320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool pani mõõnaperioodile imeilusa punkti!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Liverpool pani mõõnaperioodile imeilusa punkti!

    Liigi 10 mängu kestnud mõõnaperiood sai 22. jaanuari hilisõhtul kohas nimega Old Trafford tõeliselt meeldiva lõpu
    Mees keda armastab nüüd kogu (aastast 1892 sellist võitu oodanud) Merseyside on Danny Murphy


    22.01.2002, Old Trafford
    Manchester United - Liverpool 0:1 (0:0)
    Väravad: Danny Murphy 84'
    Hoiatused: Veron 62' - Gerrard 1' Carragher 45'

    Mis ma oskan öelda? Esialgu on emotsioonid ülirõõmsad. Samas mõõnaperioodile pandi kyll lõpp kuid nüüd tuleb ühtteist tagasi võidelda - liidripositsioon, mis tundus veel detsembris nii kindel on päris raskesti püütavas kauguses.
    Selge on see et nädala pärast ei tohi eksida Leicestery vastu ja tuleb võtta kindlad 3 punkti ja siis võib olla juba tõeliselt rahul. 27.02 toimuvaks Arsenali-mänguks ei saa lihcalt rõhku panna hetkel.
    See kiri siin on all

    #2
    mis arsenali mäng see on.... olen ma omaarust juba 2 korda ntv'e pealt vaadanud arse - pooli.... imelik
    Pärtel Tomberg

    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
    http://www.isepankur.ee
    info@isepankur.ee

    Kommentaar


      #3
      Orginally posted by eestieest

      mis arsenali mäng see on.... olen ma omaarust juba 2 korda ntv'e pealt vaadanud arse - pooli.... imelik
      Karikamäng

      Kommentaar


        #4
        Ei tohiks seda pühapäevast Arsenali-mängu ka ikka liiga kergelt võtta. Karikat tuleb kaitsta. Eilsest nägin ainult üksikuid momente, aga fantastiline tulemus tõesti. Samas, kui 'pool end vaid tippklubide vastu kokku suudab võtta, siis meistritiitlit ei tule. Nojah, igatahes põnevus Premier'is säilib tänu eilsele tulemusele.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #5
          Millal ManU üldse Liverpooli võitis viimati?

          Kommentaar


            #6
            manu võidab oma tiitlid mitte võitudega rivaalide üle, vaid kindlama mänguga Sothamptonisuguste vastastega. seega ei tasuks nüüd duublit ületähtsustada. samuti võideti ju eelmisel aastal mõlemad mängud manu vastu.
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              #7
              ma tean jälle seda et Murphy oli enne seda mängu õigete Liverpooli fännide seas nali

              Kommentaar


                #8


                Pärast mõõnaperioodi tõepoolest ilus võit. Kui kohe kedagi ei õnnestu võita, siis ManU võidame ikka . See võit mõjus küll äärmiselt positiivselt. Loodaks, et nüüd kuni kevadeni lööme platsi puhtaks, kuid loomulikult ei tohi pilvedesse minna.

                Danny Murphy on täitsa tore poiss . Kuigi alati algkoosseisu ei kuulu, lööb ikka üsna palju tähtsaid väravaid.

                Liigatabel on igatahes ülihuvitav ja äärmiselt loogiline, et võitja selgub viimases ringis.

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by gaskoff

                  Millal ManU üldse Liverpooli võitis viimati?
                  Kui mu mälu ei peta, siis paar aastat tagasi ühes FA Cup'i mängus. Viat tegid nad jälle nii nagu väga tihti - lõid päris lõpus otsustava kolli. Liigas ei ole seda vist tõesti ammu juhtunud.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    #10
                    Liverpool võiks nüüd kah ManU eeskujul Oweni pikemaks ajaks varumeheks teha.Äkki hakkavad kah võidud tulema.:P

                    Kommentaar

                    Working...
                    X