PDA

View Full Version : Häbipost

fitti
11.01.09, 06:52
siia kaunisse teemasse me kogume foorumlased, kes on vitsa väärt.
ja vabandused on väikestele tüdrukutele.

fitti
11.01.09, 06:53
vello99, aitäh selle õhtu eest, tore et tulid

fitti
11.01.09, 06:53
smutov, milleks sulle ribid

fitti
11.01.09, 06:54
vince, jälle oma õe sünnipäeval.

fitti
11.01.09, 06:55
eston, maimäleta su vabandust

fitti
11.01.09, 06:56
aa, rünno, igatsesime sind

fitti
11.01.09, 06:58
sleep. oleks võinud hammastetagi tulla.

fitti
11.01.09, 07:01
tropitiplom neile, kes pidid veel tulema, aga ei tulnud.

fitti
11.01.09, 07:02
nimesid ma ei mäleta

PraS
11.01.09, 09:01
ups .

Jasper
11.01.09, 10:46
miks ma pean häbiposti teemast komplimente lugema? laduge tuima ikka ni nagu jaksate! fortsalatsio!

fitti
11.01.09, 13:42
fitti
ma ei mäleta, et ma oleks selle teema teinud

rohelineKonn
11.01.09, 16:32
oi fakk. te jäite ilma kalev rebasest ja tema mustangist, mille kapotile kogu levika esine kaader viskus. ja te ei näinud rahustamist vajavat fittit. inimesed on ikka tuhande tahuga täringud!

vello jaoks oli meil aga sõnumgi valmis, mille smutt ebakorrekstelt edastas. tegelikult tuli see saata lühisõnumina ja tekst koosnes neljast Verdana fondiga kirjutatud tähemärgist. "munn". ilma punktita.

ps. vänderselli pipraviin jäi minu taskusse

zaz
11.01.09, 17:17
oi fakk. te jäite ilma kalev rebasest ja tema mustangist, mille kapotile kogu levika esine kaader viskus. ja te ei näinud rahustamist vajavat fittit. inimesed on ikka tuhande tahuga täringud!

Nii! Aga oli ta kaine vms? Et mees käib klubis ka oma masinaga... Ei oskagi diagnoosi panna.

rohelineKonn
11.01.09, 18:05
Nii! Aga oli ta kaine vms? Et mees käib klubis ka oma masinaga... Ei oskagi diagnoosi panna.

kainuse kohta on raske midagi öelda, kuna me ise..
igal juhul lunis ta meilt 50 krooni, kuna tahtvat sõita Tartusse, aga pensuraha olevat vaid Kärevereni

aga nagu öeldakse, pilt ütleb rohkem, kui tuhat sõna

http://www.minupildid.ee/main.php/users/starfish/amat88rjalgpall/DSC01347.JPG.html

fitti
11.01.09, 18:11
Oluline on mainida, et pildil olev noormees on Baari-Kristjan, nüüd tuntud ka kui Kapoti-Kristjan. Tra, me olime ikka heas seltskonnas.

Diana
12.01.09, 15:28
http://www.minupildid.ee/main.php/users/starfish/amat88rjalgpall/DSC01347.JPG.html

Sellisest kinost jäin napilt ilma!

Aga häbiposti ilmselgelt Dannar, kes ei suutnud isegi vabandust välja mõelda, miks ei saa ennast kohale vedada. Ljuzr.

vandersell
12.01.09, 15:42

vello jaoks oli meil aga sõnumgi valmis, mille smutt ebakorrekstelt edastas. tegelikult tuli see saata lühisõnumina ja tekst koosnes neljast Verdana fondiga kirjutatud tähemärgist. "munn". ilma punktita.

Ai karramba! Olin küll utsitaja ja ässitaja kohe foorumisse postitama, aga mitte ei jaksanud eile arvutit avada. Kust see pläsku su kätte jõudis? See muuseas jyriöö oma.
Aga nagu ma juba vello99-le kirjutasin, siis soovin talle karistuseks samasugust pohmelli.

jyriöö
12.01.09, 17:28
Kust see pläsku su kätte jõudis? See muuseas jyriöö oma.

