PDA

View Full Version : Uued laulu sõnad ootavad viisi...

jansa
22.01.02, 11:50
... no nii sõbrad, eile öösel hakkas mind kiusama luule-muusa ja ennem ta mind rahule ei jätnud kui sai valmis sepitsetud paar värsirida. Ja kuna jalkafänne ühendavaid lulutekste millele viise teha on suhtkoht vähe VEEL, siis võtsin endale julguse oma idee välgatus välja pakkuda - arvamuste avaldamiseks ja meloodia katsetusteks....
Viisi kompositsioon koos tekstiga võiks olla midagi võimast ja kergesti meeldejäävat a la "Glory Glory Man´United", "Blue Is The Colour"(Chelsea hümn) või "Cant del Barca" vms.
Kuna mul enam pole enam kidra ega sünti siis on mul viisi produtseerimisega tiba raske aga ideed on olemas...
Äkki tuli liiga militaarne, äkki liiga labane, igatahes loodan et üks pole tegija..st. mida rohkem tekste seda rohkem võimalusi häid laule kokku nuputada....laulurahvas nagu me oleme....

"Rukkisiniste Diviis"

Rukkilille sinine- on me diviisi särk (või : Meil rukkilille sinine on sõduritel särk)
Ja salli peale õmmeldud on kolme lõvi märk
Kõik ühtseks kokku kogunenud - Maarjamaa pealt pojad
Kes jumalalt saan`d Lillekülla moodsa pühakoja

Jah sinised on meie - võitlejate read
Kes toetavad sind Eesti nii halvas kui ka heas
On lihtne ära tunda meid - me tuhandete hõik
See kõlab kõikjal staadioneil - "Täna tuleb Võit"

ref.: Nüüd vaenlane sa värise, sest tulnud on su tund
On ilmsiks saamas õudused, sa millest näinud und.
Ja Eesti-Eesti ela sa, sest see mis kaua ootsime -
Su SUURED võidud oodata, me ära jõudsime
(või:suutsime)

Kui vaenlane on tugev - ning koondab oma väed
Siis lahing meile raske on kuid paanikat ei näe
Sest jõudu annab kaaslane ja ühiselt me hääl
(või: kel puhanum ehk hääl)
"Ei Eestil, ei Eestil võit tulemata jää!"

Me laul veel jätkub tänavail kui lahing ammu läbi
Eesti iial küll ei pea me pärast tundma häbi
Usk sinusse on meiega ja lootust hoidma peab
Sest jalgpall meie armastus on surmani - sa tea!

ref.: Nüüd vaenlane sa värise ......

dreyd
22.01.02, 12:28
uhuh, kui nüüd silme ette manada, täis Lilleküla staadion, kus 10000-ne inimkoor, laulaks nende sõnadega... see-see võtaks mul küll sita:kaval: lahti ja paneks emopaugu otse ajju

sorri "sita" sõna eest;)

võimas

greenday
22.01.02, 16:03
Orginally posted by dreyd

uhuh, kui nüüd silme ette manada, täis Lilleküla staadion, kus 10000-ne inimkoor, laulaks nende sõnadega... see-see võtaks mul küll sita:kaval: lahti ja paneks emopaugu otse ajju

sorri "sita" sõna eest;)

võimasemopaugu hehe

greenday
22.01.02, 16:06
seffid sõnad!

Aff
22.01.02, 16:10
tõesti lahe! Nii mõnigi võtab nüüd kidra kätte ja hakkab plõnnima.

gaskoff
22.01.02, 18:58
Ma hakkasin mõtlema, et kui natuke sõnu kohendada sobiks laulu "Maailm lõpeb maikuus" viis. Iseenesest väga lihtne ja meeldejääv viis.

Sõnad on igatahes ülikõvad.

ROOTSI KUNN
22.01.02, 19:59
Viimase peal sõnad. Neis on nii patriotismi ,kui jalkafännamist ja staadiongi äramärgitud .Mulle igatahes meeldivad väga.Nüüd viisist. Viis peaks olema selline ,mis on juba tuntud ning lihtsa ,kuid hästi lauldava viisiga.
Gaskoff-mis viis see Maailm lõpeb maikuus- on ,ei tule
nigu tuttav ette.
Jansa , tubli poiss, ütlen ma sulle!!!

gaskoff
22.01.02, 20:34
Laulu peaks siit tõmmata saama:
http://www.hot.ee/jimi/delbros1.mp3

aiFo
22.01.02, 21:19
hmmm... salmiosale sobib roti lugu ideaalselt... aint refrääniga on jama... ma istun ilmselt ka tänase öö yleval ja yritan midagi nuputada... kuigi ilmselt on s6nad liialt head, et neid minu viisijuppidega siduda...:)

pRmt!

aif.

Kosk
22.01.02, 21:46
Tundub, et Jaanus Rumma pea suudab ka lisaks sellele, kuidas järgmine õllts ette saada, ka päris tegijad salmiread välja nuputada:õlu: :õlu: :õlu:

jansa
23.01.02, 10:41
... to Gaskoff

Viis on tõesti sobiv (ise tulid need sõnad tegelt Lily Marleeni kaht esimest rida ümisedes) , aga samas kas ei tule sellest mingi autorikaitse jama kaela. Mis bänd see oli üldse ei tulnud ette (Vennaskonda meenutas väga).

