PDA

View Full Version : Tihhon Šišov (Sillamäe Kalev, Eesti)

Martin
05.01.09, 12:37
Pidavat täna Ungari poole lendama.

kabanoss
05.01.09, 12:44
Jah asi on nüüd ametlik. Kas keegi teab, palju mõlema eest pappi välja köhiti?

budu
05.01.09, 16:17
Jah asi on nüüd ametlik. Kas keegi teab, palju mõlema eest pappi välja köhiti?

tavaliselt eesti klubid ei taha rahast rääkida

Jürvi-Hool
06.01.09, 06:45
Nii palju kui ma kuulsin oli Kink kuskil poolteist milli ja Šišov sutsu vähem.

Epic
06.01.09, 07:35
Nii palju kui ma kuulsin oli Kink kuskil poolteist milli ja Šišov sutsu vähem.

Sussi-kalossi?

Jürvi-Hool
06.01.09, 08:32
Kuidas palun?

Epic
06.01.09, 08:35
Kuidas palun?

Millises rahaühikus väidetavad poolteist milli ja sutsu vähem?

Jürvi-Hool
06.01.09, 08:36
Eesti kroonides. Milles muus see olla saaks?!

Jürvi-Hool
06.01.09, 08:42
1,5 milli sussi-kalossi-krooni-eurot?

Sorry, ma ei käi lasteaias. Ma ei tea mida "sussi-kalossi" tähendab.

Aķlton
06.01.09, 08:51
Sorry, ma ei käi lasteaias. Ma ei tea mida "sussi-kalossi" tähendab.

Ma ka ei käi, aga ma sain aru mida Epic mõtles. Mitte et ma midagi ette sulle heidaks.

17
07.01.09, 03:19
Väga huvitav, Tihhon on novembri lõpus ja detsembri algul juba Györi eest kahes Ungari karikamängus platsil käinud, lisaks käis nende eest väljakul 6. detsembri 0:3 kaotusmängus MTK-le väljakul ka Eduard Komarov.

Tea, kas Ungaris võivad siis testimisel viibivad kutid karikat nii mängida?

molbert
16.01.09, 01:02
Natuke huumorit siis tehti selle kutiga.

willane
16.01.09, 01:04
mina ütleks, et julmad naljad.
kas nüüd siis tagasi Levadiasse

DeGoal
16.01.09, 12:34
Ei saa ikka selliste maade klubisi usaldada :|

Silver
16.01.09, 12:46
Hästi, kujunes päris lühikeseks see periood.. Kahju muidugi.

smörgåsbord
16.01.09, 13:14
Ei saa ikka selliste maade klubisi usaldada :|Eestit ja Levadiat mõtled?

metssiga
16.01.09, 13:43
krt ei tahaks targutaja olla. kuid kuidagi kahtlane tundus see asi seal hungaris kõik. kink tulgu ka ärra sihukestega ei saa asju ajada.

Epic
16.01.09, 14:17
Natuke huumorit siis tehti selle kutiga.

Mina, kui inimene, kelle jaoks eksisteerib laias interneti maailmas ainult üks veebileht, soccerneti foorum, tahaksin ka teada, mis huumor ja miks ning kus? Ette tänades.

metssiga
16.01.09, 14:29
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=312019

oku
16.01.09, 14:35
Győri ETO FC decided the fate of the two remaining triallist players. Estonian right back, Tihhon Sisov, was described as a talented player. However, Georgian signing Odikadze was thought of as a better prospect. Thus Sisov, has not been kept on.

http://www.eto.hu/index.php?op=news&sel=307&newsid=5028

Päris huvitav jama, sõlmisid trialistiga lepingu :) Eks näis, igatahes kui ka otsustatakse, et leping on õigusjärgne, ega tal seal vist eriti mõnus poleks olla.

yheksa
16.01.09, 14:55
Ma ju ütlesin kohe, et asi on veider. Pidev vatramine Kingi ümber ja ei sönagi Šišovist.

Samas on jubenigel olukord, sest kui ta töesti läbi häda sinna jääb, siis niisama pingil istuda pole ilmselt kellegi unistus. Parem siis mängida juba Eestis ja olla pöhikoosseisus. Koondise mängija ju ometigi.
Kraapigu ungarlastelt trahviraha ja toogu mees koju tagasi :)

Martin
16.01.09, 15:47
Parem siis mängida juba Eestis ja olla pöhikoosseisus. Koondise mängija ju ometigi.

Ei erineks kuidagi umbes kuuest kuni kümnest koondislasest.

yheksa
16.01.09, 16:02
Ei erineks kuidagi umbes kuuest kuni kümnest koondislasest.
Absoluutselt. Kahjuks, muidugi.
Kuid mina fännina näeks ikka pigem mängivat koondislast kui pingil külmetavat koondislast. Iseasi on muidugi see, et peatreener eelistab pingil istuvaid, aga see pole see teema.

kaitz
16.01.09, 16:29
Jama lugu küll

erxu
16.01.09, 16:32
Väga rõvedalt julm ikka, tunnen kaasa Šišovile. Pigem las ütlevad mulle EI aga nii, et võetakse klubisse ja kohe lahti lasta on ka päris valus.

scarto
16.01.09, 16:36
viiimasel ajal on seal sellised jamad jah,tahavad ei taha,ise kah vist nad(ungaris) kah ei tea mida tahavad

2mSööt3mMööda
16.01.09, 16:49
Györi ETO otsigu ise talle uus klubi või tehku mingi normaalne laenu variant. Praegu tundub, et lihtsalt saadetakse kutt niisama minema ja paluvad Tihhoni loaga leping lõpetada vms.

Tarmo Neemelo saadeti ka ju pikalt suht kohe. Oli vist mingi jutt, et teenis seal 300 000 EEKi kuus. Kuidas selle laenule saatmisega muidu oli? Kas Helsingborg laenas Neemelo välja ning maksis 300k palka ning klubi kuhu laenati maksis mingit osa siis Helsingborgile?
Kui asjad nii käivad, siis võiks Levadia ta ju sealt omale laenule võtta :D

eston maravilha
16.01.09, 17:47
vedas tal, saab miljokaks.

Shaq
16.01.09, 17:58
Györi ETO otsigu ise talle uus klubi või tehku mingi normaalne laenu variant.

Sama mõte tekkis ka mul, et lasku siis poiss kasvõi kuhugi Ungai esiliigase laenule või tõesti Levadiasse tagasi laenule.

Madridi Atletico
16.01.09, 18:25
"Ungari klubil on tõepoolest ootamatult tekkinud kavatsus tema teenetest loobuda, aga Levadia sellega küll nõus ei ole," kommenteeris olukorda Levadia pressiesindaja Indrek Petersoo.

Õige kah, see on ju lausa mõnitamine ungarlaste poolt. Ma ei saa aru kas seda grusiini siis polnud testimisel kui Šišov? Igatahes loodan, et kõik laabub ja ta vähemalt saadetakse kuhugi laenule siis.

NIRK
16.01.09, 20:58
No rahu veel praegu, klubid alles hakkavad läbi rääkima seega võib ta ka jääda põhimeeskonna juurde mängima. Ungarlased on juba näidanud oma ettearvamatust ja vastutustundetust. Peaasi muidugi,et ta kuskile mängima saaks.

dareth
18.01.09, 00:24
šišov täna ei mänginud, küll aga teisel poolajal vudis platsil sama grusiin, keda talle eelistatakse

kaimo1989
19.01.09, 12:24
Lugesin eurosport.com`ist, et tottenham soovib enda ridadesse palgata hungarlasest kaitsja Gyori Eto'st. See vb võib tähendada, et kui see deal tõeks saab siis šišov jääb ikkagi klubisse ja saab ka põhikooseisus koha, ma loodan

doksik
19.01.09, 12:55
jepp tõsi ta on- mate toth on mehe nimi vizt ja hinnaks oli mingid 2 miljooni,kui kõik hästi läheb võib see ju juhtuda,aga kahtlen selles,tundub siukse karmi käega treener,pakun et otsib mingi uue venna hoopis.

doksik
19.01.09, 12:59
hinnaks sel mehel siis mingid 250 000 inglise naela umbes ja tahab teda väga londoni arsenal ja ka tottenham

marrrtin
19.01.09, 13:11
Tottenham to sign £2m-rated Hungarian defender Mate Toth from Gyori Eto

Kinkil on head võimalused varsti inglise kõrgliigas mängida :D

1100101010

hobba
13.02.09, 17:23
Kas keegi võiks defineerida, mis tähendab "naljaleping"? Kas see võis tähendada, et Šišov tegi siis juriidiliselt kõlbmatu lepingu, või on tegemist meil Slava juunioriga?
seostuvat Linki ka: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=316084

NIRK
13.02.09, 20:26
Kas keegi võiks defineerida, mis tähendab "naljaleping"? Kas see võis tähendada, et Šišov tegi siis juriidiliselt kõlbmatu lepingu, või on tegemist meil Slava juunioriga?
seostuvat Linki ka: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=316084

Leping on juriidiliselt kõlblik ning kõik on sellega ok, kuid kuna Ungarlased lepingut ei austa siis siit "naljaleping"

Madridi Atletico
17.02.09, 16:55
Kellegil on ifi, et mis Šišovist edasi saab? Kuna ta on Gyõri hingekirjas ei tohi ta vist Levadia eest meistriliigas mängida.

magicm
17.02.09, 18:43
Šišov ei tea isegi. Ootab, mis edasi saab. Jah, Levadia eest mängida ei tohi, küll aga treenida.

