PDA

View Full Version : Talendijaht

budu
26.02.09, 22:06
Täna siis hakkas teine hooaeg saadest Talendijaht.Kuidas teile see saade meeldib ja mida arvate kohtunikest ning kes on teie arust kige asjalikum kohtunik?ning muidugi millised talendid teile silma jäid.

kohe küsimus tänase saate kohta et need poisid kes seal jalgpallidega trikke tegid et mis klubis nad kuuluvad?ehk keegi teab

fcfloraforever
26.02.09, 22:22
Täna siis hakkas teine hooaeg saadest Talendijaht.Kuidas teile see saade meeldib ja mida arvate kohtunikest ning kes on teie arust kige asjalikum kohtunik?ning muidugi millised talendid teile silma jäid.

kohe küsimus tänase saate kohta et need poisid kes seal jalgpallidega trikke tegid et mis klubis nad kuuluvad?ehk keegi teab

Stefan Sinimägi mängib SC Realis ja see teine vist mängis hobikorras.

Epic
26.02.09, 22:28
Antud kontekstis meeldib küll, jah.

aanvaller
26.02.09, 22:34
kutid edasi ei saanud, rootsi ja soome omades said veel lahjamate trikkidega suht kaugele ja võitsid enda saate.

budu
26.02.09, 23:01
Tänase saate lemmik oli kindlasti ruubiku-kuubiku tüdruk.krt mul võtab niisama juba tükk aega et see kokku saada aga pimesi...

aanvaller
26.02.09, 23:11
mul seisab teine siin laua peal, lihtsalt vaadates ajab juba iiveldama. Mulle anna 100 euri ja näita puust-tüvest -ei jõua kohale.

Pole ma kunagi seda kokku saanud ega saa ka.

Kuubik on mul selline asi, et kui sitaks kiiresti vihaseks ja marru ennast vaja ajada siis kuubik aitab!

zaz
27.02.09, 00:06
Täna siis hakkas teine hooaeg saadest Talendijaht.Kuidas teile see saade meeldib ja mida arvate kohtunikest ning kes on teie arust kige asjalikum kohtunik?

on seal üldse küsimust????

INES loomulikult!!! :love:

cannuman
27.02.09, 00:07
ines ines munni imes. Oli ilus ka täna vä?

zaz
27.02.09, 00:10
Kindlasti :)
ja kuna saadet ei nänud siis: pilte! pilte! pilte!

aanvaller
27.02.09, 00:13
http://f.elu24.ee/f/2008/02/23/20971t9hc976.jpg

Tofoa
27.02.09, 00:21
Maailma rekord pimesi 3x3x3 ruubiku lahendamises on (koos eelne vaatamise ja lahendamisega) 54 sek muidu. Tüdruk saates tegi ainult lahendades 1:33, vägagi tubli :) Lahtisilmi on rekord 7,08 sek.

cannuman
27.02.09, 00:49
see rekord on ses mõttes suht gay, sest algasendist ju loeb väga palju.

Casablanca
27.02.09, 00:53
Päris hull oli vaadata jah kuidas see tüdruk seda kuubikut keerutas.

Maailma rekord pimesi 3x3x3 ruubiku lahendamises on (koos eelne vaatamise ja lahendamisega) 54 sek muidu. Tüdruk saates tegi ainult lahendades 1:33, vägagi tubli :) Lahtisilmi on rekord 7,08 sek.

Kas see mingi ei olene sellest ka kui sassis see asi on. mõni peab mingi 10 liigutust tegema et kokku panna mõni 100 see ei ole mingi aus asi, muidu ei saaks seda 7 sekundiga kokku kui see ilgelt sassis oleks.

Tofoa
27.02.09, 01:02
No, jutt on ametlikust rekordist, mina ei tea, kuidas seda tehti või möödeti

Kasper
27.02.09, 03:01
Ruubikukuubiku saab ära lahendada vist mingise kaheteistkümne (?) käiguga. Iga käik vist sisaldas paari liigutust või oli neid liigutusi kokku kindel arv? Igatahes vahet ei ole, kui sassis see kuubik on, ära saab ikka sama arvu liigutustega selle lahendada.

