320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bändid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bändid

    Sihuke küsimus, et kes miskit pilli mängib (või laulab?)mis umbes tase...Millist muusikat enam-vähem teha tahaks....kas kuskil bändis?
    Ehk saaks teha ka Soccerneti bändi(d) ja orkestri(ja koori:P?)
    Tean enam-vähem et kojamees on yks kõvemaid käppu siin...aga ikkagi eks rääkige...
    Eriti normid on mitte üldlevinud instrumendidMingi Šoti pilli võiks keegi osata..jne.

    Ise ma oskan kidra..kas siis akustilist või elektrikat..kuidas vaja...laulda oskan ka(mitte alt aga ennem alt kui bass)
    Sõnu meisterdada oskan kaa ma arvan...Nii et
    SHOOT mida oskate!

    #2
    jeee...ma olen viis aastat muusikalkoolis käinud
    flööt on minu eriala :P mudugi sellest on palju aega möödas ja ma ei mäleta enam mitte muffigi.
    Tallinna Poistekooris laulsin ka veidi alla kümne aasta vist

    aa, 11. klassis laulsime ühe teise tüübiga mingil koolipeol Vennaskonna insener garini hüperboloidi Siis üritasime beastie boysi sabotage-i esitada ja sinna meie vokalistikarjäärid jäidki
    Aga bänd iseenesest oli väga hea, ilma meieta

    -------------
    Undertaker - musikaalne jalgpallur :P

    Kommentaar


      #3
      Ma plõnnin bassi ja ka kitarri.
      Meil AiFo-ga tekkis ka see bändiidee veits aega tagasi, oleks tore küll.
      Jalgpallihaigla liige

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by Aff

        Ma plõnnin bassi ja ka kitarri.
        Meil AiFo-ga tekkis ka see bändiidee veits aega tagasi, oleks tore küll.
        tekkis v6i?...

        aijjaaah!!! muidugi tekkis!!! hea et meelde tuletasid! teeme ära!
        Jalgpallihaigla liige
        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

        Kommentaar


          #5
          Hm, ma hakkasin 3ndast klassist võtma eraõpetajaga klaveritunde, viimastel aastatel käin kyll vaid 2 korda kuus ja ainsu eesmärk on lihtsalt erinevaid palasid mängida, pmst muretsesin ka syndi eelmine aasta aga improviseermisvõime on tõesti väikseks jäänud...

          Teen ükspuha mis muusikat, peaasi et ei aja kõrvu si*avett jooksma
          See kiri siin on all

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by Aff

            Ma plõnnin bassi ja ka kitarri.
            Meil AiFo-ga tekkis ka see bändiidee veits aega tagasi, oleks tore küll.
            muidu mingis bändis olete?Kus elate ka?

            Kommentaar


              #7
              Mina oskan gidarri bazzgidarri ja drummi vot. Kusjuures just täna ostsin endale elektrikitarri! Ma tahan ka bändi!
              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                #8
                ja laulda oskan ka.
                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                Kommentaar


                  #9
                  Aifo - Võiks hakata juba kaaslasi otsima, et siis mingi Veebruarist juba jämmima hakata. Tartust ikka piisavalt vutifänne leiame, kes muidki pille oskavad.
                  Jalgpallihaigla liige

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by Aff

                    Aifo - Võiks hakata juba kaaslasi otsima, et siis mingi Veebruarist juba jämmima hakata. Tartust ikka piisavalt vutifänne leiame, kes muidki pille oskavad.
                    Võix jah(on ta ikke sihuke mitte-laisk:P)

                    Kommentaar


                      #11
                      ... mina olen omalajal pea 13 aastat erinevates Tallinna alternatiivroki bändides (Pahad Päevad, Wide Open, 1983, Suck and Blow jne) bassi mänginud ja hästi palju viise sepitsenud... ja ehkki viimasel kontserdil von Kralis lubasin et ei iial enam siis ülla asja nimel siiski võiks aega leida...
                      RummaBastards!

                      Kommentaar


                        #12
                        Tehke ära poisid . Aitaks aga kahjuks enam ühtegi pilli
                        ei oska. kunagi sai muusikakoolis viiulit õpitud aga enam ei mäleta. Bändi või hollandlaste kombel orkester oleks
                        lõbus värk.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          #13
                          nu nii!
                          Toimus ka esimene proov. (või siis mitte)
                          Aga Gaskofi ja Meli abiga tegime Rukkisiniste diviisi ära!
                          Jalgpallihaigla liige

                          Kommentaar


                            #14
                            ...to Aff

                            Millal kuulata saaks... mul endal ka üks viis mõlgub mõttei
                            s...
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              #15
                              Jansa kas sul kodus saun on.Kui on siis on pänd juba koos.
                              Jalgpallihaigla liige.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X