320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lollid Leedukad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lollid Leedukad

    Uudisted on juba mitme päeva jooksul läbi jooksnud teade leedu vännidest, kes Macc. Tel-Avivi ja Zalgirise mängu ajal vastasmeeskonnale natsistlike väljendeid karjusid. Mida sellest asjast arvata? Tegelikult on ju ka mõningad eestlased samasugused, karjudes brikett, või neeger Eesti hollandi või siis flora ipswitchi mängus?
    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

    #2
    asi vist selles et eesti keelest ei saanud keegi neist aru. aga leedus hakkasid kohalikud juudid seda värki ajama ja eks nad karjusid vist ingliskeeles kaa.

    Kommentaar


      #3
      Leedu Jalgpalliliit v6i seesugune organisacioon juba vabandas juutide ees.
      L6pp hea,k6ik hea.
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        #4
        to aojalgpall
        Kui sa ise ei tea kellega leedukate puhul tegemist on siis ära seleta.iseenesest on leedu fännid ühed vahvad tegelased,see et nende maailmavaade on pisut teine ei tohiks küll kedagi kottida.Või meeldivad sulle lakutud pedenägudega rahulikult istuvad studendid rohkem-ei tea.

        Kommentaar


          #5
          Ma olen PAPAGA nõus kuid eks igaühel on õigus oma arvamusele.Ega mulle ka su sõber(see naise soenguga)ei meeldinud aga ma ei tulnud sind torkima(Raeköögis peale Küprose mängu)
          Eim ruulib, daa

          Kommentaar


            #6
            Ma millegipärast kuulsin, et jutt oli mingitest plakatitest ja loosungitest, millel natsistlikud väljendid.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              #7
              saksakeeles oli midagi kirjas... kusjuures mulle need fännid meeldivad, kuna nad pole meelevaesed. see oli küllatki originaalne nali, umbes nage Hollandi mängu toimumise ajal oli see nandroloni värk
              kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

              Kommentaar


                #8
                Tgelikult on see neile, kes juutide piinaajaga tuttavad on, vägagi valus. Mis te arvate, kui keegi eestlasi niimoodi laimama hakakks ilma põhjuseta, hollandi nadrolandiks laimamisel oli täielik põhjus ju olemas.
                See kiri siin on all

                Kommentaar


                  #9
                  nujah, aga fännid ei peagi mingid üleslakutud näoga pihupeetrid olema
                  kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                  Kommentaar


                    #10
                    Et hoopis sigalakkutäis pubekad?

                    Kommentaar


                      #11
                      ära ole pedenägu aga mitte ka rassist

                      to: PaPa

                      Vaata, asi on nii, et mulle küll ei meeldi lakutud pedenägudega end fänniks kutsuvad nõrgad tüübid aga ma ei saa aru, ka sellest kui jalgpallureid mõnitatakse nende rassilise kuuluvuse pärast. Ma saan aru, kui ta lööb pallist mööda, teeb valeaudi või peksab kossi kellelegi, siis võib ju karjuda, et ta on pasa ja amatöör ja mida iganes. Aga, et võtta platsile kaasa loosungid, milles mõnitatakse rahvust ja selle ajalugu?
                      Kujuta ette, kui näiteks hollandi eesti mängus ajaksid oranjed püsti plakatid kirjadega "Nõukogude sead" või "Eesti venestada!"? See on ikka saast ja sa võid siin oma nägu teha aga mulle siuke saast ei istu.
                      Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                      Kommentaar


                        #12
                        to:aojalgpall
                        mis on rassisimis paha aru ma ei saa.Mingu neegrid aafrikasse ja juudid iisraeli oleks kõik OK.Aga nad raisad tulevad ju igale poole ,varsti on pool maailma rahvastikust kirjud .Leedukatel muide vana jama juutidega kitkuda(ulatub aastasse 1930) saan neist täiesti aru .Ütlen veelkord ,et leedu fännid on täiesti ok vennad ,eriti Zalgirise omad.

                        Kommentaar


                          #13
                          rohkem kui pool maailma rahvastikust ongi juba kirjud. valgeid on aint mingi närune miljard kõige rohkem 6 miljardist.

                          ja muideks kes käskis neil kuraditel sealt aafrikast musti laiali tassima hakkata. mitte keegi. tak vot.

                          ja väga hea kui mustad siia tulevad. toovad uusi geene ning siis me ei lõpeta nagu need piimanäod soomlased

                          Kommentaar


                            #14
                            rassismi ja rasside poolest ei ole siin foorumis just k6ik eriti haritud. rasside segunemine on process mida ei saa ja ei ole ka erilist m6tet m6tet peatada[ 2rge murecege, teatud piiri juures see siiski peatub( mustad ei hakka p6hjanabal elama)] tuleviku rass ei ole valge vaid midagi asiaadi ja negriidi(kas see on 6ige s6na?) vahepealset. t2iesti arusaadav, et suurem osa teist ei ole sellega n6us ja seep2rast on ka rassism, te eitate oma tulevikku, kuid tulevikus( m6ne sajandi p2rast) ei ole rassismi, sest ei ole enam erinevaid rasse(kui just tulnukad vahepeal kohale ei ilmu...)ja kuidas saab olla rassismi, kui ei ole rasse?( see l2x veidi liiga filosoofilisex, kuid mis sellest)

                            vabandan, kui keegi peab seda teemav2ltimisex, see ei olnud nii m6eldud. see oli m6eldud arvamusavaldusena aktuaalsel teemal
                            Which ship has never docked at Liverpool?
                            The Premiership.

                            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                            Kommentaar


                              #15
                              Mitte ei mõista

                              No mida ma valesti teen kui ütlen neegrile neeger? Kas tõesti tõde kuulata on nii valus?

                              Ma olen jah see paha ja rumal tegelane, kes vastasmängijatele igasugu roppusi karjub, aga näe kui ma iirlasi lambaks kutsun, ei ole ma rassist, aga kurat ütlen nõgile šokolaad, kohe rassist ja rahvavaenlane valmis.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X