320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Probleemid jutukaga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Probleemid jutukaga

    Ma ise ei saa jutukasse sisse kuna mingi krdima Plug-in or something like that is missing...
    pole Windows ME-le ka Update teinud
    Ehk teate mis progre peaxin kuskilt tõmbama?
    (P.S. ei saa ka sisse hoti ja OK-sse seega on mingi teatud progre puudu, millega ma oma pead ei viitsi vaevata)

    Nii et teate äkki lahendust?

    #2
    Tere Ertai.

    Et siseneda soccerneti jutukasse, oleks soovitatav sul omada sellist programmi millel nimeks Mirc. Selle saad tõmmata aadressilt www.mirc.com Nii, kui oled programmi ära tõmmanud, tuleb sul valida server. Soccerneti jutukas asub näiteks serveris delfi.ircworld.org. Jutukas on nimega #soccernet. Mis ma siin ikka pikalt seletan, tõmba endale Mirc ja küll siis näed ise.

    Artur

    Kommentaar


      #3
      Orginally posted by Artur

      Tere Ertai.

      Et siseneda soccerneti jutukasse, oleks soovitatav sul omada sellist programmi millel nimeks Mirc. Selle saad tõmmata aadressilt www.mirc.com. Nii, kui oled programmi ära tõmmanud, tuleb sul valida server. Soccerneti jutukas asub näiteks serveris delfi.ircworld.org. Jutukas on nimega #soccernet. Mis ma siin ikka pikalt seletan, tõmba endale Mirc ja küll siis näed ise.

      Artur
      Endal oli olemasKeerasin psse....nyyd olemas kaa...sain kle kunagi proovides mingisse välismaisesse millegipärast....kõik Inglise keeles....siis saatsin Mirc-i yhte kohta....ex proovin uuesti

      Aga pakkuge veel variante...

      Kommentaar


        #4
        OK proovisin uuesti...ok nyyd sääne probla et miskit too many levels of remote in path? Kaua ma tal nii laskma peam....#4 momendil-----

        EH minu oma aju lahendas vea!!!

        Ja nyyd jälle migni viga..krt....kaon magama:P

        minut hiljrm

        Ja nyyd OK!!!!!

        Kuigi tahax pluginide jaox ka infii...

        Kommentaar


          #5
          Portaalis peaks olema täpne kirjeldus, kuidas mirciga jutukasse saab, aga ma kordan siis üle:

          Kõigepealt on abiks avada mirci või mõne muu scripti optionite osa. Sealt on ülevalt kõige esimene menüü "connect". Klikates "connectile" tuleb ette igast põnevaid valikuvõimalusi. Tähelepanelikult uurides võid avastada sellise põneva buttoni nagu "add". Vajutades addi peale tuleb ette pisike "tabel" mis tuleb ära täita järgnevate väärtustega:

          description: ükskõik
          server: spawn.blastnet.ee või delfi.ircworld.org või zzz.ircworld.org või nss.ircworld.org
          port:6667
          group: ei ole vajalik

          Kui see samm on läbi viidud, siis läheb see lisatud asi serverite nimekirja lõppu. Otsid oma kirjeldusele vastava serverinimetuse nimekirjast yles ja klikkad "connect to IRC server" nupu peale.

          Edasi tuleb igast blaablaad, mida kellegile vaja teada pole ning siis võib tulla lahti aken " enter name for a channel to join"koos kanalite nimekirjaga.
          Kuskile sinna väljale kirjutad näiteks #soccernet, võisiis paned selle aknakese kinni ja kirjutad alla käsureale
          /join #soccernet

          Kommentaar


            #6
            muideks ärge ajage teda segadusse ja pole mingeid delfisi ja spawne vaja..... mirci serverite listis on olemas random ircworld server ja kui see valitud siis teha nagu drrn õpetas
            Pärtel Tomberg

            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
            http://www.isepankur.ee
            info@isepankur.ee

            Kommentaar


              #7
              Ärge kunagi spawni pange!Ei funksa!

              Kommentaar


                #8
                muide funksab aga see server on tihti maas
                Pärtel Tomberg

                isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                http://www.isepankur.ee
                info@isepankur.ee

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Probleemid jutukaga\'

                  Kui vaja hääd eesti keelsed miRCi mine Karmtuba scriptide lehele.Säält peaksid sa ju ikka hakkama saama.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Probleemid jutukaga\'

                    Kle kui sa ei saa delfi.ircworld.org miRCuga siis ava miRCu menüüst File>Options>Connect ja sääl tee seda nagu Darren ütles.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Probleemid jutukaga\'

                      ..üldiselt, serveri kohale võib ka lihtsalt soccernet.ee kirjutada

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Probleemid jutukaga\'

                        Jutukas Sakib!inimesed on nii ebaviisakad

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Probleemid jutukaga\'

                          Yldiselt on nii, et kui ise oled viisakas, siis ollakse sinu vastu ka viisakad

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Probleemid jutukaga\'

                            mul oli niimodi et läksin jutukasse siis kohe õeldi et kao minema ahv

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Probleemid jutukaga\'

                              Originally posted by Artur


                              Yldiselt on nii, et kui ise oled viisakas, siis ollakse sinu vastu ka viisakad
                              Mitte soccerneti jutukas!! njuu-ja dambjuusereid(new-ja dumbuserid ) narritakse ja mõnitatakse nii, kuis annab
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar

                              Working...
                              X