320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

budukas Enne ja nüüd

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    budukas Enne ja nüüd

    yo, what's in it with? Give it up for my main man
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    #2
    miks kõik uued teemad läbusse tehakse mitte off-topicusse?

    Kommentaar


      #3
      nagu kaks tilka vett:

      Algselt postitas budulojus aastal 2004 Vaata postitust
      kuidas novikovil ka ukrainas läheb.loodame et leiab endale sealt hea klubi nagu taavi rähn seda tegi
      Algselt postitas budulojus aastal 2009 Vaata postitust
      eestimees lubas jaanuari lõpus teada anda kuhu novikov liigub aga tundub et suht vaikne see seis hetkel

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        miks kõik uued teemad läbusse tehakse mitte off-topicusse?
        budu ründab ka muid piirkondi, aga läbus peab ta ennast maksma panema, sest ta on kõige julmem läbukoll.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          budu ründab ka muid piirkondi, aga läbus peab ta ennast maksma panema, sest ta on kõige julmem läbukoll.
          kle ahv,kui sulle midagi ei meeldi siis ütle.kui sulle minu tehtud teemad ei meeldi ei pea sa seda lugema ja kahtlen kas mina olen nüüd see kõige suurem läbu tekitaja.aga kui sinusugune abordijäänus siis vaid tatti suust välja ajab siis on vist parem soccernetist lahkuda.teie soovil
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            #6
            mis värk on? budukas ja smörr on spetsvennad ju. Loodan et ma andsin teile ikka hääli auhindade jagamisel. Ja nüüd tõstke läbu tagasi off-topicu sisse et ma saaks umbes 1000 posti juurde!

            Kommentaar


              #7
              tõenäoliselt on veel neid Keep up the good work, budukas, ehk annan Sulle enda hääle aastapostitaja osas taaskord

              Algselt postitas budulojus 2008
              kle tont see oli minu arvamus ja kõik,kui sulle midagi ei meeldi eks kaeba kohtusse

              Algselt postitas budulojus 2009
              kle ahv,kui sulle midagi ei meeldi siis ütle.kui sulle minu tehtud teemad ei meeldi ei pea sa seda lugema ja kahtlen kas mina olen nüüd see kõige suurem läbu tekitaja.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar

              Working...
              X