cannuman
27.02.09, 09:48
tahad ma näitan sulle kuidas saab ühe liigutusega lahendada? :D

budu
27.02.09, 10:26
tahad ma näitan sulle kuidas saab ühe liigutusega lahendada? :D

seda varianti tean ka mina.selle pärast mul ei ole enam seda asjandust

urmar
27.02.09, 21:23
Mis seal keerulist, tuleb üks külg paika panna ja edasine on juba lihtne, kui oskad. :)

kaks või
27.02.09, 22:07
kui väike olin, lahendasin isegi sellist, paari viie minutiga sai kõik korralikult ära kleebitud :)

budu
27.02.09, 23:56
Mis seal keerulist, tuleb üks külg paika panna ja edasine on juba lihtne, kui oskad. :)

krt selle postituse üle mul siiralt heameel.urmar on taas meiega!!!!!!!!ma teen kohe õlle

cannuman
02.03.09, 15:07
kusagilt 6 või 11 vist oli USA variant sellest kaunitarist ja keenjusest. Seal oli mingi kitajets kes vist oli ruubiku kokkupanemises rekordimees või maailmameister või midagi.

Muidugi 3x3x3 on nõrkadele...Olemas ka migid 5x5x5 ja 7x7x7 variandid. Meie kangelased siin võiksid alustada aga kuubiku versioonist 1.0, mida maakeeli võiks ka värviliseks täringuks kutsuda.

urmar
02.03.09, 15:13
krt selle postituse üle mul siiralt heameel.urmar on taas meiega!!!!!!!!ma teen kohe õlle

Eks ma ikka püüan vahel mõne teate edastada siia keskkonda. Vahepeal olin pikalt välismaal. :D. Aitäh hea sõna eest. :)

Ibanez
02.03.09, 21:04
Jalkameeste etteaste oli jama, sellised "trikid" suudab enamik jalgpalliga tihti tegelev ja palli harjutav vennike hakkama. Kui just esile midagi tõsta, siis ehk maas istudes kõksimist. Aga jah, peale around the worldi muud seal nende poolt ei tulnudki.

Ruubikukuubiku tirts oli tase.

Ülejäänd saade suht igav.

cannuman
02.03.09, 22:06
ruubik on äge jah. Netis pähe õpitud algoritm. Talent kui suur

aanvaller
02.03.09, 22:09
huvitav, eelmine aasta oli reporteris eraldi teema selle jaoks, kus nägi ka etteasteid võrgus, nüüd ei leia ma midagi.

Kasper
19.03.09, 22:15
:viha:Eino tervist. Ruubiku-kuubiku lahendamise või laulmise õpib iga jorss ära, küll aga palliga trikitamist iga onkel ja iga tädi selgeks ei saa!:trafck:

budu
20.03.09, 09:21
no see kaie kõrb ei tea spordist üldse midagi ja ega ines ka sellega ei hiilga.sportlastel on seal saates suht raske edasi saada.kui balleti oskad sisi võid võita

Juveman
20.03.09, 11:22
Minumeelest oli see jalka etteaste eile äärmiselt igav. Oleks oodanud ikka midagi erilisemalt brassidelt.

aanvaller
21.03.09, 00:43
näiteks?
..

Hogweed
22.03.09, 02:38
eelmine saade sai mingi vana naine enda liigutamise eest 5 jahhi, tõsiselt see saade on sucks noh. saatejuht ka maha lasta, aitäh!

Lauw
22.03.09, 17:00
Mis zürii jalgpalli etteaste kohta kostis? Saadet kahjuks ise ei näinud.

cannuman
09.04.09, 21:46
joptvõi. Mingi krdi epee-shownumber. Kõik kes JAH ütlesid, lahti lasta. Jubedat talenti oli küll vaja selle teostamiseks.

päkapikk
09.04.09, 22:48
Ma ei saa aru.....mis seal saates talendikusega tegemist on?Mingi memm viskab 12kilogrammist sangpommi pea kohale 40 korda,ning on siis jube talent või?

cannuman
09.04.09, 22:50
no samamoodi need isad.

Martinho
10.04.09, 16:18
aga kuidas piljardipoiss meeldis? :)

cannuman
11.04.09, 00:31
tegija. Suvaline järgi ei teeks

Martinho
11.04.09, 14:39
Jep, Eestis pole talle juba vastast, ma usun, et talle ei jää see maailmameistritiitel lihtsalt unistuseks :P Kahjuainult et edasi ei saanud ta, ise küll toetasin teda enda häälega, a ju siis keegi nägi teistes suuremat talenti :/

kympa10
12.04.09, 10:53
Usun, et piljardi etteastele oleks kasuks tulnud, kui lööjal oleksid olnud kaasas abiline(sed), kes kuulid jms valmis panevad ning lööja ülesandeks jääb vaid pallid aukudesse tulistada.
Ilmselt oleks nii asi näinud välja kiirem ja efektsem, praegu võttis enamuse ajast kuulide paikapanemine ja ilusad löögid ei tõusnud hästi esile.