Kui detailides ülima täpsuseni minna, siis pipraviin seal sees on Raiduri oma. Ma loodan, et proovisite.

Mõnuagent 007
12.01.09, 17:31
Sellisest kinost jäin napilt ilma!

Aga häbiposti ilmselgelt Dannar, kes ei suutnud isegi vabandust välja mõelda, miks ei saa ennast kohale vedada. Ljuzr.

Romantiline õhtusöök naisinimese, ahjukala ja veiniga.

Martin
12.01.09, 18:43
Romantiline õhtusöök naisinimese, ahjukala ja veiniga.

su geisõpradel on naljakad hüüdnimed

Mõnuagent 007
12.01.09, 18:49
su geisõpradel on naljakad hüüdnimed

jup. xoxoxoxox

Even
12.01.09, 19:29
levikas on põhikoht ju, oleks nägusi teadnud oleks isegi õlle võtnud levikas.

vello99
13.01.09, 14:23
Loomad olete. Alkohol on teie jumal. Saaks ainult õlle lahti ja kõrist alla. Majandussurutis on teile külge mööda alla, peaasi et oleks täis. Jube.

Raidur
13.01.09, 15:19
Õlut oli ka või?

fitti
10.01.10, 14:25
Arvake ära, kas Vello sel aastal tuli?

fitti
10.01.10, 14:36
Vandersell tuli küll kohale, aga läheb häbiposti poeesia kallal sooritatud kuritegude eest. Kolm (3!) korda üritasime luua luulet surematut, üks rida korraga, ja iga kord keeras Sell oma reaga värsimõõdu persse. Eks arvake ise, milline on tema rida.

etüüd üks

Mu isamaa ja õllekapp
erki kõlu ja eugen kapp
tulime me ülalt alla
kalla, isa käsi, kalla
mulle üks sevenapp
ehkki oli ootamatu see
ilu oli tema silmis
või siis oksena bidees
vellot ootame me veel.

etüüd kaks

Tuli tuli ja tules kustus meri
tulekustuti oli taatlemata
siiski tuld kustutati vaatamata
sellele, et voolas kukeveri.
Kas arvad sinagi, et Jeesus
on pannud pihlapuu rüppe?
Sa eksid ses mehes -
see mees oli vilsandi jaantätte.

etüüd kolm

Sel ööl kui tehti rongatööd,
kui räige koolja rentslist tõustes
tal oli niivõrd ilge lõust ees,
et ronkki sõlmis songavööd.
Mul on loominguline kriis
aga see ei tähenda, et ma ei jooks,
viska viis!
Ja me ei näe sind tõustes.

mcnamara
10.01.10, 17:30
Paistab, et lahkumine oli õigeaegselt ajastatud.

billy t
11.01.10, 14:08
Paistab, et lahkumine oli õigeaegselt ajastatud.

kindlasti mitte! sest lisaks luulenurgale aktiviseerusid veel ka füüsika/matemaatikanurk (tänan konna sõrmede abil vahelduvvoolu näitlikustamise eest. kahjuks küll vooluringi uksekeste osas ei jõudnudki me ühisele äratundmisele - seetõttu ei täna sw-d - ja samuti jäi vist lahtiseks elektrikarjusesse lastava voolu küsimus. aga eks siis järgmisel korral), finantsnurk, niisama mõnitamisnurk, glamuurinurk ja tantsuring. tore oli.

mcnamara
11.01.10, 15:07
Ärge valesti aru saage: igati huvitav oli. Meestel juba naised-lapsed ammu olemas, aga jalgpall ikka veel äärmiselt oluline. No lausa elu küsimus võiks öelda. Õllejoomise pealt samuti kokku ei hoita.
Põnevaid isiksusi kohtasin igatahes palju. Tänud kutsumast. Ehk kunagi jälle.

