PDA

View Full Version : Eesti Eurolaul 2002

Jeeg
19.01.02, 23:10
Varem või hiljem oleks ilmselt see hääletus siia foorumisse tehtud :kaval: , niisiis milline neist kümnest laulust teile enim meeldis ja võiks põrutada kaugele Eestimaale Eurovisiooni lõppvõistlusele....

Miks nii irooniline aga seepärast et kahjuks olid kõik laulud inglise keeles. :doh:

greenday
20.01.02, 04:39
Ma ei vasta sellele teemale, sest kardan, et ei suuda end talitseda ja saan bänni.

Ouroboros
20.01.02, 12:34
Aga kus on variant "absoluutselt ei huvita" :segadus:

Aramis
20.01.02, 13:00
Absoluutselt ei huvita on see, et sa ei ava seda teemat üldse ;)

Mina vana eurolaulu jälgja sain suhteliselt suure pettumuse osaliseks.Osalt nagu tekitasid seda kahe välisvokalisti juurde toomine, aga teisalt tuleb ka mainida, et need kaks tõstsid keskmist taset kõvasti.Ütleks nii, et olen näinud "Kaks takti ette" lõppvõistlust,mis on olnud parema tasemega.Kuigi otseselt ei maksaks võrrelda neid ,sest seal hinnati lauljaid ja siin laule.
OK, minu lemmik oli Lea ja Jass ning kui nad midagi suudavad ette võtta oma esinemisega(olid neile mitte tavapäraselt kramplikud), siis äkki saab see ebaeurolikult kommertsrokklugu äkki edasigi.Aga favoriit ta pole.Väidetavalt on see kantrilugu,Aidem Poti ja rootsi lauljatari lugu või siis Rossi lugu sakslanna esituses(muuseas ,sellises võistluses ma kyll saksalase poolt pole).

Martin
20.01.02, 13:42
Minu jaoks täiesti null võitlus, vaatasin, lootsin ja pettusin sajaga.

Kui eelmisel aasta oli Afro-eestlase ja Padari duo selge täht ning nende edukas esinemine minu jaoks päris kindel (nagu ka kunagise Kolme tenori ja Luna, kes küll edais ei saanud), siis sellel aastal polnud ikka mitte kui midagi.

Loo põhipoint oleks ikka see, et ta meelde jääks - kas siis omapärane või hea refrään. Headel lugudel mõlemad (vt. eelmine aasta ja vana Firefighter), kuid nüüd oli selline võibolla ainult Computer Love, mis on minu üke lemmikuid ja hea oli ka Need A Little nothing Gerli Padari poolt.

Muidu aga päris vilets.

Jeeg
20.01.02, 14:09
Orginally posted by Lenin

Aga kus on variant "absoluutselt ei huvita" :segadus: Tähendab, polli ei saa yle 10ne variandi panna

Isiklik arvamus: see 16aastane, siis lea ja jass ning sahlene olid sellised et võivad läbi lüüa kyll. Meeldisid. Kibedaks tegi et polnud ühtegi eestikeelset laulu.

eston maravilha
20.01.02, 16:08
ei tea ei näinud aga eks see üks paras saast oli

borat
25.01.02, 01:53
Orginally posted by Martin

Loo põhipoint oleks ikka see, et ta meelde jääks - kas siis omapärane või hea refrään. Headel lugudel mõlemad (vt. eelmine aasta ja vana Firefighter), kuid nüüd oli selline võibolla ainult Computer Love, mis on minu üke lemmikuid ja hea oli ka Need A Little nothing Gerli Padari poolt.

Muidu aga päris vilets.

Kule Martin sa oled 1 päris saast mees kohe. Ausõna!
Kui ükski inimolend saab tõsimeeli väita et mingi isegi Belgia eelvooru viimaseks lauluks mittekõlbav Computer- fuckin- Love on sinu lemmik siis mine ausalt pista oma pea jaanalinnu perse sisse!

OK???

Wingback
25.01.02, 23:06
:uni: Ah see aasta on yhed parajad jurad need kõik!