Gairi
12.04.09, 18:44
No nägin täna kordust. Ja kõige normaalsem neist etteastetest olidki need isad oma lastega. Selliseks asjaks peab ikka harjutama kõvasti ja arvan, et igaüks meist sellega hakkama ei saa - ei julge proovidagi.

cannuman
12.04.09, 18:59
tahad väita, et suurem hunnik isasid saaks hakkama nende piljarditrikkidega, kui selle võimlemisega?

Gairi
12.04.09, 19:04
Tundub, et seda tahad sina siin väita. Mina pole seda öelnud ;)

cannuman
12.04.09, 19:08
Mina väidan, et piljardiga saaks hakkama vähem mehi. Isasid nimetasid sa kõige normaalsemateks, tahtsin vaid teada mida see tähendada võiks :D

See kas nad on ägedamad, armsamad, tublimad ei tohiks minu meelest rolli mängida sellise pealkirjaga saates. Kahjuks või õnneks Juurikas and Co arvas teisiti.

Gairi
13.04.09, 00:14
Ma ei ütle, et nad kõige armsamad ja mis kõik veel olid. Mina ei otsustanud seda selle põhjal, et tublid isad läksid lastega koos trenni. Kõige normaalsemad ses suhtes, et see asi vajab pikka harjutamist, julgust ja tahtejõudu. Isade ja laste seost näen ainult siin sellisena, et mina tõenäoliselt ei julgeks oma lapsega nii teha. Ja need trikid olid tegelikult väga kiftid ja läbimõeldud, tehtud, harjutatud. See oli võitu väärt, mitte, et nad olid armsad. (Ei väida, et teised ei harjutand piisavalt, kindlasti harjutasid. Aga minu silmis olid need mehed lastega paremad).

cannuman
13.04.09, 10:37
nojah. Kui oleks mõni tore tissitar ennast seal lihtsalt ventanud, oleksin ka ilmselt temakesele hääle andnud :)

aanvaller
13.04.09, 14:32
minu arust kogu tobe saade peaks ära lõpetama, sest Eesti inimene ei saa aru mida nad otsivad.. naeruväärne.

cannuman
13.04.09, 14:34
ok ma saan aru et rahavas hääletab puhtal emotsiooni pealt. Aga no krt žürii võiks ikka aru saada mis on talent ja mis niisama äge vaadata.

Gairi
13.04.09, 16:50
nojah. Kui oleks mõni tore tissitar ennast seal lihtsalt ventanud, oleksin ka ilmselt temakesele hääle andnud :)

No nagu seinaga räägiks! :eek: Ütlesin ju, et minu otsust ei olnud sellepärast selline, et nad niiiiiiiiii jubedalt nunnud olid.

F.Totti
14.04.09, 17:43
See jh nagu suht out saade. Kui nii võtta siis peaks talendina võtma ikkagi midagi sellist mida enamus rahvast ei suuda järele teha.See piljard oli kindlasti midagi sellist mida naljalt ei õpi. Samas mingi sangpomm we mida iganes-mida saab hea trenniga viia kuskile tasemele. Siis võiks võtta ju Talendina ka erinevaid inimesi kes tulevad sinna laulma-seda ei saaks ka suure trenni juures-samas pole ka kõigil julgust, et esineda-ka see võiks olla ju talent:D. Kuna kõik meist ei suuda ju tipptasemel laulda või üldse viisi pidada.Kuid vaadates selle juures Superstaare we mida iganes, siis laulda oskavad paljud.
Niisiis seal peaks ikka väärtustama selliseid etteasteid mis erilised ja mida igapäev ei kohta,mis võtavad ikka lõuad pärani.
Isade etteaste oli midagi teistsugust, kuid kindlasti talenti kui sellist seal ei olnud.Ja seal oli ju mingi pea 4 we 5 isa ja last. Kas siis kõik olid talendid?

cannuman
14.04.09, 20:39
No nagu seinaga räägiks! :eek: Ütlesin ju, et minu otsust ei olnud sellepärast selline, et nad niiiiiiiiii jubedalt nunnud olid.

ma jätan su ainult sellepärast rahule, et ma pean kohe tualetti jooksma ja sa oled estoni naine

:D