SleepWalking
11.01.10, 15:43
kahjuks küll vooluringi uksekeste osas ei jõudnudki me ühisele äratundmisele - seetõttu ei täna sw-d - ja samuti jäi vist lahtiseks elektrikarjusesse lastava voolu küsimus.

kirgastumine vooluringi uksekeste osas saabus mulle juba selles piraattaksos, millega kaks rahandusametnikku oma elukohtadesse toimetati (hinge närib tunne, et selle sõidu pealt ei laeku maks ei munitsipaal- ega riigieelarvesse). aga sellest peaksin elektrivoolu huvilistele tõepoolest eraldi kerge loengu järgmise glamuuriürituse raames. elektrikarjuse osas ilmselt tuleb viia läbi katse. kui õnnestub läbi lipsata suurema šokita, on järelikult vahelduvvool. loodetavasti olen selleks ajaks võimeline juba vahelduvvoolule mõtlema nii, et silme ette ei tõuse pilt sellest, mis on tegelikult 50hz taga.

vello99
11.01.10, 18:51
WTF. mcnamara käis kohal.

vandersell
14.01.10, 14:08
Vandersell tuli küll kohale, aga läheb häbiposti poeesia kallal sooritatud kuritegude eest. Kolm (3!) korda üritasime luua luulet surematut, üks rida korraga, ja iga kord keeras Sell oma reaga värsimõõdu persse. Eks arvake ise, milline on tema rida.
Ära pläma, juba teisel korral tõmbasite mu rea maha ning siin see ei kajastu :P

Kusjuures, see aastatagune lugu pold üldse meeles. Nii et jyriöö pläsku koos Duuro viinaga endiselt sinu juures hoiul?

rohelineKonn
14.01.10, 15:07
Kusjuures, see aastatagune lugu pold üldse meeles. Nii et jyriöö pläsku koos Duuro viinaga endiselt sinu juures hoiul?

see tundub olevat situatsioon. pedelipu üritusel annan tagasi.

cannuman
14.07.10, 18:35
Tann raisk. Tead küll mille eest. Hundionu võiks sulle kibuvitsa põõsas mustikasse susata.

SleepWalking
09.01.11, 05:12
http://www.youtube.com/v/wOu6Y4mPgv8

Martin
09.01.11, 11:01
Drunk posting and sexting - alati hea mōte!

mcnamara
15.01.12, 12:03
Miks teid foorumis ei ole? Kuidas kook maitses? Mitu kõnet veel kõlas? Lahe laupäevaõhtu.

Mõnuagent 007
15.01.12, 12:15
Ah, rsk, see pidu oli ju eile...

cannuman
15.01.12, 12:17
mcn pani jälle õllepudelile päkad silma?

Jasper
15.01.12, 12:52
kook oli magus. looduse kroon pidas kõnesid ikka tükki n+1. üldiselt võtab asja kokku üks pilt, mis arvatavasti on üleüldiste kangelaste ajukäärude vahel ajupesu tegemas.
http://imagemacros.files.wordpress.com/2009/07/fuckit_imgoinghome.png

mcnamara
15.01.12, 12:57
Ah, rsk, see pidu oli ju eile...

Jep. PM oli erakordselt tublilt esindatud. Pahv ja Smutov ja sünnipäevalaps.

ballack
15.01.12, 14:14
Pahv

No kui üks äärmuslane on esindatud siis oleks võinud juba paremäärmuslased, vasakäärmuslased, greenpeace, anarhistid ja muud ka kutsuda...võrdõiguslikkus - kus on Sepperi silmad? :D

vincent
15.01.12, 16:10
meil oli flora fänn ka olemas, rohkem äärmustesse vist ei anna minna eriti.

vandersell
15.01.12, 16:21
Kaevame selle teema ka välja. Ja kronoloogia huvides tõstan ühe postituse siia.

