PDA

View Full Version : Gert Remmel

budu
10.01.09, 13:43
Tuleb välja et üks Eesti mees on asunud Helsinki IFK peatreeneriks.
keegi võiks selle jutu eesti keelde tõlkida ja imestan et selles tegelasest ei ole soccernet midagi varem kirjutanud.http://www.hifksoccer.fi/uutiset.php?aid=13691&k=12441

doksik
10.01.09, 15:27
tekstis teda kiidetakse kõvasti et on praktiseerinud inglismaal ja itaalias ja ametitunnistuse sai kuskil soomes ja on töötanud soomes ühes jalgpallikoolis

willane
10.01.09, 17:43
millises Soome liigas see võistkond mängib?

doksik
10.01.09, 17:59
jutust nagu aru saada et kakkoses,aga samas oli see et kodulehelt vaadates nad võitsid 2008 kakkose ära seega loogiliselt peaks olema ykkoses-ehk esiliigas

Kristo7
10.01.09, 18:01
tean gert'i juba aastaid, andis ka mulle trenni ala 7-9a tagasi. asjalikud trennid olid, kuid tal olid mingid eraelulised probleemid mis sundisid teda eestist välja minema, tänu sellele käis ta ka eri riikides ennast jalgpalli alaselt arendamas ja nagu näha siis vaikselt edeneb ka tema karjäär treenerina, aga eks ole näha kuidas tal se hooaeg sujuma hakkab ;)

mina usun et ta saab seal väga hästi hakkama ja hoian pöialt talle!!!

2mSööt3mMööda
10.01.09, 18:16
jutust nagu aru saada et kakkoses,aga samas oli see et kodulehelt vaadates nad võitsid 2008 kakkose ära seega loogiliselt peaks olema ykkoses-ehk esiliigas
Doksik, pead vist natukene oma soome keelega vaeva nägema ;)

Kodulehel on kirjutatud, et Gert on praktiseerinud treeneriametit Prantsusmaal ja Itaalias ning on ennast täiendamas käinud ka Inglismaal ja Hollandis.
Eelmine aasta saavutas HIFK Kakkoneni A grupis seitsmenda koha ning jätkab samas liigas ka 2009 hooajal.

Raimo
10.01.09, 18:19
tean gert'i juba aastaid, andis ka mulle trenni ala 7-9a tagasi. asjalikud trennid olid, kuid tal olid mingid eraelulised probleemid mis sundisid teda eestist välja minema, tänu sellele käis ta ka eri riikides ennast jalgpalli alaselt arendamas ja nagu näha siis vaikselt edeneb ka tema karjäär treenerina, aga eks ole näha kuidas tal se hooaeg sujuma hakkab ;)

mina usun et ta saab seal väga hästi hakkama ja hoian pöialt talle!!!

Eraelulised probleemid seisnesid valetamises ja raha laenamises, nii et on aja küsimus, mil need inimesed talle Soome külla lähevad ja mees jälle põgenema asub.

willane
10.01.09, 23:50
osad eestlased tunnevad ikka kahjurõõmu ...
tubli, Raimo

budu
11.01.09, 00:02
Googeldades leidsin sellise infi et sellise nimega mees EMT-le veits võlgu nii umbes täpselt 9848krooni aga ple kindel kas sama tegelane

vtp
11.01.09, 00:05
Googeldades võib sedagi leida, et keegi otsib inglismaa jalgpallifoorumist sellenimelist mingi Londoni klubi treenerit taga, põhjenduseks "He has my money."

Raimo
11.01.09, 00:22
osad eestlased tunnevad ikka kahjurõõmu ...
tubli, Raimo

Vaata, kui ka sulle tünga oleks tehtud, küll sa oleks sellest siin juba kisanud. Nii et mida mul siin taolise venna üle uhkust tunda.

willane
11.01.09, 14:35
et tegi sulle endale siis tünga ...

viggen
11.01.09, 15:19
Kui Raimole isegi pole, siis paljudele teistele on, ja mitte sadu vaid tuhandeid!
Ka mulle on ta võlgu viiekohanse summa.

Ilmselt tuleb ta treeninguid varsti külastada...

jorss
11.01.09, 15:38
Kui Raimole isegi pole, siis paljudele teistele on, ja mitte sadu vaid tuhandeid!
Ka mulle on ta võlgu viiekohanse summa.

