PDA

View Full Version : 3 väikest p6rsast

aiFo
22.01.02, 23:32
niih mu armsad s6brad jalgpallis!

välja pakkuda järgmine asi! kuiv6rd laulu väikesest notsust olete kuulnud k6ik, siis ehk ei teeks paha, kuulata ka asja eestikeelset algupärandit :)

winny puhh, kelle 3 p6rsa loo kojamees massidesse t6i, andis mulle lahke loa levitada 3 p6rsa lugu nende samade masside seas... samas harida noori, kes asjast midagi ei tea...

lugu on ropp... seda te vist teate :D seega -- esialgne variant, 6rnak6rva versioon...:)

originaalis on lugu olemas kahes variandis, millest originaalsem leiab esituse tulevikus, s6ltuvalt vastukajadest...:)

ok. mainin veel ära selle, et mina jumaldan winny puhhi ja kui sulle armas futifänn see lugu ei meeldi, siis ära hakka minu vastu viha pidama (sest mina ju armastan sind!:)), vaid käi julgesti välja oma lemmikbändi futilugu. tänan tähelepanu eest! s6brad, aeg on siirduda lingile:

woolik.bumpclub.ee/~aif/winny_puhh

head kuulamist!

aiFo.heas tahtes...

p.s. winnika s6nad ei kattu täht-tähelt staadionil lauldavaga, v6tke seda lihtsalt kui... hmmm... head tahet! :)

p.p.s. m6ni kommentaar ehk?

jansa
23.01.02, 10:49
... krt meie arvuti küll seda lahti ei ammusta...

ROOTSI KUNN
23.01.02, 12:46
Minu oma ammugi mitte. hea ,kui teksti näen lugeda:viha:

kojamees
23.01.02, 12:54
Proovi kasutada kõrvaklappe.Sul peaks kõrvaklappide jaoks arvutis auk olema või vea sealt juhe makki või võimu.:hüppenöör

kojamees
23.01.02, 16:07
aiFo tõesti tuleb katkendlikult,ma ei tea mis kala aga muud lood mida ma tõmban tulevad igati O:K::reiv:

aiFo
23.01.02, 16:50
katkendlikult?

varu rohkem kannatust, siis t6mbab ära l6puks...

kojamees
10.02.02, 21:57
AIFO äkki Winni Puhhi vanad teeks salmile midagi jalkast.Sellest seisukohast et kohtunik kui notsu ja meie kui kuri hunt.???:õlu: