PDA

View Full Version : 4. liiga lõuna alagrupp aastal 2002

smith
21.01.02, 17:25
Tahaks teada, et kes see aasta seal mängima hakkavad ja mis tasemel need meeskonnad on?

Ertai
21.01.02, 21:29
Orginally posted by smith

Tahaks teada, et kes see aasta seal mängima hakkavad ja mis tasemel need meeskonnad on?

väega õige kyssa...tahax ise ka teada...ehk yks 15aastane sobix ka kuhugi:P

greenday
21.01.02, 23:38
Ega minagi sellest infost ei keelduks!

Niipalju tean, et Tammeka teine meeskond on seal.

Aff
22.01.02, 14:11
Veel ei tea ju veel seda, sest registreerimise tähtaeg on kunagi Veebruaris.
Tase on seal äärmiselt ebaühtlane. Paar tiimi on ikka üsna tugevad, vähemalt eelmisel aastal oli nii, tagumised kemplevad aga omavahel viimase koha pärast ja saavad liidritelt haledalt pähe. Minu jaoks oli tase küll paras, isiklikult väga hätta ei jäänud, ainult joosta peab jõudma.
Ertai - oleneb, mis tasemel oled? Kui tehnikat ja kiirust väheke on, lööd läbi, muidu lükatakse ära. Aga proovida tasub igal juhul.

Ertai
24.01.02, 16:16
Kas keegi teab mis 4 vanus ka on keskmiselt?
P.S. nagu jutud liiguvad, ehk tehakse ka viies liiga...

greenday
07.02.02, 16:06
Orginally posted by Aff

Veel ei tea ju veel seda, sest registreerimise tähtaeg on kunagi Veebruaris.
Tase on seal äärmiselt ebaühtlane. Paar tiimi on ikka üsna tugevad, vähemalt eelmisel aastal oli nii, tagumised kemplevad aga omavahel viimase koha pärast ja saavad liidritelt haledalt pähe. Minu jaoks oli tase küll paras, isiklikult väga hätta ei jäänud, ainult joosta peab jõudma.
Ertai - oleneb, mis tasemel oled? Kui tehnikat ja kiirust väheke on, lööd läbi, muidu lükatakse ära. Aga proovida tasub igal juhul. Mis võistkonnas sa mängisid?

Andy
07.02.02, 17:13
Viienda liiga kohta- sain täna vutiliidult meili, kus oli muuseas ära mainitud ka V liiga meeskondade nimelise registreerimise kuupäevad, järeldused võite ise teha...

Aramis
07.02.02, 23:36
Kommenteeri uuesti , ei saanud aru!

smith
08.02.02, 16:14
ehk siis paneks selle vutimeeskondade listi ka siis foorumisse???

Aff
08.02.02, 16:19
Orginally posted by greenday
Mis võistkonnas sa mängisid?[/quote]

SK Patarey Põltsamaa.
:õlu:

smith
08.02.02, 17:50
Ma mängin FC ELVA eest. Ainult ei tea mis uue võistkonna nimeks tuleb.

Andy
08.02.02, 23:18
...wt VÄGA SUURE tõenäosusega on sellel aastal V liiga. Jälle. Üle ühe aasta taas :-)

tafka
11.02.02, 08:50
FC Lootos mängib.

garry
18.02.02, 10:35
:kop:
IV liiga lõunapiirkond 2002:
FC Elva II, Põlva Lootos, FC Warrior Valga, FC Flora Järva-Jaani, SK Kirm Suure-Jaani, SK Tähe Jõgeva, Roosna-Alliku SK, Räpina SK, Olümpia 2000 Kallaste, SK Patarey Lustivere

Aff
18.02.02, 17:07
jajaaa
mitu uut huvitavat meeskond on juurde tulnud, lisaks on kahest Warriorist 1 saanud, muidugi eelmisel hooajal 2. meeskond loobus, ei saand vist mehi enam kokku. Lootosega olen ise kunagi ammu mängind, aga SK Kirmist ei tea midagi, samuti ei oska arvata ka Elva II ja Järva-Jaani kohta - ehk mingid noored florapoisid on.
Igal juhul ootan juba pingsalt eelseisvat hooaega ja võitluseta Patarey kellelegi alla ei jää. :хlu:

garry
18.02.02, 18:06
SK Kirmi kohta nii palju, et viimane hooaeg möödus neil jah nö peksupoiste rollis, kuid üle-eelmisel hooajal tulid nad oma piirkonnas II kohale, nii et ei tasu neid alahinnata! FC Flora Järva-Jaani kohta nii palju, et noored poisid, aga võivad kõiki üllatada.

smith
18.02.02, 18:19
Ise mängin FC Elvas ja võin öelda, et kaotma me ei lähe! Põhiliselt on meeskonnas nii 1985-1982 sündinud sellid. Lisaks sellele paar vana kala ka. Kui veab saab võistkond täiendust ka eelmise aasta esiliigas mänginud meeste näol. Aga kui ei saa, oleme ikka võitusvalmis. Ootan liiga pealehakkamist ja tahaks ka teiste võistkondade kohta veits teada

rix
19.02.02, 15:17
arvata on, et siin alagrupis on favoriidid eelmise hooaja põhjal Warrior (hästi ühtlane sats) ja Tähe (saalihokimeeskond,kindlasti grupi kõige väledamad ja samuti hea tehnikaga), aga suht tasavägine alagrupp tuleb, sest 10-st meeskonnast vähemalt 8 võivad esikolmikusse tulla. omalt poolt arvan, et kaks Järvamaa meeskonda Järva-Jaani (noored, mitte väga vastupidavad, aga hästi tehnilised) ja Roosna-Alliku (mitte nii noored ja tehnilised, aga jõulised ja vihased) on kõvasti see hooaeg pildil. Karta on , et kui Räpinal ja Patareyl on sama koosseis, kui enne, läheb neil väga raskeks. Suure-Jaani kohta võib ainult nii palju öelda, et kui neil mängib Dzintar Klavan ka ja enamuse mängusi kaasa on naad ka samuti favoriidid, sest kui see mees on kaitses, siis juba naljalt väravaid ei lööda .... kogemused, kogemused.... Kallaste on tavaline slaavlaste sats, hea tehnika, ga kui algul minema ei saa, siis on möla majas ning mängida ei viitysi keegi. Põlva, Elva kohta ei oska midagi õelda

Aff
19.02.02, 23:05
tundub, et siin asi kipub juba soosikutele medalite jagamisele minema, aga ärgem unustagem, neljandas liigas mängitakse ikka sellele, et lihtsalt saaks vutti taguda. Isiklikult loodan, et peale Patarey, kes selle põhimõttega mängibki, on mõni meeskond veel selline. Patarey loodab muidugi end see aasta täiendada ning mitte enam enamustes mängudes vähemuses mängida - st ma loodan, et meist saab ka konkurentsivõimeline meeskond! Eks me kohtume siis pallimurul!:õlu:

Jaan
20.02.02, 03:24
P6lva on selline sats, kus on paar suht normi meest. Nende veaks kipub olema, aga ebaedu puhul kohtuniku ja k6ige muu syydistamine. Mulle meenub, kuis 1999.a. kevadel kirjutati maakonnalehes Koit, et Fauna on "Eesti vastikuim v6istkond". Tegelikult on see klubi aga ysna sympaatne.

INCE
22.02.02, 21:02
Kindlasti on üks esikolmiku meeskondadest Warrior, kuna nad on mitu hooaega vääga napilt üleminekumängudel lutti saanud ja see hooaaeg on nende noored päris hea tuumiku moodustanud.Eelmise hooaja lõpul tõusis väga heasse vormi ka Lootos, aga start jäi hiljaks, see aasta on neil kõvasti noori juures aga tuumik on enamvähem sama.Vastupidi eelnevatele arvamustele ei usu ma eriti Kirmi sanssidesse, kuna üldine tase on tõusnud ja nende vanad muutuvad üha vanemaks ja noori on neil vähe.Järva-Jaanist ei te ma midagi ja Peipsi on tüüpiline siblakauplejate punt kus mõne staari puudumisel on mäng täiesti maas. Elva tundub olevat ex Puhja Komeet eesotsas igihalja Mr. Ivaskiga.Kaks kindlat autsaiderit on Räpina ja Põltsamaa ehk natuke kõrgemal lõpetab Roosna -Alliku.Tähe bändimeestel aga tundub saalivärk rohkem istuvat kui õige jalgpall.Nii et kokkuvõttes tuleb IV Liiga lõunatsoonis päris huvitav ja ettearvamatu hooaeg.

rix
23.02.02, 01:03
arvan, et Ince paneb natuke mööda. Arvan, et Tähe hokimehed on ka jalgpallimurul tegijad. Võibolla Kirm langeb ära, aga optimismi selles suhtes, et Warrior kindel favoriit on ma ei jaga. Okei, nad küll pääsesid see aasta üleminekumängudele ja jäid napilt välja, selles on sul õigus, aga jutt sellest, et nad on mitu hooaega napilt üleminekul lutti saanud - no se on ilmne liialdus. Tean kindlalt, et seesama Warrior kukkus aastal 2000 hoopis tollasest 4.liigast 5.liigasse ilma igasuguste üleminekumänguteta(oldi 6 meeskonna konkurentsis 5.). Vaid tollane liigade ümbermängimine päästis nad 5.liigasse kukkumast. Samas on suur eelis sellistel Eesti kaugemate piirkondade meekondadel, sest pahatihti ei suuda EJL sealseid mänge kohtunikega kindlustada ning vilistama peab hakkama oma meeskonna mängija, esindaja või keegi lähikondlastest. Ja nii loll ei ole keegi, et pakutud võimalust ei kasuta - kerged vead ja penaltid, suluseisust löödud väravad ja andmata kaardid, need on paraku karmm tegelikkus. Võtab meele mõruks küll, kui oled sõitnud oma 200 km ja terve nädalavahetuse perse keeranud ja kohalik kohtunik sulle armutult ära teeb. Aga midagi ei ole teha see on karm tegelikkus. Siinkohal tahaks öelda - KOHTUNIKUD KUI TEID ON MÄÄRATUD MÄNGU VILITAMA, SIIS ILMUGE KOHALE!!!!!! (see käib ainult osade kohtunike kohta, tean kindlalt, et on väga paljusi väga kohusetundlikke kohtunikke, kes oma tööd tõsiselt võtavad.)
Mida tahaks veel öelda - seda, et loodan, et see Elva meeskond keeltud mehi kasutama ei hakka, sest karm kogemus on eelmisest hooajast olemas. Mängisin minagi eelmine hooaeg IV liiga lõunatsoonis ning vastaseks oli Pärnu Pataljoni JK. Suur oli mu üllatus, kui FC Levadia Pärnul mängis mu kodulinnas esiliigas väravas sama mees, kes Pataljoni eest. Saan aru, et duublitega oleks see võimalik, aga uurisin välja, et ühte ja sama meest ei olnud nende kahe mängu protokollis kirjas. Seega pidime me mängima hoopis vähemalt ühe esiliiga mehe vastu, kuigi ma kahtlustan, et neid oli veel, aga väravavahti on kõige lihtsam ära tunda.
loodan ,et see hooaeg midagi sellist ei juhtu ning mängud kulgevad plaanipäraselt ja hästi võitluslikult.

smith
23.02.02, 10:52
Elva võistkond nyyd küll endine Puhja Komeet ei ole. Ainult Ivask on selt võistkonnast. Ülejäänud on noored ja kui veab, siis tulevad sinna ikka paar esiliiga selli kah, kuid ilmselt mitte FC Elva esiliiga meeskonnast vaid hoopis JK Tartu Merkuurist. Aga see on veel mitteametlik info.

