320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SkyOne Dream Team - Kalev Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    SkyOne Dream Team - Kalev Sport

    kes vaatab kalev spordis seda Unelmate Klubi sarja, kui keegi vaatab kas see Patrick Doyle vallandatakse ja see Harchester United langeb esimesse divisiooni?
    Algselt postitas 17
    Kas luumurd on nakkav?
    Algselt postitas magnisco
    Ma ei tea, sina oled w?

    #2
    Jah........

    Kommentaar


      #3
      Kunagi ammuammu sai seda neloneni pealt tihti vaadatud.
      Päris huvitav oli isegi. Parem seep kui mingi "Luts Maria" või mida iganes
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas joonardo Vaata postitust
        kes vaatab kalev spordis seda Unelmate Klubi sarja, kui keegi vaatab kas see Patrick Doyle vallandatakse ja see Harchester United langeb esimesse divisiooni?
        Kurat, ma ei mäleta, kas vallandatakse. Ei vallandata vist, ta nabitakse kinni, kuna ta maksis selle eest, et Harchester kaotaks ning välja langeks. Aga viimase mängu Evertoni vastu Harchester võidab ning jääb püsima.
        Hooaja viimased osad lähevad vääga huvitavaks.

        Kui ma haige olin, siis igahommikune MUST oli vaadata Dream teami . Kalev Spordiga on ainult see nõme asi, et hooaeg lõppes ära ja hakati otsast peale sama hooaega näitama. Ei tea, kas pole raha, et järgmine hooaeg sisse osta. Ma küll ootaks seda, ja väga!

        Kommentaar


          #5
          Huvitav on selle sarja juures see, et näitlejad peavad suht oskuslikult pallimänguga hakkama saama. Tn oli see ka üks olulisi tingimusi mängurite cast'imisel.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
            Huvitav on selle sarja juures see, et näitlejad peavad suht oskuslikult pallimänguga hakkama saama. Tn oli see ka üks olulisi tingimusi mängurite cast'imisel.
            Mängudes löödud väravad on küll kahtlaselt sarnased nendega, mis õiges Premiershipis löödud.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
              Mängudes löödud väravad on küll kahtlaselt sarnased nendega, mis õiges Premiershipis löödud.
              aga hästi kokku miksitud näitlejad päris mängijatega.aga huvitav oleks teada mis klubi siis see mängu team asendab?ning kas mõni neist näitlejatest on ka päris jalgpallur?
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                #8
                No näiteks see Paul Wood aka Woody on päris elus freestyler.

                Kommentaar


                  #9
                  a see on kõva asi , vaatan kui juhtun kalev spordile

                  Kommentaar


                    #10
                    mitu hooaega seda sarja tehti?
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      mitu hooaega seda sarja tehti?
                      10 hooaega.

                      Kommentaar

                      Working...
                      X