Pätu
26.01.02, 07:25
ma nägin nüüd seda hääletust telekast... oi jumal kui rõvedad lood on... loodaks et neist keegi ei lähe sinna... süda läheb pahaks:mupet:

DelPiero
26.01.02, 12:17
Normid on kõik peale Julia Hillensi:viha:

DelPiero
26.01.02, 20:55
SAHLENE Pni ära............
JEEEEEEEEEEEE
JEEEEEEEEEEEEE
JEEEEEEEEEEEEEE

Jyrka
26.01.02, 20:55
Rootslane võitits :D

Pätu
26.01.02, 21:00
tits jah.... mina pole ühtgi lugu kuulnud ja arvan et pole erilist viitsimist neid kuulata ka enne maid

kas oli hea lugu

Jyrka
26.01.02, 21:01
lugu oli ok aga rootslane oli äge

Pätu
26.01.02, 21:02
siis on hea... ega ma lugu viitsigi kuulata... parem vaatan lugusi

Ertai
26.01.02, 21:03
võitis loll laul....

Pätu
26.01.02, 21:06
eelmine aasta ja aasta enne seda olid ka lollid laulud... ja teistel ka... aga lugu polegi nii oluline kui esitus

DelPiero
26.01.02, 21:10
Orginally posted by Jyrka

lugu oli ok aga rootslane oli äge

Tegelt ma mõtsin seda sama:kop:

borat
27.01.02, 01:55
Krt tundub, et Eesti maksumaksjal läheb ka järgmise aasta Eurovisiooni korraldamiseks raha vaja...:D :D :D

Aff
27.01.02, 03:18
mina selle peldikuga ei tegele!!!!!:kop: :õlu:

Pätu
27.01.02, 10:45
kui ei taheta siis ei pea korraldama... eesti võib võidu korral korraldamise ära anda

borat
27.01.02, 20:03
Orginally posted by eestieest

kui ei taheta siis ei pea korraldama... eesti võib võidu korral korraldamise ära anda

Kellele? Lätile, vä?

P.S. Nägin juhtumisi eile ka Soome võidulaulu ja viimaseks Eesti ei saa sel aastal igal juhul jääda..

DelPiero
27.01.02, 21:42
See on hea:D

Pätu
28.01.02, 01:03
Orginally posted by borat

Orginally posted by eestieest

Kellele? Lätile, vä?

P.S. Nägin juhtumisi eile ka Soome võidulaulu ja viimaseks Eesti ei saa sel aastal igal juhul jääda..

siis läheb mingile konkursile või kes krt teab...

Jeeg
28.01.02, 01:15
irwe, nojah

See aasta olid kõik laulud ikkagi enam-vähem... kui nüüd nii madalale langeda ja eurolaulude stiilist rääkida, siis kui me nüdü uuesti kõrge koha saavutame siis ilmselt on kogu euroopa viha ja vaen selle kallal et rottslanna laulis - positiivne külg on ka - 12p on meil igatahes käes (Rootsilt)

jansa
28.01.02, 11:25
... on see siin nüid jalgpallisõprade foorum või mingi f..... Eurolaulu arvustajate kokkutulek. Pange see teema kuskile Delfisse ülesse kui tahate Jaak Joalat mängida. Mida järgmiseks: võtaks ülesse Kristiina Shmiguni menstruatsiooniga seotud teemad?

Martin
28.01.02, 11:34
Jansa, ma tahaks nüüd täpsustada. Kas tegemist on lihtsalt jalgpallisõprade foorumiga või siis Eesti jalgpallisõprade foorumiga, sest kui tegemist on teise variandiga, siis ehk sa oleksid nii lahke ja kena ning seletaksid inimestele, miks sinul kui Eesti koondise toetajal ning Jalgpallihaigla liikmel on avatariks Brasiilia vapp. Et siis nagu väga ebasobiv...ega sa ju brasiillane ole ning neid toeta, kui nad Eestiga kohtuvad või mis?

Jutu point - tegemist on Off-Topic alajaotusega ehk siis tasuks aru saada, et just siin räägitaksegiteemadest, mis pole jalgpalliga seotud nt. Kristina Shimiguni suuskade pikkusest.

Kui ei meeldi, ei pea ju teemat ka avama. Eksole.

Kaida
28.01.02, 11:47
Ja just olin kirjutamas, et kuna tegemist ju off-topicuga, ei pea siin ju üldiselt ainult jalgpalliga seonduvatest teemadest rääkima.
Ja üldse, siinsed jalgpallisõbrad on ju yldiselt kõik ilusad, targad ja osavad, ning mis kõige olulisem - laia silmaringiga tegelased, mistõttu on see off-topic ju täitsa hea asi:D .

