PDA

View Full Version : eesti maailmameister

aiFo
21.01.02, 03:20
niih!

mis ma algatuseks tahan öelda, on see, et maailmameistrilaulu nii positiivset esitlust teleka seest ei oleks ma mitte oodanud ja sellega tänud ja kummardused esinejate, operaatorite ja muu sellise seltskonna suunas...

aitähh, te olite tublid!

aif.

p.s. samas... krt, kes v6is olla see seltskond, kes meile hoolsasti oponeeris?...

Ertai
21.01.02, 16:54
Orginally posted by aiFo

niih!

mis ma algatuseks tahan öelda, on see, et maailmameistrilaulu nii positiivset esitlust teleka seest ei oleks ma mitte oodanud ja sellega tänud ja kummardused esinejate, operaatorite ja muu sellise seltskonna suunas...

aitähh, te olite tublid!

aif.

p.s. samas... krt, kes v6is olla see seltskond, kes meile hoolsasti oponeeris?...

Asi nii et ma kunagi ei helista aga eile sai kaks korda laulule 5 pandud...järgmine kord võix iga norm fänn kell vähegi võimalust 5 panna:) yks kordki:)

Kosk
21.01.02, 20:53
Mul õnnestus 4 korda kätte saada, rohkem mitte. Loomulikult andsin 5 punkti.

[b]E.F.F - "Eesti, maailmameister", parim muusikvideo, mis eales tehtud!!

Sen
21.01.02, 22:26
tõesti oli lahe video..

sain 5 korda moblalt ja 5 korda lauatelefonilt helistada..

a suur helistamiste arv siiski näitas, et keegi meile oponeeris :(

greenday
22.01.02, 00:46
Orginally posted by Senmaster

tõesti oli lahe video..

sain 5 korda moblalt ja 5 korda lauatelefonilt helistada..

a suur helistamiste arv siiski näitas, et keegi meile oponeeris :( kas jutt on 7 vaprast? magasin sõna otseses mõttes maha.

atso
22.01.02, 00:49
Ma juba tükk aega imestan, et millest jutt käib. Või, et Seitse vaprat. Eks siis nädalalõpp peab vaatama.

Hellik
27.01.02, 13:03
Kõikide (Eesti) vutifännide püha kohus peaks olema see laul nn. "kevadesse viia". Ise olen tuttavate hulgas kihutustööd juba teinud. Viisi peaks lendama hakkama nii, et vähe pole :)

Ertai
27.01.02, 13:50
Orginally posted by Mayhem

Kõikide (Eesti) vutifännide püha kohus peaks olema see laul nn. "kevadesse viia". Ise olen tuttavate hulgas kihutustööd juba teinud. Viisi peaks lendama hakkama nii, et vähe pole :)

Sama lugu:)
P.S. Täna kella 7-mest olge valvel!!!:reiv:

sicmic
27.01.02, 13:57
Olen täiesti nõus võimalusel sest pühast üritusest osa võtma, kuid samas mõtlen...kui meie koguaeg hääli lennutame, ei saagi teada, kas see ikka läheb peale ja meeldib rahvale. Ei saa teada kuidas nn neutraalne rahvas hääletab. Samas oleks huvitav teada saada, mida arvatakse...

Ertai
27.01.02, 19:39
Orginally posted by m1ck

Olen täiesti nõus võimalusel sest pühast üritusest osa võtma, kuid samas mõtlen...kui meie koguaeg hääli lennutame, ei saagi teada, kas see ikka läheb peale ja meeldib rahvale. Ei saa teada kuidas nn neutraalne rahvas hääletab. Samas oleks huvitav teada saada, mida arvatakse...

jah aga sa ütled nn. teine rahvas, kui tuleb nt. Anaconda, siis ka ju on olemas teine rahvas, seega mina....seega igalühel omad fännid

Pätu
27.01.02, 19:47
küll tänapäeva noorusele meeldib kohe ühte posti mitu korda panna

aga jah mul suht pohui mida teisele raffale meeldib kuulata... EESTI MAAILMAMEISTER

sicmic
27.01.02, 20:19
Nonih. 3.35 sel nädalal. 5 korda helistasin, kokku 25 p siis, kuid keegi jah oponeeris, kokku mingi üle 200 kõne...

tahaks siinkohal edastada suured tänud kojamehele ja EFF'ile, üritus oli kasulik mõlemale. Nimelt loositi saates välja suurem hulk shokolaadi, mille MINA võitsin. Kusjuures ei ole iial varem sinna helistanud!:õlu: :sünna: :D :lahe: :reiv: :kaabu: . Need emotikonid kirjeldavad minu hetkeemotsioone.