... to aiFo

See pole üldse nii et sinu või kelle iganes viisi ei sobi ehk siis ei julge välja pakkuda. Mul endal tegelt juba ka mingi meloodia peas kummitab aga mul pole enam kitarre ega sünti mitmed head aastad et neid tostada ja ma arvan et kui kuskil kunagi ikkagi kokkusaada siis pole kõvem lugu sska kui koos sõnu muutes-kohendades ja viisijuppe sobitades saaksime ülikõva loo mis inglastele silmad ette annaksid.Igaljuhul peaks ta selline hea rokk-marss lugu tulema.Kidrad kätte härrased(miks mitte ka proufased)

Ja muideks...minu ideaal variandis oleks see selline lugu mida laulaksid u.15-20 enam vähem viisipidavat jalkafänni ja miks mitte ka mõned kobedamad jalpallurid-koondislased.
Seda et seda kogu staadion kaasa laulaks..selleks peab mõned aastad ootama (siis teeme staadionilt Live-versiooni)

jansa
23.01.02, 10:45
... st ma mõtlesin kui linti laulame siis fännid+jalgpallurid.

gaskoff
23.01.02, 14:32
Vennaskond laulab seda küll, aga enne neid tegi seda Delirium Brothers. Kuskilt jäi mulle silma, et tegemist on traditsionaaliga, seega ei tohiks autorikaitsega probleemi olla (kui ma sellest asjast õieti aru saan).

kojamees
29.01.02, 12:33
Autorikaitsega on pistmist alles siis kui me salvestame selle loo ja anname ta avalikkusele ettekandmiseks,märkides viisi autoriks ise endid.Kui aga me ei vaidlusta originaali autoreid ja ei väida et meie oleme autorid on O:K:
See et "Vennaskond" on märkinud traditsionaal,on lihtsaim viis mitte otsida originaalautoreid.:õlu:

aiFo
30.01.02, 00:36
niih! trykkisin ymmer nagu lubasin... jaanuse s6nad pisut kohendatuna "maailm l6ppeb maikuus" viisile... kohendajateks aff, mel ja aif. trahh!

"Rukkisiniste Diviis"

Jah, rukkilille sinine- on me diviisi särk
Ning salli peale õmmeldud on kolme lõvi märk
Nii ühtseks kokku kogunend' on Maarjamaa pealt pojad
Kes jumalalt saand' Lillekülla moodsa pühakoja

Kes toetavad Sind Eesti nii halvas kui ka heas
See kõlab kõikjal staadioneil - "Jah, täna tuleb Võit!"

On ilmsiks saamas õudused, sa millest oled näinud und.
Ja Eesti-Eesti ela Sa, sest see mis lootsime -
Su SUURED võidud oodata, me ära, me ära jõudsime!

Kui silmapiiril vaenlane, kes koondab oma väed
Siis lahing meile raske on, kuid paanikat ei näe
"Ei, Eesti-Eesti, võit Sul täna tulemata jää!"

Me laul veel jätkub tänavail kui lahing lõppenud
Ei Eesti häbi tundma pea Sa meie pärast ju
Ka Sinusse me usume ja lootust hoidma peab
Sest jalgpall meie armastus on surmani - Sa tea!

Peku
31.01.02, 16:51
:veryhappy :reiv: :reiv: vägahää.. supersõnad jne.

kojamees
31.01.02, 19:16
Pole sugugi paha,nüüd vaja väljanupputada kust plekk leida et stutsi minna.:kisakõri:

-Loom-
01.02.02, 09:27
ja siis teete mp3 ja panete netti :-)

ROOTSI KUNN
01.02.02, 11:49
Tänasel Jalgpallihaigla koosolekul võtameselle hümni asja teemaks . Asi vajab teostamist ja lsisse tuleb laulda loomulikult koos koondise mängijatega.
Poistele ütlen,hea töö,super sõnad ja viis.

-Loom-
01.02.02, 13:20
laulge jah koondise meestega....irww m6ni mees paneb kena vene aktsendiga :-)

Kosk
01.02.02, 13:34
Orginally posted by Chobram

laulge jah koondise meestega....irww m6ni mees paneb kena vene aktsendiga :-)

Kuule irwwwww, sa oled ikka hea till küll!

Martin
02.02.02, 15:18
Lihtsalt kiirelt paar sellist küsimus/ettepanekud:

1) Kas ühe laulu pärast on mõtet suudiot rentida?
2) Kas keegi teine peale Jansa pole piisav sõnasepp, et midagi välja mõelda. Lugu mõne mängija kohta kasvõi.
3) Kui stuudiosse, siis võiks tausta teha ju foorumi enda bänd, mis Soccernet.ee all juttu vestab.
4) Enda huviks: palju mingi stuudio üür üldse maksab?

Aff
02.02.02, 19:17
Kui minna stuudiosse, siis peaks ikka paar lugu olema, iseasi, kas üle ühe jõuab üldse korraga teha. Tund aega maksab ~350 krooni, alla 6 tunni pole aga mõtet minna.

kojamees
04.02.02, 12:42
Kui kuskil stuudios teha siis ilmselt ainult Linnahallis.Üks vahetus ehk siis 8 tundi maksab 2400.-.Ma võin selles ka eksida sest viimased korrad mis ma seal käinud pole ma rahadega tegelenud.Aga seda et ühe vahetusega teha mitu lugu see on nonsens.Sissemängimine võtab väga heal juhul kaks tundi ,peale laulmine umbes sama.Ülejäänud on miximise jaoks.Kui pillimehed ja lauljad on profesionaalid ja lugu eelnevalt kodus peensusteni selge jõuab ikka ainult ühe loo teha.Smuutov kui uurid stuudiote hindu siis vaata Vanemuisestuudiot.Hind ei peaks seal kallis olema ja tase on üsna talutav.Kõik sõltub sellest mis kvaliteeediga sa seda lugu tahad ja kus kuidas seda pärast esitada.:õlu:

vibu
05.02.02, 14:02
Mõningad mõtted....
Lugu ise hea. Smutovi sõnavõtt pani nats mõtlema.... Muidugi on mõte, et mõnest koondislasest lugu teha hea, kuid see on nii ebakindel värk- alates sellest, et mees võib iga hetk koondisest välja kukkuda ja mida iganes. Lugu kellestki teha võib, kuid laiadesse massidesse (a´la statal...)? Vajab mõtlemist... Stuudiotega on täpselt nii nagu ta on. Vanalinna oma ei oska öelda, kuid minu arvates on ka Tartus normaalseid kohti norm hinnaga. Vähemalt üks on kindlasti, sest viimane kord, kui sõber oma pundiga tegi, siis said 200 krooni tund kätte. Kvaliteet oli ka üle keskmise. Uurin täpselt välja, kus nad asja ära teha lasid... Kaasata mõni viisipidaja koondislane on VÄGA hea mõte!!! Promoda lihtsam, koondislased ise võtaksid ka asja kergemini omaks ja mida iganes. Küllap teeks ka ise mingi laulukese, kuid ennast teades tuleb see selline melanhoolne värk.... Siiski luban, et Poola sõites võtan mõne koondislase ette, kellest midagi valmis meisterdan. Kidra võtan vähemalt kindlalt kaasa.

aiFo
06.02.02, 10:55
krt-krt-krt, rafas... ega laulutegemine pole miski kuradima maeiteamis!!! et v6tad kätte ja teed valmis... k6ik puhtalt inspiratsiooni ja joppamise kysimus... tallinna viisiseppadele hea soovitus -- v6tke vaba 6htupoolik, minge kalama sauna, laske m6ned kärajad leilid, tarbige m66dukas koguses 6lut ning istuge siis aurusauna maha -- inspiratsioon garanteeritud! :) vähemalt nii syndis minu, lua ja koski suurepärane lugu "raio piiroja -- klaariks!!!" :D

mis puutub stuudiosse ja nn "foorumi oma bändi" :), siis:

a) k6igepealt oleks vististi tark niisama siin-seal eri lugusid sepistada, esimese pääsukese kohest tituleerimist jalgpallihaigla hymniks ning selle peale oma piiratud ressursside raiskamist 6igeks ei pea. v6ibolla m6ne aja pärast?

b) "foorumi oma bändide" erinevatest koosseisudest pole minuteada veel ykski proovi teinud. loominguliste kollektiivide yks variant, koosseisus mina, mel ja aff on istunud koos korda-paar ning siiski on asi piirdunud vaid jaanuse "rukkilille siniste" s6nade kohendamise ning sellesinase lookese jorisemisega "maailm l6ppeb maikuus" viisil... teiste kollektiivide katsetustest-pingutustest andmed puuduvad... kas tallinnas-tartus-pärnus keegi proovide tasandil asja ajab? kojamees v6ibolla?

mingisuguse yhe ja yhtse koosseisu kokkuajamine ylimalt ebat6enäoline, seda juba ka lihtsalt geograafiliste probleemide t6ttu... seega oleks tore, kui tekiks midagi sarnast, et oleks yks profesionaalsem bändimoodi moodustis (kojamees&the band moodi asi) ja paras hulk pisikesi mobiilseid yksusi, kes kyll erilised asjad muusikud ei ole, kuid kes on suured oma teotahtelt ning kah yhhtkomateist pusivad (a'la aif ja aff moodi asi)... ntx v6in tuua inglismaa vuti, kus on terve hulk nn. folksingereid, kes omamata suuremat muusikalist professionaalset taset, loovad ometi fännilauludele ysna toreda kandepinna...

samas tuleb muidugi varem v6i hiljem stuudiosse minna, sest nagu näitab "eesti -- maailmameister" kogemus, on see konkurentsitult parim variant laulule massidesse j6udmiseks... sest vaevalt leidub eesti vabariigis palju sellist raffast, kes teavad, mida laulab aff kusagil emaj6e kaldal 6ltsi libistades v6i lua-lua kalama saunas leili visates...:)

sellest teemast ilmselt kirjutap veel, seniks aga,

pRmt!

aif, emaj6e ööbik :P

maverick
20.02.02, 17:49
<---palju lugenud, vähe sõna võtnud

kõigepealt on jansa sõnad tõesti üllatavalt head, üllatavlt just sellepärast, et esimene pakkumine kohe nii tore tuli, a ise pakuks välja uute salmide puhul, et võiks otsida ka mingeid legendaarseid ja fenomenaalseid tegelasi eesti jalgpalli ajaloost, kahjuks pole ise nii väga tuttav aga keegi siin olijaist kindlasti teab Eesti koondise ajaloolisi tegelasi a´la Esimene väravalööja Eesti eest või midagi sellist...
jõudu ja tublid olete

eston maravilha
20.02.02, 19:02
sellised sheffid sellid nagu richard kuremaa ja eduard elmann-eelmaa

Kamikaze
26.02.02, 11:25
Selline ettepanek, et loo sõnades on mainitud lilleküla staadionit mida mõned inimesed ka A le Goq Arenaks kutsuvad siis miks ei võiks loos ka seda nime korraks mainida ja nemad meie stuudios käigu kinni maksta. Natuke kommerts on aga mis teha? Mõtleme:segadus: :segadus: :segadus:

jansa
26.02.02, 11:39
Orginally posted by Saiake

Selline ettepanek, et loo sõnades on mainitud lilleküla staadionit mida mõned inimesed ka A le Goq Arenaks kutsuvad siis miks ei võiks loos ka seda nime korraks mainida ja nemad meie stuudios käigu kinni maksta. Natuke kommerts on aga mis teha? Mõtleme:segadus: :segadus: :segadus:
__________________________________________________ _______
/...iseenesest päris hää idee!!!............/

Aff
27.02.02, 17:02
seda olen mõelnud, aga eks proovib, peab ikkagi kuidagi kokku sobima, samas tuleb ju laule veel, ehk siis. Muidu igati hea idee!

jots
27.02.02, 17:32
sellised sheffid sellid nagu richard kuremaa ja eduard elmann-eelmaa
Ärme unusta ka eelmise eesti iseseisvusaja legendaarseimat jalgpallurit väravavaht Evald Tipnerit, keda üritasid oma palgalehele meelitada pea kõik selle aja euroopa suurklubid, kuid kes ahvatelevatest pakkumistest alati loobus.

vandersell
19.03.02, 13:12
Seoses lähenevate mängudega võiks teema jälle üles võtta. Las teadjamad kommenteerivad :reiv:

jimmy
20.03.02, 16:15
...meenub et mõned aastad tagasi em-i aegu oli inglastel väga mõnus ja lihtsa viisiga laul..oli isegi edetabelites..mingit kaks tuntud briti koomikut or something laulsid seda lihtingseedsiga...kas keegi teab seda lugu????
ref oli umbes selline...its coming home, its comin home, football goming home..jne ja laulusees oli selliseid fraase nagu three lions on the shirt jne...võiks seda eestistada...võimidagi??? ma yldse ei pakuks seda hymmniks..lihtsalt vaikuse hetkede peletamiseks...sest noh mõnus meeldiv lihtne viis..vott

ja weel ootaks vastukaja nimele blue supporters(võibolla valesti kirjutatud aga ok)..ise arvan see nimi rahvusvahelisel areenil..välisreisidel jne meid mõnusalt iseloomustax..on nagu hea kõlaga..sellest oli kunagi isegi ajakirjanduses juttu..ja lahmakas lipp ka statkal ykskord...kui võtax selle õige omAX???
...ootan elavat vastukaja!!!
:õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu:

Hellik
20.03.02, 16:21
Orginally posted by jimmy

ja weel ootaks vastukaja nimele blue supporters(võibolla valesti kirjutatud aga ok)..ise arvan see nimi rahvusvahelisel areenil..välisreisidel jne meid mõnusalt iseloomustax..on nagu hea kõlaga..sellest oli kunagi isegi ajakirjanduses juttu..ja lahmakas lipp ka statkal ykskord...kui võtax selle õige omAX???
...ootan elavat vastukaja!!!

Sellest oli juba päris palju juttu siin
http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=896

Diana
09.01.05, 14:39
Algselt postitas aiFo

\"Rukkisiniste Diviis\"

Jah, rukkilille sinine- on me diviisi särk
Ning salli peale õmmeldud on kolme lõvi märk
Nii ühtseks kokku kogunend\' on Maarjamaa pealt pojad
Kes jumalalt saand\' Lillekülla moodsa pühakoja

Kes toetavad Sind Eesti nii halvas kui ka heas
See kõlab kõikjal staadioneil - \"Jah, täna tuleb Võit!\"

On ilmsiks saamas õudused, sa millest oled näinud und.
Ja Eesti-Eesti ela Sa, sest see mis lootsime -
Su SUURED võidud oodata, me ära, me ära jõudsime!

Kui silmapiiril vaenlane, kes koondab oma väed
Siis lahing meile raske on, kuid paanikat ei näe
\"Ei, Eesti-Eesti, võit Sul täna tulemata jää!\"

Me laul veel jätkub tänavail kui lahing lõppenud
Ei Eesti häbi tundma pea Sa meie pärast ju
Ka Sinusse me usume ja lootust hoidma peab
Sest jalgpall meie armastus on surmani - Sa tea!

Leidsin foorumisügavustest selle luuletuse...
Kõik arutasid siin kunagi hoolega seda viisi asja ja soiku see kõik jäigi. Äkki oleks aeg nüüd mingi viis välja mõelda, sest kevadel ootab ees mitu järjestikust kodumängu. Laule pole ju kunagi liiga palju :)
Laulu \"Maailm lõpeb maikuus\" järgi oleks tulemus ju igati võimas. Viis ja sõnad lähevad täitsa kokku. Ehk on kellelgi veel ettepanekuid?
Igal juhul vahvad ja originaalsed sõnad Jansa poolt! :reiv:

Tembu
10.01.05, 09:43
Tasuks proovida ka teist viisijuppi....\"Kardemoni linna rahvas ja röövlid\" oli selle lastelavastuse pealkiri, kus üks kuri noorik võõras kohas ärgates asus röövleid taltsutama ühe vahva lauluga....kes mäletab, sel hea mälu

Diana
10.01.05, 16:49
Algselt postitas Tembu

Tasuks proovida ka teist viisijuppi....\"Kardemoni linna rahvas ja röövlid\" oli selle lastelavastuse pealkiri, kus üks kuri noorik võõras kohas ärgates asus röövleid taltsutama ühe vahva lauluga....kes mäletab, sel hea mälu

Selge. Sain irooniale pihta :)
Minu viga, oleksin pidanud teadma, et see laul enamusele siit tundmatu on.
Laulu \"Maailm lõpeb maikuus\" saate kuulata bändi Alumiinium kodukalt:http://www.alumiinium.ee/maikuu.html

mazz
02.10.08, 21:56
Kaevasin mingi igivana teema välja nüüd, aga on ka põhjust. Valminud on uus (potentsiaalne) fännilaul, mis ehk just nüüd nädalake enne koondisemänge aktuaalne võiks olla.

Ilma pikama mölata - kuulake ja otsustage ise, mis sellest arvata:

OMFH - Armastus on sinine (http://omfh.pri.ee/armastus%20on%20sinine.mp3)

Ma ei ole neonats ja pean kõigist lugu,
kuid Eesti, suru kõik vastu muru!
Mind ei huvita mis värvi, kasvu või sugu
vastased on, nad kõik saavad suhu!
Arena on me kirik, fännisektor altar
ja muru selleks et vastased maha matta!

Kohtunik ei suuda täna päästa teie nahka,
võit on meie, teid pannakse paika!

Mis väääärvi on armastus? SININE! SININE!

Sinine on taevas ja sinine tribüün,
fännide laul on me võidu prelüüd!
Tuhandest suust kõlab üheaegne hüüd
"Eesti-Eesti" ... Mis nüüd?
Vale värav, kurat võit käest libiseb,
kohtunik on pede, vile muudkui viliseb.