willane
18.02.09, 10:33
mina eeldaks, et kui oli leping, siis ehk olid ka sanktsioonid lõpetamisel/katkestamisel. ehk saavad mõistlikus summas kokkuleppele ja mees vabaks, et kuskil mujal mängida ...

budu
18.02.09, 11:06
mina eeldaks, et kui oli leping, siis ehk olid ka sanktsioonid lõpetamisel/katkestamisel. ehk saavad mõistlikus summas kokkuleppele ja mees vabaks, et kuskil mujal mängida ...

kui lihtsalt meest vabaks ei taha anda siis võiks ju kuhugi laenule anda.krt muidu jääb mehel terve hooaeg vahele

Madridi Atletico
18.02.09, 11:46
kui lihtsalt meest vabaks ei taha anda siis võiks ju kuhugi laenule anda.krt muidu jääb mehel terve hooaeg vahele

Jep ja sellest oleks väga kahju kuna on ikkagi tegemist rahvuskoondise mängijaga.:confused:

duff_K
19.02.09, 10:07
ungarlased vast loodavad selle peale, et levadia ja Šišov lõpuks on nõus lepingutühistamisega, sest kui hakata kohtuteed käima, siis läheb sellega oi-oi kui palju aega ning samal ajal ei tohi ju ta ka kuskil mängida..... ning kui edasi kaevata erinevatesse kohtutesse, siis ka aasta pole väga kohatu number kohtuteeks.............. isiklikult arvan, et Šišovil oleks mõistlikum nõustuda selle tühistamisega kuid noh Levadial jällegi on kasullikum kohtutee ette võtta, sest nendel asjaga otseselt kiire ei ole ja oma mammona saaksid nad tõenäoliselt lõpuks kohtu kaudu kätte.... Šišovi karjäärile tähendaks see aga väga valusat hoopi.

eston maravilha
19.02.09, 16:20
papi kätte saamine ei tohiks ju probleem olla, sest pretsedent on ju põhimõtteliselt omast käest võtta flora staarründaja näol.

budu
19.02.09, 17:52
Aga tekib küsimus et kuidas sellised asjad üldse juhtuda saavad,et mehega tehakse leping ja siis järsku teda enam ei taheta.kas nad siis usuvad vaid mingi agendi juttu ja teevad lepingu,hiljem kui mees saabub siis vaadatkse ohoo sellist meest küll vaja ei ole või lihtsalt on treenerid mingid idikad.
No siin on toodud erinevaid näiteid aga tundus et Zahho tase ei sobinud naftaparunitele ja saadeti mees minema aga kui Neemelo Helsingborgi läks ja eks ka tema tase ei vedanud sel hetkel välja aga vähemalt ei saadetud venda niisama minema vaid laenati välja.loodame et nii toimitakse ja Tihhoniga et kui ikka meeskonda ta ei mahu siis mängigu kuskil mujal.

Madridi Atletico
19.02.09, 20:23
Aga tekib küsimus et kuidas sellised asjad üldse juhtuda saavad,et mehega tehakse leping ja siis järsku teda enam ei taheta.kas nad siis usuvad vaid mingi agendi juttu ja teevad lepingu,hiljem kui mees saabub siis vaadatkse ohoo sellist meest küll vaja ei ole või lihtsalt on treenerid mingid idikad.
No siin on toodud erinevaid näiteid aga tundus et Zahho tase ei sobinud naftaparunitele ja saadeti mees minema aga kui Neemelo Helsingborgi läks ja eks ka tema tase ei vedanud sel hetkel välja aga vähemalt ei saadetud venda niisama minema vaid laenati välja.loodame et nii toimitakse ja Tihhoniga et kui ikka meeskonda ta ei mahu siis mängigu kuskil mujal.

Kuid kas ungarlased saavad sellest aru või mitte on juba teine küsimus. Minuarust euroopa jalgpalli liit peaks kehtestama mingid sanktsioonid, et kui tehakse mängijaga leping ja saadetakse siis ta klubist minema, saab klubi mingi trahvi vms, mitte ei otsustata kohtus kas klubi käitus valesti või mitte.

riivo.94
19.02.09, 21:14
Siiski säilitas Lehiste igaks juhuks vaoshoituse. "Tavapärases olukorras võiks ju öelda: "Tehtud!" Aga arvestades Györi hiljutist praktikat, ei saa päris kindel olla. Tahan näha, kas paberil on kõik samasugune, nagu räägitud sai. Ehk: kas nad saadavad pärislepingu nagu Tarmo Kingi või naljalepingu nagu Tihhon Šišovi puhul," sõnas ta. Teatavasti siirdus Kink aasta algul Levadiast Györi, ent Šišovi teenetest loobuti vastuolulistel põhjustel.