Pätu
27.01.02, 20:27
mina helistasin 4 korda :(

aga krt mingid directorsi või korvpalli fännid helistasid vist

Pätu
27.01.02, 20:41
ma kandsin ka selle eest hoolt et genka ja sõbrad ei jõuaks eff'ist ette

Ertai
28.01.02, 16:23
Eh, ma ise arvan, et kui kolmas saade vastu pidada oleks kõik normis, kui rahanatukest rohkem on siis võiks sihukestele konkurentsidele mis sama arv punkte ligikaudu saavad keerata ühtesi....ise kõllasin ka 3-4korda...
P.S. Ma just mõtlesin, et keegi jalkafänn võiks võita selle shokolaadi värgi:)

sicmic
28.01.02, 16:31
Orginally posted by Ertai

Eh, ma ise arvan, et kui kolmas saade vastu pidada oleks kõik normis, kui rahanatukest rohkem on siis võiks sihukestele konkurentsidele mis sama arv punkte ligikaudu saavad keerata ühtesi....ise kõllasin ka 3-4korda...

Kusjuures ma nagu üldse ei pannud tähele, et midagi loostiti, kuid hiljem elistati, võeti nimi ja öeldi, et võetakse ühendust, siiamaani pole veel võetud, pinge kasvab...
Mäletan ma õigesti, et enda kõrgune pidi see mägi olema?:D

Ertai
28.01.02, 16:40
Orginally posted by m1ck

Orginally posted by Ertai

Kusjuures ma nagu üldse ei pannud tähele, et midagi loostiti, kuid hiljem elistati, võeti nimi ja öeldi, et võetakse ühendust, siiamaani pole veel võetud, pinge kasvab...
Mäletan ma õigesti, et enda kõrgune pidi see mägi olema?:D

Pikk sa oled siis:) Nagu müürsepp või hoopiski mõni kääbik?:D

kojamees
28.01.02, 16:53
Kui maiustuste võtmiseks läheb võta ikka likööri komme,teised ramp ei hakka ju pähe.:kohv:

sicmic
28.01.02, 17:01
Orginally posted by kojamees

Kui maiustuste võtmiseks läheb võta ikka likööri komme,teised ramp ei hakka ju pähe.:kohv:

Ma kardan, et ei lasta valida, mingit Daim'i vist antakse, mille reklaam seal oli, jah. Võiks nüüd sellegi mulle anda, ära unustanud selle kõne?

Ertai, ma olen 173 cm, ma ei tea, mis süsteemi järgi sa arvutad, see kuulub ehk kategooriasse pikk kääbik? lühike müürsepp?

Ertai
28.01.02, 18:00
Orginally posted by m1ck

Ma kardan, et ei lasta valida, mingit Daim'i vist antakse, mille reklaam seal oli, jah. Võiks nüüd sellegi mulle anda, ära unustanud selle kõne?

Ertai, ma olen 173 cm, ma ei tea, mis süsteemi järgi sa arvutad, see kuulub ehk kategooriasse pikk kääbik? lühike müürsepp?

Jääd siis sinna pikkusemõõtu jah:D

Pätu
28.01.02, 18:04
ausalt ma lähen parem ise järele... saad mingi üle 10 cm'i rohkem shokulaadi

sicmic
28.01.02, 18:13
Ma arvan, et see 10 cm ei ole nii tähtis, hea et niigi palju saan, kusjuures kõne on juba tehtud ja kui hunnik kokku saab, lähen omme järgi. Soovige mulle head mugimist!(eks ma jagan teistele ka natuke...:kaval: )

PS: Eesti, maailmameister! Tänan sind, Püha Hümn!

kojamees
28.01.02, 18:18
Vahest on jalgpallist ka kasu.Suured tänud teile helistamast.Ega oskagi ennustada kas järgmise saate peab vastu.Nagu näha on paljudele Futt vastukarva.Kas teeme neile ära???:õlu:

Pätu
28.01.02, 18:19
kui sa reedel seda hunnikut trenni kaasa ei too.., siis tulen sulle koju ja söön kõik ära... külmkapi söön ka tühjaks

sicmic
28.01.02, 18:23

Vahest on jalgpallist ka kasu.Suured tänud teile helistamast.Ega oskagi ennustada kas järgmise saate peab vastu.Nagu näha on paljudele Futt vastukarva.Kas teeme neile ära???:õlu:

Mina helistan kindlasti, kui vähegi võimalust on!

