320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Läti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti - Läti

    Et kes siis nigu omme vaatama läheb? Endal õnnestus päris head
    piletid saada ja kavatsen Lätakatele Suurhalli katuse pähe karjuda...

    Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

    #2
    jess, näen ka esimest korda oma silmaga sellesamuse suurhalli siis homme ära...loodetavasti mäng kisub kaasa karjuma ikka kah..
    kohad suht saastad, selle viltuse tribüüni peal, mis otsa ja külje vahel

    Kommentaar


      #3
      jalka fännid või asjad

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by eston

        jalka fännid või asjad
        shut the hell up

        ma olen jalkafänn, aga see ei tähenda, et ma mingi kinnisideega maniakk oleks

        fännisalli sinna kaasa ei võta, loodetavasti mõnu mängust ei tunne :P , aga tahtsin 1. suurhalli ära näha, 2. sõpradega kokku saada, kuna eelmine aasta lõppes keska ja nüüd üle esti laiali...nii et mokk maha

        krt, tõsiselt käib selline asi närvidele...kui mind ei tunne ja midagi normaalset öelda pole, siis hoia keel hammaste taga

        Kommentaar


          #5
          tsiises küll on nõrga närvikavaga.

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by eston

            tsiises küll on nõrga närvikavaga.
            ma ei saa aru, mida sa hakkad üldse kobisema siis...mina ei näe probleemi, sest probleemi ei ole.
            Närvikava on täiesti korras, normaalne inimene ei lase lihtsalt ennast mõnitada, eksju
            olen täiesti kindel, et jälgid ka teisi spordialasid

            Kommentaar


              #7
              ma ei tea kust otsast see mõniytamine oli aga noh eks igaüks võtab asja nii kuidas heaks arvab. ja teisi spordialasid jälgin muidugi

              Kommentaar


                #8
                fuhh korvpall

                Kommentaar


                  #9
                  paistab ,et Läti võtab oma peale esimest poolaega aga vaatame lõpuni.
                  siiski tundub läti tugevam.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    #10
                    tegelt pole korvpallil viga midagi

                    Kommentaar


                      #11

                      Orginally posted by ROOTSI KUNN

                      paistab ,et Läti võtab oma peale esimest poolaega aga vaatame lõpuni.
                      siiski tundub läti tugevam.
                      Jah aga nyydsex on juba saadud järgi...kui kullamäe ka viske tööle saax.....

                      estoni jutu peale.....Jalkafänn on inimene kes on paadunud jalkpalli aga pole selline tyyp et kõik ülejäänud asjad põlastab või umbes nii....see kes sihukese commenti andis pole jalkafänn vaid [i]wanna be jalkafänn


                      P.S. Viik momendil

                      Kommentaar


                        #12
                        eesti on hoos!!!

                        Kommentaar


                          #13
                          nüüd tulakse õpetama kuida jalkay fännida. ja pole mul teiste spordialade vastu midagi korvpalli on ka kunagi huviga jälgitud aga eks ta üks jookse ja lahmi mäng on.

                          Kommentaar


                            #14
                            Praegu viik 74-74

                            Kommentaar


                              #15
                              Pähe saadi, kusjuures eestlased hakkasid kergeid vigu tegema, kus kohtunik(Leedust) mängis ka omajagu rolli..
                              P.S. fännid korkas paljud ei oska meeskonda nn. kisaga toetada, kisavad koguaeg:P

                              Kommentaar

                              Working...
                              X