Ilmselt tuleb ta treeninguid varsti külastada...

noh, 31.-l peaks ta kl 16 igatahes Tali hallis kohal olema ;o)

willane
11.01.09, 21:50
tundub, et mehel päris kirju minevik.
et lausa suurem grupp hakkab Soome poole liikuma ...

MihkelHK
11.01.09, 22:23
Vaata, kui ka sulle tünga oleks tehtud, küll sa oleks sellest siin juba kisanud. Nii et mida mul siin taolise venna üle uhkust tunda.

Sul endal oli vahepeal korter enampakkumises.Võta vähe vaiksemaks:D

kriitikameel
11.01.09, 22:30
tundub, et mehel päris kirju minevik.
et lausa suurem grupp hakkab Soome poole liikuma ...

osad eestlased tunnevad ikka kahjurõõmu ........

PraS
11.01.09, 22:33
Jätke Gert rahule. Ta on üks tubli noor pallivõlur Märjamaalt :)
Ja lõpetas alles üheksanda klassi.

eston maravilha
11.01.09, 22:40

oli ta sulle korteri eest võlgu?

kriitikameel
11.01.09, 22:44
lõpetage see kahjurõõm ära !!!

willane
11.01.09, 22:51
ei ole kahju ega rõõmu.
mõtlen, et kui on end aastatega üles töötanud ja peatreener, siis ehk teenib ka sellist raha, et vanad sigadused kinni maksta.

Raimo
11.01.09, 23:53
Siin on ikka vaks vahet - kas sihilik valetamine ja petmine või teistel põhjustel raskused. Ja kui väga huvitab, siis just taoliste petiste pärast sattusingi sellisesse olukorda.
Sulle aga soovin edu, et ise taolistesse jamadesse ei satu ja et pärast oma plõksimise pärast nutma ei pea (tead ju ütlust: kes pärast naerab, naerab paremini). Kui satud, võid mu poole julgelt pöörduda, jagan hea meelega teadmisi, kuidas taolisest olukorrast välja tulla.

Raimo
11.01.09, 23:54
ja willane, selles suhtes hoian ma Gerdile igati pöialt, jalgpallialast mõistust tundus tal kõvasti olevat. Kuigi jah, minu teada Eestis tal see treenerite koolitus väga hästi ei läinud, kuid see võib näidata ka hoopis koolitajate nõrkust.

viggen
13.01.09, 02:04
Ma ei mõista miks õigustada, kaitsta ja pöialt hoida sellisele petisele, ta on isiklikult varastanud mu rahakotist, kasutanud oma last ja sõprannasi raha väljapetmisel, kolanud külas olles võõrastes väärisasjades ning kohtades, kus normaalne inimene külas olles ei käi (maja teises otsas asuvas vanemate magamistoas nt). Ma võiks seda loetelu veel jätkta.
Ja need juhtumid toimusid alles hiljuti, mitte kümme aastat tagasi.
Isiklikult tunnen viit inimest kellele ta võlgu on, kuid inimesi kes talt raha ootavad on tunduvalt rohkem. Ja tegemist ei ole krooni või paariga.
KUI TA OLEKS MUUTUNUD, SIIS VÕTAKS TA NENDE INIMESTEGA ISE ÜHENDUST, MITTE EI PÕGENEKS NENDE EEST!!!

Mistoimub
25.01.09, 14:33
Ka mina olen üks ohvritest, kes ehk liialt inimese headusesse ja muutumisse uskus... Raha tagasisaamise lootuse olen suhteliselt maha matnud, sest enda närvid ja aeg maksavad palju rohkem kui tuule taga ajamine. Pealegi üks teine "võlausaldaja" tegi uurimistööd ja tema sõnade järgi pidavat ohvreid olema kuskil 40 kandis ja summa sadades tuhandetes (kui mitte veel üks null juurde lisada).... seega vaevalt ka peatreeneri palgast piisaks, et rahad tagasi maksta.

Ahjaa... tema Eesti perioodil oli tema motoks E.C. D.C. - ehk siis Emmanuel Carrere (raamat "Vaenlane" - lugege, ja teil tekib hirm) ja Dale Carnegie ("Kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi").
Ja kui usute veerandit tema juttudest, siis kolmveerandiga olete ikka petta saanud.

magnisco
25.01.09, 14:50
Kedagi ei koti see pask, see on jalgpalli foorum.