Ertai
23.02.02, 13:22
Orginally posted by smith

....Ülejäänud on noored ja kui veab, siis tulevad sinna ikka paar esiliiga selli kah, kuid ilmselt mitte FC Elva esiliiga meeskonnast vaid hoopis JK Tartu Merkuurist. Aga see on veel mitteametlik info.
Kaks peaks tulema küll minu andmete järgi...ründaja ja äärepoolkaitsja...

apunkto
23.02.02, 22:29
jah värk on selline, et me (Järva-Jaani SK) eeldatavasti võidame selle liiga ära:D

oota Aff kas sa mängid ise ka siis 4 liigas see ooaeg või? kui siis mis selle meeskonna nimi on?

ja Rix, kust sa Jaani võistkonda tead?

Vastupidavusega ja väiksed probleeme on aga see asi läheb ka järjest paremaks, näiteks kolmapäeval käisin ma jooksmas ja mis veel ullem, pärast seda ka jõusaalis. Nii, et vaadake ette, eriti need, kellega suvel mängudes kohtume:D

INCE
24.02.02, 00:28
Ah savi kõik. Nagunii selgub kes on kes alles peale esimesi voorusid, senikaua võib ju igasuguseid koosseise kokku pakkida.Rixiga nõus , et võltsimine ja "oma kohtunikega " ärapanemine on madalamates liigades probleem, eriti paistavad sellega aga silma Tartu satsid ja seda juba aastaid.Kui ma ei eksi , siis möödunud hooajal tühistati V lõunas sellepärast vähemalt 3 Tartu ja 2 Valga mängu.Aga kevad läheneb kohutava kiirusega ja varsti saab väljas juba palli toksida.Smith , kes on FC Elva II treener?
:lahe:

smith
24.02.02, 14:03
FC ELVA 2 treener on Veiko Haan. Ise mängib ta esiliigas JK Tartu Merkuuris.

rix
03.03.02, 20:28
Jah Ince sul on õigus, et kevad tuleb jõle kiiresti peale, seega teen ettepaneku kõigile 4. liiga lõuna satsidele panna siia üles iga meeskonna kontaktandmed (kasvõi ühe esindaja telefoninumber), sest kui hooaeg algab tahavad kõik meeskonnad teiste mängude tulemusi teada, aga selline asutus nagu EJL suudab infot anda parimal juhul uue nädala teisipäeval. (ja, kes tahab oma aega raisata selle peale , kui keegi sellest asutusest ütleb:"Kahjuks seda tulemust ei ole veel .... ) Omast kogemusest tean, et palju operatiivsem on omavahel infot jagada. Nii, et pange siia number üles ja uskuge mind, see toimib ....

Edukat hooaja algust soovides rix

greenday
04.03.02, 01:41
Kõige lihtsam on vast teha vastav teema ja tulemused siia postitada.

DelPiero
05.03.02, 21:51
mängisin minagi eelmine aasta selle mõttetu IV liiga lõunatsoonis. Arvan, et enamus meeskondi on seal väga abitud. Selline asi nagu jalgpalli mängimine on sealsetele meeskondadele üle jõu käiv asi. Mõnedel satsidel olid oma momendid (niipalju kui mina tean) näiteks, Warrior I Valga, Tähe ja minu arust oli vastupidiselt eelkõnelejatele Roosna-Alliku sats ka päris konkurentsivõimeline. Meil oli kodus nendega päris kõva andmine, päris kõva oli nende keskkaitse ja pisike väravavaht, kes jooksis meie parimal ründajal hamba välja. Kutt oli vaid umbes 1.65 pikk ja väga noor. Aga sellised lambakarjad nagu JK tammeka II , Kallaste ja Tartu JK, kuulge minge õige kuhugi kaeru sööma. Pole ju mõtet meekonda välja panna kui tahate ainult 10 mängu mängida. See on teiste ja enda aja mõttetu raiskamine. Saan aru Räpinast ja Patareyst, ei ole eriti oskusi, aga kurat mehed on alati kohal. Õnneks ise maenam selles jamas osalema ei pea, sest mängin aste kõrgemal.

INCE
06.03.02, 11:25
Kodukad on kolmel klubil , kes kõik kindlasti hakkavad ka liigatulemusi kajastama.Need on :

FC Lootos www.fclootos.ee
FC Elva www.hot.ee/elvafc/
Roosna -Alliku SK www.hot.ee/fcroosnaalliku/

:lahe:

Aff
06.03.02, 15:01
Orginally posted by henry
Saan aru Räpinast ja Patareyst, ei ole eriti oskusi, aga kurat mehed on alati kohal. Õnneks ise maenam selles jamas osalema ei pea, sest mängin aste kõrgemal.
mhmmm Patarey mehed alati kohal:) :) :)

:õlu:

INCE
07.03.02, 10:59
Kas Patarey oli see meeskond , kes möödunud sügisel sai Valgas 28 - 0 pähe, kuna mängis 8 mehega kellest pooled olid nii täis , et oksendasid vaheajal ?
:lahe: :)

Aff
07.03.02, 14:34
Patarey on tõesti see võistkond, kes Valgas liiga võitja käest 8 mehega, kellest enamus maani täis 0-28 tappa sai. Ainus asi, et keegi neist siiski ei oksendand. :õlu:

garry
08.03.02, 18:53
Patarey meestele tuleb selle eest tõesti au anda, et kuigi neil oli probleeme tiimi kokkusaamisega, olid nad ikkagi kohal ja mäng sai peetud - kuigi jah tulemused kannatasid kah selle tõttu!!

tupac
12.03.02, 23:54
Oiiiii bljaa, fc flora järva-jaani on ilgelt hea. Muide tehniliselt on nad super ning vastupidavus, mis on siin jutuks tulnud, on ka paranenud ja suht võib 90 mintsa järjest panna.

Ryan
13.03.02, 00:50
Fc Flora Järva - Jaaniga on asi selline, et kui mäng kohe käima saadakse, siis pole neile vastast :)

INCE
13.03.02, 09:37
Orginally posted by Ryan

Fc Flora Järva - Jaaniga on asi selline, et kui mäng kohe käima saadakse, siis pole neile vastast :)

Aga kui kohe mängu käima ei saada, või kui kiire värav lüüakse, kas siis on hambad või???:lahe: :P

tupac
13.03.02, 10:25
Anname endast parima, eks näis, mis meile esimene hooaeg toob :)

Järva - Jaani

garry
13.03.02, 10:31
Eks seda siis näha ole! Kas keegi teab millal mängud pihta hakkavad? On see EJL poolt juba paika pandud??

rix
13.03.02, 12:18
Mängud algavad aprilli viimasel nädalavahetusel, kevadring esialgse kava järgi on jaanipäevani ja sügisring algab augusti alguses ja kestab oktoobri keskele välja. Järva-Jaani poistele võin niipalju öelda, et üks mu tuttav pidi nede koduväljakut teadma - see pidi olema nii väike ja kehva, et 11 mehega seal mängida küll ei saa. Seega otsige endale korralikes mõõtmetes plats, kui mängida tahate, muidu tuleb hooajal palju jama.

garry
13.03.02, 12:35
Tean isegi seda väljakut, kus Järva-Jaani kavatseb mängima hakata ja see on tõesti väga väike!! 22 meest sinna korraga mängima panna on küll täielik jama. Näiteks Järvamaa MV jalgpallis mängiti seal väljakul 8+1 kummastki meeskonnast!! Arvata on, et selle ümber igatsugu jama toimuma hakkab. Aga edu neile...

INCE
13.03.02, 12:41
Kas IV liiga mängib laupäeval või pühapäeval ??:lahe:

rix
13.03.02, 12:48
Kindel see veel ei ole, aga on kuulda olnud, et enamus mänge peaks laupäeviti toimuma. Aga nagu ma ütlesin, midagi kindlat ei ole.

smith
13.03.02, 15:15
Ehk keegi teab selle järva-jaani väljaku mõõtmeid öelda?? FC Elva väljak suhteliselt korralik ja mõõtmed elvas on 96*68m. Ehk mõni asjaosaline oskab veidi täpsemalt ka rääkida, et kes seal Järva-Jaanis on, et neid karta tasub???

rix
13.03.02, 16:13
Niipalju kui mina tean, pidi seal Järva-Jaanis olema väljaku laiuseks oma 25meetrt ning üks nurk kruusa peal. Garry, tead sa lähemalt? Meeskond ise on ikka väga noor, vanemad mehed 19-20. Enamus 85-86 sünd. Neil on paar-kolm head mängiijat ninig sees on nad seepärast head. Väljas on aga mehi vaja 11 ja seal nad küll ei tohiks erilist ohtu endast kujutada. Treeneriks on neil vist vana vunts Viktor Mets kui ma ei eksi.

garry
14.03.02, 08:48
Järva-Jaani väljakut ma mõõtnud pole, kuid mõõtmed on vahemikus 25-30 x 60-70m! Audiväljavisked kujutavad näiteks hulga suuremat ohtu kui nurgalöögid! Nende tiimist nii palju, et enamus neist on jah 85-86.a. sündinud poisid, kuid on ka kolm-neli vanemat. Paar neist mängis ka eelmisel aastal Paide JK eest II liigas - nemad on ka tiimi põhitegijad! Kuulsin et nad pidid ka Flora süsteemist paar meest tugevduseks juurde saama! Sees on nad tõesti head, aga eks näha, mis nad endast väljas "suurel väljakul" kujutavad...

garry
14.03.02, 08:50
Kus ise Rix mängid? Paistad asjaga päris kursis olevat - oled kõvasti maad uurinud??

tupac
14.03.02, 11:34
No mis siin ikka, nuriseda ju võib väljaku üle, ega meie süüdi pole. Mängida saab ja ma loodan, et iga meeskond suudab selle ühe mängu üle elada :)

qoop
14.03.02, 15:18
Kle Garry ega te enda karjamaa kah parem asi pole:mupet: Meil kannatab veel mängida, Roosna-Alliku staadion ju 75 kraadise nurga all...seel kes allamäge mängib, sellel veab:hüppenöör Ja sügisel ei saa seal üldse ju mängida...kombainid tulevad vilja koristama...Nii et ära kräunu kutsikas!:reiv:

van der Sarjas
14.03.02, 23:34
Kuule qoop, ainus kutsikas siin oled sina. Sinu valmisolekut suhtlemiseks teistega (ja üleüldist vaimset taset) näitab tõik, et sa oled siin foorumis ainus, kes paneb teistele nimesi. Peale selle oled sa lihtsalt loll ka veel, sest sa ei suuda eristada 75kraadist nurka ja mõningast maapinna eritasasust (mitte ühesunalist!!!). Arvan, et se ei ole õige koht teistaga nääklemiseks ja oma vaimusünnitiste esitlemiseks. Ehk teisisõnu, tatikas kui midagi tarka ei tule ole parem vait! (Aga kui sul on midagi isiklikku Garry vastu, siis ma arvan, et tal ei ole midagi sinuga kohtumise vastu).
Aga mitte lapsehoidjat ei tahtnud ma siinkohal mängida, vaid hoopis öelda välja oma arvamuse selles Järva-Jaani staadioni ümber käivas probleemis. On ilmselge, et see staadion ei mahu jalgpallireeglistikus paika pandud mõõtmetesse (90-120m*45-90m). Aga EJL teeb Eesti MV madalamates liigades seoses staadionitega suuri mööndusi. On päris palju väljakuid, mis ei sobi ühel või teisel põhjusel tegelikult jalgpallimänguks. Näiteks olevat ühel saarel olnud kestet staadioni kasvamas puu. Hiiumaal on jälle üka staadion liiga pikk (oma 140 meetrit). Sarnaseid antud Jaani staadioniga on mitmeid: Jüri staadion, mis on enam-vähem sama pikk, aga laiem; Võhma staadion, mille väiksuse ümber on ka mitu head aastat poleemikat tekitatud. Antud juhul on aga minu arvates tegemist lihtsalt meeskonna mängijate ja asjaajajate mugavuse ja kokkuhoiuga, sest ümberkaudsetes kohtades on olemas korralikud staadionid. Näiteks on Koerus olemas ideaalne staadion, vaid 12 kilomeetri kaugusel. Veel on ümberkaudestes kohtades (Ambla, Jäneda jne.) olemas täiesti tasemel mängupaigad. Kui meie alustasime liigas mängimist (Meie= Roosna-Alliku) oli koduplats meil 30 kilomeetri kaugusel Amblas. Sellel ajal kui me seal mängisime saime oma platsi enam-vähem mängukorda. Seda teed soovitan ma ka minna Järva-Jaanil, mängiga algul mujal ja sellel ajal tehke plats laiemaks ja pikemaks, sest kui suvel mängitakse sel peal 22 mehega + maakonna mängud ei ole meil samal ajal järgmisel aastal enam midagi rääkida. Te lihtsalt ei saa sael enam ise ka mängida. Ootan edaspidigi asjalikke kommentaaride siia foorumisse lisandumist ning igasugust asjalikku infot meeskondade kohta, aga arvan, et täiskasvanum enamus selle foorumi külastajaist on nõus, et tavalist tattide kraaklemist ja poosetamist ei ole siia vaja.

