PDA

View Full Version : Bändid

Ertai
17.01.02, 19:34
Sihuke küsimus, et kes miskit pilli mängib (või laulab?)mis umbes tase...Millist muusikat enam-vähem teha tahaks....kas kuskil bändis?
Ehk saaks teha ka Soccerneti bändi(d) ja orkestri(ja koori:P?)
Tean enam-vähem et kojamees on yks kõvemaid käppu siin...aga ikkagi eks rääkige...
Eriti normid on mitte üldlevinud instrumendid:)Mingi Šoti pilli võiks keegi osata..jne.:)

Ise ma oskan kidra..kas siis akustilist või elektrikat..kuidas vaja...laulda oskan ka:)(mitte alt aga ennem alt kui bass)
Sõnu meisterdada oskan kaa ma arvan...Nii et
SHOOT mida oskate!

Undi
17.01.02, 19:48
jeee...ma olen viis aastat muusikalkoolis käinud :D:D
flööt on minu eriala :P mudugi sellest on palju aega möödas ja ma ei mäleta enam mitte muffigi.
Tallinna Poistekooris laulsin ka veidi alla kümne aasta vist :lahe:

aa, 11. klassis laulsime ühe teise tüübiga mingil koolipeol Vennaskonna insener garini hüperboloidi :) Siis üritasime beastie boysi sabotage-i esitada ja sinna meie vokalistikarjäärid jäidki :D
Aga bänd iseenesest oli väga hea, ilma meieta ;)

-------------
Undertaker - musikaalne jalgpallur :P

Aff
18.01.02, 12:43
Ma plõnnin bassi ja ka kitarri.
Meil AiFo-ga tekkis ka see bändiidee veits aega tagasi, oleks tore küll.

aiFo
18.01.02, 13:04
Orginally posted by Aff

tekkis v6i?...

aijjaaah!!! muidugi tekkis!!!:D hea et meelde tuletasid! teeme ära! :)

Jeeg
18.01.02, 13:20
Hm, ma hakkasin 3ndast klassist võtma eraõpetajaga klaveritunde, viimastel aastatel käin kyll vaid 2 korda kuus ja ainsu eesmärk on lihtsalt erinevaid palasid mängida, pmst muretsesin ka syndi eelmine aasta aga improviseermisvõime on tõesti väikseks jäänud...

Teen ükspuha mis muusikat, peaasi et ei aja kõrvu si*avett jooksma ;)

Ertai
18.01.02, 18:31
Orginally posted by Aff

muidu mingis bändis olete?Kus elate ka?

greenday
19.01.02, 06:23
Mina oskan gidarri bazzgidarri ja drummi vot. Kusjuures just täna ostsin endale elektrikitarri! Ma tahan ka bändi!

greenday
19.01.02, 06:25
ja laulda oskan ka.

Aff
22.01.02, 14:25
Aifo - Võiks hakata juba kaaslasi otsima, et siis mingi Veebruarist juba jämmima hakata. Tartust ikka piisavalt vutifänne leiame, kes muidki pille oskavad.

Ertai
22.01.02, 14:36
Orginally posted by Aff

Aifo - Võiks hakata juba kaaslasi otsima, et siis mingi Veebruarist juba jämmima hakata. Tartust ikka piisavalt vutifänne leiame, kes muidki pille oskavad.

Võix jah:)(on ta ikke sihuke mitte-laisk:P)

jansa
22.01.02, 16:21
... mina olen omalajal pea 13 aastat erinevates Tallinna alternatiivroki bändides (Pahad Päevad, Wide Open, 1983, Suck and Blow jne) bassi mänginud ja hästi palju viise sepitsenud... ja ehkki viimasel kontserdil von Kralis lubasin et ei iial enam siis ülla asja nimel siiski võiks aega leida...

ROOTSI KUNN
22.01.02, 19:27
Tehke ära poisid . Aitaks aga kahjuks enam ühtegi pilli
ei oska. kunagi sai muusikakoolis viiulit õpitud aga enam ei mäleta. Bändi või hollandlaste kombel orkester oleks
lõbus värk.