Kuid mitu palli õhtul me võrku ka ei vihise,
hommikud on ikka ja alati SINISED!

Mis väääärvi on armastus? SININE! SININE!

oku
03.10.08, 11:11
See refraan oleks päris lahe ju staadioni ühelt tribüüniotsalt teisele hõigata.

NIRK
03.10.08, 13:28
Oh , Ma alles avastasin selle teema :D tänau sellele,et mazz siia kirjutas.
Aga seda võiks isegi kasutada ning see mõte,et:
"Mis värvi on armastus - SININE SININE" osa laulust karjuda üks osa ühte poolt ja teine teist on väga hea. Üks juhatab natuke ees ja kui agaramalt mõni kaasa tuleb siis töötaks küll.
Hakkan nüüd uurima mis siin eespool huvitavat ja tarka kirja on panud. ;)

North
03.10.08, 14:23
Ma arvan, et see pole fännilugu, liiga keeruline.. Keegi peab andma märku millal mida laulma, teil ju pole kitarri staadionil, Võib sellest laulust teha mõni Fännilaul:

"Mis värvi on armastus - SININE SININE
Kes täna võidab - EESTI EESTI
Sini-Must-Valge.... :D "

mazz
03.10.08, 14:35
See refraan oleks päris lahe ju staadioni ühelt tribüüniotsalt teisele hõigata.

Refrääni pidasingi muidugi silmas, salmiosa pole kuidagi võimalik tribüünil ühiselt joriseda. See ref pole kuigi keeruline ja peaks samas olema üsna mõjuv hüüdlause. Näiteks kui keegi eeslaulja küsib ees, mis värvi on armastus, ja kõik vastavad kooris: sinine, sinine!

Igatahes, mul jääb üle vaid loota, et keegi on nii tore ja valmis seda tribüünil üles võtma. Ise pean paraku saatuse tahtel mänge kõrvaltribüünilt jälgima.

billy t
03.10.08, 14:53
Ma arvan, et see pole fännilugu, liiga keeruline.. Keegi peab andma märku millal mida laulma, teil ju pole kitarri staadionil, Võib sellest laulust teha mõni Fännilaul:

"Mis värvi on armastus - SININE SININE
Kes täna võidab - EESTI EESTI
Sini-Must-Valge.... :D "

aga tule siis ise eeslauljaks;)

NIRK
03.10.08, 20:43
Refrääni pidasingi muidugi silmas, salmiosa pole kuidagi võimalik tribüünil ühiselt joriseda. See ref pole kuigi keeruline ja peaks samas olema üsna mõjuv hüüdlause. Näiteks kui keegi eeslaulja küsib ees, mis värvi on armastus, ja kõik vastavad kooris: sinine, sinine!

Igatahes, mul jääb üle vaid loota, et keegi on nii tore ja valmis seda tribüünil üles võtma. Ise pean paraku saatuse tahtel mänge kõrvaltribüünilt jälgima.

No püüame selllega algust teha.;)

North
06.10.08, 18:03
aga tule siis ise eeslauljaks;)

Ei parem vaatan, Eesti - Hispaania mängu mitte lauldes, vaid istudes mitte fännsektoris nägu Кузьмич...:D

elena82
10.12.08, 13:50
Täitsa hästi kirjutatud sõnad, keegi teeks viisi juppi, siis kuulaks heameelega seda laulu Lilleküka staadionil.

roomet
14.12.08, 13:53
Suurepärane? Kudusin siin viisijuppi ja hakkasin just sõnade peale mõtlema. Hardrock peaks jalkafännidele sobima. Esimesed leitud sõnad on küll väga head. Kuidas sul lood autorikaitsega on? Mina olen kaitstud. Mis variandid sul veel töös on? Tuleksin konkureerima.

Mehhanisaator
24.01.09, 22:11
Väga Supper sõnad!!!Igati suur aitähh teile!See oleks Mõnna kui kogu Ale coq Arena seda laulaks(A):)

oku
10.07.09, 12:03
Kasutan kurjalt jansa teemat ära.

Kunagi kui rootsis õppisin, käisin aeg-ajalt IFK Göteborgi kodumänge vaatamas. Kord sattus vastaseks Hammarby. Üks nende laulujuppidest oli väga meeldejääv.

Mõned korrad me Aifoga isegi jorisesime seda staadionil, aga kuna me eriti promotööd ei teinud, siis nüüd on ta soiku jäänud ja mina seda enam kuulnud pole. Sõnad olid umbes stiilis "Ooooooooooo ... see on (või heia) Ee-eesti, uuuh, aaah, see on Ee-eesti, Ee-eesti, See on Ee-eesti ... jne". Saab kindlasti ka paremaid välja mõelda.

Täna tuli millegipärast lugu jälle meelde, tegin kiire juutuubimise ja leidsin oma rõõmuks ka lühikese klipi. Ehk isegi kunagi laulame seda veel kunagi koos ;)

http://www.youtube.com/watch?v=eh8iNno50S8

xrip55
15.08.09, 23:21
http://www.youtube.com/watch?v=Rx3QuVsuiNs

ÄRGE JALAGA NÄKKU LÖÖGE;D

umbro91
13.10.09, 23:38
Kasutan kurjalt jansa teemat ära.

Kunagi kui rootsis õppisin, käisin aeg-ajalt IFK Göteborgi kodumänge vaatamas. Kord sattus vastaseks Hammarby. Üks nende laulujuppidest oli väga meeldejääv.

Mõned korrad me Aifoga isegi jorisesime seda staadionil, aga kuna me eriti promotööd ei teinud, siis nüüd on ta soiku jäänud ja mina seda enam kuulnud pole. Sõnad olid umbes stiilis "Ooooooooooo ... see on (või heia) Ee-eesti, uuuh, aaah, see on Ee-eesti, Ee-eesti, See on Ee-eesti ... jne". Saab kindlasti ka paremaid välja mõelda.