Kõigile head hooaja algust soovides Dennis

nwa
15.03.02, 06:15
see Tamm on saaremaal -päris kena vaatepilt:juuksed: :juuksed: :juuksed: :juuksed: :juuksed: :kulm:

smith
15.03.02, 08:52
Dennis pani ikka hästi. Pole nagu väga näinud, et keegi nii pikki lugusid siia viitsib kirjutada. Igatahes tubli!!!;)

qoop
15.03.02, 08:54
Lihtsalt närvi ajab, kui pannakse mingit saasta, mis ei vasta tõele!:juuksed: 25m on staadion raudselt laiem ning 8+1...no ma ei tea, kust Garry selle võttis, igatahes 9+1 mängib ilusti välja

Straight
15.03.02, 12:46
Jaani väljakust peaks eraldi teema vist tegema. Ei tegelt asi on nii et jaani väljaku laius on 40 m, ise mõõtnud kusjuures ja pikkuseks tiba üle 80. Arvan et kedagi ära ei tapa. Ja suvel mängiti seal 9+1, mitte 8+1.

qoop
15.03.02, 14:03
Vähemalt mõni vend on asjaga kursis:reiv:

INCE
15.03.02, 18:47
Sul goop tuleb vist dennisega suvel seda probleemi arutada :) , st Järva -Jaani vs Roosna-Alliku derby või mis???:) :) :)

garry
16.03.02, 14:05
8+1 või 9+1 - seal pole erilist vahet, sest Eesti MV-l peab ikkagi 10+1 meest väljakul olema. Seal ei tehta teile mööndusi nagu Järvamaa MV-l. Aga 10+1 on seal ju liig mis liig!?

apunkto
16.03.02, 19:02
Nii. Ütleks ka paar sõna sekka. qoop,kes iganes sa oled kas sa ise aru ei saa, et kui sa siin mölised teiste kallal ja näitad kui kõva mees sa oled siis sellega vaadatakse kohe, et meie meeskond(JJaani) ongi mingi hellitatud pubekate kari, kelle ainus oskus on vastastele midagi rõvedat öelda. Tahad sõima neid kudagi muud moodi aga ära selleks Jaani tiimi nime palun kasuta eks...õpi olema...

Staadion ju kiita pole, üle 25m on ta lai küll kindlasti aga auti värava alla visata pole ju ka tegelikult mingi raskus eks. Pealegi kui me edasi tahaks jõuda peaks nii ehk naa parem staadion olema, sest 11 meest seal peal on liiast. Aga samas, jah, pole see kuskilt otsast meie süü, kuna ma ei kujuta ette mis raha eest ehitataks uus staadion või kus me mängima peaks. aga mängida tahaks ikka ju..:)

Teine asi, mis ma teada tahtsin, on see, et Garry siin rääkis mingitest Flora süsteemi tüüpidest, kes pidid meile lisanduma.. huvitav oleks teada, kes need on ka? Enamik meist on sündinud vast ikka 84-82 ma pakun..(qoop arvatavasti palju hilem:D )

Tulemustest niipalju, et selleks võib siia ju ühe teema teha(oli ka eelmisel aastal), aga mingi variant võiks olla ka soccerneti kodulehekülg, kui leiduks piisavalt inimesi, kes viitsiksid mängu lõppedes mõnele adminnile näiteks helistada või mailida..

Küsimus kodanikele smith, INCE & rix - millist meeskonda te ise esindate?

Oleksi nagu kõik selleks korraks.. ahjaa, üks asi tuli veel meelde:

by Garry

aga eks näha, mis nad endast väljas "suurel väljakul" kujutavad...

eelmisel hooajal järvama liigas kujutasime teile 2:1 kaotust kui ma ei eksi:D ega ainult väljak ei mängi, tingimused ju võrdsed...:kaval:

smith
16.03.02, 20:28
ma FC ELVA 2-sest võiskonnast :lahe:

rix
16.03.02, 21:01
mina patarey eest mängima

van der Sarjas
16.03.02, 21:15
nagu näha on Järva-Jaani satsis mängimas ka mõni täiesti normaalne inimene. Ise olen kuulnud, et need FCF noored, kes liituvad FCF Järva-Jaaniga on eelmisel aastal FCF Rakvere eest mänginud noored. See aasta Rakverest pole ühtegi satsi, aga poisid vist ikkagi mängida tahavad. Ise oleme ka nendega mänginud eelmisel aastal Tamsalu siseturniiril. Päris tehnilised noored poisid, aga ega ei tea ju, kes neist teile Jaani mängima lähevad.
üks küsimus - äkki on teist keegi seotud FC Warrior I Valgaga? Mul olid eelmisel aastal nende esindaja kontaktandmed, aga koos telefoniga kadusid need. Kui võimalik saatke telefoninumber sellele mailile: skroosna-alliku@mega.ee

apunkto
16.03.02, 22:55
See Rakvere poiste liitumise asi peab küll mingi sahkermahker olema sest mina pole sellest poolt sõnagi ei trennis ega kuskil mujual kuulnud ja üldse ei tundu see eriti loogiline olevat.. Aga mine sa tea, peab järele uurima..

Igatahes peaks siis floora või ma ei tea kes jälle hunniku pappi nende vendade transpordi eest välja käima, sest minuteada tuleb meil (jaani meestel) transport enamvähem ise organiseerida, neist rääkimata

ei see ei saa ikka mingi õige asi olla vist...

smith
17.03.02, 13:28
mängisin eelmine aasta nende rakverelaste vastu. Tehhnilised nad kyll väga head ei olnud (vene satsid on palju paremad selles vallas) Ja väga ülbed ja mõttetud sellid olid.

smith
17.03.02, 13:28
mängisin eelmine aasta nende rakverelaste vastu. Tehhnilised nad kyll väga head ei olnud (vene satsid on palju paremad selles vallas) Ja väga ülbed ja mõttetud sellid olid.

tupac
17.03.02, 21:00
Aaaa kle anti, garry mõtleb vist neid kutte, kes meil käisid mängimas seal võimlas üxkord. Noh mingid kaks tüüpi olid mingi virgo ja teise nime ma ei mäleta! Aga need küll meile ei tule, ma arvan! Vähemalt loodame, et mitte! OK seda ma tahtsingi öelda. Ei davai, eks tuleb huvitav hooaeg :) Ja mõttetu on siin ähvardada, nagunii saab platsil üxteist mõnitada ja piinata IRW :)

van der Sarjas
18.03.02, 12:33
küsimus teadjatele - mis sats see Olümpia-2000 on ja kus ta asub? On olemas info, et on tegemist kas Kallaste (vähemalt algul EJL väitis nii) või Tartu satsiga (Merkuuri mingi nootresats). Äkki keegi oskab midagi targemat selle asja kohta öelda?

apunkto
18.03.02, 13:52
by rix: Kallaste on tavaline slaavlaste sats, hea tehnika, ga kui algul minema ei saa, siis on möla majas ning mängida ei viitysi keegi.

paistab, et rix teab sest meeskonnast miskit, ehk oskab ta su küsimustele täpsemaid vastuseid anda..

Ma ise oleks tahtnud küsida, kes täpsemalt see Dzintar Klavan on? mingi slaavlane või? kui kõrgel tasemel ta siis mänginud on ka ja kui suurt ohtu ta kujutab kaitses.. ma ka ju nagu rohkem ründaja või nii:D

INCE
18.03.02, 14:19
Orginally posted by aojalgpall

Ma ise oleks tahtnud küsida, kes täpsemalt see Dzintar Klavan on? mingi slaavlane või? kui kõrgel tasemel ta siis mänginud on ka ja kui suurt ohtu ta kujutab kaitses.. ma ka ju nagu rohkem ründaja või nii:D

Dzintar Klavan on läbi ja lõhki mulk (elik lätlane) ja mees on Piiri ja Ubakivi aegadel mänginud isegi Eesti koondise eest.Küll on sellest aga juba hulk aega möödas ja viimased kokkupuuted olid kui ta Viljandi SK-d treenis. mees on mänginud ka Tuleviku ,pärnu Tervise ja kui mälu ei peta siis ka mingi Norma või muu sellise Tallinna satsi eest.
Mis kaitsesse puutub , siis vana peaks sinna 40 alla juba olema ja kui sul on ikka paar kiiret ja tehnilist poissi (tean , et näiteks Põltsamaa Spordil on selliseid), siis pole tal loomulikult mingit sanssi.Aga , et 4. liiga mängutempo (üksikute eranditega) pole just teab mis kõrge , siis maksavad kogemused päris palju.

Straight
19.03.02, 18:11
Huviatv kas kuskil saab väljas ka juba korralikult mängida?

Jaan
19.03.02, 20:20
Orginally posted by INCE

Dzintar Klavan on läbi ja lõhki mulk (elik lätlane) ja mees on Piiri ja Ubakivi aegadel mänginud isegi Eesti koondise eest.Küll on sellest aga juba hulk aega möödas ja viimased kokkupuuted olid kui ta Viljandi SK-d treenis. mees on mänginud ka Tuleviku ,pärnu Tervise ja kui mälu ei peta siis ka mingi Norma või muu sellise Tallinna satsi eest.
Mis kaitsesse puutub , siis vana peaks sinna 40 alla juba olema ja kui sul on ikka paar kiiret ja tehnilist poissi (tean , et näiteks Põltsamaa Spordil on selliseid), siis pole tal loomulikult mingit sanssi.Aga , et 4. liiga mängutempo (üksikute eranditega) pole just teab mis kõrge , siis maksavad kogemused päris palju.

Klavan oli 90-te esimesel poolel Floras ja vahepeal m2ngis ka kuskil Saksamaal - Flensburg vms. Tema poeg Ragnar oli eelmine aasta Elva yks p6hitegijaid ja 1985.a. syndinutest yks Eesti parimaid.

smith
20.03.02, 08:37
olen ka korra Klavani vastu mänginud. Väljakunägemine ja taktikaline pool on tal väga hea, kuid füüsis (joosukiirus jms.) jätab soovida

van der Sarjas
21.03.02, 11:38
Nüüd on siis olemas ka mängude kava, mis tuleb ainult kinnitada EJL-i juhatuse poolt. Enamus mänge toimuvad pühapäevastel päevadel ja kella 12.00. Uuuendus on see, et üks voor on ka nädal peale jaanipäeva ning mängud on suvesse nii ära mahutataud, septembri lõpuks on põhiturniir läbi, oktoobris ainult üleminekumängud. Suvel on aga mõni mäng koguni pühapäeval kell 18.00. I voorus kohtub Roosna-Alliku SK Räpinaga kodus.

