320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Elva Saaliturniir 2009 - mehed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FC Elva Saaliturniir 2009 - mehed

    17.jaanuaril võtavad Nõo Spordihoones mõõtu mehed. Kohale tulnud mitmed EJL Aastalõputurniiril edukalt esinenud võistkonnad. Kahjuks viimasel hetkel loobus FC Otepää - asemele ootame hetkel eelmise aasta võitjat FK Olaine (LAT). Nende loobumisel teeme pakkumise FC Haservile!

    www.fcelva.ee

    #2
    Turniiriga liitus FK Olaine! Lahingud võivad alata
    www.fcelva.ee

    Kommentaar


      #3
      Keda huvitab selliste meeskondade nagu FC Elva, SC Real, FC Tarvastu, Koeru või SK10 käekäik, siis teie jaoks on õige link just siin:



      Väike live-ülekanne FC Elva korraldavast Nõo Saaliturniirist, millele pannaksegi punkt just täna toimuva meesteturniiriga. Võistlustules on ka 2008 aasta saaliturniiri võitja FK Olaine Lätist !

      Kommentaar


        #4
        Finaal: FC Tarvastu - S.C. Real

        3.-4. KHK Tartu - Arsi Tartu
        www.fcelva.ee

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas zurka1 Vaata postitust
          Finaal: FC Tarvastu - S.C. Real

          3.-4. KHK Tartu - Arsi Tartu
          3.-4. KHK Tartu - Arsi Tartu 11:0

          Finaal Tarvastu - SC Real 2:2 penaltid- 5:6

          Kommentaar


            #6
            Turniir oli väga põnev, eriti finaal! Real läks 2:0 juhtima, aga Tarvastu visa hingega võistkond suutis viigistada! Penaltid olid juba õnnemäng, mõlemad lõid viis pennut järjest sisse enne kui Reali väravavaht sõrmedega Tarvastu mängija pennu latti suutis lükata. Finaalis olid õiged võistkonnad sellel turniiril, mõlemal oli korralik vahetusmeeste pink. FC Elva noored näitasid ka vihast kaitset aga surmagrupist edasi ei pääsenud
            www.fcelva.ee

            Kommentaar


              #7
              FC Abja käis tugevatasemel SK10 Premium Cup il,kus saavutati 8.koht.
              Alagrupis kogusime 7p, aga paraku ei aidanud see ja nii pidime leppima B finaaliga,oli võimalus edasi saada ,juhul kui FC Elva oma viimases mängus viigistab või võidab Sparta SS,aga paraku 15sek enne lõppu lasid Elva pallurid endale 3:2 ära lüüa ja sellega langes ka meie moraal,kus B finaalis ei suutnudki ennast koguda.

              FC Abja mängud:

              Sparta SS 1-0 Keith
              KHK 0-0
              JK Loo 2-0 Tanel Tverdohleb,Margus.
              FC Elva 1-2 Tanel Tverdohleb( seal juures oli mänguline suuur ülekaal,aga nii ta läks.

              SC Real(Kohamängud 2x12min) 1-8 Tanel Tverdohleb.

              7-8 koht KHK 1-3 Margus.


              Olen see kes olen

              Kommentaar


                #8
                3-4 kohale mängisid FC Elva - Sparta SS
                fINAAL: FC HaServ - SK 10 Premium
                Olen see kes olen

                Kommentaar

                Working...
                X