320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Putsad!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Putsad!

    Selline küsimus , et olen mänginud üpris kaua muru omadega kunstmurul ja midagi pole juhtunud, aga eelmine aasta ostsin endale mais uued mercurial vapor 2-ed. Mõni kuu sai mängitud ja umbes 2 kuud tagasi märksn, et tald on pooleks. Viisime karantiise, sealt öeldi, et nädalaga tehakse kindlaks mis viga on. Kuu ja nädal oli möödas ja öeldi, et on mängitud kunst murul ja sellest läks tald pooleks. Minu arust suht imelik, olen näinud paljusid mängimas muru omadega kunstikal ja midagi pole juhtunud.

    Tahaks siis küsida,et ka kunstikal mängides on võimalik muru omadel pooleks mina?

    #2
    Loomulikult, putsa rikud ära, kui kunstil mängid, oleneb ka putsa ehitusest.

    Kommentaar


      #3
      Sõbral oli samamoodi põhimõttelist, viis ka garantiisse ja ei saadud õnneks teada, et kunstmurul oli mängitud kuigi tallakoht ja kõik oli kunstmuru kumme täis. ;D
      Nii, et ei soovita kunstmurul mängida muruputsadega rikub kenalt ära.

      Kommentaar


        #4
        kuiviid ekspertiisi ,siis on soovitav enne kummipuru tükid kõik välja nokkidaja lahustiga tald sellest tartaani mustusest ära pesta, 10 minti kuskil sopas mürgeldada nendega, siis ei tohiks eriti aru saada, et kusnti peal mängind oled.

        Kommentaar


          #5
          No ja aga ega selleks kuu ei lähe, et seda välja selgitada, aga se mutt ajab segast

          Kommentaar


            #6
            Mida sa nüüd siin täpsemalt taga nutad ?

            Kaastunnet ootad vms ?

            Kommentaar


              #7
              eip lihtsalt nädalast saab kuu ja mingit normaalset vastust pole saanud

              Kommentaar


                #8
                No sõbral läks ka üle kuuaja kui vastuse teada sai, nii et kannata kannata.

                Kommentaar


                  #9
                  No põhimõtteliselt on Socceris nii putsade teema kui ka kaebuste teema, et kolige siis õigesse kohta, et selle teema võiks kenasti lukku panna.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X