320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Piritale liiva halli mängima!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Piritale liiva halli mängima!!!

    Võiks mingi pundi kokku ajada, et enne suve sees liiva peal trenni teha! Ei tunne siin tallinna inimesi eriti. Alles kolisin pärnust tallinnasse. Kas kellegil on huvi?
    www.ehrakennus.ee
    Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

    #2
    minul oleks, kui saaks päeva esmaspäev või kolmapäev ja õhtul peale tööd

    Kommentaar


      #3
      Trenni võiks paigutada kindlasti peale kella 19.00. Hea oelks kui saaks nädalas kaks korda veel. Ennem peab pundi kokku saama ja siis aegasid uurima ja küsima
      www.ehrakennus.ee
      Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

      Kommentaar


        #4
        koos minuga tuleks kindalsti veel mõned mängijad.. sa uuri asja ja anna teada mis maksab jne.. osadel päevadel on trennid nii et peaks kuidagi paikutama..

        Kommentaar


          #5
          Hakkan siis vaikselt sebima
          www.ehrakennus.ee
          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

          Kommentaar


            #6
            tund on 800 ja 1.5 tundi on 1200
            Kui 8 inimest kokku saame siis 150 nägu! Kui kaks korda, siis nädalas 300 ja kuus 1200 päris julm
            Peab ikka vist korra käima nädalas 600 nagu normaalsem summa10
            Last edited by ELauter; 04.02.09, 07:24. Põhjus: 10 inimest oleks väga hea, 120 eeku kord :) Tund on ka mõtetu, 1,5 norm am arvan :D
            www.ehrakennus.ee
            Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

            Kommentaar


              #7
              hmm. aga 8 asemel 10 inimest see teeks 480 kuu vms

              Kommentaar


                #8
                no aga proovi saada 10 meest kokku!! Läheks juba järgmine nädal mängima
                www.ehrakennus.ee
                Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                Kommentaar


                  #9
                  Ma arvan et ma saaks 10 meest kokku, eelmine aasta mängisime püsivuse nime all ja see aasta sparta nime all, et meie sats võiks kord nädalas küll trenni teha võtaks su punti... uuri millal vabu aegu on peale tööd.. ja esmaspäev kolmapäev sobiks meile..

                  Kommentaar


                    #10
                    püsivuse nime all w Me mängisin eelmine aasta Team Puhurvill nime all See aasta Special club nime all

                    Homme või ülehomme teatan siis!
                    www.ehrakennus.ee
                    Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                    Kommentaar


                      #11
                      no meil oli päris kõva andmine päris mitu poolfinaali

                      Kommentaar


                        #12
                        eriti viimane, see oli julm 5-1 taga 6-6 tulime järgi ikka saime ära Meie parim mängija eksis pendlaga
                        www.ehrakennus.ee
                        Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                        Kommentaar


                          #13
                          ma ise ei mänginud viimane etapp aga mei lei jäänud muud üle vahetustega läksime alt aga ikkagi meie väravavaht tegi super töö!!

                          Kommentaar


                            #14
                            Ei ole teemasse aga küsiks siiski mõnelt rannavuti huviliselt, et mis teid rannavutis nii väga võlub, et seda talvel nii väga mängida soovite? Suvest saan veel aru, et rand ja jalka mõnusalt ühendatud aga muidu jääb minule natuke mõistmatuks. Mängige saalijalkat parem talvel

                            Nats teemasse kah. Tunnihind tundub päris kirves olevat. Üritage ikka kolme meeskonna jagu mehi kokku saada ning mängige võitja lauas. Kui tuleb värav, siis väljas olev sats mängu jne. Kui 5min jooksul väravat ei tule, siis lahkub vahetusse see tiim, kes kauem järjest mänginud.
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              #15
                              Nii mängime suvel trennis Talvel mängida hea siis suveks vormi Rannajalgpall on ju kiirem ja kuumem versioon maailma kõige parimast spordialast MIda veel vaja öelda
                              www.ehrakennus.ee
                              Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                              Kommentaar

                              Working...
                              X