Mistoimub
25.01.09, 19:16
No ja milist eeskuju selline treener oma meeskonnale annab, kui nüüd siis jalgpallist rääkida!?

Warren
25.01.09, 20:49
Klge minge nõudke oma raha tagasi. Seda meest pole eestis nagu ma aru saan nii et hoiatada siin teemas pole ju mõtet. Kui see on lihtsalt halamine siis ei aita see kedagi, kõige vähem teid ennast. On juba piisavalt aru saadud mis mehega tegu aga ikka peab keegi selle teema kuskilt välja koukima ja upitama. Endal paha pole või vanu haavu rebida?

-RoMaRiO-
25.01.09, 21:09
Kedagi ei koti see pask, see on jalgpalli foorum.

Kui siin räägitaks näiteks Tarmo Rüütli sigadustest, siis ma kahtlen, et sind see ei kotiks.

magnisco
25.01.09, 22:06
Kui siin räägitaks näiteks Tarmo Rüütli sigadustest, siis ma kahtlen, et sind see ei kotiks.

Õige, aga mingist tundmatust jorsist kümmet samasugust halavat posti lugeda on iigaav. Tekib tunne nagu 1 inimene oleks need kõik teinud.

-Antz-
26.01.09, 13:34
Kui on igav, siis ära loe. Kui vennikese kohta on siin teema, siis oma arvamuse avaldamise kohta, pole ma küll mingeid eraldi reegleid märganud!

budu
26.01.09, 14:18
soccernet võiks mehega intervjuu teha,saaks ehk nati selgitusi kuulda

dareth
26.01.09, 15:51
et nagu jalgpalliportaal tuleb külla ja võlausaldajad esitavad küsimusi?

Lexxx-
26.01.09, 16:38
Eriti hea :)

Delfino
26.01.09, 20:06
irww :D:D:D

2mSööt3mMööda
23.03.09, 17:10
Tuleb välja, et Remmel on ka suur moe asjatundja.
Urheilulehti's sai mees sõna ja ütles, et soomlastest treeneritel pole riietumisel mitte mingisugust stiilitaju ega selle mõistmist.

Pole kogu artiklit veel ise saanud lugeda aga kuuldavasti kritiseeris ta seal ka muid sommide jalgpalli alaseid tegemisi päris teravalt.

Kaspy
23.03.09, 18:13
Kas saame tõesti kõik koos rõõmustades tõdeda et Arne Niidule on sirgumas mantlipärija ?

Alfonso
23.03.09, 21:06
Kas saame tõesti kõik koos rõõmustades tõdeda et Arne Niidule on sirgumas mantlipärija ?

Või siis Liis Haavelile?

fcf
24.03.09, 12:38
ja ka siin on jutt teemast suht kaugele seilanud:D

aanvaller
19.05.09, 17:04
http://www.iltalehti.fi/jalkapallo/200905199616958_jp.shtml

Seoses rassismiga sai Remmel natuke karistada.

metssiga
19.05.09, 23:58
muuseas nägin et paide linnameeskonna nimekirjas mis yles antud u 19 eliitliigaks on samuti Remmel, Gert

PraS
20.05.09, 00:20
muuseas nägin et paide linnameeskonna nimekirjas mis yles antud u 19 eliitliigaks on samuti Remmel, Gert

jah on. poiss on märjamaalt pärit ja puha :P
ja sellest teemas olen ka sellele faktile viidanud ennem. noormees on 1992 väljalase :)

Alfonso
20.05.09, 00:32
See on mu lemmik teema.

2 inimest korraga luubi all.
Täiuslik teema.

erxu
20.05.09, 00:34
Ma ei saa hetkel midagi aru, kas see Paide U19 LM nimekirjas tüüp on siis nimekaim?

Või tahate öelda, et need 40 inimest said 17-aastaselt petta vä?! :D:D:D

Tofoa
20.05.09, 01:13
Ma ei saa hetkel midagi aru, kas see Paide U19 LM nimekirjas tüüp on siis nimekaim?

Või tahate öelda, et need 40 inimest said 17-aastaselt petta vä?! :D:D:D

Mis arvad Sa, kumb loogilisem on?

dareth
20.05.09, 01:56

et Gert Remmel pettis ära lisaks 40 inimesele veel Paide Linnameeskonna

PraS
20.05.09, 01:56

usu mind, ta valib ebaloogilisema.

erxu
20.05.09, 09:46
Ma valin selle, et see Paide LM nimekirjas tüüp on nimekaim :P

pusa
20.05.09, 23:43
õigesti valid.