Pätu
28.01.02, 18:30
mina ka helistajate killast

Ertai
28.01.02, 19:16

Üritada võib alati:)
Igatahes järgmine kord on üpris raske...kui saada kohe koht kolme hulgas on hää:):õlu:

Aff
29.01.02, 14:57
Järmine kord tuleb lihtsalt rohkem helistada, võiks ju korra-paar ka võita!:lahe: :Уlu:

Kosk
29.01.02, 19:07
Seekord õnnestus miski neli korda jällegi:) Aga laulu alguses, hiljem oli võimatu:(

kojamees
04.02.02, 12:15
Suur tänu kõikidele helistajatele.Kas seekord tuli kommikott ka meile?Nüüd ootab ees viimane ja kõige raskem katsumus.Viimaselt kohalt alustada on üsna kole ja raske.Lootus sureb viimasena.Suured tänud teile kõigile .:õlu:

Hellik
04.02.02, 12:31
Tundub, et uue punktisüsteemiga on keskmised tunduvalt tõusnud. "Vanasti" oleks 3,8-ga raudselt esimeseks või teiseks saanud. Eile kukuti aga isegi 3,69-ga välja

Kosk
04.02.02, 13:23
Taas kord õnnestus 5 korda helistada:) Mulle juba hakkab tunduma, et üle viie korra ühelt numbrilt ei saa vms:idee: :kratsti:

Aff
04.02.02, 14:56
Nii see ongi, et üle 5 korra ühelt numbrilt ei saa.
Veel 1 kord! :õlu:

Pätu
04.02.02, 15:26
kui järgmise nädala hoiame ta ka veel elus siis näeb seda kevadelgi

dieter
04.02.02, 15:40
eestieest järgmised 3 nädalat seda saadet pole, vt vähemalt nii ütles (om-i pärast). nii et pärast om-i ärge ära unustage.

ise ei saanud hääletada, kuna rle pealt 0900 numbreid ikka ei vali...:(

Ertai
04.02.02, 16:36
Mina loll magasin selle saate maha(sõna otseses mõttes)...hiljem kuulsin, et napilt jäi 5-ndaks?
Järgmine korraks sain veel toetajaid juurde:)
Helistan ise ka siis...loodame:) Nõme oleks ju E.F.F.-il kukkuda 4 saates:)

kojamees
29.05.02, 06:05
Selgus mingi imelik asi ,et vist 02.06.2002 on jälle seitse vaprat ja mingi kokkuvüte.Igatahes mul paluti teleka purki m9inna.Tuleb vist lõpu pidu vüi mingi käe surumine.Ei tea,kui keegi eelmise hooaja lüpust midagi teab andku tuld.:õlu: :õlu: :õlu:

kojamees
01.06.02, 15:17
Kaasvõitlejad ja helistajad.Ilmselt on pühapäeval vaja teie abi,äkki õnnestub tõestada Eestimaa noortele ,et antud hetkel on olulisem Jalgpall ja et paberipeal ongi Eesti juba Maailmameister.:õlu: :õlu:

Rainman
05.06.02, 02:35
Olenemata kolmest 5-st, mille minu telefon valis, jäi mulje, et vastutöö oli aktiivne ja E.F.F. kukutati tabelist välja :viha:

kojamees
11.01.03, 19:28
Eesti Kallis
No nii ilmselt läheme uuele katsele.Pühapäeval 12.jaanuaril \"Seitsmes Vapras\" Fontaneros ja \"Eesti Kallis\".Ega suurt lootust ei ole ,et edasi pääseb aga info mõttes ,et kes tahab näha sel on ka võimalus.:õlu: :õlu: :õlu:

Stinger
12.01.03, 03:50
Siis tuleb telefon kedrata ja 5 panna:õnnelik:

PS: Tulin just Nõmmelt ja lahe oli:D

Hunt
13.01.03, 21:52
Jälle üx hea lauluke kojamehelt. Samas sai külastatud kojamehe kodukat ehk siis hot.ee/fontaneros, kust sai leitud veel palju head ja huvitavat!!!

maakas
14.01.03, 21:59
Äkki keegi teab, kas E.F.F Eesti Maailmameistri lugu on võimalik leida ka kusagilt netist, ise ma 7 vapra vaataja üldjuhul ei ole, aga seda lugu tahaks kuulda/näha väga.
Järgmisel pühapäeval kell 19.00 vaatan kindlasti ETVd ja üritan anda ka enda panust.

EESTI MAAILMAMEISTER

:r66m7: :r66m7: :r66m7:

Hunt
14.01.03, 22:33
ikka on võimalik! Ja kui sul olex vähegi viitsimust siis olex sa selle leidnud kergelt.
http://www.hot.ee/kojameesandtheband < sealt leiad laulu kui ka sõnad!

jansa
20.01.03, 19:32
.. sai üle pika aja 7 vaprat vaadatud ja mis ma näen... Kojamees ja CO hüppasivad seal korvpallidressides ringi ... tea kas on teine kohe kossufänniks hakanud vai?:D

kojamees
20.01.03, 22:13
Üra arvasid.:õlu: :õlu: :õlu:

Tembu
21.01.03, 17:00
Originally posted by jansa

.. sai üle pika aja 7 vaprat vaadatud ja mis ma näen... Kojamees ja CO hüppasivad seal korvpallidressides ringi ... tea kas on teine kohe kossufänniks hakanud vai?:D

..kui see vastab tõele,siis teen ettepaneku rajada MTÜ Korvpallitaidla:)

Sen
21.01.03, 17:31
Ei ole seda saadet kahjuks näinud aga kõik minu mittejalgpallisõpradest ja tuttavatest räägivad et see video ja muusika pidid kohutavad olema. Ei ole veel positiivset arvamust kuulnud. Ja mida korvpallisärgid???

peapall
21.01.03, 18:59
Ma üldiselt eestikeelset muusikat ei naudi, kuid see 7 vapras nähtu oli hea!
5+ Kojamees

kojamees
21.01.03, 21:44
Palun Sen ära hakka siia kirjutama oma muusikalisi eelistusi.HÄBI ON.Kui sa mõnikord endale raha hangid,siis osta mõni plaat mille Sa hiljem saad maha müüja ja võlad tagasi maksta.Võlg on võõra oma : ):õlu: :õlu: :õlu: Jansa sama ka sulle : ):õlu: :õlu: :õlu:
Tembule soovitan aga mixmitte teha MTÜ Korvpallitaidla..Kahjux ei saanud ma vihjest aru.Sorry eks anna märku.

shepard
22.01.03, 04:12
Tähendab, lugu iseenesest ju überkõva... aga... miks need korvpallisärgid ja miskine neegrimooditaidlemine :oih:
Praegast ju oopis moes india muusika, oleks siis võinud oopis nabatantsu hööritada sial :D

kojamees
22.01.03, 14:19
Vastan küsimusele küsimusega.Kas selles laulus on kuskil sõna jalgpall või korvpall ja kas \"Fontaneros\" peab küsima eelnevalt luba erinevatelt fänniühendustelt (Soccernet,JPH,W.E.L.L.Done j.n.e.),mis riietes esineda ja mida laulda?Kas \"Smilers\" küsis kellegi käest nõusolekut ja kas siinkohal kirjutajad on maksnud kinni heliteose salvestamise?
O.K. see sellex:õlu: :õlu: :õlu:
Vastan nii nagu oli.
\"Eesti Jalgpalliliidust vastati sellepeale,kui küsisin saate salvestamiseks Eesti Koondise dresse :\" meile ei meeldi ,kui igasugused mehed koondise dressides mööda linna tolgendavad.Koondisedress tuleb ikka välja teenida\"
Mina ei oska mitte ühtegi sõna selles lauses rõhutada?!??!
Lugu sees ja meie võidame:õlu: :õlu: :õlu:

Martin
22.01.03, 14:56
Originally posted by kojamees
Vastan küsimusele küsimusega.Kas selles laulus on kuskil sõna jalgpall või korvpall ja kas \"Fontaneros\" peab küsima eelnevalt luba erinevatelt fänniühendustelt (Soccernet,JPH,W.E.L.L.Done j.n.e.),mis riietes esineda ja mida laulda?Kas \"Smilers\" küsis kellegi käest nõusolekut ja kas siinkohal kirjutajad on maksnud kinni heliteose salvestamise?

