Kirjutame nagu vanasti, käsitsi ja pikad kirjad. Täiega äge, kui aus olla.
                            Sa kirjutad talle ning ta joonistab vastu? Või kuidas? Seal ei tunta kirja ju.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Sa kirjutad talle ning ta joonistab vastu? Või kuidas? Seal ei tunta kirja ju.

                              Ma ka algul oma klassiõega tegin sel teemal nalja, kuid ei - ta oskab lugeda ja kirjutada. Ega kõikjal asi nii hull pole ju.

                              Ning: kiri Ugandasse maksab tõepoolest enam-vähem ühe paki pähklite hinna - 9.- mark.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X