PDA

View Full Version : budukas Enne ja nüüd

Jasper
02.03.09, 15:34
yo, what's in it with? Give it up for my main man :cool:

cannuman
02.03.09, 15:37
miks kõik uued teemad läbusse tehakse mitte off-topicusse?

smörgåsbord
02.03.09, 15:50
nagu kaks tilka vett:

kuidas novikovil ka ukrainas läheb.loodame et leiab endale sealt hea klubi nagu taavi rähn seda tegi

eestimees lubas jaanuari lõpus teada anda kuhu novikov liigub aga tundub et suht vaikne see seis hetkel

Jasper
02.03.09, 17:37
miks kõik uued teemad läbusse tehakse mitte off-topicusse?

budu ründab ka muid piirkondi, aga läbus peab ta ennast maksma panema, sest ta on kõige julmem läbukoll.

budu
02.03.09, 18:24
budu ründab ka muid piirkondi, aga läbus peab ta ennast maksma panema, sest ta on kõige julmem läbukoll.

kle ahv,kui sulle midagi ei meeldi siis ütle.kui sulle minu tehtud teemad ei meeldi ei pea sa seda lugema ja kahtlen kas mina olen nüüd see kõige suurem läbu tekitaja.aga kui sinusugune abordijäänus siis vaid tatti suust välja ajab siis on vist parem soccernetist lahkuda.teie soovil

cannuman
02.03.09, 18:32
mis värk on? budukas ja smörr on spetsvennad ju. Loodan et ma andsin teile ikka hääli auhindade jagamisel. Ja nüüd tõstke läbu tagasi off-topicu sisse et ma saaks umbes 1000 posti juurde!

Tofoa
02.03.09, 19:55
tõenäoliselt on veel neid :p Keep up the good work, budukas, ehk annan Sulle enda hääle aastapostitaja osas taaskord :)

kle tont see oli minu arvamus ja kõik,kui sulle midagi ei meeldi eks kaeba kohtusse

kle ahv,kui sulle midagi ei meeldi siis ütle.kui sulle minu tehtud teemad ei meeldi ei pea sa seda lugema ja kahtlen kas mina olen nüüd see kõige suurem läbu tekitaja.