Nägin täna unes, et Mürka ja vello99 hoidsid varajastel öötundidel ühes Tallinna puhvetis püsti seistes üksteisel ümbert kinni, kiigutasid vasakule ja paremale ning laulsid "obladii-obladaa".

Aga häbiposti... Vist pean end ise nomineerima :(

Aa, ei! aiFo - häbi-häbi!

Jasper
15.01.12, 16:42

alati võib ka as roma-ks minna.

ballack
15.01.12, 17:33

No siis anname andeks :D

jyriöö
15.01.12, 22:05
Njaa, tuleb tunnistada, et seekord hoidis vello end tagasi ja tegi ainult ühe b52 ringi ja tundub, et paar ringi midagi muud veel ning laulmise asemel eelistas Arsenali fänne kaelustada. Õnneks esines konn sütitavate sõnavõttudega, mida ei katkestanud isegi Aifo norskamine tagapingil ega Shmutovi pidevad vahelesegamised. Teemaga solidaarne olles naelutaks lisaks tuduvale Aifole häbiposti veel rutakalt lahkunud fillyd ning soliidselt juua täis võtnud vanderraiduri. Kudost tahaks samas jagada aastase pausi järel korraks laekunud esigrafomaan mcnamarale, foorumi seksikaima postitajaga lahkunud vincentile (ju änimal) ning eriti sooviks poodiumile tõsta härra vaikiva mehe, kes, olgem ausad, peale mõnekümne cl-i valge kure manustamist on kõike muud kui vaikne. Oli tore!

PS. kaunasööjad, kuidas hommik oli?

rohelineKonn
15.01.12, 23:18
me peame ürituse formaati muutma kuidagi selles suunas, et ma nii palju ei jooks. näiteks vahepeal peaks olema mingid tegevused mille ajal ei saa juua. see on täitsa ebanormaalne, et mu viimase 13 kuu kolm kõige räigemat joovet pärinevad neilt kolmelt Soccerneti ürituselt, mida ma üldse külastanud olen.

aga positiivse poolepealt tahaks tuua välja esmakohtumise vaikiva mehega ja asjaolu, et Billy nägi välja kõige parem, mis ma teda näind olen. mainimist väärib ka Arsenali fännide üha enam pedestuv välimus, mis oli küll veits gei, aga siiski päris ilus. kuna kohal olid ka vello ja mcn, siis oli silmailu mõistes tegu kindlasti siiani parima aastaalguse gaalaga. ka kõnede osas andis seekordne gaala eelmistele silmad ette. negatiivse poole peale jääb ürituse prematuurne lõpp, mille peamiseks põhjuseks oli asjaosalisi niitnud joove. öäk!

Jasper
16.01.12, 01:12
PS. kaunasööjad, kuidas hommik oli?

kolmeraundiline.

mcnamara
16.01.12, 10:09
me peame ürituse formaati muutma kuidagi selles suunas, et ma nii palju ei jooks.

Mul on ka jube keeruline oma tavapärase ühe õllega piirduda. Sellepärast pikemalt kohal olla ei saagi. Ja hirmsasti meeldiks kui oleks veidi vähem kärarikas koht. Juba teist korda oli mul kahju, et teise lauaotsa jutte üldse ei kuule.

fitti
16.01.12, 10:22
naelutaks häbiposti veel rutakalt lahkunud fillyd

Nagu ikka, jagab jyriöö uudisteagentuur ainult pooltõdesid. Hoolikalt sündmusi rekonstueerides selgub, et jõin lisaks minu ette pandutele ära ka kõik Billy shotid ja avastasin umbes 10 minutit peale viimast tekiilat, et kui proovin öelda 'fiskaalpoliitika', kostab ainult 'bläb-bläb'. Seega ei lahkunud me rutakalt, vaid täpselt õigal ajal ja lisaks veel mõõdetult sammu astudes, mis oli ka ainus liikumisviis, mida saavutatud joove võimaldas.