Täna tuli millegipärast lugu jälle meelde, tegin kiire juutuubimise ja leidsin oma rõõmuks ka lühikese klipi. Ehk isegi kunagi laulame seda veel kunagi koos ;)

http://www.youtube.com/watch?v=eh8iNno50S8

See on hea !:cool:

Patriot(BYL)
15.10.09, 11:42
"Rukkisiniste Diviis"

Rukkilille sinine- on me diviisi särk (või : Meil rukkilille sinine on sõduritel särk)
Ja salli peale õmmeldud on kolme lõvi märk
Kõik ühtseks kokku kogunenud - Maarjamaa pealt pojad
Kes jumalalt saan`d Lillekülla moodsa pühakoja

Kes toetavad sind Eesti nii halvas kui ka heas
See kõlab kõikjal staadioneil - "Täna tuleb Võit"

On ilmsiks saamas õudused, sa millest näinud und.
Ja Eesti-Eesti ela sa, sest see mis kaua ootsime -
Su SUURED võidud oodata, me ära jõudsime
(või:suutsime)

Kui vaenlane on tugev - ning koondab oma väed
Siis lahing meile raske on kuid paanikat ei näe
(või: kel puhanum ehk hääl)
"Ei Eestil, ei Eestil võit tulemata jää!"

Me laul veel jätkub tänavail kui lahing ammu läbi
Eesti iial küll ei pea me pärast tundma häbi
Usk sinusse on meiega ja lootust hoidma peab
Sest jalgpall meie armastus on surmani - sa tea!

TEEME ÄRA! See jääb siis meie "YOU WILL NEVER WALK ALONE"-na...

http://www.youtube.com/watch?v=Xfgqi-UahE8

Piaoviaopiuviao
20.10.09, 14:38
http://www.youtube.com/watch?v=FubSkSEstjY&feature=related

see on küll popp rütm, aga väga-väga kaasakiskuv lihtsa meloodiaga ja usun et tekitaks sitaks hea tunde statal. oleks ainult vaja natukene DJ abi kes paneks selle loo käima ja saaks niimoodi uimase eestlase möllama, tantsima, et ise ka ei usu.

UrmoT
20.10.09, 19:18
Noh siis teine variant oleks ju ka inglaste the great escape võtta. :)

Patriot(BYL)
22.10.09, 09:34
Point on selles, et igalpool fännid juba tund aega enne mängu tribüünidel. Bannerid juba paigal, õlu kaasa ning laulud lauldakse juba. Kuidas meil on? Näiteks Belgia mängul olin staadionil 45 min enne kohtunikuvilet. Kogu mass tuli 10 min enne mängu algust. Mis show ja mis laule me tahame! ei tule mingit atmosfääri isegi. Ainult mängu ajal.

Lapeteus
29.10.09, 14:43
kui tund enne mängu tuled, siis külmud surnuks.
oku pakutud lugu oleks väga popp.
igasuguste muuda pikkade laulude jaoks pole fännid veel valmis.
selle jansa pika looga võiks aga asendada kolme sinilille laulu. see laul on küll ilusti selge kõigil aga selline lohisev ja tuim on ta.

Lapeteus
29.10.09, 18:10

kusjuures see viis läheb palju paremini, kui see mai kuu mailmalõpu lugu.--> http://www.youtube.com/watch?v=qhXL9zPl5LQ

zip
30.10.09, 02:20
See üleval pakutud http://www.youtube.com/watch?v=eh8iNno50S8
on väga hea ja kerge, miks seda kasutusele ei saa võtta, kas fännisektoris olevad inimesed üldse tahavad uusi hüüdeid või tahavad neid vaid üksikud inimesed siin foorumis?

Rennu-
01.11.09, 19:09
ülikõva oleks,terve fännisektor alates :1.56 min... http://www.youtube.com/watch?v=nOUgGA0lsog

--------------------------------
fännisektor ;)

Patriot(BYL)
02.11.09, 17:58
kui tund enne mängu tuled, siis külmud surnuks.

väike poiss oled vä? hüppa siis! igalpool Euroopas oma meeskonda toetakse juba ennemängu viimase soojenduse ja trenni ajal.
Kas kahe tunniga mängu ajal surnuks ennast ei külmunud!?

Piaoviaopiuviao
03.11.09, 11:56
ülikõva oleks,terve fännisektor alates :1.56 min... http://www.youtube.com/watch?v=nOUgGA0lsog

--------------------------------
fännisektor ;)

see on megahea variant

tarme
05.11.09, 01:18
Kojamees, Antti Kammiste ja Eesti jalgpallikoondis - Võit
Kust seda laulu võiks saada endale?

Rennu-
05.11.09, 19:54
http://www.youtube.com/watch?v=ksYcqdJef1o&feature=related ülikõvaaaa..:D Eee eee eee!;)

-------------------
fännisektor:D

Lapeteus
07.11.09, 15:31
väike poiss oled vä? hüppa siis! igalpool Euroopas oma meeskonda toetakse juba ennemängu viimase soojenduse ja trenni ajal.
Kas kahe tunniga mängu ajal surnuks ennast ei külmunud!?

Euroopas ei mängita talvel. Siin on hooaja viimased sõprusmängud novembris. Temp võib vabalt olla -5.
Hea emotsioon tuleb siis kui endal on ka mõnus olla. Suvel sooja ilmaga olen ma alati olnud mitu tundi enne mängu juba aktsioonis, talvel tead ei viitsi eriti perset tagant ära külmetada.

Mehhanisaator
07.11.09, 22:06
TEkkis mõte: Eestile shalalalalalaaa, tuleb vöiduke shalalalaala (Unibeti reklaami viisil).

