PDA

View Full Version : A Le Coq arena

Leheküljed : [1] 2 3

Jaak
24.01.02, 09:52
TALLINN, 24. jaanuar, BNS - A.Le Coq Tartu Õlletehas ja jalgpalliklubi FC Flora kirjutavad neljapäeval alla lepingule, millega FC Flora Lilleküla staadion saab endale nime A.Le Coq Arena.

Leping on sõlmitud 15 aastaks, selle hind on 15 miljonit krooni, teatas FC Flora BNS-ile.

Tartu Õlletehase poolt tehtav investeering aitab kaasa jalgpallistaadioni lõplikule valmimisele, märkis klubi.

greenday
24.01.02, 10:23
Rõve nimi. Fännide jaoks jääb nimi alati Lilleküla Staadioniks ma loodan, mulle küll vähemalt.

Ma maksan ka 15 milli ja lasen nimeks panna "Geenius ja jalkaproff ja muidu ilgelt seffi mehe sassi areena"

greenday
24.01.02, 10:24
oleks siis lihtsalt A le Coq Lilleküla staadion, aga arena - FUI!

tanielo
24.01.02, 10:37
A LeCoq Arena=CC Plaza

jansa
24.01.02, 10:48
... tahaks näha kuidas nad seal staadionil siis oma õllemajandusega tegelema hakkavad, seal kus neiukesed pirukaid ja teed müüsid hakkab siis kesvamärjuke voolama? Staadioni sees ju õlut müüa ei tohiks..teevad suletud tsooni? Kuidagi vaja ju raha tagasi saada ka....

dieter
24.01.02, 11:13
Muidu Greenday ma usun, et sul esimesel paaril aastal on ikka tegu Lilleküla staadioniga ja kui lähed mängule, siis ütles küll,et lähen Lillekülla, kuid tõenäoliselt mingi viie aasta pärast on nimi A.Le Coq Arena või lihtsalt Arena kahjuks siiski nii juurdunud, et seda väga laialdaselt kasutatakse.
Pole miskit parata.
Üks huvitav asi siiski selle juures on - nt. Saksamaal müüakse minu arust kõigil staadionidel ka õlut (vähemalt 5-6 kus mina olen käin), ei tea kas Pohlak lubab ka õlle müüki statal? VIP-id saavad muidugi juba praegu alkot tarbida, aga tavainimesed (nagu mõned vist Kasahstani mängust vägagi hästi mäletavad :( ) ei või isegi veidi svipsisena kohale ilmuda.

Jaak
24.01.02, 11:26
Orginally posted by dieter

Muidu Greenday ma usun, et sul esimesel paaril aastal on ikka tegu Lilleküla staadioniga ja kui lähed mängule, siis ütles küll,et lähen Lillekülla, kuid tõenäoliselt mingi viie aasta pärast on nimi A.Le Coq Arena või lihtsalt Arena kahjuks siiski nii juurdunud, et seda väga laialdaselt kasutatakse.
Pole miskit parata.
Üks huvitav asi siiski selle juures on - nt. Saksamaal müüakse minu arust kõigil staadionidel ka õlut (vähemalt 5-6 kus mina olen käin), ei tea kas Pohlak lubab ka õlle müüki statal? VIP-id saavad muidugi juba praegu alkot tarbida, aga tavainimesed (nagu mõned vist Kasahstani mängust vägagi hästi mäletavad :( ) ei või isegi veidi svipsisena kohale ilmuda.

Ma olen kindel, et Hõbemägi on suutnud Pohlakule lõpuks suutnud selgeks teha, et ilma õlle ja muu meelelahutuseta võib staadionile FCF-i mäng vaatama tulla ainult paadunud jalka fänn.Palju neid on kes igaks mänguks kodunad Lillekülla ajavad? 200?300? võib-olla 500 mitte rohkem. Tavainimene ootab spordist positiivseid elamusi ja meelelahutust.
Siit on muuseas jalka liidul korvpalli ja võrkpalli kolleegidelt veel palju õppida.

mikk
24.01.02, 11:37
Nimi nimeks (kõlab tõesti nõmedalt), aga iseenesest on hea, et õlletootja ennast jalgpalliga seob. Euroopas on jalgpall õllefirmade jaoks esimene valik igasugusel sponsoreerimisel. Eestis on õlletootjad siiamaani oma raha korvpalli toppinud.

Jaak
24.01.02, 11:45
Küll on konkurents tore asi:

SAKU SUURHALL
A LE COQ ARENA

tanielo
24.01.02, 12:26
Orginally posted by Jaak

SAKU SUURHALL
A LE COQ ARENA

Saku On Ice jäähalli hakatakse ka varsti ehitama :D

Maarek
24.01.02, 12:28
Nojah, ega A Le Coq ju Sakust maha ei saa jääda.

Nüüd jääb vaid oodata, et Jeti jäähall Frederiku Jäälossiks ümber nimetataks:D :D :D :D . Siis on kõik suuremad õlletootjad koha leidnud, kuhu raha matta.:)

jots
24.01.02, 12:41
Aaa kõige positiivsem on see, et lõpuks hakkavad töömehed jälle Lillekülas tegutsema - juba pikka aega on staadion seisnud nagu ahervare keset tühermaad.

mcnamara
24.01.02, 12:54
Orginally posted by jots

Aaa kõige positiivsem on see, et lõpuks hakkavad töömehed jälle Lillekülas tegutsema - juba pikka aega on staadion seisnud nagu ahervare keset tühermaad.

Õige. Kahju on lausa teda vaadata...ja mängudeks ka tahaks kahte asja eelkõige: katust pealtvaatajatele ja ühte korralikku moodsat videotablood. On nad siis nüüd tulemas? Nimi on jube, aga kapitalism on kapitalism.

Jaak
24.01.02, 13:20
Õige. Kahju on lausa teda vaadata...ja mängudeks ka tahaks kahte asja eelkõige: katust pealtvaatajatele ja ühte korralikku moodsat videotablood. On nad siis nüüd tulemas?

www.fcflora.ee:

Allakirjutatud leping on A Le Coq Tartu Õlletehase teine investeering Eesti jalgpalli, möödunud aastal sõlmiti kolmepoolne leping Eesti Jalgpalli Liidu ja FC Floraga väärtusega 1 miljon krooni. Esimene rahvusvaheline mäng A Le Coq Arena“l toimub 27. märtsil, mil Eesti jalgpallikoondis võõrustab MM-finaalturniirile pääsenud Venemaa koondist. Selleks mänguks valmivad staadionil murusoojendussüsteem ning kolmanda korruse idatribüüni loozhid.
Eesti - Venemaa mängu piletid tulevad müüki veebruari alguses.

Seega Vene mänguks ei ole ei katust ( pidi olema juba eelmise aasta augustiks Küprose mängul) ega tablood ( lubati novembriks 2001) :viha:

Kosk
24.01.02, 13:59
Minul kui alekoki mittejoojal on muidugi sellisest nimest ÜLIKAHJU, aga kui sellest rahaliselt kasu on.......siis noh, hea küll, las ta olla.

aiFo
24.01.02, 14:12
Orginally posted by Kosk

Minul kui alekoki mittejoojal on muidugi sellisest nimest ÜLIKAHJU, aga kui sellest rahaliselt kasu on.......siis noh, hea küll, las ta olla.

ehhh... kosk... nuta v6i naera, aga sa jood alekokki nii mis tolmab! :DDD

jajah, ma ise nägime...:P

ROOTSI KUNN
24.01.02, 15:13
Mehed mõelge globaalsemalt ,mitte oma mätta otsast
a;la ei meeldi nimi ja ei joo Ale cocci.
Tegelt on see super ,et võimsad õlletootjad on hakanud aru saama ,et jalgpalli investeerides on nad ise mäel.
Mina hakkan igatahes senisest rohkem Tartu õlut jooma ja arvan,et kõik vutifännid võiks samaga meie sponsorit toetada
Olen kindel ,et mingi muudatus tuleb ka staadionil õlle
joomise suhtes. Kas müüakse seda ehitatavates baarides või siis mingit lahjemat marki vabalt topsides Staadion ju alles poolik ,kui kõik valmis saab on seal oma 10 müügikohta -baari ning veel suur bubi lisaks.
Igatahes hea uudis ,kui arvestada eilset päeva eesti spordi -
ajaloos.

vaikiv mees
24.01.02, 15:14
Orginally posted by Jaak

SAKU SUURHALL
A LE COQ ARENA

Tartu Rock
Tallinna A Le Coq

Aff
24.01.02, 15:27
Olgem ausad - nimi on tobe. Aga samas on selline lüke igati teretulnud. A'le coq kogub minu silmis üha enam plusspunkte, elagu pilsner!

maailmakunn
24.01.02, 16:00
Kas keegi mäletab, palju Saku plekkis, et omanimeliseks halli sai.

Jyrka
24.01.02, 16:07
arvan et alguses tahtis a le kokk et florast saaks fc flora - a le kokk :õnnelik:

jansa
24.01.02, 16:14
... mis puutub muidugi staadionil mängupäeval õlle müümisesse välismaal siis samuti paljudel välisstaadionidel käinuna väidan et tegemist on alkovaba õllega st. kui müük toimub juba staadioni sisetsoonis... (vähemalt MMil Prantsuses ja EMil Hollandis-Belgias oli nii)

dieter
24.01.02, 16:16
Saku vist viskas ikka sutsu rohkem välja. 10 aastat on nimi selline ja ainuõigus õlut ja muud jooginänni müüa, hind oli vast 15 milli (kuid aeg 5 aastat lühem), täpset summat ei avaldatud minu teada.

mihkel
24.01.02, 18:17
Olgu või Double Bock Arena, peaasi, et staadioni ehitus jälle käima läheb. Loodan, et märtsis ei istuta enam lahtise katuse all.

Ertai
24.01.02, 18:33
Krt Tartusse tahax ka statat....ja suuremat!!!!!:D
Aga olex raha pistax kohe raha hakkama...peab vist Bill Gates'i kohtusse sõimama kui niisama raha ei anna:P
Igatahes räägiti ju et tehaxe algul Tallinna ja siis Tartu...sellepärast teti tallinna, kunas seal oli si*emad staadionid...

Jyrka
24.01.02, 19:10
Ma mõtlesin et CMi jätan Lilleküla staadiumi
ei saa a le kokk niisama oma nime CMi aga loomulikult paar millionit ajaks asja ära

Jyrka
24.01.02, 19:15
Staadionil on logo kaa
vastik homo sait floral ei saa pilti võtta

Jeeg
24.01.02, 19:50
http://www.fcflora.ee/pilt.php3?id=17

Palun väga ja kus on sel logol seos jalgpalliga :segadus:

Jyrka
24.01.02, 19:50
mul kaa ei tootand yeg :(

Pätu
24.01.02, 22:39
krt siin eestis juba kõigil mingid sponsorite noimed... coca cola plaza , saku suurhall jne...

krt ja see nimi müüdi ju nii väikse raha eest maha... halb tehing minu arvates

smith
25.01.02, 01:13
njaa. nimi on üsna totter (oleks võinud asjalikuma mõelda), kuid kes enne eesti jalgpallile 15mil. kroonist toetust oleks pakkunud. See nimi ei loe midagi. Näiteks hollandis on mingi Philipsi staadion (kahjuks ei tea seda, kas see on mõne isiku või firma järgi pandud) Põhiline, et staadion korralikult välja ehitataks. Kõige hullem oleks olnud see kui FC Flora nime asemel oleks tulnud mingid kaubaliinid või pereleivad, mitte nagu teiste pallimängudega on. Jalgpalliga on nagu see hea lugu, et meeskonna nime ikka nii tihti ei vahetada.

Miq
25.01.02, 01:17
Tegelikult ju staadionile hea jah, et saab äkki kuidagi edasi arendatud ja puha. Aga sees ei luba Pohlak kohe päris kindlasti õlut müüma hakata s.t. et jääb tegelikult mulle kui Saku-sõbrale ülisitt variant - all baarides, mis pidid olema spetsiaalsed jalgpallile pühendatud baarid, kus võid pmst kõiki liigasid vaadata, hakatakse ainult alekokki müüma :kratsti: Aga noh, samas oleks jah solidaarne vist vaikselt hakata tiba rohkem tartu õlut ka siis jooma (mõni uus ja hea mark oleks abiks):õlu:

jots
25.01.02, 01:18
Rääkides ajaloost siis kõigepealt oli pisikene küla - Eindhoven. Siis tuli mingi mees ja mõtles, et teeks Eindhovenist Philipsi pesapaiga. Ja Eindhovenist sai väga suur linn. Kusjuures ka staadionisse on Philips märkimisväärselt investeerinud - sealt nimigi.

Tegelikult on maailmas väga levinud praktika, et staadion, spordihall, meelelahutuskeskus saab nime oma suursponsori järgi - seega pole Ale Kokki areen mitte mingi erand..

Pätu
25.01.02, 01:23
15 miljonit 15 aastase reklaami peale pole just eriti kõva sõna...

jots
25.01.02, 02:42
Arvestades seda, et Eestis pole veel ükski firma sponsorluse korras nii suurt summa välja käinud ...
(senine rekordsumma pärines sakult, kes eraldas suurhalli tarbeks 10 miljonit)

Arvan, et tehing oli absoluutselt soodsaim, mida Eesti tingimustes võimalik saavutada.

Mis oleks parem olnud, kas järgmised 15 aastat Lilleküla staadion, mis ka järgmise aasta kiratseb või ale kokki areen, millele elu kohe sisse puhutakse.

Staadion on sama, nimi teine.

Foorumis paistab välja puhteestlaslik nn "rehepapilik" suhtumine a'la no krt andsid miljoni, vastikud kadedad inimesed, miks kaks ei võinud anda jne.

greenday
25.01.02, 08:27
Orginally posted by jots

Arvestades seda, et Eestis pole veel ükski firma sponsorluse korras nii suurt summa välja käinud ...
(senine rekordsumma pärines sakult, kes eraldas suurhalli tarbeks 10 miljonit)

Arvan, et tehing oli absoluutselt soodsaim, mida Eesti tingimustes võimalik saavutada.

