PDA

View Full Version : Rannajalgpall

Leheküljed : 1 2 [3]

Rzn.
21.05.10, 01:30
Kas Eesti Rannajalgpalli Liidul on ka olemas selline 24h korrespondent, kes vastab adekvaatselt ka küsimustele?Sest mina sain näiteks oma küsimusele huvitava vastuse:D:D:D...OPA...;)

ma usun, et see korrespondent on ammu juba loobunud, sest sinu küsimustel ei paista kusagilt lõppu tulevat..

roque jr
21.05.10, 10:16
ma usun, et see korrespondent on ammu juba loobunud, sest sinu küsimustel ei paista kusagilt lõppu tulevat..

Vot siis ikka just peakski selline persoon olemas olema...sest, "kus on tarbijaid, seal peab olema tootjaid"...

ELauter
07.01.11, 21:54
Millal siis esimesed soojendus turniirid hallis on tulemas :) ?

roque jr
08.01.11, 17:12
Seda küsimust mina juba ootasin, samas kartsin:D:D

marti88
25.04.11, 19:53
On ka mõni tiim endale algavaks hooajaks mängumehi otsimas veel või olen lootusetult hiljaks jäänud juba?

Kristo7
26.04.11, 10:07
On ka mõni tiim endale algavaks hooajaks mängumehi otsimas veel või olen lootusetult hiljaks jäänud juba?

mis positsiooni mängid?? esiliiga on sobiv?

barcelona44
27.04.11, 17:53
mõni esiliiga meeskond endale mängumeest ei sooviks?:P

barcelona44
27.04.11, 17:53
kaitsemängija.

Silver
30.05.11, 23:25
Kas Kakumäel ka mõni punt regulaarselt rannavutti mängima hakkab või juba mängib? Oleks huvitatud paar korda nädalas kaasa löömast, hea lähedal käia. :)

ELauter
08.09.11, 23:54
Portugal võtab ära MM-i :D

Juanito
09.09.11, 04:02
Portugal võtab ära MM-i :D

Muidugi võtavad, kui kohtunikud neid niimoodi tassivad:D Seda kätt, mida kohtunikud ei julgend lisaaja lõpus Portugali kastis anda, nii võib võita küll :D Aga mina panustan ikka Venemaa võidu peale. Euroopa kindlalt parim sats ja ma arvan,et Brasiilia ei saa Venemaa tihedale seljas elamise kaitsega hakkama, seda näitas juba Ukraina. Turniiri parimaks mängijaks saab kas Andre, venelastest peaks arvatavasti parimaks valima Shaykovi:) Aga noh, venelastel on vaja kõigepealt finaali saada:)

eidzio
09.09.11, 12:12
Muidugi võtavad, kui kohtunikud neid niimoodi tassivad:D Seda kätt, mida kohtunikud ei julgend lisaaja lõpus Portugali kastis anda, nii võib võita küll :D

No FIFA kohtunikud ei eksi ju kunagi... :)

Tegelikult on seal ikka rohkelt "kalasid" sisse tulnud (mittevilistatud vead, teine tagasisööt väravavahile, palli mängupaneku koht, jne jne)... Kuid kokkuvõttes oleme me ikkagi kõik inimesed ja eksimusi tuleb sisse igasugusel tasandil...

ELauter
09.09.11, 15:07
Nii ta paraku, kahjuks, õnneks on :D