Lapeteus
10.12.09, 01:39
Nikerdasin, mis ma nikerdasin, aga midagi lõpuks kokku tuli. kui laulu viisi kuulete, siis ärge palun näkku lööge :)
kuulake alates esimesest minutist --> http://www.youtube.com/watch?v=K02ynnI8AYQ&feature=PlayList&p=C646466C9D3BA861&index=6

Üha selgemaks saab iga päevaga see,
varsti lahti on kogu maailm meie ees,
kolme lõviga vapp meid võidult võidule viib.
Muru kamaral võitlust, mis tähtis on meil
peavad pidama need kes parimad meist,
neil on vorm sini-valge ja suus eesti keel.

Eesti, võitle edasi!
Toetame sind surmaniii.

Kodus, pubis ja staadionil mängude hoos,
hunt ja lammas vutti vaatavad koos,
me seisame ühtsena nõudes Eestile võitu.
Fänni laulud ja hüüded kõlavad nüüd,
ratsamees ja murtud lille etüüd,
naised platsilt ja kohtunik homole anda võiks musu.

Eesti, võitle edasi!
Toetame sind surmaniii.
Eesti, võitle edasi!
Toetame sind surmaniii.

Mängu vaatama tuled sa linnast või maalt
oled neeger, skinhead või asiaat,
naha värv ei loe, oled täna sinine sa.
Palliga, pallita keegi mööda ei saa,
hoopis meie lööme supper värava,
Eestimaa, Eestimaa meil kõlab ergutus hüüd.

Eesti, võitle edasi!
Toetame sind surmaniii.
Eesti, võitle edasi!
Toetame sind surmaniii.
Eesti, võitle edasi!
Toetame sind surmaniii.
Eesti, võitle edasi!
Toetame sind surmaniii.

üks refrääni variantidest, aga selle praakisin välja. -->
Eesti, võitle edasi!
Üks, kaks, kolm kõlab fännide hüüd!

HaTe
10.12.09, 01:50
Nikerdasin, mis ma nikerdasin, aga midagi lõpuks kokku tuli. kui laulu viisi kuulete, siis ärge palun näkku lööge :)
kuulake alates esimesest minutist --> http://www.youtube.com/watch?v=K02ynnI8AYQ&feature=PlayList&p=C646466C9D3BA861&index=6

Üha selgemaks saab iga päevaga see,
varsti lahti on kogu maailm meie ees,
kolme lõviga vapp meid võidult võidule viib.
Muru kamaral võitlust, mis tähtis on meil
peavad pidama need kes parimad meist,
neil on vorm sini-valge ja suus eesti keel.

Eesti, võitle edasi!
Toetame sind surmaniii.

Kodus, pubis ja staadionil mängude hoos,
hunt ja lammas vutti vaatavad koos,
me seisame ühtsena nõudes Eestile võitu.
Fänni laulud ja hüüded kõlavad nüüd,
ratsamees ja murtud lille etüüd,
naised platsilt ja kohtunik homole anda võiks musu.

Eesti, võitle edasi!
Toetame sind surmaniii.
Eesti, võitle edasi!
Toetame sind surmaniii.

Mängu vaatama tuled sa linnast või maalt
oled neeger, skinhead või asiaat,
naha värv ei loe, oled täna sinine sa.
Palliga, pallita keegi mööda ei saa,
hoopis meie lööme supper värava,
Eestimaa, Eestimaa meil kõlab ergutus hüüd.

Eesti, võitle edasi!
Toetame sind surmaniii.
Eesti, võitle edasi!
Toetame sind surmaniii.
Eesti, võitle edasi!
Toetame sind surmaniii.
Eesti, võitle edasi!
Toetame sind surmaniii.

üks refrääni variantidest, aga selle praakisin välja. -->
Eesti, võitle edasi!
Üks, kaks, kolm kõlab fännide hüüd!

Minu arust väga hea. Just see,et jutt selline isamaaline ning poliitilised vaated on välistatud staadionil. Mina arvan,et hindeks 4+.
Kuigi jah,kas sellest just kasu on,et siin niiviisi kirjutada ja mõelda:)

marcello
13.03.10, 21:24
http://www.mindnote.ee/reliisid.php?id=10 21 lugu või siis:
http://www.youtube.com/watch?v=6kve-1lo-zk

andke kuuma

Shparkz
13.05.10, 17:57
võiks ju samuti White Stripes - 7 nation army viisi järgi teha staadionil

niisama ümisemise võib asendada sõnaga ''eesti''

näiteks- http://www.youtube.com/watch?v=dpyyqtVkIE8

Jasper
12.08.10, 16:51
vuvuzelad tribüünilt koju!

CD7
12.08.10, 20:23
vuvuzelad otsapidi perse!

FTFY!

Shparkz
13.08.10, 02:42
vuvuzelad tribüünilt koju!

koos kõigi teiste pasunatega

zip
14.08.10, 01:14
Vuvuzelad ei olnud üldse nii hullud kui need 500 pasunat idatribüünil. (omanikeks olid suvelaagrite lapsed)

k2bo
18.08.10, 15:39
http://www.youtube.com/v/R-fsTAnmNIY&feature=related

Jalgpalli ilu hoieldes.
Vaenlase vastu võideldes:
pane tähele, pane tähele,
pane tähele, pane tähele!

Kui sina usud endaasse,
kui sina usud endaasse
arukate arvamisse,
arukate arvamisse
tugevate turjadesse,
tugevate turjadesse
vanemate vägevusse,
vanemate vägevusse
noorte meeste nobedusse,
noorte meeste nobedusse
treenerite taktikasse
treenerite taktikasse
enne kõike endaasse,
enne kõike endaasse,
siis saad kindlalt värava

Jalgpalli ilu hoieldes.

Kui sina usud hundi juttu,
kui sina usud hundi juttu
kardad koerte klähvimisi,
kardad koerte klähvimisi
kuulad sakste sajatusi,
kuulad sakste sajatusi
kannupoiste kaebamisi,
kannupoiste kaebamisi
saamameeste salvamisi,
saamameeste salvamisi
madalate manitsusi,
madalate manitsusi
sõgedate sõitlemisi,
sõgedate sõitlemisi
siis ei saa sa midagi,
siis ei saa sa midagi.