Nii et siis avardagem silmaringi (kas just shlaagripeost rääkides, see on isekysimus:õnnelik: )!

kojamees
28.01.02, 12:23
Kahjuks on see selleks korraks läbi ja meil tuleb olemasolevaga leppida.Õnneks ei ole neil meie salle:!!?!hacker:

Kaida
28.01.02, 12:26
sallidest rääkides....kas panite tähele, et sel aastal oli ülimalt populaarne omada mingit surnud looma enda küljes...aga see ju ometigi selleks:)

jansa
29.01.02, 09:59
... to Smutov...

Palju siin neid on kellel Eesti või Flora avatar on kah? Siis sinu loogika järgi on kõik enamuses siin mingid Inglise Saksa Itaalia klubijalgpallifännid mis suht koht tavaline.
Mina vähemalt 21 a. Brasiilia austaja olen olnud ning seda kellelegi eelistamata (v.a. Eesti seda aga alles 10 a. hiljem) ning olen uhke selle üle. Seda aga et selles off-topicus ka muus peale jalgpalli kommenteeritakse ei teadnud sellepärast et ei ole mingi arvutiterminoloogia spets ja interneti-guru kes hommikust õhtuni kuvari taga istub ja seal mediteerib. Ja koolis õppisin saksa keelt! Nii et Martin...

Kaida
29.01.02, 10:05
Off topic on küll hullem arvutispetside termin. Ja see, et sa inglise keelt ei oska on küll puhtalt su enese probleem. Võtnud sõnaraamat ja uurinud järgi, mis tähendab off ja mis tähendab topic enne kui sa siia sirgeldama hakkasid. :kop:

jansa
29.01.02, 10:09
... ooooo sina ka Niiiii kuri jah....???

Martin
29.01.02, 11:48
Orginally posted by jansa
Palju siin neid on kellel Eesti või Flora avatar on kah? Siis sinu loogika järgi on kõik enamuses siin mingid Inglise Saksa Itaalia klubijalgpallifännid mis suht koht tavaline.
Mina vähemalt 21 a. Brasiilia austaja olen olnud ning seda kellelegi eelistamata (v.a. Eesti seda aga alles 10 a. hiljem) ning olen uhke selle üle. Seda aga et selles off-topicus ka muus peale jalgpalli kommenteeritakse ei teadnud sellepärast et ei ole mingi arvutiterminoloogia spets ja interneti-guru kes hommikust õhtuni kuvari taga istub ja seal mediteerib. Ja koolis õppisin saksa keelt! Nii et Martin...

Lühidalt: Brasiilia jutt oli lihtsalt näide, mis põhinses sinu kurjustamisel et teemad peaksid siin olema jalgpallile kohased. Tegin siis sarnase mõttetu vihapurske selle suhtes, et sul on Brasiilia avatar. Oli ju mõttetu?

Ja lisaks sellele. Kui sa isegi ei tea, mis Off-Topic tähendab, siis on uskumatu, et sa teiste teemade pealkirju ei märganud ning ei hakanud korraks mõtlema, "Oot, äkki siin ei ole tõesti ühtegi jalgpalliga seotud teemat".

Aga - olgem sõbrad edasi :oih:

jansa
30.01.02, 10:30
... sedant jah et ma ei viicinud allpool olevaid pealkirju kaeda, las ta siis ollab pealegi edasi offtoopik ...

kyps
31.01.02, 19:40
Orginally posted by borat

Kule Martin sa oled 1 päris saast mees kohe. Ausõna!
Kui ükski inimolend saab tõsimeeli väita et mingi isegi Belgia eelvooru viimaseks lauluks mittekõlbav Computer- fuckin- Love on sinu lemmik siis mine ausalt pista oma pea jaanalinnu perse sisse!

OK???

Borat, no ausõna. Maitsed on inimestel väga erinevad, isegi minule meeldis see Computer Love (oli vähemalt teistest erinev lugu). Aga kedagi ainult tema eelistuste pärast perse saata on küll väga kohatu.

borat
31.01.02, 20:23
Orginally posted by kyps

Borat, no ausõna. Maitsed on inimestel väga erinevad, isegi minule meeldis see Computer Love (oli vähemalt teistest erinev lugu). Aga kedagi ainult tema eelistuste pärast perse saata on küll väga kohatu.

Kyps, no ausõna, Mul oli lihtsalt hetkel paha tuju ning vajasin esimest ettejuhtuvat, kelle peale oma emotsioonid valla päästa ning *üllatus-üllatus* selleks oli Shmutov.

Martin, luban, et ma teinekord niimoodi lühinägelikult oma arvamusi ei anna teada, aga kas sa saaksid koos oma group of merry men'iga iga teise päeva tagant mulle MITTE bänni anda? Luban, et käitun nüüd korralikult!