Kui oli naljaleping, mis siis saab? Naeravad lihtsalt? Ja kes naerab hiljem?

jee

NIRK
06.03.09, 16:42
Saaga peaks olema lõppenud , Tihhon Šišov jätkab FC Levadias (http://www.sportnet.ee/artikkel/81679)

Madridi Atletico
07.03.09, 15:31
VÄga hea uudis, vähemalt saab mees nüüd mängupraktikat

smörgåsbord
07.03.09, 18:06
haa, silmanurgast vaatasin, et "Tihhon Šišov (Madridi Atletico)".

Indreek
08.11.09, 15:45
Tihon Šišovi kohta saate lugeda tema koduleheküljelt http://www.sisov.info
:cool:

Vova
09.11.09, 11:57
Samusti võin tema kohta lugeda www.fclevadia.ee

...Jumal...
22.01.10, 04:46
Eesti koondise kaitsja Tihhon Šišov sõlmis lepingu Aserbaidžaani klubi Lenkorani Hazariga. Aserbaidžaani meistrivõistlustel hoiab Hazar 35 punktiga kolmandat kohta, tabeliliidrist jäädakse maha ühe punktiga.

Hiljuti tunnistas Šišov, et paar varianti oli tal veel, kuid Hazar oli nendest kõige kindlam, leping 2 aasta pikkune.

masturr
22.01.10, 10:35
keegi võiks Tisha satsi nime ära vahetada siin teemas

mel21
23.01.10, 17:54
Kui oleksin kiuslik targutaja, siis ütleks, et klubi õige aseri-eesti transkriptsioon võiks välja näha Länkärani Xäzär (või kel aseri klaviatuur, siis Lənkərani Xəzər). Lahe maavillaste ja väljamaa tähtede segu.

Hazar Lenkoran on otse vene keelest üle võetud.

salajane33
27.01.10, 20:55
Tihhon oma uue klubiga väga rahul. (http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=364259)

Kaspy
30.07.10, 14:12
Keegi oskab rääkida mis jamad mehel aseritemaal on?

North
30.07.10, 14:22
Keegi oskab rääkida mis jamad mehel aseritemaal on?

Ei tea ei tea, proovin teada saada.

budu
06.08.10, 11:03
Ei tea ei tea, proovin teada saada.

http://sport.postimees.ee/?id=296450

fcfloraforever
06.08.10, 14:36
Teine kord siis mingi jama. Aga samas näitab see, et kutt igalt poolt tala saab seda, et ta tase lihtsalt ei ole piisav, et Eestis kaugemal mängida.

budu
25.08.10, 00:14
Eesti jalgpallikoondise kaitsemängija Tihhon Šišov, keda seob leping Aserbaidžaani klubiga Lankarani Hazar, kuid kelle teenetest meeskond loobus, otsustas olukorra lahendamiseks pöörduda Rahvusvahelise Jalgpalliliidu (FIFA) poole.
REKLAAM

Šišov sõlmis Hazariga talvel kahe aasta pikkuse lepingu, kuid suvel teatasid aserid, et Eesti koondislase teeneid enam ei vajata, kuid samas pole mängijale tagastatud uude klubisse siirdumiseks vajalikke dokumente. Seega ei saa juba pikemat aega Tallinna Levadiaga koos trenni tegev Šišov ühtegi võistkonda ametlikus mängus esindada.

«Olen Aserbaidžaani ka teise kirja saatnud, kuid ma ei saanud sellele mingit vastust. Seetõttu saatsin esmaspäeval FIFAsse kõik vajalikud dokumendid, et olukorda lahendada,» rääkis Šišov, kelle sõnul võib keerulisele olukorrale lahendus saabuda alles mitme kuu pärast. «Klubi ei soovinud asja lahendada ning seega pidin FIFA poole pöörduma.»

Lisaks sellele, et Hazar pole Šišovile tagastanud vajalikke dokumente, pole kaitsemängija saanud ka lepingujärgset tasu.

«Mingi summa kanti suvel üle, kuid see ei olnud ka terve palk,» täpsustas Šišov.

Kuigi Hazar loobus Eesti koondislase teenetest, ei soovita Šišovi niisama vabaks lasta ning klubi sooviks mängija müügi pealt teenida.

Šišov on keerulises olukorras olnud ka varem. 2009. aasta jaanuaris teatati, et kaitsja liitub Ungari meeskonna Györi ETOga, kuid juba paar päeva hiljem andsid ungarlased teada, et Šišovi teeneid ei vajata. Seejärel pöördus mees pärast mõningast segast perioodi taas Levadia ridadesse.
postimees.ee

riivo.94
25.11.10, 22:48
Kas Šisovi agent on eestimees? jee

NIRK
26.11.10, 00:06
Kas Šisovi agent on eestimees? jee

Ei ole, Babak Afshar peaks olema.