Mis oleks parem olnud, kas järgmised 15 aastat Lilleküla staadion, mis ka järgmise aasta kiratseb või ale kokki areen, millele elu kohe sisse puhutakse.

Staadion on sama, nimi teine.

Foorumis paistab välja puhteestlaslik nn "rehepapilik" suhtumine a'la no krt andsid miljoni, vastikud kadedad inimesed, miks kaks ei võinud anda jne.Ok, ma ei ütleks isegi ühtegi halba sõna kui oleks A le Coq staadion, aga...

Hellik
25.01.02, 09:07
Orginally posted by Jaak

Seega Vene mänguks ei ole ei katust ( pidi olema juba eelmise aasta augustiks Küprose mängul) ega tablood ( lubati novembriks 2001) :viha:

Loomulikult oleksid katus ja tabloo vajalikud, kuid enne Venemaaga mängu on näiteks murusoojendus palju tähtsam.

Hellik
25.01.02, 09:09
AA logo mulle küll ei meeldi. Tra, need punased jooned jätavad väga kergejõustikuradade mulje

jansa
25.01.02, 10:19
... bohui mis ta ametlik nimi või kes ta ametlik sponsor on, peaasi et kiiresti valmis saaks (olgu või Põlva Piima Palee), meie jaoks jääb ta ikka Lilleküla staadioniks ehk lihtsalt Statkaks. Ja ALeCoq mulle näiteks maitseb...

Miq
25.01.02, 11:16
Orginally posted by Mayhem

AA logo mulle küll ei meeldi. Tra, need punased jooned jätavad väga kergejõustikuradade mulje

Pmst peaks kull vist seal olema nende punaste joontega kujutatud midagi tribuunide moodi nagu nt. Colosseum Roomas. Kusjuures minu arust on kull logo suht sumpaatne ja nimi ka enam-vahem.

ROOTSI KUNN
25.01.02, 12:28
Jalgpalliliidust vastati küsimusele,et miks ARENA aga
mitte staadion,järgmiselt.
Sõna ARENA sobib paremini nii spordivõistluste ,kui ka muude ürituste korraldamisel näit: kontserdid,härjavõistlused:D ,naiste mudamaadlus jne.
milles neil ka osaliselt õigus on . Nii,et nimel pole viga midagi
unustage see Lilleküla nimi ,mida ükski välismaalane õieti väljagi ei oska öelda. Meile on ta A Le Coc-i AREEN väga
suupärane.!!!!

tanielo
25.01.02, 12:46
Orginally posted by ROOTSI KUNN

Jalgpalliliidust vastati küsimusele,et miks ARENA aga
mitte staadion,järgmiselt.
Sõna ARENA sobib paremini nii spordivõistluste ,kui ka muude ürituste korraldamisel näit: kontserdid,härjavõistlused:D ,naiste mudamaadlus jne.
milles neil ka osaliselt õigus on . Nii,et nimel pole viga midagi
unustage see Lilleküla nimi ,mida ükski välismaalane õieti väljagi ei oska öelda. Meile on ta A Le Coc-i AREEN väga
suupärane.!!!!

A LeCoqiga tekivad ka prantslastel ja inglastel kindlati huvitavad assotsiatsioonid, eriti kui nad nime kuulevad ja kirjapilti ei näe :D

willane
25.01.02, 14:42
Bayerni uue staadioni nimeks saab Allianz (Arena), samuti sponsori järgi.
+ 15 milli jalgpallile on alati positiivne nähtud!!!

PAPA
25.01.02, 16:35
Nimi nimeks ,aga logo on küll JUBE NÕME - sobiks rohkem kergejõustiku staadionile.
Huvitav milline disainerist pede selle välja nuputas,jalgpallist ei tea see tegelane küll midagi:viha: :viha: :viha:

greenday
25.01.02, 19:26
See jalgpallike seal logo peal näeb välja nagu oleks see maha kopeeritud kuskilt moobiililogolt.

Pätu
26.01.02, 08:33
asi selline et tahaks veel teada kurat kuhui see joodik Pohlak on fifa poolt antud rahad pannud mille eest pidi oktoobriks 2001 treeningväljakul katus peale olema............ mingi haige värk on ikke flooora rahaasjadega

Martin
26.01.02, 13:13
Nojah.

Eks viriseda oska igaüks, kuid kui logo ei meeldi, siis miks mitte teha ise midagi ning siis seda neile välja pakkuda? Ole peaksid umbes samad asjad, mis sellel ninf ka värvid peaks arvatavasti samad olema.

Siin ju selliseid tegijaid inimesi küll ja küll, eks siis proovige kätt...

kojamees
27.01.02, 18:16
Meie poolne kavandi konkurss on välja kuulutatud MTÜ"Jalgpallihaigla" all.Kõik kel vähegi kätt andke tuld.:õlu:

Pätu
27.01.02, 18:39
Orginally posted by PAPA

Nimi nimeks ,aga logo on küll JUBE NÕME - sobiks rohkem kergejõustiku staadionile.
Huvitav milline disainerist pede selle välja nuputas,jalgpallist ei tea see tegelane küll midagi:viha: :viha: :viha:

ei tahaks küll kedagi riivata aga selle staadioni arhitekt ei olnud vist ka eriline teadlane jalgpallistaadionite osas

Virtuoso
27.01.02, 20:30
Orginally posted by eestieest

[ei tahaks küll kedagi riivata aga selle staadioni arhitekt ei olnud vist ka eriline teadlane jalgpallistaadionite osas
No mida sul selle staadioni disaini kohta ütelda on?:viha: Minu arvates ilus staadion. Ehk täpsustad millega sa rahul ei ole.:kratsti:

Undi
27.01.02, 21:35
ei tahaks küll kedagi riivata aga selle staadioni arhitekt ei olnud vist ka eriline teadlane jalgpallistaadionite osas
see arhitekt polnud tõesti mingi spets staadionite osas...mingis eesti ekspressis oli pikk lugu sellest, areenis vist. Oli käinud igal pool väljamaal vaatamas asja ja siis meie jaoks optimaalse stata teinud. Ja no kui FIFA juht staadionit kiidab, siis ei tohiks küll midagi halba öelda olla

yheksa
28.01.02, 09:51
Orginally posted by eestieest

19.12.2001 EPL'st "Eesti Inseneride Liit valis aasta 2001. aasta parimaks inseneriks Eesti Jalgpalli Liidu ehitusbüroo inseneri Teet Ilvese, kes oli Lilleküla staadioni projektijuht."

hm... vaata ka linki http://www.insener.ee/Aasta%20Insener%202001%20WWW.pdf

Seega küllap mees teadis, mis mees teeb :-)

Ja ehk sa põhjendad oma lauset kah... Minuarvates on staadion täitsa hea staadion ja olgem ikkagi õnnelikud, et meil selline asi üldse olemas on!

Hellik
28.01.02, 10:03
Vaevalt, et keegi vaidleb Lilleküla stata vajalikkuse üle aga mulle meeldiks tunduvalt rohkem kui otsatribüünid oleksid väravale lähemal (a la Highbury jne jne.)

vaikiv mees
28.01.02, 11:55
Küljetribüünid on väljakule igatahes meeldivalt/ohtlikult lähedal (küljejoon 3+3m kaugusel) Pean silmas seda, et otsatribüünid (kust väljakule on otsene ligipääs) on Ing-l värava taga paari esimese rea ulatuses ohutuse mõttes tihtipeale tühjaks tehtud.
EST-HOL juhtväravate ajal ei suutnud enamus eesti rahvast seda õnne uskuda & paar meest tormas igatahes väljakule &"turvamehed" neid muidugi takistada ei suutnud.(Eks nad otsivadki nüüd staadionil jõukohasemat tegevust Vedas, et EJL mingeid trahve ei saanud.
Staadionil iseenesest pole viga midagi.

yheksa
28.01.02, 12:05
Põhimõtteliselt on nüüdseks panud esimesele reale ette ka miskine raudne piire. Seega enam pole eriti võimalik nii ihtsalt platsile sibada.
Ka tolle viimase "kurikuulsa" koondise mängu ajal olid need piirded juba olemas.
Kui oleks käinud või siis piisavalt ringi vaadanud, siis ka teaks ehk... :-)

Ja see mis toimus Hollandi mängu tulenes suuresti staadioni olukorrast, mis siis oli suhtkoht allapoole arvestust. Seega seda mängu võrdluseks tuua on pisut täbar. Hea, et üldse publikut staadionile lasti :-)

ROOTSI KUNN
28.01.02, 12:07
Mayhem, otsatribüüni poleks sellisel kujul saanud lväravale lähemale tuua ,sest siis ei näeks teiselt korruselt alla väravat
Mõtlen just otsastribüüni.

Hellik
28.01.02, 12:20
Sellisel kujul loomulikult mitte. Tribüünide tõusunurk peaks selleks tunduvalt väiksem olema

Pätu
28.01.02, 12:29
väga halb oli kohavalik aga see polnud inseneri teha... seal kandis ei saa uuendada seda staadionit

mulle oleks meeldinud 4 tribüüniga (villa park ja üldse inglise stiilis http://www.ellisout.com/trinity/pics/dem308.jpg) mitte ümmarguselt... aga noh mis tehtud see tehtud

vähem kui kahekords summaga (815 milliga) tegi southampton endale uue staadioni mis on haigelt sheff (http://www.saintsfc.co.uk/stadium/pics.shtml)

aga enam ei saa midagi muuta:(

Jux
22.06.03, 02:29
Damned, juba 2 aastat möödas ja s...agi pole muutunud! Mis puudutab staadioni nime, siis Alecoq on jah hea PR-projektiga hakkama saanud. Samas on aga lõpetatud Football Beeri tootmine, see, kes tahab pudelit kollektsiooni, peaks kiiremas korras poodi minema.

Anonüümsete allikatega suheldes olen niipalju teada saanud, et Alecoqil on kavas uuendada Arctic Sporti silti, kuhu ilmuvad Aivar Kuusmaa, Andre Pärna ja mõne tuntuma Eesti jalgpalluri pildid. Senine Martin Reimi jook hakkab siis ka korvpallurite seas populaarsust koguma...

Aga kurat, staadionit on vaja ehitada!

stiff
25.06.03, 11:53
õhtulehe õlletestis valiti football beer parimaks eesti õlleks :õlu:
..aga eks ta üks mõttetu õlu oli..ei saanud vist isegi jalgpalli huviliste seas eriti populaarseks

fitti
25.06.03, 12:00
ei tea, mulle meeldis see tartu õlledest kõikse rohkem.
muide, just väljamaalt tulnuna kannan ette, et poola bensukast leidsin eriti shefi carlsbergi - limited edition, reljeefne purk suure jalgpalliga keskel uefa cupi finaali puhul. paraku jõin selle johmas peaga ära ja riiulisse see mul ei jõudnudki:(

Kosk
25.06.03, 12:20
Originally posted by stiff

..aga eks ta üks mõttetu õlu oli..ei saanud vist isegi jalgpalli huviliste seas eriti populaarseks

võiks öelda isegi, et tegemist oli veel sitema õllega kui seda on alekoki premium.

teoreetik
25.06.03, 18:07
Staadion võiks juba täielikult valmis olla...

Tegelikult on võrreldes eelmise aastaga hea seegi kui kiirelt nad seda praegu ehitavad.Ja staadioni ümrus loodetavasti tehakse ka korda.

Staadioni sisemuselt meeldiks mulle rohkem,kui mängijad tuleksid väljakule staadioni keskelt ning riietusruumid asuksid seal kuid ehk siis insenerid ja arhitektid teadsid paremini.

magicm
25.06.03, 20:00
Originally posted by stiff

maitseid on erinevaid, kuigi teatud õllereklaam ütleb teist. kuid selle testi kohta tahan seda õelda, et sellest võttis osa ainult mingi 4-5 inimest ja selle najal ei saa mingi edetabelit kokku panna.

kotkas0
28.06.03, 18:50
Ma ei saa aru mida te ajate?!?!
football beer on parim 6lu mis kunagi mu kurku on voolanud ja p\'a\'he hakkab ka nii et v\'a\'he pole:keel2: :keel3: :keel4: :keel5:

2mSööt3mMööda
29.06.03, 11:23
Ostsin hiljuti seda football beari sellepärast, et see olevat valitud parimaks õllemargiks. Minule see eriti ei maitsenud niiet forever Originaal :)

ForzaHJK
30.06.03, 19:12
Www.worldstadiums.com tells that the capacity is 15000.
Is that true ?

Jyrka
30.06.03, 20:27
Beh, it\'s 9300 right now but if the stadium ever gets completed it should be 15000

ROOTSI KUNN
30.07.03, 23:18
Paistab nii,et Mini Arena saab endale lõpuks ka tribüünid. ja see on küll hea ,sest õudsalt ebamugav on kogu aeg platsi äärest mänge vaadata.
Lõpuks leiti niipalju raha ,et nad valmis ehitada ,kui nüüd veel seal kohapeal ka mingi pubi avaks siis oleks pealtvaatajate soovid juba 50% -selt täidetud.:D
Teise 50% annaks klubi oma võitudega.

vaikiv mees
31.07.03, 03:01
Originally posted by ROOTSI KUNN

Paistab nii,et Mini Arena saab endale lõpuks ka tribüünid. ja see on küll hea ,sest õudsalt ebamugav on kogu aeg platsi äärest mänge vaadata.
Lõpuks leiti niipalju raha ,et nad valmis ehitada ,kui nüüd veel seal kohapeal ka mingi pubi avaks siis oleks pealtvaatajate soovid juba 50% -selt täidetud.:D
Teise 50% annaks klubi oma võitudega.

iseasi, kas kylmal talveperioodil, kui seal p6hiliselt m2ngitakse;) v2ga kaua ka 1 koha peal istumine k6ne alla tuleb.. (ja Reim ytles teles l6puks v2lja, et see jalan2rvi&seljavalu, mis l6puks op-ile viis, v6is ikka kyll liig k6vast v2ljakust tingitud olla..kui kunstmurust ja m2rtsikuust r22kida)

aga pealtvaatajad on meil t6esti tublid, eriti eelk6neleja- sirvin ma juhuslikult E.Naist, kuhu Manona-Veiko-naine-Visnapuu on sellise (http://www.eestinaine.ee/32363) loo kirjutanud& m6tlen, et kes krt on see tibi, kellega paparazzi Kunni pildile on pyydnud&loost tuleb v2lja, et ilus tytar hoopis

Miks Sa seda teed?????