Lisaks ka ühe detaili.

Kojal on selles mõttes täiesti õigus, et see ju puhtalt esineja asi, et mida nad kannavad ning kui üks ei toeta, siis pole lihtsalt midagi teha. Samas - see lugu ei mängi arvatavasti enam nii väga jalgpalliloona läbi, sest esitajad samastasid ennast (ise ei näinud, siinsete tekstide põhjal) korvpalliga. Mitte, et selles midagi halba oleks - vastupidi, ainult positiivset.

Eha kõik laulud, hüüdlaused ja hümnid pea ka jalgpalli kohta käima. Kui Smilers laulis jalgpallist (ning mulle isegi meeldib see lugu), siis miks ei või Koja vabalt korvpalliriietuses midagi laulda? Looja enda asi täiesti. Ja kui pole korvpallile mõeldud, kas siis millegi jagamine on ka nii jube kogemus?

Ja veel: kas laul muutus pärast seda, kui seda korvpalluritele nö. esitleti, kohe halvemaks?

jansa
22.01.03, 21:52

Palun Sen ära hakka siia kirjutama oma muusikalisi eelistusi.HÄBI ON.Kui sa mõnikord endale raha hangid,siis osta mõni plaat mille Sa hiljem saad maha müüja ja võlad tagasi maksta.Võlg on võõra oma : ):õlu: :õlu: :õlu: Jansa sama ka sulle : ):õlu: :õlu: :õlu:
Tembule soovitan aga mixmitte teha MTÜ Korvpallitaidla..Kahjux ei saanud ma vihjest aru.Sorry eks anna märku.

.................................................. .................................................. .......................

Mida sa sellega öelda tahad.. olen ma sulle võlgu või ei ole mul raha plaatide ostmiseks või mida veel, ehk suutsid sa kuskilt oma aruga välja lugeda et ma midagi Fontaneerose loo kohta halvustavat ütlesin ( ma põhimõtteliselt toetan alati neid inimesi ja aksepteerin kes TEEVAD midagi olgu see siis halvasti või hästi tehtud - jah ,antud loo meloodia ja esitlus mulle ei meeldi ja ma võiks seda ka enda kohapealt pikalt kommenteerida ning see on subjektiivne arvamus, aga ma akseptin seda et keegi midagi on jälle teinud sest muidu ei oleks midagi nagu ka salle märke särke jne fänniatribuutikat ) -
sa ennem mõtle ennem kui seda välja ütled mida tatt suhu toob...

Sen
22.01.03, 21:55
Sa Koja võiksid paremini mu postituse läbi lugeda. Mina pole seda laulu ega videot näinud, lihtsalt mu tuttavad küsivad kas see vend kes seal laulab on ikka normaalne...
Küsisin siis täna Wellingtonis ka rahva käest mis nad arvavad, kõik arvasid et paras p... pidi olema. Ja ütlen veelkord, mina pole seda näinud ja ega tahagi näha.