Jalgpalli ilu hoieldes.

Kui sina vajud kaitsesse,
kui sina vajud kaitsesse
upakile unedesse,
upakile unedesse
käpakile käsu alla,
käpakile käsu alla
röötsakile rubla alla,
röötsakile rubla alla
siis saad kirbud kubemesse,
siis saad kirbud kubemesse
sügelised südamesse,
sügelised südamesse
päised pähe, kondid kõhtu,
päised pähe, kondid kõhtu
siis sa lähed põrgusse,
siis sa lähed põrgusse.

Jalgpalli ilu hoieldes.

Kui sina usud endaasse,
kui sina usud endaasse
siis sina usud rahvaasse,
siis sina usud rahvaasse
taludesse tarkusesse,
taludesse tarkusesse
õpetusse, õigusesse,
õpetusse, õigusesse
kodukoha kaasikusse,
kodukoha kaasikusse
pilvepiiril pääsukesse,
pilvepiiril pääsukesse
siis saad vaimu vägeva,
siis saad vaimu vägeva
siis saad kindlalt värava.

Vaja ikka muuta veel, kõik veidi lisavad midagi ja ongi fännilaul olemas..

Ivo Linna ehk tuleks ise laulma ka, talle meeldib ju jalgpall:rolleyes:

Shparkz
18.08.10, 15:57
haha, väga hea :D

Power
19.08.10, 13:58
Aga kas, siis on lootust kuulata mõnda nendest lauludest ka siis Eesti-Itaalia mängul?

k2bo
19.08.10, 15:12
Ei usu eriti. Ma pole suurem asi organiseerija, ning fännina olen ma üsna tagasihoidlik, vaatan mängu nagu Tarmo Rüütli :D

Power
19.08.10, 15:42
Tegelt kui mõelda, siis see ei tohiks ideaalis raske olla ju, keegi prindiks 200 lehte välja koos laulu sõnadega ja jaotaks need fännisektoris laiali. Ja siis saavad fännid neid hakata laulma, juhul kui neile meeldivad need laulud.

k2bo
19.08.10, 15:49
muusikainstrumente ja eeslauljat on ka vaja:D

Shparkz
19.08.10, 18:01
trummid ja puhkpillid on alati staadionil olnud, mida veel vaja siis?? :D

Power
19.08.10, 19:00
Nonii, ma loodan siis et ma kuulen Eesti-Itaalia mängul uusi fänni laule.

cannuman
20.08.10, 13:34
Rebige siit. Me eikaga juba rebisime paar takti ette fääride mängi ajal.

Elagu meie peatreener Rüütel.

http://www.youtube.com/v/jss1cQH13dA

eika
20.08.10, 14:57
http://www.youtube.com/v/Dg0IVGCacm4

Mida fännid tahavad? Võitu-võitu
Mida näha tahavad? kolle-kolle
Kuhu palli tahavad? võrku-võrku
Miks nad seda tahavad? ...

elx
20.08.10, 15:26
Rebige siit. Me eikaga juba rebisime paar takti ette fääride mängi ajal.

http://www.youtube.com/v/jss1cQH13dA

Kuidas sa seda rahva suus ette kujutad? Üle paari takti sealt nagu eriti ei kannagi ju. Pealegi peaks sõnad totaalselt ära muutma.

cannuman
20.08.10, 15:33
ei kujutagi. Täpselt nagu ei kujuta ühtegi teist lugu, mis on kunstlikult jalkavõtmesse vägistatud.

Laulame rahvulikke laule sõimame kohtunikku omasooiharaks, käib küll.

salajane33
20.08.10, 15:35

Arnold :)?

Black Magic
21.08.10, 02:20
Arnold :)?

Ingrid

Mehhanisaator
13.10.10, 23:25
Võiks asja nii natukene huvitavamaks ajad, et Mingi lihtne fraas esialgu NT: Vastane on pasa ja võit on meie oma. Panna niiviisi käima et teha fännikas pooleks ja siis ükspool hüüaks "Vastane on pasa" ja teine pool laseks järgi "ja võit on meie oma". Ja selle peale mõelda ka mingeid uusi laule välja, pelaks hästi ma arvan.

alx
16.10.10, 00:48
Üks asi mida ma olen jupp aega mõelnud on midagi merejalaväelaste rividrilli laulu põhjal teha. Et keegi ruuporiga karjuks ette ja rahvas kordaks järgi. Oleks lihtsam omaks võtta. Muidugi oleks häid sõnu vaja.

Näide viisist: http://www.youtube.com/watch?v=ozug-WU2B8U

lorenzo
26.05.14, 22:52
Pakuks sellised laused hüüetena välja, kus siis kaigutakse vastu "Eesti!":

"Kes on platsil sinises särgis?" - "Eesti!"
"Kelle poolt me oleme?" - "Eesti!"
"Kes surub vastase vastu muru?" - "Eesti!"
"Kes võidab selle mängu?" - "Eesti!"

mg
27.05.14, 00:09
Pakuks sellised laused hüüetena välja, kus siis kaigutakse vastu "Eesti!":

"Kes on platsil sinises särgis?" - "Eesti!"
"Kelle poolt me oleme?" - "Eesti!"
"Kes surub vastase vastu muru?" - "Eesti!"
"Kes võidab selle mängu?" - "Eesti!"

tore mõte, aga lühendaks lauseid, sest kooris karjumine läheb nagunii koguaeg segamini, ehk
kes võidab- eesti
kelle poolt- eesti
ülejäänd on liiga lohisevad, kui ei usu, siis proovi karjuda harjutuseks ja mõtle veel paar tuhat inimest enda kõrvale, kes võibolla alguses ei saa arugi, mida röögitakse