:D irww, nagu 8eldud juhuslikult j2i n2ppu kui vanemaid kylastasin..

thierry
31.07.03, 03:54
Kahju, et see pilt nii väike :)

priity
31.07.03, 17:02
Originally posted by vaikiv mees
aga pealtvaatajad on meil t6esti tublid, eriti eelk6neleja- sirvin ma juhuslikult E.Naist,
Miks Sa seda teed?????
Lugu ise on aga tore, annab lugejale teada, et isegi naisterahvad tohivad jalgpalli fännata :õnnelik:

ROOTSI KUNN
17.08.03, 18:28
Selgus ,et Mini Arena saab hoopis valgustuse ja mina pidasin neid posti auke tribüünide vundamendiks :doh: . See aga tähendab,et pealtvaatajatele ikkagi ei mõelda. Kurb!
Mini Arenal toimub väga palju huvitavaid mänge. Paar tähelepanekut ka suurelt areenilt.
Nimelt on mitmest kohast juba betooni mõranemist märgata . See ,et vihmavett kõikjalt läbi sajab ei üllata vist kedagi.
Mulle tundub ,et Lilleküla jalgpallistaadioni valmimine on tegelikult lõplikult hukule määratud. Olemasolev kompleks on juba niivõrd armetus olukorras ,et sellegi parandamine ja korrashoid käib klubile üle jõu.
Kõige imelikum on aga see ,et jalgpallifännid ,ajakirjandus ,linnavõimud ,riik ja lihtsalt üldsus sellesse kõigesse nii ükskõikselt suhtuvad.:(

Grinch
18.08.03, 18:58
Kõige imelikum on aga see ,et jalgpallifännid ,ajakirjandus ,linnavõimud ,riik ja lihtsalt üldsus sellesse kõigesse nii ükskõikselt suhtuvad.:(

Ma ei nõustuks sellega, et jalgpallifännid suhtuvad Lilleküla staadioni käekäiku ükskõikselt. Usutavasti jookseb kõigil Eesti jalgpallisõpradel süda verd nähes, kuidas \"Jalgpallitempliks\" planeeritud ehitisest on saamas \"Jalgpallikabel\" või midagi veel kurvemat. Küll aga tekib küsimus, mida saaksid jalgpallisõbrad staadioni ehitamiseks omalt poolt teha. Tõenäoliselt peale probleemile tähelepanu tõmbamise suurt midagi. Lisaks on korraldatud ka talguid, kus aktiivsemad fännid on abiks käinud. Kahjuks entusiasmi najal staadioni valmis ei ehita. Seetõttu jääbki täiesti arusaamatuks riigi ja ka ajakirjanduse suhtumine Eesti riigi ühe visiitkaardi suhtes. Linnavalitsuse suhtumise taga on ilmselt linnaisade isiklik ebasümpaatia jalgpalli ja Aivar Pohlaku persooni suhtes. Riigieelarvest leitakse sadu miljoneid kroone uue kunstimuuseumi ehitamiseks, kuid rahvusstaadionile raha eraldadamine ei ole ilmselt isegi kaalumisel. Tõsi, sisuliselt eraettevõtmise toetamine riigieelarvest on ka omamoodi komplitseeritud. Kahjuks jõuame ikka ja jälle algusesse tagasi - peale jätkuva kurtmise suurt midagi polegi võimalik teha. :(

PS! Ehk õnnestub kolmapäevasel jalgpallikohtumisel FC Toompea - Eesti muusikud näiteks peaminister Partsile (kui ta muidugi mängib) teada anda jalgpallisõprade suurest murest. Iseasi, kas just jutule pääseb, aga ehk oleksid ka vastavasisulised plakatid abiks... Lihtsalt uitmõte... :oih:

Grinch
19.08.03, 11:26
Tänases Eesti Päevalehe Jalgpallilehes esitab Aivar Pohlak A. Le Coq Arena kohta kaks nägemust:
Minu optimisti pool ütleb, et kui kõik asjad õnnestub korraldada nii nagu ma soovin, siis on ta 2004. aasta sügiseks valmis. Minu realisti pool aga vastab, et kui asjad nii hästi ei lähe, siis pole valmimist niipea näha. Õnnetus on, et osa meie ühiskonnast peab jalgpalli minu isiklikuks äriprojektiks ja vaatab ka staadionile samasuguse pilguga. Sellist suhtumist on mujalgi.
Lihtsalt kommentaariks, et osaliselt staadion ju ongi Aivar Pohlaku isiklik äriprojekt, teisalt on tegemist riigi ja linna esindusstaadioniga. Eriti murelikuks ja kurvaks teeb aga Pohlaku lause intervjuu lõpus:
Kui ma jään staadioni ehitusega üksi, siis on kindel, et staadioni ehitus seiskub pikkadeks aastateks ning see on paratamatus.
:(

Marduk
19.08.03, 12:10
Kuidagi abituse tunne tuleks nagu peale kui kuulen rahvast ACA r22kides. Paljud linna-ja riigiisad on k2inud Eestile kaasa elamas ja n2inud mis olukorras staadion tegelikult on. Kuid vip loozides ju vihma ei saja. Ainult talgutega staadioni korda ei tee. 2kki kirjutaks mingi p88rdumise v6i kirja linnapeale, peaministrile? Nagu f2nnide p88rdumise v6i midagi sellist?

ROOTSI KUNN
19.08.03, 14:36
Mitte midagi tehes samuti midagi ei toimu. Teeme siis kas või homseks mõned plagud valmis ,millega staadioni ehitusele tähelepanu pöörata.
Mul tulevad siinkohal viimased valimised hästi meelde,kus üks meie Jalgpallihaigla liidreid , partei sõdurina ,monumentide lammutamiseks ja laste toetuseks fännidelt allkirju korjas. :kaval:
Võtaks võibolla eeskuju ja teeks midagi sarnast staadioni toetuseks.:lahe:

-madis-
19.08.03, 15:42
Kas mitte möödunud aastal vist Mõõdukad ei korjanud enne koondise mängu allkirju staadioni toetuseks? Nemad aga võimule ei saanud ja asi jäi seisma. Või oli see ainult üks valimispropaganda? Kes seda teab...
Aga ehk peaks tõesti mingi fännidepoolse autogrammide kogumise tegema? See asja ju hullemaks ikka ei tee. :(

Wingback
21.08.03, 02:20
Teeme siis kas või homseks mõned plagud valmis ,millega staadioni ehitusele tähelepanu pöörata.

....et need jäid nagu ära või ? Vähemalt nii minule kui ka paarile mu kaasstaadionil viibijatele midagi sellist silma ei jäänud kahjuks.:doh:

Jaan
29.08.03, 05:23
Probleem on taaskord ajakirjanduses yleval. EPL avaldas j2rgmise artikli:kliki siin (http://www.epl.ee/artikkel_243916.html)

Hogarth
29.08.03, 08:30
Pole midagi öelda,Tallinna linnajuhid......TE OLETE TÕESTI TUBLID.Kui nüüd FC Flora (Pohlak)sellest välja rabeleb tuleb talle au anda.

ROOTSI KUNN
02.09.03, 12:07
See ei puuduta küll otseselt Arenat ,kuid kaudselt siiski,nimelt võib ka kossumeeste lemmikhall Saku paari-kolme nädalapärast likvideerimisele minna ,sest rentnik on pankrotis ja võlausaldajad laenu ei anna. Samuti on kõik uued ostjad alt ära hüpanud.
Millest me siis räägime,kui isegi selline suurhall on perses ja ometigi on seal kõvasti üritusi toimunud. Arenal käib sadu kortda vähem inimesi ja selle võrra ka olukord raskem. Ilmselt ei ole kummagi sporditempli rajamisel arvestatud reaalsustega.
Tegelikult oleks projekti järgselt välja ehitatud Arena palju üldrahvalikum objekt ,kui Suurhall. Ma pean silmas hotelli ,kauplusi büroopindu ,jõusaali ,kohvikuid jne.

ROOTSI KUNN
02.09.03, 12:08

See ei puuduta küll otseselt Arenat ,kuid kaudselt siiski,nimelt võib ka kossumeeste lemmikhall Saku paari-kolme nädalapärast likvideerimisele minna ,sest rentnik on pankrotis ja võlausaldajad laenu ei anna. Samuti on kõik uued ostjad alt ära hüpanud.
Millest me siis räägime,kui isegi selline suurhall on perses ja ometigi on seal kõvasti üritusi toimunud. Arenal käib sadu kortda vähem inimesi ja selle võrra ka olukord raskem. Ilmselt ei ole kummagi sporditempli rajamisel arvestatud reaalsustega.
Tegelikult oleks projekti järgselt välja ehitatud Arena palju üldrahvalikum objekt ,kui Suurhall. Ma pean silmas hotelli ,kauplusi büroopindu ,jõusaali ,kohvikuid jne.
Rääkimata sellest ,et Suurhallis ei treenita ,kuid Arenale on neli harjutusväljakut ette nähtud.

Martin
02.09.03, 12:16
Rääkimata sellest ,et Suurhallis ei treenita ,kuid Arenale on neli harjutusväljakut ette nähtud.

Ma ei viitsi küll vastavasisulisi täpseid fakte otsima hakata, kuid asi peaks olema selles, et seal treenitakse, kuid seda tehakse TASUTA.

Ehk siis - Suurhall võttis endale ära nii mõnegi teise saali kliendi, kuid pakkudes neile ebareaalseid tingimusi (tasuta saaliaeg jne...) ning nüüd siis ongi raha lihtsalt otsas. Idee iseenesest mitte kõige hullem, kuid teostus suht kehv.

Ja lisaks - vähemalt on see ehitis valmis ning silmale ilus vaadata.

Tihane
02.09.03, 13:07
kas ehk meie fänniklubi saab peale piletite ostmise veel kuidagi õlga alla panna staadioni ehitamisele ..

kui alecoqarena näiteks talgud korraldaks .. kes fännidest sinna heast tahtest ehitama tuleks?

jansa
02.09.03, 15:01
Originally posted by Tihane

kas ehk meie fänniklubi saab peale piletite ostmise veel kuidagi õlga alla panna staadioni ehitamisele ..

kui alecoqarena näiteks talgud korraldaks .. kes fännidest sinna heast tahtest ehitama tuleks?

... ja kelleks sa ise oleksid nõus tööle hakkama : kraanajuhina? keevitajana? monteerijana?
Ma arvan et nii paljud korrad kui meie fännid seal senini abiks talgutel on käinud on ka kõik mis meie võimuses...kahjuks.:( Närvide rahustuseks võiks öelda et hea et üldse seal mänge vaatamas saab käija ja peetud ning hüva et kogu statkat kinni pandud pole:kaval: ... see et kaks kõva kivi head jahu ei jahvata on ju ammu teada.:viha:

ROOTSI KUNN
02.09.03, 19:16

Sa mees oled kusagilt teiselt planeedilt või? :oih: Me oleme Arenal juba kolm aastat talguid korraldanud!!!:lahe:

stiff
03.09.03, 14:43
kuskilt lugesin tuleva aasta eelarve prioriteete ning ehituste nimekirjas oli ka Lilleküla staadion...ehk siiski tuleva aasta tuleb mõni miljon

Tihane
03.09.03, 15:01

Sa mees oled kusagilt teiselt planeedilt või? :oih: Me oleme Arenal juba kolm aastat talguid korraldanud!!!:lahe:

Teiselt planeedilt mitte, kuid fänniõhkkonnas ning soccerneti foorumis küll jah lühikesemat aega

Tore et minu mõte on ka varem teiste inimeste peadest läbi käinud.

PHILIPZ
07.09.03, 04:24
See veel mõni probleem, tänage jumalat et teil kasvõi toolid on, vot meil Narvas juba mitmendat aastat jäähalli ehitatakse, siiamaani mingi pornograafia toimub mängu ajal - seisa kylma käes, pinke pole, toole pole, tuul igalt poolt, õlut ei myyda jne.

sicmic
08.09.03, 01:17
Originally posted by PHILIPZ

See veel mõni probleem, tänage jumalat et teil kasvõi toolid on, vot meil Narvas juba mitmendat aastat jäähalli ehitatakse, siiamaani mingi pornograafia toimub mängu ajal - seisa kylma käes, pinke pole, toole pole, tuul igalt poolt, õlut ei myyda jne.

Tahad sellise külma ja tuulega veel õlut kah? :D On alles talisportlane :P

Mätas
08.09.03, 12:26
...ja õige fänn püsti seisabki, karjub ja laulab :) Nõnda karastus teras.

PHILIPZ
08.09.03, 16:45
Originally posted by m1kk

Tahad sellise külma ja tuulega veel õlut kah? :D On alles talisportlane :P

Tavaliselt juuaxe seal viina ja muud kanget saasta, minule aga selline tegevus huvi ei paku, seepärast nõuan õlut! Tuule käes on jah nats veider õlut juua, aga selline see karm elu ongi :D

Pätu
08.09.03, 22:04
no kurat... andke andeks.. fännid staadionit ehitama ???? putsi noh.. leidke veel midagi geniaalset..

nüüd tagantjärele tarkus aga see staadion oleks tulnud täiesti teise stiiliga ehitada :) oleks stata tehtud sellise stiiliga nagu inglismaal paljud statad on / olid (et neli peaaegu eraldiseisvat tribüüni) siis oleks rahaasjadega paremini korda saanud :) tehakse üks-kaks täiesti valmis.. siis ehitatakse kolmas-neljas ka..

igatahes nüüd läks lauseehitused täiesti sassi aga ehk saadi mu mõtetest (mida ma väga kiirelt kirja panin) aru

Marduk
16.09.03, 16:00
Uudistest lipsas vist l2bi uudis, et Tallinna linn kulutas 21. Keskkooli v6imla ehituses/renoveerimiseks 102 miljonit krooni. J22b natuke arusaamatuks kuidas leitakse selline raha YHE kooli v6imla ehituseks, kuid ei suudeta toetada oma linna spordirajatiste ehitusi :(

vello99
16.09.03, 16:49
Originally posted by Marduk

Uudistest lipsas vist l2bi uudis, et Tallinna linn kulutas 21. Keskkooli v6imla ehituses/renoveerimiseks 102 miljonit krooni. J22b natuke arusaamatuks kuidas leitakse selline raha YHE kooli v6imla ehituseks, kuid ei suudeta toetada oma linna spordirajatiste ehitusi :(

See 102 milli on ikka kogu kooli, sealhulgas ka võimla renoveerimiseks. Aga ikkagi päris naljakas (http://www.epl.ee/artikkel_245357.html), et mitte öelda masendav...

