320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

otsin trenni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    otsin trenni

    Otsiks ka siis trenni tartus ise olen tabiverest pärit ja VäravavahtHetkel mängin 4 liigat lõunas ja saali esiliigat Äkki teaksite kuhu minna olen 183cm pikk kaalun 77kg umbes ei karda väravas midagi
    Soovitage palun kuhugi

    #2
    Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
    Otsiks ka siis trenni tartus ise olen tabiverest pärit ja VäravavahtHetkel mängin 4 liigat lõunas ja saali esiliigat Äkki teaksite kuhu minna olen 183cm pikk kaalun 77kg umbes ei karda väravas midagi
    Soovitage palun kuhugi
    mis trenni otsid . kas tabivere treeningutel käia ei saa?
    pommitaja

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas timursem Vaata postitust
      mis trenni otsid . kas tabivere treeningutel käia ei saa?
      Saab kyll aga ma tahaks ikka konkreetselt kus oleks väravavahi trenn ja värki tabiveres ma ei jõua kuhugima alles 16 et lootust veel on:P

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
        Saab kyll aga ma tahaks ikka konkreetselt kus oleks väravavahi trenn ja värki tabiveres ma ei jõua kuhugima alles 16 et lootust veel on:P
        ma usun, et kui sa meile üle tuleksid siis ei oleks probleemi eri programmi tegemine väravahile v mitmele aga isegi kui sa tiimivahetusele ei mõtle võib asja läbi arutada, kuna meil ka trennides väravavahti vaja.
        pommitaja

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas timursem Vaata postitust
          ma usun, et kui sa meile üle tuleksid siis ei oleks probleemi eri programmi tegemine väravahile v mitmele aga isegi kui sa tiimivahetusele ei mõtle võib asja läbi arutada, kuna meil ka trennides väravavahti vaja.
          Mis päeviti teil trennid on? Ma ei tea esialgu ei plaaniks kyll ära tulla! Aga vb lähiajal?Või peale operatsiooni

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
            Mis päeviti teil trennid on? Ma ei tea esialgu ei plaaniks kyll ära tulla! Aga vb lähiajal?Või peale operatsiooni
            info leiad sealt http://sport.emu.ee/ ja see nädal trenni veel ei toimu.
            pommitaja

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas timursem Vaata postitust
              info leiad sealt http://sport.emu.ee/ ja see nädal trenni veel ei toimu.
              ma saadan lähiajal sulle privaadi

              Kommentaar


                #8
                pole viimasel ajal kursis klubi tegemistega aga kunagi oli selline hea punt nagu AEG. Mustamäel olid trennid, uuri.

                Kommentaar


                  #9
                  sry minu viga. ei pannud tähele et otsid tartust trenni.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X