Aga üritus oli aus. Loodetavasti läksite ikka lõpuks ka kukusse või vähemalt Kõikuva Mehega levikasse.

billy t
16.01.12, 17:51
Süvenev tiisikus on mu maha murdnud.
Nõrk, muidugi. Me oleks saanud moodustada nurgapalati vms. Billy näiteks kügeles hoolimata "teise päeva" hävitavast mõjust oma füüsisele ja seljavalust, mis ühe keskmise meesterahva ajaks endale kirsturaha kokku kraapima, kenasti Hundi taburetil ja ootas, et saaks jätkata Sleepiga sarja "ainuke intelligentne vestlus peerude kokkutulekul" raames mõtetevahetust CERN'i osakeste kiirendi, antiaine ja vooluvõrgu uksekeste teemadel. Egas ilmaasjata ei olnud mul tellitud koju käima NatGeo, Imeline Teadus ja Ajalugu - ettevalmistus oli põhjalik, ütleme nii. Aga seekord tuli leppida kaasfoorumlaste aina valjenevate röögatustega, mis kõrvallauas pesitsenud välismaa inimesed? meie lauda fotokaameraga sihtima panid (nagu röögatust saaks pildistada!), hoolikalt minu kampsunit oma telefoni jäädvustava Smuti ning Arsetandemiga, kes otse mu silme all fittit maha murdsid. A eks ole tore ka see!

vello99
16.01.12, 19:45
http://desmond.imageshack.us/Himg710/scaled.php?server=710&filename=huntv.png&res=medium

Tofoa
16.01.12, 19:52
http://desmond.imageshack.us/Himg710/scaled.php?server=710&filename=huntv.png&res=medium

Kuidas sa pärast 22:00 alkot said osta?

marv3llous
16.01.12, 19:55
Kuidas sa pärast 22:00 alkot said osta?

Suured onud tohivad lõbustusasutusi külastada.

erxx
16.01.12, 20:02
$€£$€$£$€$£€$£€$£€$£

Hot-shotid tellis siis keegi teine? Või kaotasid selle tšeki ära? :)

Tofoa
16.01.12, 20:07
Suured onud tohivad lõbustusasutusi külastada.

http://i2.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/000/567/Massimo.jpg

vello99
16.01.12, 20:13

Ma vist seda ei tellinud tõesti.

rohelineKonn
16.01.12, 21:45
"neliteist klaasi ja kaks šampust. kõige odavamat!"

SleepWalking
16.01.12, 22:29
Billy näiteks kügeles hoolimata "teise päeva" hävitavast mõjust oma füüsisele ja seljavalust, mis ühe keskmise meesterahva ajaks endale kirsturaha kokku kraapima, kenasti Hundi taburetil ja ootas, et saaks jätkata Sleepiga sarja "ainuke intelligentne vestlus peerude kokkutulekul" raames mõtetevahetust CERN'i osakeste kiirendi, antiaine ja vooluvõrgu uksekeste teemadel.

Nii ilus. Oli tõesti egoistlik pühenduda tiisikusele ja jätta Sind sellisesse ebainspireerivasse seltskonda. Lasen ennast edaspidi ratastoolis kohale sõidutada ja võtan peotäie Higgsi bosoneid kaasa.

Martin
16.01.12, 23:50

mina ja tähemärgid tellisime

Jasper
25.01.12, 13:50
sellega oleks suudlemissärgile šahh-matt tehtud?
http://cache0.bigcartel.com/product_images/48865879/kingeric2.png

http://www.threenil.com/product/king-eric

e: 25. jaanuar 1995

http://www.youtube.com/watch?v=HC7LTZcNCI0

vandersell
12.12.12, 13:38
Tähelepanu!

Pange oma kalendrisse märge (mis võinuks seal juba ammu olla), sest jaanuari teine laupäev pole kaugel!

Martin
12.12.12, 13:50
Sexy-time!

Mõnuagent 007
12.12.12, 15:05
Mida see tähendab?