ROOTSI KUNN
16.09.03, 20:45
See on masendav,hullemgi veel. Prioriteedid on katastroofiliselt paigast ära. Selline linna rahaga ümber käimine näitab selgelt ,kuidas meil mitte ainult jalgpalli vaid spordirajatistesse tervikuna suhtutakse. 102 MILLI mingi vana kooli putitamisse taguda.
Selle raha eest oleks juba 3-4 uut kooligi saanud ehitada. Aga ,kui valijatel kõigil on pohhui ,mis linnas toimub siis miks mitte !!! Mõelge ,kui linn isegi valmis olevale Suurhallile plekki ei anna siis Arena ei saa ilmselt ammugi mitte. Kui Pohlak Arenat müüa ei suuda siis vean kihla ,et staadion on lõplikult lagunemisele määratud. :deemon:

eston maravilha
16.09.03, 22:44
102 miljoni eest ei ehita tänapäeval enam ühtegi kaasaegsetele normidele vastavat kooli valmis.. veel vähem 3-4. jah väikseid maakoole võib selle raha eest jah päris mitu valmis ehitada aga mitte suuri koole

intz
17.09.03, 13:46
Originally posted by eston#21

102 miljoni eest ei ehita tänapäeval enam ühtegi kaasaegsetele normidele vastavat kooli valmis.. veel vähem 3-4. jah väikseid maakoole võib selle raha eest jah päris mitu valmis ehitada aga mitte suuri koole

Rocca al Mare kool läks minuteada maksma u 70 miljonit ja tegemist on väga hea ning täisfunktsionaalse ehitisega. Seega normaalseid koole peaks 102 milli eest vähemalt 2 saama.

margunn
17.09.03, 15:40
rocca kooli ehitati 1999-2000. ehk siis arvestage inflatsiooni.
21 kk renoveeriti, mis tähendab ka erinevate sigakallite-ürgaegsete materjalide otsimist või siis replica-te kasutamist ja lae-, põranda-, seinamaalingute taastamist. rocca kooli aga läksid kõik tänapäevased materjalid.
siis tasub arvestada asukohta. kui paned kesklinnas tänava päeval kinni, on valus. kuskil mereääres aga suht poogen. öisel ajal on aga tööjõud kallim, kui päeval. ehk siis: maksad tänava kinni panemise eest ja rajad ümbersõidud (palju raha) ja lisaks maksad töölistele miski 2x rohkem kui päevase vahetuse eest.

ehk neile, kes ikka aru ei saanud väike ettepanek:

variant 1
1. tee vanaemale heameelt ja võta oma vanaema 1923 aastast pärit ja kasutuses olev kiiktool
2. keera ära kõik kiiktooli koos hoidvad kruvid
3. vaata kruvid üle (on ju vanad ja kulunud!)
4. vaata jalad üle (vähemalt 1 neist ei kannata mingit remonti)
5. vaata üle kiiktooli pealisplaat ja seljatugi (erinevad täkked, väljasolevad killud, rikutud värv)
6. lase mõnel tisleril teha, või tee ise uus jalg
7. mine poodi ja osta uued kruvid, 3 erineva suurusega liivapaberit, puidupahtlit, pahtlilabidas, pintsel ja mööblivärv
8. tee tööd miski nädal (pahtel kuivab, mõne koha pahteldad veel üle, värvid 2x, värv kuivab). kui teed ise uue jala, lisa töö ajale veel 1 nädal
9. nüüd on su vanaemal täiesti korralikult renoveeritud 1923 aasta kiiktool

variant 2
1. mine mööblimajja ja osta vanaemale tugitool

mis arvate, kumb on odavam ja kumb on vanaemale südamelähedasem?

cool004
17.09.03, 15:48
et palju see a le coq arena ka inimesi mahutab

intz
17.09.03, 16:20
Originally posted by margunn

rocca kooli ehitati 1999-2000. ehk siis arvestage inflatsiooni.
21 kk renoveeriti, mis tähendab ka erinevate sigakallite-ürgaegsete materjalide otsimist või siis replica-te kasutamist ja lae-, põranda-, seinamaalingute taastamist.

Kas sa ikka oled 21. kooli peale \"renoveerimist\" näinud. Tal puudus juba enne muinsuskaitseline väärtus ja seal ei säilitatud üldse mitte midagi. Suurem aur kulus ikka kõvatamiste planeerimisele a la spordihoone katusele teha iluaed jne.
Rahaline vahe tekkis ikka sellest, et ühte maja ehitasid majanduslikult mõtlevad inimesed, kes tegid oma raha eest midagi head, teise ehituse üle aga otsustasid isehakanud haritlased.

intz
17.09.03, 20:14
Originally posted by cool004

et palju see a le coq arena ka inimesi mahutab

Plaanis oli algselt 15 000, hiljem räägiti 12 000.
Praegult peaks www.jalgpall.ee andmetel mahutama 8300, aga kõige ülemised tribüünid veel valmimata.

-i-

raido
17.09.03, 20:26
mängudel Hollandi ja Iirimaaga vaatas mänge täismaja ehk 9300 pealtvaatajat. EJL kodukas on vist vähe puusse pannud, või on kohti vähemaks võetud.

PHILIPZ
17.09.03, 23:55
Kas plaanis on yldse midagi teha et staadionil rahvast rohkem käix? Pakun välja et mõned reeglid muuta ja hakataxegi staadionit kasutama 100% Nimelt õlle myyk legaliseerida ja piletihind teha inimlikuks. Kysi yxkõik kelle käest et mix ta arenal ei käi, vastusex on kas: \"ise mine selliste hindadega\" või: \"mis seal õlleta teha? Limonaadi juua?\" Vastuseid on ka teisi, samapalju nagu ka tobedaid reegleid...

Jaan
18.09.03, 01:28
Ma isiklikult käin spordivõistlustel ikka spordi pärast, mitte selleks, et krõpsu süüa, õlut libistada ja tantsutüdrukuid vaadata. Mis need teised tobedad reeglid on? Et staadionil ei tohi oma tõrvikuid süüdata?

Marduk
18.09.03, 10:10

Kas plaanis on yldse midagi teha et staadionil rahvast rohkem käix? Pakun välja et mõned reeglid muuta ja hakataxegi staadionit kasutama 100% Nimelt õlle myyk legaliseerida ja piletihind teha inimlikuks. Kysi yxkõik kelle käest et mix ta arenal ei käi, vastusex on kas: \"ise mine selliste hindadega\" või: \"mis seal õlleta teha? Limonaadi juua?\" Vastuseid on ka teisi, samapalju nagu ka tobedaid reegleid...

Sellisest asutusest nagu kino oled midagi kuulnud? Vot seal on k6ik need l6bustused lubatud ja soem kah! :D

Kuid isegi kui panna nii, et l2hima 10-15 aasta jooksul ei tule 21 KK remontida, teeks see 7-10 miljonit AASTAS selle kooli kohta. + Jooksvad kulutused! Hmm, keegi oskab 8elda palju Tlna linnavalitsuse v6sukesi seal koolis k2ib? 2kki saaks pilti selgemaks :P

cool004
18.09.03, 14:34
hind võiks tõesti odavam olla pole ime et seal palju rahvast ei käi ise ka sellepärast sinna nii tihti ei satu

Artista
18.09.03, 22:28

Jajaa staadionil käimise populariseerimiseks võiks tõesti teha mitmeid trikke. Näiteks hakata seal tasuta õukat või haljast või mari või ekstaasiat vms jagama. Kui Pohlak ikka õige mees oleks, kutsuks ta sinna omal kulul ka hulga proste. Mis veel? Steetrace\'e võiks kah korraldada ning vaheajal korraldada vabatahtlike vahel kickboxingu ja ka niisama laksimise matshe. Jalgpalli tuleks kah tegelt ainult tõrvikuvalgel mängida, vat see oleks kuul ja meie väike uuendus-kingitus Euroopa Liidule. Tegudele, te tõelised fännid!

Artista
18.09.03, 22:33

Jajaa staadionil käimise populariseerimiseks võiks tõesti teha mitmeid trikke. Näiteks hakata seal tasuta õukat või haljast või mari või ekstaasiat vms jagama. Kui Pohlak ikka õige mees oleks, kutsuks ta sinna omal kulul ka hulga proste. Mis veel? Steetrace\'e võiks kah korraldada ning vaheajal korraldada vabatahtlike vahel kickboxingu ja ka niisama laksimise matshe. Jalgpalli tuleks kah tegelt ainult tõrvikuvalgel mängida, vat see oleks kuul ja meie väike uuendus-kingitus Euroopa Liidule. Tegudele, te tõelised fännid!

Pätu
19.09.03, 01:17
Kui ma miski linnategelane oleks, mitte vutifänn, siis oleks mina ka pigem paigutanud raha ühte kooli, mida kasutab iga päev 1000 õpilast hariduse saamiseks, kui ühte halvasti planeeritud staadioniehitusse. Pmst ei pea riik ega linn toetama ühe mehe eralõbu või siis ühe klubi lõbu. Praeguses seisus ei tasu ennast selline staadioni ehitamine ära, sest Eestis publikut käib niikuinii vähe. Mänge Arenal vähe jne. Miks süüdistada linna, kui neil pole mingit kohustust staadioni ehitamiseks.

Flora soovis seda ehitada, sai selleks algul kenakese koguse raha ka, aga vat mis juhtus. Perseli kukkus asi.

PHILIPZ
19.09.03, 02:35
Originally posted by Artista

Hea nali....

Kas te ei arva et yldse selle saasta staadioni asemel olex palju mõtekam ehitada teatreid, raamatukogusid, muuseume jne... Pohlak mingi tross - ehitas täieliku jama ja nyyd veel tahab raha et tribyyne juurde ehitada, mida pole kellegile peale tema haige aju vaja... Arukam oleks mõni vanem staadion renoveerida ja kogu lugu, sest suurt EURO tasemel staadionit Eestile pole lihtsalt vaja...

Glazza
19.09.03, 14:02
Õhtulehes ilmus Schwede ja Mart Siimanni vaheline kerge sõnasõda teemal Lilleküla vs. Suurhall. Ei pole midagi öelda - Siimann paneb ikka hästi!

http://www.sloleht.ee/index.aspx?d=18.09.03&r=3&id=146141

Indrek Schwede mängib hakatuseks ette lindi, kus Mart Siimann sõnaselgelt ütleb: «See pole minu probleem.»

Schwede ütleb: «Intervjuu alguses rääkis Siimann talle omaselt väga vilunult - nagu kogenud poliitikule kohane. Aga ma esitasin A.Le Coq Arena kohta väga palju küsimusi, ei lasknud teemast lahti. Tundus, et ta kaotas kontrolli. Hea ju, et ta lõpuks ütles välja, mida tegelikult mõtleb.»

mcnamara
19.09.03, 15:14
Ja eriti tore on lugeda selle eelnevalt toodud artikli juurde antud kommentaare. Mida keskmine eestlane tegelikult jalgpallist arvab ja teab, võtab hästi kokku kellegi \"raivo\" jutt:
Oleks võind muidugi väiksema ja odavama ehitada. Ise pole seal staadionil kunagi käinud, aga kui spordiuudistes vahest näitab väravaid neist Eesti meistrivõistluste mängudest, siis on tribüünid jumalast tühjad. Koondise mänge on kah aastas ju paar tükki ainult ja seal saavad meie omad pähe. Muidugi tuleb eeskätt sportlased olümpiale viia. Eesti riik ei jõua üleval pidada kõiki alasid, rahvast on lihtsalt nii vähe. Jalkas nagunii läbi ei löö, parem juba ehitada koolivõimlaid ja spordiplatse maale, küll sealt siis sportlasi ka tuleb. Kes jalgpallis andekas ja tahtmist on, saab niisama heinamaal ka harjutada ja edaspidi pääseb juba Euroopasse (nagu näiteks Tarmo Kink).

Olavinho
19.09.03, 15:15
hinna koha pealt niipalju, et võrdluseks Läti - Poola mänuga on eestis piletid ikka väga kallid, seal maksis tavapilet 75kr!

ethan
19.09.03, 16:59
Originally posted by -gunner-

hinna koha pealt niipalju, et võrdluseks Läti - Poola mänuga on eestis piletid ikka väga kallid, seal maksis tavapilet 75kr!

ning staadionil on vastavalt rohkem publikut kah, ka nõrgema vastasega mängides, ning kui oma koondisel tabeliseis kehvem. meil aga ei tule mitte keegi selle peale, et kvaliteedi ja kvantiteedi suhe on totaalselt paigast ära, ning et madalama piletihinnaga võiks meelitada paljusid. olgu siis neid inimesi palju on, aga piletimüügist saadud tulud on nagunii niivõrd väikesed, et kasumit sellega ei teeni.

mäletatavasti eesti-shotimaa mängul oli pilet 100.- olgu, võiks veelgi madalam olla, aga staadionil oli täismaja, 4750 (pluss-miinus natuke), ning staadioniväravate taha jäi samuti väga palju inimesi. palju käib nüüd selliste vastastega mänge vaatamas? 250.- eest ehk 2000 ringis, 175.- piletiga ehk 3000-4000 ringis. ning mitte keegi ei pane tähele, et midagi on ka siin paigast ära.

kaupo
30.09.03, 20:10
Nagu juba öeldud põhjused - pilet kallis, õlut ei müüda jne. - on ikkagi need, mis inimesi sealt eemale hoiavad. Nagu ma aru saan, siis kõvematel fännidel siin on savi, et rahvast vähe käib - ikka ainult spordi pärast tuleb minna jne. Mulle meeldib jalgpall. Mulle meeldib õlu ka. Mulle meeldib närvis olles suitsetada. Sellepärast vaatan edaspidi reeglina mänge pubis. Ja ei virise. Siiski ei saa aru, kumb on tähtsam - meelitada staadionile publikut ja teenida tulu või seisukoht, et kes ainult spordi pärast ei viitsi tulla, jäägu koju? Mis arvate, keda on rohkem - jalkafänne, kes trotsivad tuult, vihma, külma ja õllepuudust, peaasi, et staadionil mängu näeks, või selliseid pühapäeva-fänne, kelle jaoks käivad koondise mängude vaatamine ja mõnus äraolemine käsikäes?
Samas, kui Arena saab valmis ja sinna pubidki tekivad, olen kindlalt staadionil :D

ROOTSI KUNN
22.01.04, 15:21
Kes tähelepanelikult eilset õhtulehte luges ,sel ilmselt ei jäänud märkamata EJL-i uue presidendi I.Kanniku väike sõnavõtt ,mis puudutas Arenat.
Tundub igatahes ,et midagi positiivset toimub või peatselt hakkab toimuma selles valdkonnas. Veelgi enam ,juttu oli isegi jalgpalli sisehallist. Eks aeg näitab aga Kannikust võib kõike uskuda, ta on juba ennast uuel ametikohal tõestanud .:lahe:

kmoor
22.01.04, 20:24
Kuule Ethanike, ehk oskad öelda palju 94-96 aasta 100 eeku ka täna väärt võiks olla. Mina julgen arvata, et kõvasti rohkem kui 250.:хnnelik:

Amadeus
11.02.04, 12:00
Kas siis on ka juba näha silmapiiril mingi tegelikku liikumist Staadioni l6uni ehitamiseks v6i on ikka ainult jutud-jutud? (ise siit ei näe hästi)

13
11.02.04, 17:00
Ei saa ta midagi valmis.

pastor
11.02.04, 17:38
ma siiski usun et see saab valmis, Kannik ajab asja korda ja pigistab savisaare munasi niikaua kui papp käes

Amadeus
11.02.04, 18:00
Originally posted by pastor

ma siiski usun et see saab valmis, Kannik ajab asja korda ja pigistab savisaare munasi niikaua kui papp käes

Enne vahetub Tallinna linnavalitsus kui Savipäts miskit raha laseb endast välja pigistada. Pealegi on ta kohitsetud, seega nimetatud veenmismeetod kyllaltki kasutu. :)

Neth
11.02.04, 18:10
Originally posted by Amadeus

Enne vahetub Tallinna linnavalitsus kui Savipäts miskit raha laseb endast välja pigistada.

Siis see tulebki meie, kui uue põlvkonna, eesmärgiks seada:reiv:

pastor
11.02.04, 18:48
ega meil kaua oodata pole, sest teadagi et staadium enam järgmist talve üle ei ela, ja võibolla peab Portugali mängu järjekordselt Kadriorus vaatama(vist oli seal):( Oh jeerum ma olen püha viha täis

Aga ehk tuleks siis hakata arena jaoks raha koguma:doh:

Keano
11.02.04, 21:49
Hea,et Eesti firmad on huvitatud jalgpalli edendamisest kodumaal.Aga raha oleks veel vaja,mõnikord ei ole pärast trenni sooja vett...

13
12.02.04, 09:11

ega meil kaua oodata pole, sest teadagi et staadium enam järgmist talve üle ei ela, ja võibolla peab Portugali mängu järjekordselt Kadriorus vaatama(vist oli seal):( Oh jeerum ma olen püha viha täis

Aga ehk tuleks siis hakata arena jaoks raha koguma:doh:

\"Vana hipi\" on oma jutu järgi kõva jalgpalli arendaja Eestis.Tõestagu siis seda.Näiteks müügu oma Lääne-Eesti laiud maha ja saadud raha paigutagu Lilleküla staadioni ehitusse.

ROOTSI KUNN
12.02.04, 10:15
Kuule 13 ,millegi pärast oled sa viimasel ajal hakanud staadoni koha pealt kõvasti sõna võtma ainult ,et midagi asjalikku ma küll veel lugenud ei ole. Mida sa haugud niisama! Paistab ,et ma ei ole ainuke foorumis ,keda su postitused :deemon: ajavad.

13
12.02.04, 10:22

Kuule 13 ,millegi pärast oled sa viimasel ajal hakanud staadoni koha pealt kõvasti sõna võtma ainult ,et midagi asjalikku ma küll veel lugenud ei ole. Mida sa haugud niisama! Paistab ,et ma ei ole ainuke foorumis ,keda su postitused :deemon: ajavad.

Ja sinu suust tuleb ainult pärle:)
Loe enda postitusi ennem.Vähemalt pole mu nägemine piiratud.
Kui sa arvad ,et Lilleküla staadion valmib 100 ahvi kiirusega,siis juhin tähelepanu sellele,et sa eksid.

Amadeus
12.02.04, 11:48
Mis te jagelete, ega ehitus sellepärast kiiremini liikuma ei hakka. Iga jalgpalli huviline peaks lootma, et see staadion l6puks ikkagi korda ja valmis saab. See on ju meie jaoks ehitatud. Kaudselt vähemalt.

13
12.02.04, 12:34

Mis te jagelete, ega ehitus sellepärast kiiremini liikuma ei hakka. Iga jalgpalli huviline peaks lootma, et see staadion l6puks ikkagi korda ja valmis saab. See on ju meie jaoks ehitatud. Kaudselt vähemalt.

Lootus pidi lollide lohutus olema ja tundub et lollid oleme me tõesti küll.Vähemalt senimaani kuni staadion valmis on.Kaudselt vähemalt.

rauno
20.02.04, 15:27
nonii tänane postimees annab aega spekulatsioonideks,iga aastaga läevad soovid suuremaks,see aasta loodame Arena valmis saada ja lisaks veel järgmiseks talveks täismõõtmetega vutihall :)mille vundament juba valmis:)

lisa saab postimehest (http://www.postimees.ee/200204/esileht/sport/127075.php)

mis positiivne et linnavalitsusega on asjad paremuse poole läinud:)

Peku
20.02.04, 17:04
ja soccernetis on see uudis juba umbes 4 minutit! hurraa.

Amadeus
20.02.04, 17:12
See on ju küll igati kaunis kui see nii läheb. Arena valmis, sisehall olemas talveks ja miniarena soojendus täie hooga töötamas. Ei tea kas nad selle Arena kasvuhoone mõtte on nyyd maha matnud? See oleks kah ikkagi murule vägagi kasulik kui sel talvel kasvuhoone peal oleks.

mcnamara
20.02.04, 17:38
Originally posted by rauno

nonii tänane postimees annab aega spekulatsioonideks,iga aastaga läevad soovid suuremaks,see aasta loodame Arena valmis saada ja lisaks veel järgmiseks talveks täismõõtmetega vutihall :)mille vundament juba valmis:)

lisa saab postimehest (http://www.postimees.ee/200204/esileht/sport/127075.php)

mis positiivne et linnavalitsusega on asjad paremuse poole läinud:)

Kui see Pohlaku jutt vaid alati nii ebamäärane poleks... Igal juhul palvetame, et see raha tõepoolest leitakse. Hall halliks, staadioni valmimine on nagu esmane ikka. Hea, et vähemalt, et üle hulga aja lootust antakse. ;)

ROOTSI KUNN
23.02.04, 11:00
Ega meil tõesti muud üle ei jää ,kui palvetada ,et Aivari sõnad täide läheksid :) ja rahasüstid mõjuma hakkaksid .

rauno
23.02.04, 12:42

Ei tea kas nad selle Arena kasvuhoone mõtte on nyyd maha matnud? See oleks kah ikkagi murule vägagi kasulik kui sel talvel kasvuhoone peal oleks.

sellel aastal ei pidavat kasvuhoonet kasutama,vähemalt sellist infot sain kui küsisin.

Amadeus
23.02.04, 14:37

Ei tea kas nad selle Arena kasvuhoone mõtte on nyyd maha matnud? See oleks kah ikkagi murule vägagi kasulik kui sel talvel kasvuhoone peal oleks.

sellel aastal ei pidavat kasvuhoonet kasutama,vähemalt sellist infot sain kui küsisin.

Nii et nad loodavad siis et selle soenduse siis ikkagi piisavalt efektiivselt käima saada ka p6hi väljakul. Kui nii edasi läheb nagu täna (sajab lund) siis on kyll raske seda korralikult hooldada ilma kasvuhooneta. Aga noh , eks nad ise teavad paremini ilmselt

runno
25.02.04, 11:15
Kas keegii on seda sisehalli vundamenti ise ka näinud ja kus see tulevikus asuma hakkab (hall siis loodetavasti)?

rauno
26.02.04, 10:03
Hea küsimus ja ootab vatsust.suurt nagu variante ei tohiks olla kui et tagumise kunstmuru ja Arena vahelisel alal,rohkem nagu vist ruumi mujal pole.aga hiljemalt järgmine laupäev saab ise üle kaeda meistriliiga esimesel mängul kuskohas vundament on:)

ROOTSI KUNN
26.02.04, 10:10

Hea küsimus ja ootab vatsust.suurt nagu variante ei tohiks olla kui et tagumise kunstmuru ja Arena vahelisel alal,rohkem nagu vist ruumi mujal pole.aga hiljemalt järgmine laupäev saab ise üle kaeda meistriliiga esimesel mängul kuskohas vundament on:)

Projekti järgi pidi sisehall tulema sinna ,kus praegu on sinu poolt mainitud tagumine kunstmuru. Ei usu ,et asukohta muudetud on. Aga vundamenti seal küll esialgi pole näha.:oih:

Amadeus
26.02.04, 11:39
Äkki nad kasutavadki ära selle sama väljaku ja ehitavad talle lihtsalt halli ymber. Sest kinnitatud projekt nad ju muuta ei tohiks, linn v6taks isar66mud maha.

eston maravilha
26.02.04, 12:07

Projekti järgi pidi sisehall tulema sinna ,kus praegu on sinu poolt mainitud tagumine kunstmuru. Ei usu ,et asukohta muudetud on. Aga vundamenti seal küll esialgi pole näha.:oih:

väljaku all olev betoon ongi vundament. plaatvundament nimelt

ROOTSI KUNN
26.02.04, 17:27
Vundamendi osas olen estoniga päri aga see kunstmuru pole küll enam sisehalli jaoks kõlbulik ja minu teada rääkis Aivar juba eelmisel aastal ,et see läheb vahetamisele ja pannakse uus ,pehmem. Nad ju nühkisid selle traktoritega ära ,kui talvele lund koristasid. Igatahes,tulgu kuhu tuleb ,peaasi ,et järgmisel talvel hall valmis oleks.:)

Amadeus
26.02.04, 17:37
Täitsa n6us, tehku v6i Karksi Nuia, peaasi , et ei peaks jälle talv läbi Riia vahet tilkuma. Kuigi ka Lätlastega on huvitav j6udu katsuda. Aga siis v6ivad ju ka nemad siia ennast sebida.

Peku
28.03.04, 20:44
rahasüst pidi paar nädalat tagasi paari nädala jooksul saabuma, kas see siis jõudis kohale ja millal jätkatakse staadioniehitust?:oih:

mg
28.03.04, 21:49
a ma vaatsin vene liigat ja need mehed mängivad küll oma praeguste väljakute peal ehk siis mudas. mingit tehnikat ei saa arendada.
eesti põhja iirimaa mäng le`coq arenal tuleb vist samasugune.
kuigi ei saa ma aru miks venalased kunstmuru ei kasuta.

17
28.03.04, 22:36
Olen loll ja küsin targemate käest, milleks seda liivatamist veel väljakule vaja on:oih:

Ono
28.03.04, 23:16
Originally posted by mg

a ma vaatsin vene liigat ja need mehed mängivad küll oma praeguste väljakute peal ehk siis mudas. mingit tehnikat ei saa arendada.

Nad tapavad üksteist seal sitamülkas ka ära oma julma mänguga, kunstmuru peal oleks see pilt veelgi jõhkram.

ethan
28.03.04, 23:55
Originally posted by Roberto Carlos

Olen loll ja küsin targemate käest, milleks seda liivatamist veel väljakule vaja on:oih:

et pinnast tugevdada?

zaz
29.03.04, 00:05
Originally posted by mg

aga suur ja kuulus Lužniki ju ongi kunstmuru kattega;)
ja seal sai mängitud ka Torpedo-Lokomotivi mäng mis jäi viiki 1:1

Amadeus
29.03.04, 12:53
Aivar ytles et see aasta saab staadion l6plikult valmis. muidui jällegi erinevates allikates erinevalt. Yhes ytleb , et ta USUB et saab valmis. teises et saab. loodame et vähemalt midagi see aasta ikka valmis saab :)

SleepWalking
29.03.04, 13:50
loodame et vähemalt midagi see aasta ikka valmis saab :)

rõhk las olla sõnal midagi. midagi kindlasti saab.

mg
29.03.04, 20:21
Originally posted by Roberto Carlos

ilmselt on seda ka väljaku kuivatamiseks vaja ja muidugi selleks et seal ainult mudamülgas poleks.

p.s. kõiki eesti väljakuid liivatatakse enne hooaega.(neid kus liigat mängitakse vähemalt)

ROOTSI KUNN
30.03.04, 12:00
Eile kiikasin korra Arena muruväljakut ja nägi teine üsna kobe välja,mõnes kohas oli lausa heleroheliseks läinud. Igatahes pole Eestis nii vara veel nii ilusat platsi näinud. Ilmataat lubab ilusat ilma ,mis tähendab ,et mingit mudas möllamist ei tule. Koondis harjutas eile jälle Pirita rannas ja elavad Viimisis seal uues Spa hotellis.Huvitav ,kus täna trenni tehakse?:lahe:

Stinger
12.05.04, 12:36
Leidsin sellise uudise

\"Esmaspäeval, 17. mail korraldab Põhja Politseiprefektuur FC Florale kuuluval A. Le Coq Arena staadionil õppuse, mille käigus harjutatakse turvalisuse tagamisel osalevate operatiivteenistuste reageerimist ja koostööd õnnetuse või massirahutuse korral.

Operatsioon näeb muuhulgas ette külastajate evakueerimist tulekahju puhkemisel, õiguserikkujate kinnipidamist rahumeelses rahvahulgas ning huligaanitseva rahvahulga ohjamist. Operatiiv-taktikalise õppuse läbiviimisse on kaasatud ka Julgestuspolitsei ja Põhja Politseiprefektuuri kiirreageerimistalitused, Põhja Politseiprefektuuri konvoeerimistalitus, Eesti Kaitsevägi, Lääne politseiprefektuur ning Tallinna Tuletõrje- ja Päästeamet.\"

Huvitav-huvitav, kelle peal nad õpivad. Vene mäng pole vist enam mägede taga.
Peaasi, et muru perse ei keerata:kaval:

Amadeus
12.05.04, 14:43
Originally posted by Stinger

Leidsin sellise uudise

\"Esmaspäeval, 17. mail korraldab Põhja Politseiprefektuur FC Florale kuuluval A. Le Coq Arena staadionil õppuse, mille käigus harjutatakse turvalisuse tagamisel osalevate operatiivteenistuste reageerimist ja koostööd õnnetuse või massirahutuse korral.

Operatsioon näeb muuhulgas ette külastajate evakueerimist tulekahju puhkemisel, õiguserikkujate kinnipidamist rahumeelses rahvahulgas ning huligaanitseva rahvahulga ohjamist. Operatiiv-taktikalise õppuse läbiviimisse on kaasatud ka Julgestuspolitsei ja Põhja Politseiprefektuuri kiirreageerimistalitused, Põhja Politseiprefektuuri konvoeerimistalitus, Eesti Kaitsevägi, Lääne politseiprefektuur ning Tallinna Tuletõrje- ja Päästeamet.\"

Huvitav-huvitav, kelle peal nad õpivad. Vene mäng pole vist enam mägede taga.
Peaasi, et muru perse ei keerata:kaval:

Ega nad seda muru peal ei korralda, naljatilk. Ikka tribyynide peal. Rahvas yldjuhul ikka paigutatakse tribyynidele. Ja rahvana ilmselt kasutatakse kaitseväelasi, sest neid ju tavaliselt korra tagamiseks mängudel ei kasutata.

rauno
12.05.04, 16:51
ja muru Arenal on nii kena et lausa lust vaadata,juba sellepärast tasuks arenalt läbi astuda:)

ROOTSI KUNN
12.05.04, 16:57
Tra. selle kirbutsirkuse asemel võiks igale kaitseväelasele ja mentidele luuad ja labidad kätte anda saaks vähemalt staadioni ümbruse sitaks puhtaks. Lausa häbi on shotlaste ja taanlaste ees ,kogu ümbrus on prahti täis. FCF ei viitsi enam isegi koristustalguid korralada . Selline pohhuism viskab küll ära.:viha:

Stinger
18.05.04, 01:17
Tõde ja õigus VI - http://www.epl.ee/artikkel_265407.html

:õnnelik:

mazz
18.05.04, 01:24

Tra. selle kirbutsirkuse asemel võiks igale kaitseväelasele ja mentidele luuad ja labidad kätte anda saaks vähemalt staadioni ümbruse sitaks puhtaks. Lausa häbi on shotlaste ja taanlaste ees ,kogu ümbrus on prahti täis. FCF ei viitsi enam isegi koristustalguid korralada . Selline pohhuism viskab küll ära.:viha:
kas kaitseväelised ja mendid on vutifännide isiklikud orjad?
äkki võtaks ise luuad ja labidad kätte ja läheks sitta koristama?

-Eemeez-*
18.05.04, 04:57
Originally posted by Stinger

Tõde ja õigus VI - http://www.epl.ee/artikkel_265407.html

:õnnelik:

Igasugu toredaid nippe ka lastele õpetatakse :P

Amadeus
18.05.04, 13:57
See on jah nagu instruktsioon nendele kes tahaksid mängu ajal segadust ja möllu tekitada. Loodetavasti v66rmeeskondade fännid seda ei lugenud :)

Martin
18.05.04, 14:03

See on jah nagu instruktsioon nendele kes tahaksid mängu ajal segadust ja möllu tekitada. Loodetavasti v66rmeeskondade fännid seda ei lugenud :)

NSLi andmetel käivad võõrsilfännid ikka enne igat mängu Eesti ajakirjandust puistamas, et leida tekste, kuidas möllu ja pulli Lilleküla staadionil teha. See, et tekstist aru ei saada, pole ka probleem, sest tõkkidele makstakse hiigelsummasid. Kõik selle nimel, et äkki avaldatakse mingi lugu. Nüüd on siis nende õnnepäevad kätte jõudnud.

Lisaks neile püüab nüüd kindlasti ka marakratt ka kollast vesti kätte saada, sest selle eest pidi õllet saama.

eston maravilha
18.05.04, 15:15
ettevalmistus venemaa koondise külaskäiguks??? ja millal enne on fänna karjana sisse lasutd et turvade tähelepanu hajutada oleks võimalik? alati lastakse väravast läbi hanereas.. ja üldse tuleks le kokk areen maha lammutada ja uuesti ehitada sest nii mööda planeeritud ühiskondlikku hoonet pole juba nõuka ajast nähtud.. selle asemel et rahvamsss pärast mängu hajutada suunatakse kogu jõuk ühte puntrasse kuskile kitsukestesse koridoridesse.

Stinger
18.05.04, 16:12
Eile näitas Esimene Balti Kanal uudiseid, kuidas see üritus läbi viidi. Kusjuures päris pikalt. Alguses vaatasin, et vene mängu kordus. Tuletati vist tibladele meelde, kuidas ei tohi käituda:D
Eesti keelsed uudised minu arust seda teemat ei puudutanud.

Antz
19.05.04, 15:29

ettevalmistus venemaa koondise külaskäiguks??? ja millal enne on fänna karjana sisse lasutd et turvade tähelepanu hajutada oleks võimalik? alati lastakse väravast läbi hanereas.. ja üldse tuleks le kokk areen maha lammutada ja uuesti ehitada sest nii mööda planeeritud ühiskondlikku hoonet pole juba nõuka ajast nähtud.. selle asemel et rahvamsss pärast mängu hajutada suunatakse kogu jõuk ühte puntrasse kuskile kitsukestesse koridoridesse.

Tulevikus peaks rahvas välja saama ju nurga väravatest, mis ka kogu trügimise mängu lõpul ära jätab

Peku
19.05.04, 18:20
Kompromissina korraldame A. Le Coq Arena parklasse väikesemõõtmelise jalgpalliväravate ja korvpallirõngaga kunstmuruväljaku ehituse, mis ei lähe Tallinnale midagi maksma ja mis saab olema linnarahvale iga päev kella 9st kuni 21ni vabalt ja tasuta kasutada.

alekoki parklasse?:segadus: tea kas see seal taga või mis.

Peku
26.05.04, 22:34
vaatasin praegu uudiseid. ja riik on võib-olla valmis staadioniehitust rahaliselt abistama. kas pole tore?:)

Red Devil
27.05.04, 12:56
Originally posted by Peku

vaatasin praegu uudiseid. ja riik on võib-olla valmis staadioniehitust rahaliselt abistama. kas pole tore?:)

Tore oleks see, kui staadion juba valmis oleks.

futbolidipaul
27.05.04, 17:03
Kui kõik mis pole keelatud on lubatud, siis sellest järeldatuna pole kaamerad A.le coq arenal keelatud. või on?

Wuppi
27.05.04, 17:19
Turvakontrollis maini, et sul kaamera, siis laseb ilusti läbi.

vello99
27.05.04, 19:34
Hmm, pileti tagaküljel on küll kaamera ja selle peal rist...

ethan
29.05.04, 13:55
Plats korda! (http://www.epl.ee/artikkel_266221.html)

Praegu on teie võimuses EPL-te toetada hääletades \'JAH\' pollis.

rauno
29.05.04, 14:11
otsisin tükk aega kus saab jah öelda,lõpuks avalehelt leidsingi;)

loomulikult klikatud JAH peal.

muide Pohlak käis mingi aega tagasi(paar nädalat)kuupäeva 15juuni mil hakatakse ehitama jälle.peab selle artikli üles otsima uuesti

rauno
29.05.04, 14:13
no eksisin ühe kuuga et siis 15juuli (http://www.sloleht.ee/index.aspx?s=Pohlak&id=157204) oli see kuupäev.loodab kõikse paremat:)

*ikka veel optimistlik*

SleepWalking
29.05.04, 14:28
Tallinnaga saavutatud kokkuleppe positiivsust ei tohiks ülehinnata, oli selle sisu ju vaid see, et Tallinn ei hakka kohe raha tagasi nõdma vaid ootab paar aastat. Eriliseks võiduks seda pidada ei saa.

rauno
29.05.04, 14:30
a selle kohta ma olen arvamust avaldanud et mina seda savisaarepätsi ei usalda,artikli panin kuupäeva pärast mis pildiallkirjas oli

Peku
29.05.04, 14:34
Originally posted by SleepWalking

Tallinnaga saavutatud kokkuleppe positiivsust ei tohiks ülehinnata, oli selle sisu ju vaid see, et Tallinn ei hakka kohe raha tagasi nõdma vaid ootab paar aastat. Eriliseks võiduks seda pidada ei saa.

aga linnavõimu vahetumise korral võidakse see võlg õigel ajal ka ära kustutada.

vello99
31.05.04, 20:59
Mitte ükski riigiamenik ei kustuta mitte kunagi mitte kellegi võlga. Lp. hr. Liivik, Erastamisagentuuri eksjuht, tegi seda ja läheb (või on juba) trellide taha. Põhimõtteliselt on selline võla kustutamine võimalik siis, kui sinu partei jääb igavesti (või vähemalt krim.asja aegumiseni) võimule, vastasel korral võimu vahetamisega on hr. Kapo järgmine hommik sul ukse ees...

ethan
01.06.04, 02:09

kanniku kommentaaridele spordisaates lisaks et tuletage meelde, millised poliitikud eile jalgpallurite kätt surusid. hetkel on miskipärast oluline ennast näidata. ah, need poliitikud ...

Palun pikalt ja laialt, mida Kannik uudistes rääkis? ;)

futbolidipaul
01.06.04, 11:55
Originally posted by ethan

kanniku kommentaaridele spordisaates lisaks et tuletage meelde, millised poliitikud eile jalgpallurite kätt surusid. hetkel on miskipärast oluline ennast näidata. ah, need poliitikud ...

Palun pikalt ja laialt, mida Kannik uudistes rääkis? ;)
Kannik lootis, et riigi rahadega saadakse asi nii kaugele, et see arena päris ära ei lagune ja ka, et sinna julgeks külalisi tuua. mina nüüd võta kinni, mida see tähenda võiks:doh:

rohelineKonn
01.06.04, 12:28

Originally posted by futbolidipaul
mina nüüd võta kinni, mida see tähenda võiks:doh:

no võid vaid korra arvata, mida see tähendada võib :)

kujutan juba ette, kuidas Sleep keksis nagu pissihäda käes vaevlev laps mööda tuba. põhjused olid aga hoopis ülevoolavas rõõmus - eelarveprognoosi bluff ja staadioni jaoks lisaeelarve eelviimasele lehele sokutatud rida jäi ministrile märkamatuks. tagasiteed ei ole, tuleb ehitama hakata.

SleepWalking
09.06.04, 17:05
Postimees:

Valitsus kavatseb 70,5 miljoni krooniga omandada 35 protsenti AS-ist FCF Lilleküla Jalgpallistaadion.

Ühtlasi kavatseb valitsus ettevõttele 20 aastaks laenata kuni 25 miljonit krooni tingimusel, et firma tasub eelnevalt oma kohustused. Selle all peab valitsus ilmselt silmas maksuvõlga.

Osaluse omandamise ja laenu andmise eesmärk on neljapäeval arutatava eelnõu kohaselt staadioni valmimise tagamine. Lilleküla jalgpallistaadioni valmisehitamiseks kulub kokku ligikaudu 220 miljonit krooni, sellest 132 miljonit krooni on juba kulutatud.

Ülejäänud osas kavandatakse kasutada omavahendeid ning riigilt ning krediidiasutustelt saadavat laenu, seisab valitsuse päevakorra ülevaates.

Objekti lõpetamiseks on täiendavalt vaja 88 miljonit krooni ehk 40 protsenti objekti kogumaksumusest. 80 protsenti ehk 70,5 miljonit krooni kogu täiendavast vajadusest finantseerib riik, 20 protsenti ehk 18 miljoni krooni ulatuses teeb kaasfinantseeringu staadioni praegune omanik MTÜ Jalgpalliklubi FCF ise.

Seletuskirja kohaselt on riigi sekkumine staadioni lõpuni ehitamisse vajalik, kuna tegemist on avalike ülesannete täitmisega seotud objektiga.

Esialgne staadioni ehitusliku seisundi analüüs näitas, et juba kaks aastat pooleli olev ehitis võib peatselt lagunema hakata, mis võib omakorda kaasa tuua rahvusvahelise jalgpalliüldsuse negatiivse tähelepanu Eesti riigi suhtes.

Eelnõuga volitab valitsus rahandusminister Taavi Veskimäge omandama ASi FCF Lilleküla Jalgpallistaadioni aktsiakapitali suurendamiseks aktsiad ja sõlmima aktsionäridevaheline leping tingimustel, et riigi osalus oleks vähemalt 35 protsenti ning riik saab optsiooni osaluse müümiseks.

Teine eelnõu näeb ette anda mittetulundusühingule Jalgpalliklubi FCF Lilleküla jalgpallistaadioni ehituse rahastamiseks kuni 25 miljonit krooni laenu tähtajaga kuni 20 aastat.

Laenu antakse tingimustel, et mittetulundusühing likvideerib täitmata kohustused riigi ees ja et laenulepingust tulenevate kohustuste täitmise tagamiseks seatakse riigi kasuks Tallinnas Asula tänaval olevate kinnistute hoonestusõigusele hüpoteegid, samuti pandiõigus 100 protsendile AS FCF Lilleküla Jalgpallistaadion aktsiatele.

Tallinna kesklinnas asuv ja osaliselt pooleliolev Lilleküla staadion sattus raskustesse kahe aasta eest pärast seda, kui pealinnas vahetus võim ning uus võimliit ei soosinud enam staadioni ehitust ning hakkas nõudma tagasi sinna seni kulutatud raha.

Aastaid kestnud vaidlused on staadioni kogumaksumust veelgi suurendanud.

Paari nädala eest saavutas vutiklubi linnaga kokkuleppe pikendada võla tagasimaksetähtaega. Kui klubi palus tuge ka riigilt, selgus, et tal on oluline maksuvõlg ja riik ei tohiks sellist ettevõtet abistada.

ROOTSI KUNN
09.06.04, 17:30
Võibolla peaks homme Toompeale minema ja valitsusele ,mitte penskarite kombel survet avaldama vaid just vastupidi ,kindlat meel ja julget otsustamist soovima.;)
Jalgpallihaigla 300 liiget ,sinistes särkides oleks ikka üsna mõjukas seltskond.:lahe:

Martin
09.06.04, 17:37

Võibolla peaks homme Toompeale minema ja valitsusele ,mitte penskarite kombel survet avaldama vaid just vastupidi ,kindlat meel ja julget otsustamist soovima.;)
Jalgpallihaigla 300 liiget ,sinistes särkides oleks ikka üsna mõjukas seltskond.:lahe:
Ja kokku tuleb 15 venda, kellest 7 on sinine särk ning 5 on napsised :) Peaks suutma ennast valitsuse homodega samastada küll :P

Jux
09.06.04, 17:46
Kunni idee on igati kiiduväärt, kuid nagu Martin isikupäraselt tõestas, on Jalgpallihaigla organisatsioon sellisteks aktsioonideks veel pisut toores. Eks ole viimaste aastate vabariigi aastapäeva pidustused näidanud, kuidas algselt ilusti plaanitud ettevõtmised välja kukuvad.

Samas ei tahaks olla ka skeptiline, usun, et staadioni valmimisel peaksime ühise fänniarmeena mõne põneva aktsiooni teostama.

ROOTSI KUNN
09.06.04, 17:47
Karta on ,et asi sedasi välja kukuks!!!!:D

jansa
09.06.04, 17:50
... Kunni jutul on pointi aga seda oleks lihtsam korraldada ja ilmselgelt oleks meid rohkem kui see toimuks 11.06. enne Makedoonia mängu ja organiseeritult... Loomulikult ei saa Valitsusele nüüd igavesti p...e pugema hakata aga mingi zhestiga oleks kena nende positiivsele otsusele tänu avaldada ja suhtumist austada... Tähele peaks panema Est vs. Vene mängueelseid rongkäigu kooskõlastusi ja sellega seonduvat jama...st. et vaevalt et kui me näiteks kell 17:00 järsku mingi 100..200 seltskonnaga hakkame Toompeale vajuma , et siis politsei ja märuliüksuseid välja ei kutsutaks...ja kas me kooskõlastused seks ajaks kinnitada suudame...:oih:

ROOTSI KUNN
10.06.04, 14:05
Täna 10. juunil kell 11.59 , BNS-teade !!!! Parts murdis ikkagi läbi!!!!:õnnelik:
See on küll üle pika aja selline rõõmusõnum ,et võtab sõnatuks.
Kas teeme valitsusele korraliku aplausi ja läheme tõesti Toompealt läbi!
TRA. Kõigi savipätside kiuste saame kiriku valmis hakka või uskuma ,et Eesti on saamas enam -vähem norm euroopa riigiks.
Mis JH -la arvab ,kas teeme ühe võimsa rongikäigu ? Minu meelest on selleks põhjust. Kahju ,et Trammisõitu nam orgunida ei jõua.:deemon:

Martin
10.06.04, 14:14
Kas teeme valitsusele korraliku aplausi ja läheme tõesti Toompealt läbi!

Valitsus ei aus üldjuhul Toompeal, kuigi liikmed võivad seal olla. Päris Toompeal siis.

SleepWalking
10.06.04, 14:29
Originally posted by Martin
Valitsus ei aus üldjuhul Toompeal, kuigi liikmed võivad seal olla. Päris Toompeal siis.

kuna valitsuse istung toimus täna, siis on jah homme stenbockis vaid peaminister, riigikantselei ja kass.

Martin
10.06.04, 14:42

kuna valitsuse istung toimus täna, siis on jah homme stenbockis vaid peaminister, riigikantselei ja kass.

Kui on kass, küll siis ka ummi kuskil luusib.

Marduk
10.06.04, 20:02
Ale Coq Areena saaga hakkab vist nyyd l6pule j6udma. Edukas!

SleepWalking
10.06.04, 20:16
TV3 uudiste avalugu oli ootamatult ründav ning täis kõiksugu ajakirjanik Tombergi tehtud ebatäpseid järeldusi ning ka lausvalesid (mida minumeelest peaks ka ajakirjandus teadma, ning seega mitte niimoodi näitama).

Ma ei teagi, minumeelest ei ole selle valitsuse otsuse taga ainult poliitika ja isiklik huvi (ehk jalgpalli mängivad ministrid), seega ma ei arva, et objektiivne oleks siinjuures ainult kriitiline olla ... aga noh, eks lahmimine müüb. Kes ikka valitsust kiitma hakkab.

rauno
10.06.04, 20:19
ja selle rahaeralduse otsusega hakkab ka paska lendama....
7-d uudised tv3..uurib kuskohast raha tuleb,Levada soovib et valitsus ei toetaks ainult üht klubi eestis...korvpalliliit tahab etada kelle arvelt raha tuleb ja tomberg ütles e tkahjuks mängivad valitsuses 3 meest jalgpalli.

igatahes on tuju nii krdi sitt sellise asja peale ....et isegi homne päeva mäng ja alvag suur pidu portugalis hetkeks meelest läevad

näedsa Sleep oli kiirem

rauno
10.06.04, 21:03
vähemalt ei hakatud K2 uutes uudistes materdama:) midagi ka positiivset

ROOTSI KUNN
10.06.04, 21:10

TV3 uudiste avalugu oli ootamatult ründav ning täis kõiksugu ajakirjanik Tombergi tehtud ebatäpseid järeldusi ning ka lausvalesid (mida minumeelest peaks ka ajakirjandus teadma, ning seega mitte niimoodi näitama).

Ma ei teagi, minumeelest ei ole selle valitsuse otsuse taga ainult poliitika ja isiklik huvi (ehk jalgpalli mängivad ministrid), seega ma ei arva, et objektiivne oleks siinjuures ainult kriitiline olla ... aga noh, eks lahmimine müüb. Kes ikka valitsust kiitma hakkab.

Krt. jäin hiljaks ja seda jura ei näinud aga arvata võis ,et mingid kuked hakkavad kohe kirema. On ikka kuradi uroodid ,hea meelega annaks pasunasse :viha: .

rauno
10.06.04, 21:13

Krt. jäin hiljaks ja seda jura ei näinud aga arvata võis ,et mingid kuked hakkavad kohe kirema. On ikka kuradi uroodid ,hea meelega annaks pasunasse :viha: .

Kunn sul vedas et ei näinud,masendav uudisklipp oli...lõppes sellega et Tomberg küsis kelle rahaga Flora maksuvõla maksab..st et kahtlustati et rahasüstist ja et äraostmatud lasid end ära osta jne jne
:viha:

fitti
10.06.04, 21:49
parafraseerides tuntud hüüdlauset, siis:
TOMBERG ON PEEDEEEEE, TOMBERG ON PEEDEEE

rauno
10.06.04, 22:09
Poom on just Tv3 koosoleku saates(just praegu oste eetris)

rauno
10.06.04, 22:31
Ja tänase lõpetuseks ETV-st algas uudis nii : meeldiva uudisena ostustas valistus eraldada lilleküla staadioni .....
:)ja lisaks et pohlak ütles 15.07 hakkab ehitus ja nov on staadion valmis

Malfoy
10.06.04, 23:20
Oli kuulda, et ehitusfirma kes tegi, enamus betoonitöödest 3 aastat tagasi on juba tagasi Lillekülla oma atribuutikaga kolinud. Tundub (sülitasin kolm korda üle õla), et asi hakkab liikuma lõpuks.:õnnelik:

ROOTSI KUNN
11.06.04, 10:05
Eilsete ,Eesti TV-kanalite ,väljaarvatud TV-3 ,uudiste sisu Arena kohta oli siiski positiivne. Tomberg on ju tuntud kossupede,kes peab ennast üldse hirmsaks spordi-ja majanduse tundjaks.Pohh ,las haiseb ,tõmbame vee peale.:P

vaikiv mees
11.06.04, 11:45
samal teemal, PM:
kuigi korvpalli-abilinnapea Aaviksoo pistis kohe kirema (http://www.postimees.ee/110604/esileht/136776.php),
ütleb Arukuusk(kes on vist ju samast parteist) näiteks, et tema ei ole kade (http://www.postimees.ee/110604/esileht/sport/136770.php),
komm-id näitavad küll, et jalgpallikauge rahvas on suuresti Pohlaku vastu häälestatud

Kanniku kommentaar (http://www.postimees.ee/110604/esileht/arvamus/136750.php) on ka olemas, paberväljaandes siiski jääb silma arvamusküljel

v6hiv66ras
11.06.04, 11:46
Kui ma õigesti aru sain siis selle valitsuse rahaeralduse peab Riigikogu veel sügisel heaks kiitma, aga Rahvaliit eesotsas Reiljaniga on juba tõmblema hakanud.

SleepWalking
11.06.04, 11:54
Originally posted by v6hiv66ras
Kui ma õigesti aru sain siis selle valitsuse rahaeralduse peab Riigikogu veel sügisel heaks kiitma, aga Rahvaliit eesotsas Reiljaniga on juba tõmblema hakanud.

detailidesse laskumata, jah - riigieelarve on eesti vabariigis seadus ning seadusi võtab vastu ja muudab meil vaid riigikogu. samas (jällegi, detailidesse laskumata) on aktsiate ost tehinguna läbi viidav suhteliselt kergesti. kuid tõepoolest, nagu jalgpalliliidu president tänases postimehes kirjutab - on viimane sõna siiski riigikogul. arutlusele tuleb küsimus tõenäoliselt peale suvepuhkust (septembris). see oli ka põhjuseks, miks osa rahast anti laenuna - et saaks ehitusega kohe alustada, mitte oodata riigikogu heakskiitu sügisel.

Karla
11.06.04, 11:56
aaviksoo on ka hakanud vinguma,et kust see raha tuleb ja miks just sellele spordialale ja eraklubile antakse nii suur summa.kuradi jobukari ikka.

rauno
11.06.04, 11:59
ja seoses sellega tuli mul ntx mõte et sept alul päeval kui asja otsustatakse võiks MTÜ Jalgpallihaigla organiseerida käigu Toompeale et toetada valitsust ja näidata riigikogule et mitte ainult Parts ei mängi jalgpalli vaid ka on teisi kes on huvitatud sellisest kohast nagu Arena:) ja seda oleks aega organiseerida ja kui häst iläheb äkki juhtub see päev olema luxemburgiga mängu päev;)(kuigi kahtlane)

fitti
11.06.04, 12:41

Eilsete ,Eesti TV-kanalite ,väljaarvatud TV-3 ,uudiste sisu Arena kohta oli siiski positiivne. Tomberg on ju tuntud kossupede,kes peab ennast üldse hirmsaks spordi-ja majanduse tundjaks.Pohh ,las haiseb ,tõmbame vee peale.:P

minu esimesed mälestused temast on kyll kui jalkakommentaatorist, kui ta Luigega inglise liigat kommis.

ROOTSI KUNN
11.06.04, 13:29

ja seoses sellega tuli mul ntx mõte et sept alul päeval kui asja otsustatakse võiks MTÜ Jalgpallihaigla organiseerida käigu Toompeale et toetada valitsust ja näidata riigikogule et mitte ainult Parts ei mängi jalgpalli vaid ka on teisi kes on huvitatud sellisest kohast nagu Arena:) ja seda oleks aega organiseerida ja kui häst iläheb äkki juhtub see päev olema luxemburgiga mängu päev;)(kuigi kahtlane)

Toetan sinu mõtet ,sest teades seda riigikogu jõuku võib seaduse läbisurumisega raskeks minna ja koalitsioonile oleks selles ehk mingisugunegi abi. Murrame läbi!:P

ROOTSI KUNN
08.07.04, 21:16
Kuidas jalgpallirahvas suhtub tänasesse uudisesse ,et Tantsupeod võivad edaspidi Arenal toimuma hakata!!
Kui muru täiesti puutumatuks jääb siis palun väga ,vaadatavus on ju parim võimalik.Komsomolkaga ehk siis Kalevi staadioniga ei saa võrreldagi. Aga ,kui ära trambivad siis sõitku seenele. On olemas vist mingid septsiaalsed murukaitsed ,mis ei lase ära trampida. Tegelikult oleks see samm vist isegi mõnes mõttes kasulik ,sest siis jääksid isegi jalkpallivõõrad kirejad ja muud memmed -taadid vait ning ehitusraha oleks sama hea ,kui taskus.;)

Martin
08.07.04, 22:18

Kuidas jalgpallirahvas suhtub tänasesse uudisesse ,et Tantsupeod võivad edaspidi Arenal toimuma hakata!!