Kasepats-Pidur
20.05.09, 23:45
tänks Gert.

Wingback
21.05.09, 10:34
Miks puudub siin teemas pilt meie noor-rassistist (karistuste järgi) ?
Fix it !

Martin
26.08.09, 13:53
Ma pole seda teemat küll eriti jälginud, kuid rääkisin ühe tuttavaga.

Lühikokkuvõte:

HIFK are losing and in the relegation zone and he keeps getting bans for racist abuse. It's quite funny really, because there is quite a lot of racism in Finnish football and it never gets punished, so by giving him two suspensions in a season they are just saying 'we really think you are a cunt'.

The first one was when he shouted 'vitun apina' and he claimed it was at a white player. The referee disagreed.

Not sure about the second, but a player was suspended as well for the same incident and appealed. He got his suspension quashed, but Gert is still banned for four weeks.....and of course, the team is playing like shit - relegation fodder.

Lisaks on küsimused tema CV ja mõne muu asja kohta jõudnud foorumisse futisforum2.org nt http://futisforum2.org/index.php?topic=58482.1400 ja http://futisforum2.org/index.php?topic=74780.0

Kas keegi teab midagi täpsemalt, tundub täitsa põnev juhtum ja persoon. Näiteks, mida Gert tegi nii Prantsusmaal, Itaalias kui ka Hollandis.

vello99
27.08.09, 13:03
Igavusest lugesin ka lood läbi. Tore diskussioon 10+ lehel...

1. Remmelist oli mingi hetk saanud Rommel.

2. Müts maha JK viite ees: "Me ollan rasisteja kaikki, kui vaan silmin katsotaan" - nagu lollakas olen seda nüüd terve hommiku ümisenud.

PatriotsFan
27.08.09, 13:20
Miks puudub siin teemas pilt meie noor-rassistist (karistuste järgi) ?
Fix it !

http://www.hifksoccer.fi/uutiset.php?aid=13728&k=12441

Martin
17.10.09, 14:34
Mu Soome tuttava sõnul sai Remmel nüüd uue töö - Honka akadeemia juht. Kirjeldus: "This is ridiculous, best academy in the country!"

kesa
23.01.10, 12:25
Kuka v***u on Gert Remmel

http://keskustelut.a-lehdet.fi/urheilulehti/topic_show.pl?tid=694

http://www.tanoke.com/fi/blog/4
http://pehkonen.blogspot.com/2009/09/gert-remmel.html
http://www.hs.fi/urheilu/artikkeli/Urheilulehden+%C3%A4rh%C3%A4kk%C3%A4+futiskirjoitt aja+Honkaan/1135250010622
http://www.veikkausliiga.com/News.aspx?id=36655

Gert Remmelin tehtävänä FC Hongassa on mm. Hongan pelaajien henkilökohtainen valmentaminen. Gertillä on laaja kansainvälinen verkosto sekä kansainvälistä valmennuskoulutusta Euroopasta. Hänen kansainvälinen kokemuksensa ja osaamisensa tulee olemaan huomattava lisäarvo FC Hongan edustusjoukkueen ja Akatemian valmennukselle.

Remmel on työskennellyt vuosina 2004- 2008 valmentajana Tanoke International Football School -Director of Football - sekä HIFK:n päävalmentajana kausilla 2008–2009. Tällä hetkellä hän opiskelee valmennusta Espanjassa Master Profesional en alto rendiemento en deportes de equipo, Barcelona. Hän valmistelee myös A-tutkintoa Englannin Palloliitossa ja Vierumäen Urheiluopiston VEAT (valmentajan erikoisammattitutkinto) on hänellä loppusuoralla. Gert kirjoittaa terävästi ja on Urheilulehden jalkapallon analyytikko.

aanvaller
23.01.10, 13:03
Ei uskunudki et mees nii koolitatud meil on..

tiriam
23.01.10, 13:20

tean gerti ja võin öelda et treenerina on ta väga asjalik.

kesa
23.01.10, 13:27

Kuidas meie kohalike treenerite koolitatuse ja õpihimuga lood on?