greenday
23.01.03, 05:31

O.K. see sellex:õlu: :õlu: :õlu:
Vastan nii nagu oli.
\"Eesti Jalgpalliliidust vastati sellepeale,kui küsisin saate salvestamiseks Eesti Koondise dresse :\" meile ei meeldi ,kui igasugused mehed koondise dressides mööda linna tolgendavad.Koondisedress tuleb ikka välja teenida\"
Mina ei oska mitte ühtegi sõna selles lauses rõhutada?!??!
Lugu sees ja meie võidame:õlu: :õlu: :õlu: Natsa off-topic aga tahaks sekka öelda ka oma arvamuse koondise dresside suhtes. Ma olen EJL-ga selle dresside poliitika suhtes lausa 101% nõus, nagu on väljendanud ennast klassikud. Mul on tõesti hea meel, et linna peal ei näe kunagi \"igasuguseid\" koondise dressides tolgendamas - minu jaoks on koondise dress ja mees selle sees püha. Just sellepärast, et see tuleb välja teenida - kas siis saada Eesti koondisesse või saada see mõne Eesti koondise mängija käest. Olen isegi unistanud, et oleks koondise dress kirjaga EESTI selja peal, siis oleks küll ikka ülikõva. Aga kui kõik neid poest osta saaksid, siis ju enam poleks. Igal juhul see päev, kui saan panna selga Eesti koondise dressi, tuleb üks ilusamaid päevi. *nuuks*:)

Sen
23.01.03, 15:23
Tõepoolest, mida sa tahad sellega öelda? kas ma pean selle plaadi maha müüma mille sa minu juurde jätsid, et selle summa mis sa mulle võlgu oled(meeldetuletuseks piritalt ostetud 3 asja mille sa mulle maksmata jätsid) tagasi saada? Aga üldiselt pole soccernet see koht kus mingeid võlaasju arutada aga kuna sa ise võtsid selle teema ülesse siis vastan samaga. Kui on mingeid probleeme siis kirjuta ehk saan sind aidata ja sa enne tõesti mõtle ennem kui midagi välja ütled mida tatt suhu toob

Kosk
23.01.03, 16:31
Selliseid teravaid on alati tore lugeda:)

aiFo
23.01.03, 18:38
seesuuret... eee... hmmmm... poesid-poesid, v6tke tsiba tuure maha... lugege korraks kogu teema läbi ja saate ise aru miks... :doh:

mulle ntx see uus jalgpallilugu meeldib ja refrään tribyynidel lauldav ja puha... milleks kuradi pärast iriseda...

aiFo:doh:

jansa
23.01.03, 19:45
... paistab jah et väiksest süütust naljast on peris kõva poleemika ülesse keerutatud:D
Kahju iseenesest kui niisama lõõpida ja villast visata ei tohi (loe: ei saada aru);)

Peku
23.01.03, 19:56
tore laul
isegi mu isale meeldis
:D

borat
24.01.03, 03:29
Originally posted by greenday

Igal juhul see päev, kui saan panna selga Eesti koondise dressi, tuleb üks ilusamaid päevi. *nuuks*:)

Kui see päev kunagi saabub, loobun mina Eesti kodakondsusest ja hüppan trammi alla.

Jaan
24.01.03, 05:37
Mujal maailmas myyakse koondise dresse ja muud n2nni poes ning teenitakse sellega raha.

greenday
24.01.03, 12:58
Originally posted by borat

Originally posted by greenday

Igal juhul see päev, kui saan panna selga Eesti koondise dressi, tuleb üks ilusamaid päevi. *nuuks*:)

Kui see päev kunagi saabub, loobun mina Eesti kodakondsusest ja hüppan trammi alla.thus making the world a better place.

Repserto LuaLua
24.01.03, 22:52
ple videot näinud kuid mp3 kuulanud korduvalt ja väga meeldib..

ja video lugu nüüd viletsamaks küll teha ei saa.

keep up the good work!

Stinger
02.02.03, 22:53
Palju õnne Koja & Fontaneros:õnnelik:
Kevadel panete selle 7 vaprat kinni :reiv: :reiv: :reiv:

Sen
03.02.03, 19:49

Kirves
04.02.03, 06:52
Ei salli ma normaalseid, imege sitta

Kirves
04.02.03, 14:50
Krt vale kohapeale läks

Hunt
26.02.03, 00:54
Juhtusin täna saku suurhalli kus toimus tudengitekontsert! Ja üllatus esinejax osutus seal kojamees & band. Muusika ja möll oli kõik suht lahe aga mix just isamaliitu toetate?:kaval:

jansa
26.02.03, 15:01
Originally posted by Hunt

Juhtusin täna saku suurhalli kus toimus tudengitekontsert! Ja üllatus esinejax osutus seal kojamees & band. Muusika ja möll oli kõik suht lahe aga mix just isamaliitu toetate?:kaval:

...... sa Hunt elad vist küll kaugel-kaugel metsas...:P