Martin
12.12.12, 16:23
Mida see tähendab?

The First Rule of Häbipost is....

vandersell
12.12.12, 17:45
Olgu siinkohal eraldi toonitatud: ülikond

rohelineKonn
13.12.12, 13:50
ülikond, lips ja Ruitlase luule

vandersell
07.01.13, 15:24
Tähelepanu!

Pange oma kalendrisse märge (mis võinuks seal juba ammu olla), sest jaanuari teine laupäev pole kaugel!

ülikond, lips ja Ruitlase luule
Tuletus meelde!

aiFo
07.01.13, 16:32
Kui ma ülikonna ja lipsuga Ruitlase kohale meelitan, kas siis ei pea ise tulema?

jyriöö
10.01.13, 15:09
Etteruttavalt. Kurat küll, velts, nii ei saa rallit sõita!

fitti
10.01.13, 15:37
Etteruttavalt. Kurat küll, velts, nii ei saa rallit sõita!

Sel aastal paneme kõigi kohale mitte-ilmunud foorumlaste pildid häbiposti.

http://i.imgur.com/moKqo.jpg

rohelineKonn
13.01.13, 04:50
oli kena, et te kõik ikka Kukku jõudsite. türapead!

jyriöö
14.01.13, 00:31
Sel aastal paneme kõigi kohale mitte-ilmunud foorumlaste pildid häbiposti.

Hõkk! No ma saan aru, et veltsi ei lasknud naine kodust välja ning Shmutov oli ämma sünnipäeval, kuid sina, Jasper, oled lihtsalt nõrga iseloomuga. Lasta üle pidu, kus oli pikk valge laudlinaga kaetud laud, 3 eraldiseisvates vaasides valget roosi ning peaaegu eranditult lipsustatud foorumipeerude kontingent leinamas üksikuid puudujaid, on lihtsalt häbiväärne. Mcn tegi 2 (kaks) õlut! vincent demonstreeris kaks numbrit suuremat pintsakut. vaikiv mees oli sõlminud lipsu nagu ülespoomisele viidav galeeriori. konn ja SW jõid dry martinisid nagu kaamelid peale kolmenädalast kõrberetke. Raidur oli kaine! Sell oli sõnaosav. fitti oli peaaegu sama ilus nagu billy ja Diana. Lisaks ilmutasid end kaarel ning viimasel ajal anonüümne, kuid foorumi algusaegadel hindamatult panustanud eesti kohtunike tulevikulootus Jaan. Kõiki kangelasi ei jõua üles loetledagi. Oli ülev ning meeleolukas. Aitäh, kallid inimesed, ning järgmise aastani.

Btw, konn, Kukusse ei saanud tulla, kuna a) trepist laskudes tabanud pahnott oli võikam kui Jaroslavli peldiku kolm aastat koristamata kabiin ning b) raisad küsisid süüdimatult higiste milfide vahtimise eest 8 euri.

Häbiposti:

http://s.ohtuleht.ee/multimedia/images/000193/x-f75e4d3f-0f1c-4467-8c5a-67e38d37dff3.jpg

Jasper
14.01.13, 01:25
võtan kriitika vastu.
http://strawstickstone.com/wp-content/uploads/2012/11/paper_bag_head_275.jpg

fitti
05.01.14, 15:29
armastatud naisele
oma kasinast palgast
sõber ostis chanel number viie

liiga kallis ja liiga suur kingitus
põhjendas naine keeldumist
vastu ei võtnud ta chanel number viit

solvunud sõber südametäiega
chanel number viie kõik ära jõi
jah joomiseks polnud seda just palju

mõeldud küll naistele
sobib ka meestele

chanel number viis
chanel number viis

/Marko Mägi. Chanel number viis/

Need shotid, mis me pärast levikas tegime, olid kaunis sarnase tekstuuriga. Pohmaaurudest on isegi aken öösel puhtaks läinud. Oli vahva!