Aff
26.01.02, 20:19
nu nii!
Toimus ka esimene proov. (või siis mitte)
Aga Gaskofi ja Meli abiga tegime Rukkisiniste diviisi ära!

jansa
28.01.02, 11:39
...to Aff

Millal kuulata saaks... mul endal ka üks viis mõlgub mõttei
s...

kojamees
28.01.02, 16:41
Jansa kas sul kodus saun on.Kui on siis on pänd juba koos.:õlu:

aiFo
28.01.02, 17:14
hhmmm... saun on muidugi tore asi ja sauna peale lendaks kohale nigu tsipsti... ainult siis on oht, et asi läheb läbuks...

aga mis puutub affi kiidetud lugu, siis ega me seal suurt midagi ei teinud, muutsime pisut s6nu suupärasemaks ja laulsime "maailm l6peb maikuus" viisil... k6lab kyll, kuid ilmselt oli asi m6eldud marsina ja seda roti laul ei ole kohe mitte... s6naparanduse lisan homme jalkahaigla teema alla... kui meeles s6nad kaasa v6tta :)

kojamees
28.01.02, 17:21
:D :õlu: Saunas nimelt pole võimendusi vaja,ja töökeskkond ka vähe rahulikum.Ilmselt loodan kaasavõtta ka kuulmisega kidramehe kellega ise heamitu aastat koostööd tehtud.

jansa
29.01.02, 10:28
... saun on ja mullivann ka , aga kardan et naine annab teile peksa !

PAPA
29.01.02, 10:36
kui Jansa naise käest saab vitsa,siis sauna on alati võimalik rentida.Pole ei koristamise ega muid probleeme

jansa
29.01.02, 10:52
... ise pooldaks veel sellist varianti kus rendiks kelleltki bändilt ruume koos tehnikaga (Blind näiteks) ja siis nuputaks miskit värki... see sauna variant ...aiaiaia:хlu:

Aff
29.01.02, 14:01
AiFo!
Varsti võiks seda viisi pisut korrigeerida, ma mõtlen, et segaks seda kuidagi marsirütmiga, vaataks, mis välja tuleb. Usun, et kui pisut vaeva näha, siis tuleb lahe!

kojamees
29.01.02, 16:31
Jansa kui sul nii karmikäega naine äkki oleks ta nõus bändi trummariks tulema.Väga lahe oleks naistrummar.Väike Sado-Maso kuluks lõõgastuse juurde ära.:õlu:

jansa
30.01.02, 10:32
to Koja

..ta nii väike..väsib ää...

Elvis
24.05.02, 22:13
no ma olen oma 10 aastat muusikakoolis õppinud ja selle ajaseees mõned pillidki selgeks saanud. näteks tshello, basskitarr ja klaver

arizonic
04.02.06, 12:55
mis.. kas midagi edasi ka juhtus??

..\"sellest kallid vaatajad järgmises osas.. järgmisel nädalal.. stay in tuned\" ;)

runno
04.02.06, 13:05
edasi sai see, et tuli kokku alternatiivräuskamisbänd Turistid United... Muuseas AiFo.. Palun tule bändi...tore oleks ju, kui keegi midagi jagaks kah..

arizonic
04.02.06, 13:07
ja mis teete?? esinete ka kuskil??

runno
04.02.06, 13:07
http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=4699&page=5
vaata viimast vanderselli postitust..

arizonic
04.02.06, 15:16
hmmh.. selge :D

noname
08.02.06, 17:29
see postitius ei sobi siia eriti aga noh...

nimelt mu sõber tahab ka bändi teha. küsisisn siis talt kes bändis on ja mis instrumenti keegi mängib. kui ta ära nimetas siis küsisin, et kas teil rütmikitarrur ka on. tema hakkas selle peale naerma, öeldes et rütmikitarrureid pole olemas. vaidlesime tükk aega kuni otsustasime selle peale kihla vedada

ma olen endas 99% kindel, aga öelge kas mul on õigus või mitte.:sega11:

runno
08.02.06, 17:34
Algselt postitas noname

see postitius ei sobi siia eriti aga noh...

nimelt mu sõber tahab ka bändi teha. küsisisn siis talt kes bändis on ja mis instrumenti keegi mängib. kui ta ära nimetas siis küsisin, et kas teil rütmikitarrur ka on. tema hakkas selle peale naerma, öeldes et rütmikitarrureid pole olemas. vaidlesime tükk aega kuni otsustasime selle peale kihla vedada

ma olen endas 99% kindel, aga öelge kas mul on õigus või mitte.:sega11:

instrumenti kui sellist ei ole, kuid bändis võib olla rütmikitarri mängiv kitarrist..

noname
08.02.06, 17:58
Algselt postitas runno

instrumenti kui sellist ei ole..

seda ma teadsin ka. mind pani see pabistama, et kogu klassi peale mind mitte keegi ei uskunud.:suurnutt: