320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Abja Cup 2009!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FC Abja Cup 2009!!!

    FC Abja korraldab 11. ja 12. aprillil Abja Gümn staadionil noortele 1. jalgpalliturniiri

    11.04.09- 96 ja nooremad /mängitakse üle väljaku 11vs 11
    12.04.09- 91 ja nooremad /mängitakse üle väljaku 11vs 11.

    Turniirile lubatakse 6.kiiremat võistkonda 91 ja nooremad. 96 ja nooremad 8.võistkonda.


    Osavõtutasu: 1200- võistkonna kohta. Tasuda ülekandega Jalgpalliklubi FC Abja MTÜ 10220081574011 SEB. Selgitusse märkida võistkonna nimi ja vanuse grupp.

    Auhinnad: 91 I koha saavutanud Karika ja medalitega,II ja III jäänud võiskondi medalitega,lisaks eriauhinnad võistkonna parimale ja turniiri parim väravavaht ja mängija.
    96 ja nooremad: I-III kohale tulnud Karika ja medalitega,lisaks võistkonna parimängijale eriauhind parim väravavaht ja koguturniiri parim mängija.

    Lähiajal täpsem juhend,aga registeerida saab tel:56760456 Kaido,või kaido@fcabja.pri.ee

    Hetkel registeerinud:

    91 ja nooremad: FC ABJA


    96 ja nooremad: FC ABJA,JK Tallinna Kalev,
    Olen see kes olen

    #2
    Miks mitte 90 ja nooremad ?

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas insein-o Vaata postitust
      Miks mitte 90 ja nooremad ?
      nu lihtsalt ei:::
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas insein-o Vaata postitust
        Miks mitte 90 ja nooremad ?
        Insein kui tahad võid meiega tulla Põltsamaale turniirile 31.jaanuaril
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          #5
          6. kiiremat voistkonda........ kas on mingid kiirustestid enne turniiri plaanis?

          Kommentaar


            #6
            Kui turniirile soovijaid on rohkem kui 6, viiakse nädal enne turniiri Abja gümnaasiumi staadionil läbi võistkondlik teatejooks, kus selgitatakse tõesti välja 6 kiiremat võistkonda. Praegu on Abja spordikomitees päevakorral küsimus, kas teatejooks teha 11x400 või 11x800 meetrit. Variandina kaalutakse ka võimalust, lasta joosta võistkondadel 90 minutit .

            Kommentaar


              #7
              Paneksin ennast kirja .
              Muidu üldiselt olen heas vormis ja käin aegajalt ka suure-jaanil lumesees müttamas.
              Paneksime oma pundi kokku, meeskond tuleks tipp tasemel, soovitaksin vaatama lausa tulla, üksmees jookseb nagu usain bolt ( nahavärv on natuke teine ).

              Muidu oleme lahedad kutid ja korraldame tihedalt rahutusi

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas JustFeelIt Vaata postitust
                Kui turniirile soovijaid on rohkem kui 6, viiakse nädal enne turniiri Abja gümnaasiumi staadionil läbi võistkondlik teatejooks, kus selgitatakse tõesti välja 6 kiiremat võistkonda. Praegu on Abja spordikomitees päevakorral küsimus, kas teatejooks teha 11x400 või 11x800 meetrit. Variandina kaalutakse ka võimalust, lasta joosta võistkondadel 90 minutit .
                On On Tammeka ruuulz
                Olen see kes olen

                Kommentaar

                Working...
                X