INCE
21.03.02, 13:59
Kell 18.00 on mängud sellepärast, et lasta vutihuvilistel päeval korralikult MM-i jälgida ja anda võimalus seda õhtul praktikas katsetada:) .Tegelikult on sellisel kellaajal mängud ainult juunikuus.:õnnelik:

apunkto
23.03.02, 22:25
kui keegi saab näppude vahele selle hooaja kalendri siis oleks väga lahke temast see siia üles riputada

ette tänades
a.o

val
24.03.02, 11:49
:pхnn: ma arvan et neljandas löuna tsoonis edasi lähevad keegi kolmest meeskonnades-Valga,Pölva vöi Kallaste. Miks Kallaste -tegelikult seal mängivad sellel aastal pöhiliselt Tartu mängijad,neid ette valmistab Trojanov -mingi tase tuleb.Seal on kokku pandud A klassi mehed, möned Tartu JK mängijad ja naad teevad trenni reguljäärseld-mis puudub 85% teistel meeskondadel,NEIL on normaalne sponsor...

INCE
24.03.02, 11:55
Lootose mängude graafik Eesti Meistrivõistlustel IV liigas (esialgne).Tõmmatud kodukalt www.fclootos.ee

kevadring
28. aprill kell 12.00
FC Lootos - JK Olümpia 2000 (Kallaste) Põlva Linnastaadionil

05. mai kell 12.00
FC Lootos - SK Kirm (Suure-Jaani) Põlva Linnastaadion

12. mai kell 12.00
FC Warrior (Valga) - FC Lootos Valga Linnastaadion

19. mai kell 12.00
FC Lootos - SK Tähe (Jõgeva) Põlva Linnastaadion

26. mai kell 12.00
Roosna-Alliku SK - FC Lootos Roosna-Alliku staadion

02. juuni kell 18.00
FC Lootos - SK Räpina Põlva Linnastaadion

09. juuni kell 15.00
SK Patarey - FC Lootos Põltsamaa Staadion

16. juuni kell 18.00
FC Lootos - FC Elva II Põlva Linnastaadion

30. juuni kell 18.00
FCF Järva-Jaani - FC Lootos Järva-Jaani Gümn. staadion

sügisring
04. august kell 12.00
JK Olümpia 2000 - FC Lootos Kallaste staadion

11. august kell 12.00
SK Kirm - FC Lootos Suure-Jaani staadion

18. august kell 12.00
FC Lootos - FC Warrior Põlva Linnastaadion

25. august kell 12.00
SK Tähe - FC Lootos Jõgeva staadion

01. september kell 12.00
FC Lootos - Roosna-Alliku SK Põlva Linnastaadion

08. september kell 12.00
SK Räpina - FC Lootos Räpina Linnastaadion

15. september kell 12.00
FC Lootos - SK Patarey Põlva Linnastaadion

22. september kell 12.00
FC Elva II - FC Lootos Elva SK staadion

29. september kell 12.00
FC Lootos - FCF Järva-Jaani Põlva Linnastaadion

EJL info kohaselt peaksid madalamate liigade ajakavad olema juhatuse poolt kinnitatud alates 26.märts.:doh:
No aru ma ei saa, mis siin nii pikalt mõelda.

van der Sarjas
24.03.02, 12:32
Kallaste puhul arvan ma, et kui tegemist enam-vähem endiste Tartu Jk ja FC Peipsi mingisuguse kooslusega, et ega sealt head nahka ei tule. Varasematest hooaegadest on teada, et Tartu Jk mängis väljas ainult noorteklassi mängijatega, sest suured "isad" väljas mängimas ei käinud. Eelmisel hooajal diskvalifitseeriti mõlemad satsid enne hooaja lõppu (juba kuskil augusti lõpus, septembri alguses) loobumiskaotuste pärast. Arvan, et Kallastes võivad nad mingit ohtu kujutada, aga arvatavasti kukuvad enne turniiri lõppu ära.

DelPiero
25.03.02, 00:28
kui keegi midagi mänguplatside kohta öelda tahaks, siis teadke, et Suure-Jaanis on väravad kitsamad (olen ise üle mõõtnud!!!) kui reeglites kirjas

smith
25.03.02, 09:53
kui suured need väravad siis seal on? ehk annad mõõtmed?

DelPiero
25.03.02, 11:24
kõrgus on neil õige, aga laius on peaaegu meetri jagu väiksem kui tegelikult peaks.

Jaan
25.03.02, 20:13
Ja lisaks veel - môni aeg tagasi need väravad kôikusid seal jumalast lôdvalt. Järelikult pole pikkali kukkunud veel siis?

INCE
01.04.02, 14:12
No siin , see kauaoodatud ajakava siis lõpuks on, kuigi usun , et nüüdseks on see juba kõikidel meeskondadel ka olemas.:)

Eesti jalgpalli meistrivõistluste IV liiga Lõuna 2002
Eesti jalgpalli väikesed karikavõistlused 2002

01.04.2002

20.04. 15.00 Eesti 2002. a väikesed karikavõistlused, I mängupäev

I voor
27.04. 12.00 FC Warrior II Valga - FC Elva II Valga linnast
28.04. 12.00 Jõgeva SK Tähe - SK Patarey Jõgeva aleviku st
28.04. 12.00 Roosna-Alliku SK - Räpina SK Roosna- Alliku st
28.04. 12.00 SK Kirm - FC Flora Järva-Jaaani Suure-Jaani st
28.04. 12.00 FC Lootos - Olümpia-2000 Põlva linnast

II voor
04.05. 15.00 SK Patarey - Roosna-Alliku SK ESKU st
05.05. 12.00 FC Lootos - SK Kirm Põlva linnast
05.05. 12.00 Olümpia-2000 - Räpina SK Kallaste st
05.05. 12.00 FC Elva II - Jõgeva SK Tähe Elva linnast
05.05. 12.00 Valga FC Warrior - FC Flora Järva-Jaani Valga linnast

III voor
11.05. 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II Roosna- Alliku st
12.05. 12.00 Valga FC Warrior - FC Lootos Valga linnast
12.05. 12.00 SK Patarey - Räpina SK ESKU st
12.05. 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Flora Järva-Jaani Jõgeva aleviku st
12.05. 12.00 SK Kirm - Olümpia-2000 Suure-Jaani st

IV voor
18.05. 12.00 FC Elva II - Räpina SK Elva linnast
19.05. 12.00 SK Kirm - Valga FC Warrior Suure-Jaani st
19.05. 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Roosna-Alliku SK Järva-Jaani st
19.05. 12.00 Olümpia-2000 - SK Patarey Kallaste st
19.05. 12.00 FC Lootos - Jõgeva SK Tähe Põlva linnast

V voor
26.05. 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Lootos Roosna- Alliku st
26.05. 12.00 Jõgeva SK Tähe - SK Kirm Jõgeva aleviku st
26.05. 12.00 Räpina SK - FC Flora Järva-Jaani Mikitamäe PK st
26.05. 12.00 Valga FC Warrior - Olümpia-2000 Valga linnast
26.05. 15.00 SK Patarey - FC Elva II Põltsamaa st

VI voor
01.06. 18.00 Olümpia-2000 - FC Elva II Kallaste st
02.06. 18.00 SK Kirm - Roosna-Alliku SK Suure-Jaani st
02.06. 18.00 FC Flora Järva-Jaani - SK Patarey Järva-Jaani st
02.06. 18.00 FC Lootos - Räpina SK Põlva linnast
02.06. 18.00 Valga FC Warrior - Jõgeva SK Tähe Valga linnast

VIII voor
09.06. 15.00 SK Patarey - FC Lootos Põltsamaa st
09.06. 18.00 Roosna-Alliku SK - Valga FC Warrior Roosna- Alliku st
09.06. 18.00 Räpina SK - SK Kirm Mikitamäe PK st
09.06. 18.00 FC Elva II - FC Flora Järva-Jaani Elva linnast
09.06. 18.00 Jõgeva SK Tähe - Olümpia-2000 Jõgeva aleviku st

VIII voor
15.06. 18.00 FC Lootos - FC Elva II Põlva linnast
16.06. 18.00 Jõgeva SK Tähe - Roosna-Alliku SK Jõgeva aleviku st
16.06. 18.00 SK Kirm - SK Patarey Suure-Jaani st
16.06. 18.00 Valga FC Warrior - Räpina SK Valga linnast
16.06. 18.00 FC Flora Järva-Jaani - Olümpia-2000 Järva-Jaani st

19.06. 19.00 Eesti 2002. a väikesed karikavõistlused, II mängupäev

IX voor
29.06. 15.00 SK Patarey - Valga FC Warrior Põltsamaa st
30.06. 18.00 FC Flora Järva-Jaani - FC Lootos Järva-Jaani st
30.06. 18.00 FC Elva II - SK Kirm Elva linnast
30.06. 18.00 Räpina SK - Jõgeva SK Tähe Mikitamäe PK st
30.06. 18.00 Roosna-Alliku SK - Olümpia-2000 Roosna- Alliku st

16.07. 19.00 Eesti 2002. a väikesed karikavõistlused, III mängupäev

20.07. 18.00 Eesti 2002. a väikesed karikavõistlused, 1/4-finaalid

27.07. 18.00 Eesti 2002. a väikesed karikavõistlused, 1/2-finaalid

X voor
03.08. 12.00 FC Elva II - Valga FC Warrior Elva linnast
03.08. 15.00 SK Patarey - Jõgeva SK Tähe Põltsamaa st
04.08. 12.00 Olümpia-2000 - FC Lootos Kallaste st
04.08. 12.00 FC Flora Järva-Jaani - SK Kirm Järva-Jaani st
04.08. 12.00 Räpina SK - Roosna-Alliku SK Mikitamäe PK st

XI voor
11.08. 12.00 SK Kirm - FC Lootos Suure-Jaani st
11.08. 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Valga FC Warrior Järva-Jaani st
11.08. 12.00 Roosna-Alliku SK - SK Patarey Roosna- Alliku st
11.08. 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Elva II Jõgeva aleviku st
11.08. 12.00 Räpina SK - Olümpia-2000 Mikitamäe PK st

XII voor
18.08. 12.00 FC Lootos - Valga FC Warrior Põlva linnast
18.08. 12.00 Olümpia-2000 - SK Kirm Kallaste st
18.08. 12.00 FC Elva II - Roosna-Alliku SK Elva linnast
18.08. 12.00 Räpina SK - SK Patarey Mikitamäe PK st
18.08. 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Jõgeva SK Tähe Järva-Jaani st

XIII voor
24.08. 15.00 SK Patarey - Olümpia-2000 Põltsamaa st
25.08. 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Lootos Jõgeva aleviku st
25.08. 12.00 Valga FC Warrior - SK Kirm Valga linnast
25.08. 12.00 Räpina SK - FC Elva II Mikitamäe PK st
25.08. 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Flora Järva-Jaani Roosna- Alliku st

XIV voor
01.09. 12.00 Olümpia-2000 - Valga FC Warrior Kallaste st
01.09. 12.00 FC Lootos - Roosna-Alliku SK Põlva linnast
01.09. 12.00 FC Elva II - SK Patarey Elva linnast
01.09. 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Räpina SK Järva-Jaani st
01.09. 12.00 SK Kirm - Jõgeva SK Tähe Suure-Jaani st

01.09. 20.30 Eesti 2002. a väikeste karikavõistluste finaal A. Le Coq Arena

XV voor
07.09. 15.00 SK Patarey - FC Flora Järva-Jaani Põltsamaa st
08.09. 12.00 Räpina SK - FC Lootos Mikitamäe PK st
08.09. 12.00 Jõgeva SK Tähe - Valga FC Warrior Jõgeva aleviku st
08.09. 12.00 Roosna-Alliku SK - SK Kirm Roosna- Alliku st
08.09. 12.00 FC Elva II - Olümpia-2000 Elva linnast

XVI voor
14.09. 12.00 FC Flora Järva-Jaani - FC Elva II Järva-Jaani st
15.09. 12.00 FC Lootos - SK Patarey Põlva linnast
15.09. 12.00 SK Kirm - Räpina SK Suure-Jaani st
15.09. 12.00 Olümpia-2000 - Jõgeva SK Tähe Kallaste st
15.09. 17.00 Valga FC Warrior - Roosna-Alliku SK Valga linnast

XVII voor
22.09. 12.00 FC Elva II - FC Lootos Elva linnast
22.09. 12.00 Räpina SK - Valga FC Warrior Mikitamäe PK st
22.09. 12.00 Roosna-Alliku SK - Jõgeva SK Tähe Roosna- Alliku st
22.09. 12.00 Olümpia-2000 - FC Flora Järva-Jaani Kallaste st
22.09. 15.00 SK Patarey - SK Kirm Põltsamaa st

XVIII voor
29.09. 12.00 Olümpia-2000 - Roosna-Alliku SK Kallaste st
29.09. 12.00 Valga FC Warrior - SK Patarey Valga linnast
29.09. 12.00 Jõgeva SK Tähe - Räpina SK Jõgeva aleviku st
29.09. 12.00 SK Kirm - FC Elva II Suure-Jaani st
29.09. 12.00 FC Lootos - FC Flora Järva-Jaani Põlva linnast

smith
01.04.02, 16:41
Elval kohe esimene mäng Valgaga.

jan55
01.04.02, 16:50
aga elvasse tulevad JK merkuuri endised m'ngijad

van der Sarjas
01.04.02, 18:55
Huvitav oleks teada, mis see ESKU staadion on, kas mõni lühend või kohanimi? (kui koht, kus ta ka asub?)

rix
02.04.02, 01:40
nüüd kui kõik teada, kes kellega ja millal - palun härrased teie ennustused. Kes siit edasi ja kes alla lähevad?
Ise teen otsa lahti ......
1.Tähe
2.Warrior
3.FC Elva
4.Roosna-Alliku
5.Lootos
6.Kirm
7.J-Jaani
8.Patarey
9.Olümpia (ei vea lõpuni välja)
10.Räpina

INCE
02.04.02, 09:48
Orginally posted by Dennis

Huvitav oleks teada, mis see ESKU staadion on, kas mõni lühend või kohanimi? (kui koht, kus ta ka asub?)

Esku on üks koht tee ääres kui sõita Põltsamaalt otse (ca 10 km) Võhmasse.Samuti on tee ääres staadion, mis mööda sõites (pole ise murul käinud) jättis küll normaalse mulje. Vähemalt väravad tundusid olevad korralikud (metallist).:lahe:

smith
02.04.02, 10:54
minu ennustus:
1.Warrior
2.Tähe
3.Lootos
4.Kirm
5.FC Elva
6.Olümpia
7.Roosna-Alliku
8.Räpina
9.J-Jaani
10.Patarey

ei tea kas see on väga ekslik, kuid siiski...

Straight
02.04.02, 18:37
Valga võitu ennustavad vist küll enamus, aga ülejäänud kohtade pärast läheb ikka andmiseks:kaval: . Peale esimest vooru peaks ennustama, siis teab kes ja kui palju.....

van der Sarjas
02.04.02, 19:37
tänud INCE, et leidsid aega vastata. Ennustamisest niipalju, et arvan isegi, et Warrior see aasta piirkonna tugevamaid klubisi on, aga ega teisetki päris papist pole.
Mina arvan nii:
1.FC Warrior (väga staabiilsed, koosseis ühtlane ning üpris palju kogemusi, aga see esikoht ei tule lihtsalt)
2.Roosna-Alliku SK (Kurat, ükskord peab välja ju ka tulema, kui põhikoosseis kogu aeg kohal ja vigastusi ka vähe on siis on kõik võimalik)
3.SK Tähe (Teised meeskonnad on lihtsalt edasi läinud, aga nemad ju rohkem hokimehed)
4.FC Lootos (kindel keskmik, keda saadavad vigastused, ühel päeval võivad teha supermängu ja teisel lihtslt ära kukkuda)
5.FC Elva (ei usu mina, et endised Merkuuri mängijad mingid imemehed on, siis nad mängiksid ju Transis, mitte aga IV liigas)
6.FCF Järva-Jaani (kogemused, õigemini nende puudumine, aga punkte võivad näpata kõigilt)
7. Olümpia-2000 (Minu arvamus sellest satsist on kuskil eespool .......)
8. SK Kirm (vanad mehed enam lihtsalt ei jõua ja noored ei vea veel välja)
9. Räpina SK
10. SK Patarey (Neil läheb kaheksi lõpus tihedaks rebimiseks, sest viimane ei taha ju keegi olla.)

Ma võisin ka täiega metsa panna, aga selleks ennustused ju ongi, vaevalt mind keegi selle pärast veel üles
poob.....
Aga tegelikult tuleb väga põnev hooaeg, sest 8 tiimi on umbes samal tasemel ja siin võivad kõik võita kõiki ja vastupidi.

Jaan
02.04.02, 19:46
Kuule, smith. Mina sain aru su postitusest, et p6hiliselt m2ngivad 10 vana kala. See j2tab platsil ruumi siis yhele noorele. Edu maailma vallutamisel!!

smith
02.04.02, 20:09
siin on veidi valesti Elva koosseisust aru saadud. Elvas mängivad põhiliselt noored 86-83 sündinud ning lisaks sellele tuleb mingi 10 vanemat "kala" ka mängima

apunkto
02.04.02, 23:25
Orginally posted by jan55

aga elvasse tulevad JK merkuuri endised m'ngijad

Ja kas see on siis mingi näitaja? Kas sa ise mängid ka Elvas? Kui siis ma ei oleks eriti uhke selle üle, et mingid Merkuuri mehed kõik töö ära teevad, vaid oleks nagu uhkem kui meeskond ise areneks...

INCE
03.04.02, 01:04
Isegi kuu aewga enne liiga algust ennustamine on nagu pudelisse ..... Usun , et kõik klubid ja võistkonnad veel sätivad oma koosseise.Minu teada lõpeb IV liiga nimelise registreerimise aeg 15.aprill , alles siis saab öelda , milliste koosseisudega keegi välja läheb ja siis ka midagist ennustada.Seniks aga kõikidele edu hooajaeelsetes sõprus- ja treeningmängudes!:lahe:
Huvitav , et Räpina mängib sellel aastal Mikitamäe staadionil.Neil ju Räpinas päris korraliku muruga (ja mõõtmetega) staadion olemas.:oih:

val
03.04.02, 01:34
Orginally posted by Dennis

tänud INCE, et leidsid aega vastata. Ennustamisest niipalju, et arvan isegi, et Warrior see aasta piirkonna tugevamaid klubisi on, aga ega teisetki päris papist pole.
Mina arvan nii:
1.FC Warrior (väga staabiilsed, koosseis ühtlane ning üpris palju kogemusi, aga see esikoht ei tule lihtsalt)
2.Roosna-Alliku SK (Kurat, ükskord peab välja ju ka tulema, kui põhikoosseis kogu aeg kohal ja vigastusi ka vähe on siis on kõik võimalik)
3.SK Tähe (Teised meeskonnad on lihtsalt edasi läinud, aga nemad ju rohkem hokimehed)
4.FC Lootos (kindel keskmik, keda saadavad vigastused, ühel päeval võivad teha supermängu ja teisel lihtslt ära kukkuda)
5.FC Elva (ei usu mina, et endised Merkuuri mängijad mingid imemehed on, siis nad mängiksid ju Transis, mitte aga IV liigas)
6.FCF Järva-Jaani (kogemused, õigemini nende puudumine, aga punkte võivad näpata kõigilt)
7. Olümpia-2000 (Minu arvamus sellest satsist on kuskil eespool .......)
8. SK Kirm (vanad mehed enam lihtsalt ei jõua ja noored ei vea veel välja)
9. Räpina SK
10. SK Patarey (Neil läheb kaheksi lõpus tihedaks rebimiseks, sest viimane ei taha ju keegi olla.)

Ma võisin ka täiega metsa panna, aga selleks ennustused ju ongi, vaevalt mind keegi selle pärast veel üles
poob.....
Aga tegelikult tuleb väga põnev hooaeg, sest 8 tiimi on umbes samal tasemel ja siin võivad kõik võita kõiki ja vastupidi.
Minu arvamus et rabelemine kolmanda liiga eest toimub Valga,Roosna-Alliku ja Olümpia-2000/tegelikult Tartu meeskond ,Kallastel on stadioon ja kohalikud 3-4 noort mängijad/.Pölvas on liiga palju nooreid,Räpinal tahtmist palju aga oskusi vähe.Teised meeskonnad on lihtsalt mängimas enda jaoks....

smith
03.04.02, 12:29
to Jaan: suured tänud! jajah, me vallutame maailma :D . asi on nii, et merkuuri mängijad registreeritakse 4. liigasse, kuid kui palju nad mängida saavad on omaette küsimus, sest me oleme Merkuuri esiliiga meeskonna duubel ja meie paremad mehed lähevad sinna ära. Teiseks võivad mehed suvel pidu panna ja lihtsalt ei jõua mängule (pohmell) ja kui peaks veel vigastusi ja motivatsiooni probleeme tekkima siis jäävad read päris hõredaks.

to Aojalgpall: Ise mängin Elvas ja olen uhke selle üle (hea et mingi klubi üldse minu oskustega selli tahab :P ) ja merkuuri mängijad ei tee kogu tööd kohe kindlasti ära, sest meil endal ka nagu meeskonna moodi asi olemas. Ja küsimus sulle Aojalgpall. Kus sa ise mängid ja kas oled ühke selle üle siis?

apunkto
03.04.02, 21:01
Originally posted by smith

Ja küsimus sulle Aojalgpall. Kus sa ise mängid ja kas oled ühke selle üle siis?

loomulikult olen. ma mõtlesin seda et mu arust on väga mõttetu hõisata sellega, et tulevad mängima, mingid paremad vennad, olulisem on ise midagi ära teha...:doh:
ahjaa Järva-Jaanis mängina ja ma ei usu sugugi, et me ainult enda jaoks mängima hakkame:D

smith
03.04.02, 21:19
kas see tähendab, et hakkate näitama tehnilist jalgpalli ja publikule (kui seda on) mängima :D ?

Raud
04.04.02, 16:08
Teised meeskonnad on lihtsalt mängimas enda jaoks....

kas see tähendab, et hakkate näitama tehnilist jalgpalli ja publikule (kui seda on) mängima :D ?

ei mooran, see tähendab seda, et üks edasipääsukoht on reserveeritud. Meile nimelt:D

apunkto
04.04.02, 16:11
Teised meeskonnad on lihtsalt mängimas enda jaoks....

ei mooran, see tähendab seda, et üks edasipääsukoht on reserveeritud. Meile nimelt:D

Troonik
04.04.02, 16:25
Seda tahaks küll näha! Hooaeg pole veel alanudki, aga kohad paistavad juba jagatud olema! Eks näha ole, mis neist "hõiskajatest" hooaja lõpuks alles on...!? Edu Teile aga sellegi poolest

DelPiero
05.04.02, 02:56
Nagu näha läheb sellel hooajal 4. liigas päris tõsisieks andmiseks, sest edasi saab otse ainult üks meeskond, sest
et üks edasipääsukoht on reserveeritud. Paistab et kogu 4. liiga lõunapiirkonnas on 9 päris asjalikku meeskonda, kuid üks, Järva-Jaani, on koostatud arvatavasti kohalikest hälvikutest. Väga kurb.
Millest võib tulla selline enesekindlus, et meil on resrveeritud koht üleval liigas, kas suur onu Pohlak lubas, et kui kannate FC Flora nime, mängite kahe aasta pärast Meistriliigas? Vaevalt küll.
Arvatavasti on tegu lihtslat tavaliste ärahellitatud poisikestega, kes peale enda kedagi maailmas ei näe, kuid tehke silmad lahti - peale teie on olemas ka muu maailm, seda nimetatakse normaalseks maailmaks (teile võõras teema)
Hoiatan teisi võistkondi nende järva-jaanlaste eest, sest arvatavasti on tegemist satsiga, kellel emmed-issid alati kaasas ning kui tema pojukesele liiga mängus teed, lubab ema Keskerakonda kaevata ja isa jahipüssist maha lasta. Teistele meeskondadele ilusta hooaja algust, FCF Järva-Jaani mängijatele - kasvage kuskil mujal suureks!

van der Sarjas
05.04.02, 03:25
Kas mõni meeskond ka juba sõpruskohtuisi pidanud on? Kui peate pange tulemused siis üles.
Ma teen otsa lahti .....
Roosna-Alliku SK - Paide JK (III ida) 3:4
FCF Järva-Jaani - Tarvastu JK (III lõuna) 4:3 (parandage, kui seis oli vale)

smith
05.04.02, 12:51
pühapäeval 7. aprillil kell 10.30 toimub Elva linnastaadionil sõprusmäng. kohtuvad:
FC Elva II - JK Võru (III lõuna)

tupac
05.04.02, 17:51
sa mees ei teagi kellega tegu on, kus sa ise vant (memmepoeg) mängid? Mingis naisteliigas ve, et nii kõva suhtumine sul on?:viha:

INCE
05.04.02, 18:37
Ja , jaa . Kõige suurem mõnu on mängida suhtumisega meeste vastu. :lahe:
Ootan huviga liigamängude algust. usun , et paari-kolme esimese vooruga on selge, kes on foorumis kõvad mehed ja kes platsil!:)

smith
05.04.02, 19:09
ega ei peagi olema kõva mees platsil vaid ikka foorumis :D

moiva
05.04.02, 22:42
see on sinu prioriteet, teised eelistavad platsil asju klaarida ikkagi:lahe:

smith
05.04.02, 23:05
kas inimestel (nagu näiteks moiva) on huumori soon ära kadunud??? ja kes seda ütles, et see on minu prioriteet??

van der Sarjas
06.04.02, 03:08
asi on siin foorumis päris kriitiliseks muutunud, jalgpallureid ähvardatakse jahipüsside ja Keskkerakonnaga. Hullumaja!!!

Kusjuures korra lubati meil ka pea kipsi peksta ja muud sellist toredat. Kui ma ei eksi siis oli see Roosna-Alliku meeskonna kaitsepõkk Mina kui Roosna-Alliku meeskonna mängija võin ausalt tunnistada selline asi võis täiesti olla, kuid selle pärast pole vaja arvata, et me oleme mingid erilised mõrtsukad. Arvestades meie stiili, kus on omal kohal nii vastasmängijate ja kohtuniku psühholoogiline töötlemine pole see ähvardusekene isegi kõnetamist väärt. Kurat, kui kuskil keset idatsooni mängima peaksite, mis siis saaks? Seal on sellised sõnad alles mängueelseks tervituseks. Arvan, et teil aojalgpall, henry jne. tuleks lihtne lolli juttu ajamine ära lõpetada, sest ikkagi arvan ma et tõelised mehed teevad tegusi jalgpalliväljakul - minge kraagelge mujal, mulle kui kõrvalsesisjale see küll mingit muljet ei jätnud. Samas ootan mina isiklikult siia foorumisse ASJALIKKE kommentaare meekondade, koosseisude, ennustuste, kontrollmängude jms. kohta.

Ilusat hooaega soovides Dennis

Jaan
06.04.02, 06:45
Tule jumal appi. Mehed, rahunege maha. 4. liiga eesmärk peaks olema mônusalt palli veeretada ja pärast üheskoos paar ôlut vôtta. Mis pagana pärast peab käsi taskus kogu aeg rusikas olema. Peale mängu on ju tore vastasega käppa suruda ning arutada, kuidas oli. Ribjaata, davaite zhôtj druuzhna.

Aff
06.04.02, 19:26
Täpselt õige!
Loomulikult on selge, et paar-kolm meeskonda lähevad edasipääsu eest võitlema, aga ülejäänud võiks siiski rahulikult palli veeretada ning üheskoos lõbusalt aega veeta. Tase on küll selline, et paistab tõesti tulevat hooaeg, kus Räpina ja Patarey peavad omavahel tuliseid andmisi ning ülejäänutega üritatakse iga hinna eest kasvõi viik kätte võidelda, kuid mine sa tea. Tabeli ülaosa mina ennustada ei julge, seda näitas juba eelmine hooaeg. Tuleb korrata vana tõde - pall on ümmargune ning medalid riputatakse kaela hooaja lõpus.

Edukat pallimängu kõigile! :õlu:

Troonik
07.04.02, 01:46
Ennustamine on alati jalgpalli juurde kuulunud ja ega saa me nüüdki ilma selleta. Võiksite avaldada oma arvamuse ja nägemuse, kuidas lõppevad I vooru kohtumised. Ise arvan ma nii:

I voor
27.04. 12.00 FC Warrior Valga - FC Elva II 1
28.04. 12.00 Jõgeva SK Tähe - SK Patarey 1
28.04. 12.00 Roosna-Alliku SK - Räpina SK 1
28.04. 12.00 SK Kirm - FC Flora Järva-Jaaani 1
28.04. 12.00 FC Lootos - Olümpia-2000 x

Ootan teie ennustusi...

Ryan
09.04.02, 03:28
Pühapäeval 7. Aprillil oli FC Flora Järva - Jaanil treeningkohtumine FC Lellega. Tulemus oli 1:0 Järva - Jaani kasuks :r66m9:
Ei tea kui tõsiselt neid treeningkohtumisi võtta, aga kahest kohtumisest kaks võitu pole sugugi paha tulemus. Tundub, et ollakse väljas suurel platsil mängimiseks enam vähem valmis.

Fazz
09.04.02, 03:57
Originally posted by Troonik

Ootan teie ennustusi...

Et seda teemat ennustustega mitte koormata, siis äkki viitsid selle postituse siit kustutada ja avada vastava teema spetsiaalses ennustuste sektsioonis (Mitmesugust -> Ennustusvõistlused). Aga siia võib jätkuvalt panna hooajaeelseid nägemusi liiga lõppjärjestuse kohta, nagu mõned juba teinud on. Ise ka ootan veel kontrollmängude tulemusi, kommentaare meeskondade koosseisude kohta jms.

moiva
11.04.02, 18:46
kle et keegi oskab midagi Kirmi kohta öelda?

intel
11.04.02, 22:48
Pühapäeval 7. Aprillil oli FC Flora Järva - Jaanil treeningkohtumine FC Lellega. Tulemus oli 1:0 Järva - Jaani kasuks

see on alles algus:kaval:

Troonik
14.04.02, 13:02
13.04. Roosna-Alliku staadion: treeningkohtumine Roosna-Alliku SK - Koeru SK 3:3 (2:0)

intel
14.04.02, 21:22
Roosna-Alliku SK - Koeru SK 3:3 (2:0)

njah:õnnelik:

Edson
15.04.02, 14:27
Originally posted by moiva

Kirm on spordiklubi, mis tegutseb üpriski laial rindel (kergejõustik, korvpall, jalgpall jm). Nimi "Kirm" on tulnud kohaliku spordiaktivisti nime järgi, hea treener, kelle käe alt on nii mõnigi tugev sportlane sirgunud. Jalgpalli meeskond koosneb vanemate tegijate ja noorema generatsiooni sümbioosist. Neil on ka nö "noorte süsteem" ja sealt kasvab uusi tegijaid peale. Kirmil on III liiga kogemused ja väga hea staadion Suure-Jaanis, nii et tegija klubi.

INCE
15.04.02, 15:46
Originally posted by Edson

Originally posted by moiva

Kirm on spordiklubi, mis tegutseb üpriski laial rindel (kergejõustik, korvpall, jalgpall jm). Nimi "Kirm" on tulnud kohaliku spordiaktivisti nime järgi, hea treener, kelle käe alt on nii mõnigi tugev sportlane sirgunud. Jalgpalli meeskond koosneb vanemate tegijate ja noorema generatsiooni sümbioosist. Neil on ka nö "noorte süsteem" ja sealt kasvab uusi tegijaid peale. Kirmil on III liiga kogemused ja väga hea staadion Suure-Jaanis, nii et tegija klubi.
Staadion on küll suht normaalse kattega , aga oluliselt ühele poole "kaldu", st. et üks poolaeg ründad mäest ülesse aga see eest teine poolaeg lööd ainult palli mäest alla.:lahe:

moiva
16.04.02, 20:56
tänud infi eest, kuid siinpuhul pidasin ma pigem silmas nende vutitiimi...nende tugevusi&nõrkusi

van der Sarjas
16.04.02, 22:45
kurat, kuhu osad kirjatükid kaovad? (ma nägin ühega päris palju vaeva)

Straight
18.04.02, 16:49
Noh ongi ainult üks närune nädal veel jäänud. Kas kellelgi on ka see nädalavahetus kontrollmänge?

Straight
18.04.02, 16:55
Noh ongi ainult üks närune nädal veel jäänud. Kas kellelgi on ka see nädalavahetus kontrollmänge?

moiva
18.04.02, 17:25
Originally posted by Dennis

kurat, kuhu osad kirjatükid kaovad? (ma nägin ühega päris palju vaeva)

suht kahtlane värk jah...postitasin selle oma viimase messi siin juba 3 päeva tagasi, aga alles eila ilmus välja...mingi bug arvatavasti

intel
18.04.02, 18:56
20.04.2002 FCF Järva-Jaani SK vs. Koeru SK koeru staadionil

Troonik
19.04.02, 00:15
20.04. Türi Metsakombinaadi staadionil Paide JK - Roosna-Alliku SK

Martin
19.04.02, 00:34
Mul on palju parem küsimus: milline 4. liiga meeskond lõuna tsoonist on ära kukkumas, et 5 liiga JK Tajakule tehtu ettepanek see koht endale saada?

Ahaaa!

Kes oskab vastata? :kaval:

van der Sarjas
19.04.02, 01:25
suured tänud mehed, kui keegi ära kukub! Siis tehakse ümber ajakava, meeskonnad on teinud ära kalkulatsioonid transpordile, on ikka suur vahe arvestades lõunatsooni vahemaid ,Räpina - Roosna-Alliku üle kahesaja versta jne., kui pead näiteks Järva-Jaani asemel sõitma kuhugi Läti piiri äärde. Aga vaevalt see J-Jaani on pigem keegi lõuna poolt ...... Sinule sita-aadu(d) - kui olid nii kõva mees, et meeskonna üles andsid, siis aja mehed ja raha kokku ja hakka mängima ka!

moiva
19.04.02, 22:23
Kindel et mingi tiim kukub ära ve? siuke asi viskab kaane pialt ära küll! Ja nädal aega enne liiga algust...

Martin
20.04.02, 22:41
Nonii, väike üllatustulemus ehk või nii. Noh, "tormihoiatus" vast ikka ;)

Põlva Lootos - JK Tajak 1:3.

Kusjuures Tajak on siis see müstiline meeskond, kes peaks üle võtma ärakukkuja koha. Ok - ütleme siis välja: kukkujaks on arvatavasti Põltsamaa, kuid ametlik pole siin veel midagi.

Esmaspää selgub.

Tajakust ja mängukokkuvõtted (Lootose oma esmaspää vast) ja värgid: www.soccernet.ee/tajak

val
20.04.02, 22:50
Minu andmete järgi lahkus Pöltsama Patarei.

INCE
20.04.02, 23:03
20.aprill Põlva Linnastaadionil
FC Lootos - JK Tajak 1 : 3 (1 : 1)

Kommentaar:Lootos mängis oluliselt kehvemini kui Tajak ja viimane vääris võitu teenitult.

Mängust lähemalt www.fclootos.ee

Martin
22.04.02, 14:14
Kinnitatud!

Öelge tere tulemast oma uuele grupikaaslasele: JK Tajakule :)

van der Sarjas
22.04.02, 14:33
Kus on Tajaku kodustaadion? Ja kas mänguajad jäävad samaks, mis olid Patareyga?

Martin
22.04.02, 14:42
Tajaku kodustaadioniks on Ülenurme staadion (umbes paar minutit sõitu Tartust).

Ajakava tundub olevat sama, ainult, et siis meie asendame Patarey'd, kuid kui midagi muutub, siis proovin kohe käbedalt teada anda (kuigi seda peaks tegema EJL).

Mida veel: uuesti siis, Tajaku kodukas www.soccernet.ee/tajak (mis hetkel - 22. aprill 2002, kell 11.46 - on sama ebastabilne kui kogu Soccernet, sest serveriga on probleeme).

Kui midagi on vaja teada, siis küsige ;)

Martin
23.04.02, 11:23
Käin siis pinda edasi ;)

Kunagi treeninghooaja alguse poole toimus siin äge ennustamine, kes liiga kinni paneb ja kes luuseriks jääb.

Nüüd, kus hooaja alguseni on jäänud juba vähem kui nädal - ehk uued ennustused?

Kes siis on kes tete arvates IV liiga Lõunapiirkonnas?

Troonik
23.04.02, 14:38
Mis siin ikka ennustada. Eks see peale esimest vooru näha ole, mis tiim millises vormis on! Favoriitideks on kindlasti Warrior, R-Alliku ja Jõgeva Tähe.Patarey eemalejäämise tõttu selgeid autsaidereid pole. Hooaaja jooksul võib ja juhtub kindlasti palju üllatusi. Tõotab tulla huvitav hooaeg!

van der Sarjas
23.04.02, 16:16
suur küsimärk on see Kallaste olümplaste sats, kontrollmäng Sillamäe Kalev-Juunioriga 3-3 räägib enda eest. Kas teil Martin see nädal mängu pole? Jõgeva meistel ju saalihoki finaalid ees .....

Martin
23.04.02, 16:24
Ju nad peavad siis meie liigamängu ohverdama :)

Kuid tegelt, hetkel räägitaksegi midagi siis teisipäevasest kohtumisest, et Tähele ei sobi nädalavahetus üldse ning tahavadki vaid nädala sees pallida or smth.

val
23.04.02, 21:08
Väike soovitus-ärge arvestage see vöit Pölvas/seal on praktiliseld uus meeskond,aga juurde ei tulnud ühtegi tegijat/.Tegelikult punktid mis teie vöimalikuld saade on pöhiliseld esimeses ringis,edasi läheb raskeks...Mina arvan et teie koht tuleb 5,6.

Martin
23.04.02, 23:22
Herra val, mina ei viitsigi midagi eeldada ega loota, sest ütles kord üks onu enne kui Steven Segal ta maha lõi: "Assumption is the mother of all ****ups."

Lihtsalt neljanda liiga lõuna piirkond on nii tundmatu maa, et tahtsin lihtsalt teada kui kõrgelt keda hinnatakse ning miks.

Fazz
27.04.02, 04:44
Originally posted by Martin

Nüüd, kus hooaja alguseni on jäänud juba vähem kui nädal - ehk uued ennustused?

Kes siis on kes tete arvates IV liiga Lõunapiirkonnas?

Aga kus su enda ennustus jääb ;)

Ma siis üritan mingi pingerea teha, kuigi enamvähem selged on vist aint kaks esimest ja kaks viimast ning kuue keskmise osas võib vabalt ka täringut visata :P

1. Warrior
2. Tähe
3. Olümpia
4. Roosna-Alliku
5. Tajak
6. Lootos
7. Elva
8. Järva-Jaani
9. Räpina
10. Kirm

INCE
27.04.02, 13:09
IV liiga lõunatsoon
Kuna IV liiga lõunatsooni kohta paistab valitsevat eriline huvi , siis pakun välja kõigepealt enne lõppjärjestuse pakkumist ennustada ka tulemusi.Paluks ennustada minu voorutabelite järgi ja kuna võistkonnad peavad mitmed mängud eri aegadel, siis eriti jälgida , et keegi ei hilineks.
Kna asjaga läks kiireks (esimene mäng juba täna Valgas), siis panen ülesse 2 esimest vooru.
Igal juhul jõudu kõikidele ennustajatele!!!

I voor
27.04. 12.00 FC Warrior II Valga - FC Elva II Valga linnast
28.04. 12.00 Jõgeva SK Tähe - JK Tajak Jõgeva aleviku st
28.04. 12.00 Roosna-Alliku SK - Räpina SK Roosna- Alliku st
28.04. 12.00 SK Kirm - FC Flora Järva-Jaaani Suure-Jaani st
28.04. 12.00 FC Lootos - Olümpia-2000 Põlva linnast

II voor
04.05. 15.00 JK Tajak - Roosna-Alliku SK ESKU st
04.05. 12.00 FC Lootos - SK Kirm Põlva linnast
05.05. 12.00 Olümpia-2000 - Räpina SK Kallaste st
05.05. 12.00 FC Elva II - Jõgeva SK Tähe Elva linnast
05.05. 12.00 Valga FC Warrior - FC Flora Järva-Jaani Valga linnast

INCE
27.04.02, 13:10
Eelmise postituse juurde:
Ennustamine käib loomulikult lehel ennustusvõistlused, kus on avatud uus lehekülg IV liiga.....
Kõik ennustused paluks sinna!!!:)

moiva
27.04.02, 15:18
eks täna paista, kui kindel favoriit see valga ikka on...arvestades elva viimast mängu võiks öelda, et skoori peaks ju tulema:lahe:

apunkto
27.04.02, 15:27
miks warriorsi nii kindlaks favoriidiks peetakse?mis sorti meeskonnaga tegu on? minu teada vist üsna noored? kuuluvad miskisse flora süsteemi ka või?

Martin
27.04.02, 18:51
Mul on aga hoopis üks teine ettepanek, ei, mitte tahapaneku suhtes, vaid seletan natuke pikemalt:
eelmisel aastal tegin nii omal algatusel statistikat Eesti Meistriliiga kohta, tuli kokku 17 lehekülge igast stuffi alates löödud minutitest lõpetades nt. sellega kui palju võite sai Trans siis, kui nad poolajal juhtisid.

Point aga nagu selles, et hakkan umbes samasugust statistikat tegema ka Tajaku kohta 4. liigas, kuid kui nt. kellelgi teil pakuks ka huvi oma meeskondade kohta midagi teada saada, siis oleks see ideaalne võimalus mulle nt. teada anda ning nii saab siis vaadata, kes teie meeskonnast kõige enam minuteid väljakul mängis.

Ehk siis, mida oleks vaja:
1) tahaks saada meeskondade nimekirju, kus oleks ka kirjas palluri positsioon.
2) Mänguprotokoll võib kasvõi siia eraldi teema teha ning siis postitada (algkoosseis, kaardid (mis minutil ja kes), väravad (mis minutil ja kes), vahetused (kes kelle asemel ja minut).

Ongi kõik.

Pakuks kellegile teist huvi?

Lisan muide ka siis Meistriliiga sisukorra, et mille kohta siis nagu andmed um (natuke segane võib tunduda, kuid noh, paremaid pealkirju ei suutnud kah välja mõelda):
1. EESTI MEISTRILIIGA 2000/01 ÜLDÜLEVAADE

2. MÄNGIJAD
2.1. KES MÄNGISID ENAM MÄNGE JA MINUTEID MEISTRILIIGAS
2.2. ENIM KAARTE SAANUD
2.3. KES LÕID PENALTE

3. VÄRAVAD
3.1. PARIMAD VEERANDAJAD
3.2. KÕIGE SAGEDASEMAD SKOORID
3.3. SUURIMAD SKOORID
3.4. OMA VÄRAVA PUHTANA HOIDNUD
3.5. MILLISE POSITSIOONI MÄNGIJA LÖÖB
3.6. MEESKONDADE PARIMAD
3.7. KES LÖÖB ESIMESENA
3.8. EI LÖÖNUD ÜLDSE VÄRAVAT

4. JÄRJEST
4.1. VIIMASEST VIIGIST
4.2. JÄRJESTIKUSED VÕIDUD
4.3. PUHAS VÄRAV
4.4. JÄRJESTIKUSED VIIGID
4.5. KAOTUSETA MÄNGINUD
4.6. JÄRJESTIKUSED KAOTUSED
4.7. ILMA VÕIDUTA
4.8. ILMA VÄRAVAT LÖÖMATA

5. MUUD TABELID
5.1. SUURIM KAOTUS
5.2. SUURIM VÕIT
5.3. TAGASIVÕIDETUD PUNKTID
5.4. KAOTATUD PUNKTID
5.5. POOLAJAL TAGA OLLES
5.6. POOLAJAL JUHTIDES
5.7. RÜNNAK
5.8. KAITSE
5.9. AUS MÄNG

6. MEESKONNAD
6.1. FC FLORA ÜLDSTATISTIKA
6.2. VILJANDI TULEVIK ÜLDSTATISTIKA
6.3. KURESSAARE ÜLDSTATISTIKA
6.4. TVMK ÜLDSTATISTIKA
6.5. TALLINNA LEVADIA ÜLDSTATISTIKA
6.6. NARVA TRANSI ÜLDSTATISTIKA
6.7. MAARDU LEVADIA ÜLDSTATISTIKA
6.8. KOHTLA-JÄRVE LOOTUSE ÜLDSTATISTIKA

Sellel aastal lisaks veel paar kategooriat nt. kohtunike kohta.

Martin
27.04.02, 18:52
Ahjaa - soovin siis teile kõigile hooajaks edu ning terveid jalgu v.a. Tajaku vastu :)

moiva
27.04.02, 19:19
kle anti sa ei mäleta siis Warriorit ve? Need on ju need tüübid, kes Tarvastu Cupil Arieksile 3:0 ära lükkasid...vähemalt suht tõenäoline, et need on needsamused

smith
27.04.02, 19:46
4. Liiga lõuna alagrupi I voor

27.04. 12.00 Valga linnastaadion
FC Warrior II Valga - FC Elva II 1:1 (1:0)

moiva
27.04.02, 21:35
ehk kommenteeriksid kahh veits mängu? Väike sisukokkuvõte oleks abiks!

smith
27.04.02, 21:53
Staadion oli väga heas korras ja oli päris tore mängida. Algul oli Elval paar võimalust, kuid siis hakkas Warrior suruma ja meil oli õnne ka. Korra oli pall sisse minemas, kuid kaitse lõi joone pealt ära. Ka väravavaht tegi head mängu ja likvideeris paar vastaste pealelööki. Üldiselt löid vastased aga ise mööda. Peale esimese poolaja Warriori surve, mis kestis 15min, hakkasid ka meil võimalused tekkima, kuid kahjuks suutsid Warriori väravavaht+kaitsjad palli viimastel hetkedel ära lüüa. Ka kohtuniku suluseisu võtmine käis nii, a la kaitse tõstis käe ja kohtunik puhus siis. Warrior sai oma värava nii. mees sai kuskil keskväljal palli ja hakkas tulema. Trikitas 2 Elva meest ära ja seejäral lõi kuskilt trahvikasti joone pealt peale. Löök polnud üldse tugev, kuid väga täpne ja otse posti kõrvale maha. Väravavaht oli meil kahjuks abitu seda palli päästma. lisaks sellele käis pall ka korra meie latis, kuid seda ilma tõttu. nimelt lõi Warriori mees 40 m kaarpalli ja oli näha, et see läheb mööda, kuid tugev tuul muutis palli trajektoori ja selt see meie latti lendas.
Teine poolaeg hakkasime suruma ja kõik mehed töötasid hästi. Oma paljudest võimalusdest lõime ära ühe. Point sellest, et üks mees nägi trahvikastis olnud teist Elva mängijat ja saatis ilusa kaarpalli teele ning ründajal polnud raste seda palli peaga vastaste võrku lüüa (iseenesest ilus värav) Meil oli veel võimalusi, kuid kohtuniku jube tgevus suluseisu määramisel keeras meie osad võimalused untsu. Ka vigu vilistas ta suvaliselt ja kui meie mees jõhkralt maha tõmmati, siis näitas see toru (kohtunik) et mängige edasi. Lõpus läks Warrior üle 3 ründaja stiilile, kuid edu see ei toonud. Kokkuvõttes võitluslik 1:1 viik

moiva
27.04.02, 23:47
kas te mängiste kunst või tavalise muruga väljakul? Seepärast küsin, et kuskilt oli kuulda, et meibi toimuvad mängud kunstmuru peal:oih:

smith
28.04.02, 00:17
Warriori ja Elva II mäng toimus Valga linnastaadionil, kus on muruväljak.

moiva
28.04.02, 19:41
Kirm - JJaani (4:2)

Teeks siis väikse kokkuvõtte.
Staadion oli norm, ilm oli ilus. Kohe algul hakkas Kirm väheke pressima, mis tegelikult seisnes pikkades pallides. Mäng oli täitsa võrdne tegelt. Mingi 15. minuti kanti õnnestus vastastel skoor avada, kuskil 5 min. pärast tuli teine. Mõlemad enamvähem läbijooksudest. Siis hakkas Jaani suruma, Kirm püüdis igat kättesaadud palli kiiresti oma väledatele ründajatele toimetada. Siiski siiski õnnestus Jaanil mingi 30. minuti kandis nurgalöögist skoorida. Mäng jätkus Jaani väiksema surve all, Kirm ikka pikka palle ette lüües.
Teine poolaeg oli nagu esimese koopia. Kirmil õnnestus kiirest 3. värav teha. Siit kohast ei meenu mulle nüüd täpselt, kes järgmisena värava lõi. Jaani igatahes sai söödu ilusti käima ning õnnestus kauglöögist tänu väravavahi puterdusele värav lüüa. Kirm aga jätkas vanas tempos ning tänu kaitse eksimusele õnnestus neil kiirest oma 4. värav lüüa. Lõpp oli rahulik, möödudes enamasti Jaani surve all, kuid väravaid enam ei nähtud.
Kokkuvõttes ütleks, et päris ebamugavad vastased...võitlevad kaitses metsikult ning üritavad igal võimalusel palli ette ründajatele lüüa. Ja nendel juba kiirust jagub. Lisaks veel, et õhuvõitluses on tüübid päris head. Muidu oli tore mäng. :lahe:

val
28.04.02, 20:21
VALGA-ELVA 1:1
ROOSNA-ALLIKU-RÄPINA 4:0
PÖLVA-OLÜMPIA 1:5
KIRM-J-JAANI 4:2

Valga ei realiseeri oma vöimalused.
R-A kokku mängitud ,kogemustega meeskond.
Pölva ehitab uut meeskonda/tulemused teises ringis?/,Olümpias vanad tegija,ohtlikud standartid.
KIRM ja JAANI keskmised meeskonnad rikkuvad tuju paljudele.

val
30.04.02, 00:09
Oleks huvitav teada arvamused mis saab teie meeskonnast/peale teist vöi kolmandat vooru/.
Mis te arvate:
Dennis - ROOSNA-ALLIKUST,
Martin - TAJAK,
Inke - PÖLVA,
Intel - JÄRVA-JAANI,
Moiva - KIRM,
Smith - ELVA,
Aff - VALGA.
Näiteks Trojanov/Olümpia treener/on pannud eesmärk -üleminek körgemasse liigasse.
Ootan teie arvamused.

smith
30.04.02, 00:40
Elva põhieesmärk on mängida nii hästi kui võimalik ja areneda. Tulemused on samuti tähtsad, kuid koosseisuga on probleeme, sest paljudel on töö või reisid ja meie üks põhiründaja sai mängus Valga Warrioriga vigastada (randmeluu murd)

Martin
30.04.02, 01:15
Kuna meie (Tajak) oleme neljandas liigas suhteliselt ootamatult, sest tõsteti meid siia ju nö. viimasel minutil, siis hetkel on eesmärgiks püsima jäämine. Algne eesmärk oli viiendas neljandasse tõusmine, kuid see on nüüdseks juba täidetud :).

van der Sarjas
30.04.02, 01:22
Roosna-Alliku eesmärk on samuti nagu teil seal Olümpias - tõusta kolmandasse liigasse.

INCE
30.04.02, 12:06
Nagu keegi juba eelmistes kommentaarides kirjutas, ehitab Lootos praegu ülesse uut meeskonda ja selle hooaja peamine eesmärk on anda noortele võimalus kohanemiseks Eesti meistrivõistlustega ja kõige sellega kaasnevaga.Vanad tegijad peavad neid selles osas toetama niipalju kui võimalik ja tulemust võib Lootoselt hakata ootama alles teises ringis.(see inf oli kõikidele ennustajatele, et nad ei peaks pettuma). Kes aga meeskonda vähegi teab, siis kerget võitu pole Lootoselt oodata kellelgi.Plaan on võetud lõpetada hooaeg kohtadel 3-6.:)

moiva
30.04.02, 22:06
Originally posted by val

Oleks huvitav teada arvamused mis saab teie meeskonnast/peale teist vöi kolmandat vooru/.
Mis te arvate:
Dennis - ROOSNA-ALLIKUST,
Martin - TAJAK,
Inke - PÖLVA,
Intel - JÄRVA-JAANI,
Moiva - KIRM,
Smith - ELVA,
Aff - VALGA.
Näiteks Trojanov/Olümpia treener/on pannud eesmärk -üleminek körgemasse liigasse.
Ootan teie arvamused.

Siin siuke eksitus, et ma pole mingi Kirmi tüüp, pigem J-Jaani oma :reiv:

val
30.04.02, 23:44
Moiva- JÄRVA-JAANI

val
30.04.02, 23:55
Eksid seomas mind Olümpiaga-lihtsalt natuke kursis asjadega.Kuidas ma hindan meeskonnade vöimalused-eelmisel hooajal nägin neid peagi köik mängimas.

Martin
01.05.02, 00:59
Tähe-Tajak 7:1.

Andsime ise ära. Rohkem ei taja kommenteeridagi, rõvedalt on häbi. Täiesti võidetav mäng, kuid kogenematus maksis lihtsalt kätte. Lõime end eduseisu, kuid pärast seda polnud meeskonda enam ollagi, poolkaitse anti ära ja korras.

Persse ütlen ma.

val
01.05.02, 02:25
Kahjuks ei näinud teid mängimas,kuulsin ainult Pölva meeste kommentaar.Teil ma arvan on samad vead mis olid Faunal-tahtmist üle pea,kogemused nullis.Pole tehtud korralikut trenni,vähe mängitud koos.
Sooviks edu teistes mängudes,vöi vähemalt head mängu.

moiva
01.05.02, 12:27
siuke küsimus oleks, et keegi kes Elva ja Valga mängu sattus nägema, oskab ehk öelda, et kas Valga mängib pikka palli või söötu?

Martin
01.05.02, 12:36
Originally posted by val
Kahjuks ei näinud teid mängimas,kuulsin ainult Pölva meeste kommentaar.Teil ma arvan on samad vead mis olid Faunal-tahtmist üle pea,kogemused nullis.Pole tehtud korralikut trenni,vähe mängitud koos.
Sooviks edu teistes mängudes,vöi vähemalt head mängu.

Alustan vastusega. Tahtmist on, kuid arvatavasti mitte üle pea, sest neljandasse tõsteti üllatusena, seega, pigem võtama asja ettevaatlikult. Kogemusi põhimõtteliselt eriti mängijatel pole v.a. mõned. Trenni teeme 3 korda + 1 jooksu nädalas, kuid kokkumäng vajab raudselt aega.

Seega pole väga hullu midagi ehk.

Rääkides nüüd tollest mängust, siis nüüd on fustratsioon natuke väiksem. Saab analüüsida.

1) Tajak oleks võinud võtta sellest kohtumisest ka 3:0 võidu ja koju sõita, sest mäng hilines tohutult, sest Tähe ei suutnud kohtunikku kohale tuua, kuid loomulikult tahtsime ise ka pigem pallida kui mingit nõmedat võitu saada.
2) Tähe väljakul puuduvad igasugused jooned - kujutate ise ette, mis see tähendab. Meetriga audis päästad palli ja vile vaikib, sest näid nii enesekindel jne....

Põhimõtteliselt on Jõgeva mäng üles ehitatud sellele, et nad tõmbavad mängu väga laiali ning kasutavad ääri väga hästi. Tohutlult kokku mänginud meeskonnana ei teki neid ka erilisi kommunikatsiooniraskusi.

Meie viga seisnes selles, et lubasime neil jut palliga niivõrd palju liikuda, teil soovitan mõelda välja võimalus kuidas palliga mehele kogu aeg saate survet avaldada, sest siis hakkasid nad päris tihti eksima ning tekkis vähemalt midagi paanika taolist.

Läksime siis 1:0 ette nii umbes 15. minut, kuid see oli meie poolt selles mängus peaaegu kõik. Tõmbusime ropult taha ning lasime neil peale lennata. Oligi korras. Nagu Holland Eesti vastu võõrsil. Poolaeg 3:1, kusjuures viimane oli täielik kaitsja ja väravavahi kala, kes eksisid järjest.

Teise poolaja algus oli paljulubav, sest saime pressi normaalselt tööle ja hakkasime ise suruma, 25. minutit survet, kuid tulemust ei tulnud (võimalusi oli umbes kolm) ning siis karistas Tähe kiirelt ühel rünnakul ära ning mäng oligi tehtud. Toimus selge langus ning mõnede mängijate jaoks polnud vist enam vahet, kas 1:4, 2:4 või 1:7.

Samas võib öelda, et Jõgeva vastu saab mängida küll ning usun, et meie alagrupis on päris mitmeid, kes neid ära kotivad.

Edu!

moiva
01.05.02, 15:29
nii et ei vasta siis nii väga tõele, et kõvade sibajatena saalibändis mängivad pikka palli ette kiiretele sügajatele?

Martini poolt - Vastan siinsamas: osaliselt vastab tõele, kuid nad ei tao pikka otse ette vaid pigem äärtele, kuhu on pandud siis tõesti päris head mehed, kuid samas lasevad lühikest söötu ka täiesti hästi.

smith
01.05.02, 21:43
to Moiva: ma kui Elva mängija võin öelda, et Warror kasutas mõlemat plaani. Nii pikka palli, kui ka lühikest söötu. Lõpus hakkasid ilmselgelt väsima

Troonik
02.05.02, 12:22
Tõesti-tõesti, paar korda Warriori vastu mänginud tean, et nad mängivad nii pikka ette kui ka lühikest söötu. Ja mõlemat küllaltki eduliselt. Kuigi nad on favoriidid IV liiga lõunapiirkonna võidule, on nad täitsa võidetavad.

Troonik
02.05.02, 14:28
Kas FC Elva II on Tartu Merkuuri tuubel?? Huvitav,kui palju nad nende 1. liiga meeste abi ka kasutavad? Oskab keegi midagi öelda...?

smith
02.05.02, 22:40
oskab kyll öelda. jah, FC Elva II on Tartu Merkuuri (esiliiga) duubel. Järgmises mängus kasutatakse tõenäoliselt nii umbes 5-6 merkuuri mängija abi

smith
02.05.02, 22:41
oskab keegi öelda, mitu meeskonda 4. lõuna liigast edasi pääseb ja kes üleminekutele läheb?

van der Sarjas
02.05.02, 23:29
edasi läheb 2 esimest otse nig 3. koht üleminekumängudele

intel
04.06.02, 00:11
kas keegi oskaks natuke FC Elva II-st rääkida? Kuidas nad mängivad?

van der Sarjas
04.06.02, 17:31
Elva II mängib tavaliselt keskel lühikest söötu. Nende keskväli on päris hea, eesotsas kodanik Lütteriga, kes on aeg-ajalt vist ka Tartu Merkuuri ridades mängida saanud. Veel on paar-kolm venda, kes Merkuuri vahetusmeestena vahel esiliigas osalevad. Rünne on lahjem niipalju ku mina näinud olen. Aga kui ees mängib Pitza nimeline vend, siis on seal kindlasti teravust oodata. Teised ründajad paksud ja aeglased. Ülejäänud koosseis on kõik noored mängumehed, kes teevad enamasti oma I hooaega. Kaitse on haavatav, sest seal mängivad enamjaolt noored ja mitte kõige kindlamad mängijad.

intel
06.06.02, 02:15
tnx