Tehku enne valmis ja SIIS hakaku plaanima ja mölisema ja kirema. Nagu teame, siis Eurovisioon pidi ka peaaegu seal toimuma ja lausa helikopterid igast tornide otsa maanduma. Klounid.

lennu
08.07.04, 22:20
iseenesest mõte hea ju. järgmise tantsupeo ajaks juba ometi peaks staadion täiesti valmis olema katuse ja muude toredate viguritega. muru tallamise koha pealt lugesin kuskilt, et mingi espetsiaalne katteasjandus peaks olemas olema või hangitama vms, juhuks, kui kellelgi tekib isu a la mõnda suurt kontserdit korraldada. kuna väljakut ennast ning pealtvaatajaid ei ole eraldamas jooksurada, siis oleks tantsupeofiilingu saamine pealtvaatajatele ehk paremgi kui kalevi staadionil. samas saaks seda ideed kasutada ka staadioni jaoks eraldatavate rahade saamiseks

SleepWalking
08.07.04, 22:30
Martin, staadion on saanud uue osaniku. Uus osanik on väga huvitatud enda näitamisest positiivses valguses ja seda kasutades kõikvõimalike PR nippe. Näiteks hr. kultuuriministrit sai täna juba teab-mitmendat korda näha poseerimas Lilleküla arena taustal ning andmas jumal-teab-mitmendat intervjuud paatosliku häälega. Ning tantsupidu on ju üdini positiivne sündmus, miks mitte seda rauda siis kuumalt veel veidi taguda? Poliitikud on ju üdini edevad inimesed ometigi ...

Martin
08.07.04, 22:45

Martin, staadion on saanud uue osaniku. Uus osanik on väga huvitatud enda näitamisest positiivses valguses ja seda kasutades kõikvõimalike PR nippe. Näiteks hr. kultuuriministrit sai täna juba teab-mitmendat korda näha poseerimas Lilleküla arena taustal ning andmas jumal-teab-mitmendat intervjuud paatosliku häälega. Ning tantsupidu on ju üdini positiivne sündmus, miks mitte seda rauda siis kuumalt veel veidi taguda? Poliitikud on ju üdini edevad inimesed ometigi ...

Ma miks sa seda mulle räägid? Tundun ma poolearulisena? Lihtsalt nõme on vaadata, muud ei tahtnudki öelda.

zaz
08.07.04, 23:25
Tantsupidu vaadates ma isegi mõtlesin selle peale, et vaat kui tore oleks selline üritus korraldada hoopis Arenal:)
Nüüd vaatan, et kellelgi veel sama toredad mõtted peas tiirlemas:lahe:

SleepWalking
08.07.04, 23:40
Ma miks sa seda mulle räägid? Tundun ma poolearulisena? Lihtsalt nõme on vaadata, muud ei tahtnudki öelda.

Ma tean, et Sa tead. Aga aega pole ju oodata ehituse valmimist, tantsupidu on teemaks täna.

kala
09.07.04, 12:32
to Martin
Kui Tartusse midagi ehitada plaanitakse, siis oled ju sina see kes kireb ja mõliseb kuigi pole veel asjaga alustatudki. Ajakirjanik võiks olla objektiivne.

Martin
09.07.04, 12:59
Originally posted by kala
to Martin
Kui Tartusse midagi ehitada plaanitakse, siis oled ju sina see kes kireb ja mõliseb kuigi pole veel asjaga alustatudki. Ajakirjanik võiks olla objektiivne.
Ajukas viimane lause, eriti. Selle kohta, et see uudisena peaks kajastatud olema, ei ole mul mitte midagi. Muidugi peab, kõik hullud plaanid peaks olema. Maailm niigi hall, seega ideedega inimesed, miks mitte lehte.

Mis mulle ei meeldi on see nõme poliitiline mäng, et Villule või Jannole või Mardile või Kalevile selgeks teha, et oh, nüüd kus Lilleküla valmis saab, siis kohe panema lapsed tantsima ja küll on lahe vaadata. Selle peale leebub ka kalgim süda ja küll eraldus Riigikogus läbi läheb. Proovigu siis Kuljo seal öelda, et lapsed ei pea katuse all imelisel muruvaibal tantsu keerutama.

Sai nüüd ehk puust ja punasest ette tehtud. Nimed on juhuslikud.

ROOTSI KUNN
23.07.04, 11:27
Ei mäleta enam täpselt oli see lehes või teles aga ühes oma viimases intervjuus ütles Pohlak ,et suurem ehitus Arenal algab 15.juulil. Kahjuks ei ole peaareenil aga mingist ehitustegevusest ikkagi veel märki.
Siiski!! Vilgas tegevus käib hoopis kõrvaloleval tühermaal ,kus on juba üsna selgelt uute jalgpalliplatside kontuure märgata. Aga platside rajamine oli Floral sel aastal nii või naa planeeritud. Miks siis ikkagi suuremaks ehituseks pole läinud? Ks jälle on mingid takistused tekkinud või ei ole valitsuse otsus rahastajatele piisavaks garantiiks.
Aga ,mis juhtub siis ,kui riigivargad-kogujad :P ei suvatsegi otsust kinnitada ja tantsujuhid jätkavad vanas vaimus. Tra. on meil ikka riik !!! Jalgpallistaadioni saatus on peaaegu ,et mingite tantsupeojuhtide kätes,vittu küll :deemon: .

Darren
23.07.04, 12:08
Ei tasu ära ka unustada, et koos libiseva graafikuga staadioni valmimiseks on huvitaval kombel tõusnud ka staadioni valmimise hind, keegi asjasse lähemalt pühendatu võiks seda fenomeni veidi kommenteerida.

ek
23.07.04, 12:16
ei tea küll kui palju sinna metalltooteid veel kulub aga metall on tuntavalt kallimaks läinud peale EU liitumist, samuti kütus jne. Küllap seetõttu tõuseb järjest ka objekti hind

SleepWalking
23.07.04, 12:27
ekspress, 2 nädalat tagasi ...

... hiljuti tunnistas Pohlak üles, et lollitas avalikkust teadlikult. Ta ütles BNSile: \"Kui ma oleks kohe alguses öelnud, et staadion maksab 200 miljonit, oleks mind idioodiks peetud, keegi poleks mind toetanud. Seetõttu hakkasin staadioni hinda järk-järgult 20 miljoni kaupa tõstma. Seda soovitas ka tollane linnapea Jüri Mõis.\"

Siimk
23.07.04, 12:30
Kas selle rahaeraldusega mitte nii ei ole, et selle peab siiski Riigikogu kinnitama. Seda saab see teha aga alles peale suvepuhkust!?

SleepWalking
23.07.04, 12:45
Originally posted by Siimk
Kas selle rahaeraldusega mitte nii ei ole, et selle peab siiski Riigikogu kinnitama. Seda saab see teha aga alles peale suvepuhkust!?

eespool on sellest juttu olnud aga jah. aktsiate ostu peab kinnitama riigikogu lisaeelarvega, see saab juhtuda ca septembri lõpus-oktoobris. sellepärast koosneski valitsuse otsus kahest osast - anda laenu (seda võib valitsus otsustada ning see rakendus kohe) summas kuni 25 mln krooni ning osta aktsiaid summas 70 mln krooni. kui riigikogu otsustab osta aktsiaid, maksab FCF laenu kohe tagasi.

Silver
23.07.04, 13:28
Flora teeb uusi platse lillekülla küll mõnuga, kuid kõige esimene kunstiplats ehk siis see kõige tagumine hakkab muutuma teisejärguliseks. Suvalised taovad seal vutti, suitsetavad, teevad õlle.. Selline tunne oleks nagu Florat see väljak enam ei huvita.. Imelik ja masendav. Uute rajamisega tuleks hoida silm peal ka varem valminud kunstile.

lennu
25.07.04, 13:27
tagumine väljak on ilmselt sellepärast tühi praegu, et noorteliigas on paus praegu ja selletõttu ei ole neil trenne ega mänge. mis arenat ennast puudutab, siis ehitatavat seal praegu teise korruse dušširuume

Tihane
25.07.04, 18:40
Originally posted by treze

Flora teeb uusi platse lillekülla küll mõnuga, kuid kõige esimene kunstiplats ehk siis see kõige tagumine hakkab muutuma teisejärguliseks. Suvalised taovad seal vutti, suitsetavad, teevad õlle.. Selline tunne oleks nagu Florat see väljak enam ei huvita.. Imelik ja masendav. Uute rajamisega tuleks hoida silm peal ka varem valminud kunstile.

nad on selle muru korrastamisest ka loobunud -.. kui ma õigesti aru sain, siis tuleb sinna selle muru asemele uus kate ning katus peale.

Jaak
02.08.04, 16:37

eespool on sellest juttu olnud aga jah. aktsiate ostu peab kinnitama riigikogu lisaeelarvega, see saab juhtuda ca septembri lõpus-oktoobris. sellepärast koosneski valitsuse otsus kahest osast - anda laenu (seda võib valitsus otsustada ning see rakendus kohe) summas kuni 25 mln krooni ning osta aktsiaid summas 70 mln krooni. kui riigikogu otsustab osta aktsiaid, maksab FCF laenu kohe tagasi.

Ja tundub, et sellest laenurahast ei kavatse FCF peaareeni investeerida küll mitte ühtegi krooni. Kuniks Riigikogu pole 70`le millile rohelist teed andnud on vist kasulik Arena võimalikult armetus seisus edasi hoida. See omakorda tähendab, et Märtsi lõpus toimuvateks valikmängudeks ning UEFA kongressiks võib staadion olla täpselt samas seisus, mis tänagi,sest kes krt neid poliitikuid ja nende malemänge teab...:(

zaz
02.08.04, 21:58
Originally posted by Jaak

Ja tundub, et sellest laenurahast ei kavatse FCF peaareeni investeerida küll mitte ühtegi krooni. Kuniks Riigikogu pole 70`le millile rohelist teed andnud on vist kasulik Arena võimalikult armetus seisus edasi hoida. See omakorda tähendab, et Märtsi lõpus toimuvateks valikmängudeks ning UEFA kongressiks võib staadion olla täpselt samas seisus, mis tänagi,sest kes krt neid poliitikuid ja nende malemänge teab...:(
MA olen päris kindel, et Arena saab UEFA kongressi ajaks täielikult valmis! Ei usu mina, et poliitikud on nõus Euroopa ees poseerima sellise räbala taustal nagu see praegu on, eriti veel edev Savi Ets;)

budu
02.08.04, 22:21
savi ets seebiks.olen ma igasugu pidureid näinud aga sellist eeslit annab otsida,muidugi kes teab seal keskerakonnas ju vist kõik sellised eriti see vitsut:viha: :viha: :viha:

eston maravilha
02.08.04, 22:25
Originally posted by zaz

MA olen päris kindel, et Arena saab UEFA kongressi ajaks täielikult valmis! Ei usu mina, et poliitikud on nõus Euroopa ees poseerima sellise räbala taustal nagu see praegu on, eriti veel edev Savi Ets;)

mitte et pool maailma juba ei teaks et meie \"vutikoondis\" mängib tööstuslikku tühermaad meenutaval staadionil

budu
02.08.04, 23:01
see STAADION peab saama valmis,linn peab leidma selle raha või kui ei siis müügu oma isiklik vara maha,alustame esmalt hundisilma talust ets võib ka oma patroli elada.MEIE NÕUAME VALMIS STAADIONIT:viha:

eston maravilha
02.08.04, 23:21
suur tükk ajab suu lõhki.. keegi ei käskinud pohlakul nii suurt staadionit ehitada. vaikselt tribüün-tribüüni haaval oleks tulnud teha..

vello99
02.08.04, 23:36
Kas see ei olegi mitte tribüün-tribüüni, kivi-kivi haaval ehitamine. Alguses oli ju juttu kolme tasandisest ca. 15“000 staadionist. Sellega läheb küll vist raskeks...

eston maravilha
03.08.04, 02:35
nojah tegelikkuses kukkus jah nii välja :) kuigi ma mõtlesin natuke teistmoodi ja ma arvan et said sellest aru

eston maravilha
03.08.04, 02:37
1 hea asi mis selle staadionijamaga kaasneb on see, et ülemiste vanake ei kipu tallinna tükk aega veel uputama

sicmic
03.08.04, 22:37

1 hea asi mis selle staadionijamaga kaasneb on see, et ülemiste vanake ei kipu tallinna tükk aega veel uputama

Sa tänast SL Õhtulehte ei lugenud? :kaval:

eston maravilha
04.08.04, 00:53
mis seal siis kirjutati??

kympa10
04.08.04, 00:58
Ülemiste järv ähvardab tõusta üle kallaste (http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=160622&r=1)

eston maravilha
04.08.04, 01:03
Originally posted by users

Ülemiste järv ähvardab tõusta üle kallaste (http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=160622&r=1)

nojah ma mõtlesin et midagi staadionist..

jansa
04.08.04, 12:42

Originally posted by users

nojah ma mõtlesin et midagi staadionist..

ja Kroonikas olla kirjutatud et Anu Saagim oli tsikliga sõites orgasmi saanud....

Arx07
04.08.04, 16:53
oleks staadion valmis egas ainult jalgpall kasu ei saaks sellest...seal oleks suurepärane mingi massiüritusi kontsert jne kah pidada(nagu taanil oli ka eurovisioon näiteks jalgpalli staadionil)

eston maravilha
04.08.04, 17:18
seal kahe raudtee vahel ei tee sul küll mitte keegi mingit kontserti

ROOTSI KUNN
13.08.04, 16:59
Eile rongiga mööda sõites oli suurepärane vaade,kuidas uutele väljakutele on muru istutatud ja seda ikka päris palju kohe ,mulle tundub ,et sinna mahub lausa kolm uut väljakut. Mingi sebimine käib ka selle vana kunstmuru ümber ei tea kas ehitavad talveks katuse peale. Siis peaks esimene Eesti täismõõtmetes sisehall talveks valmis saama.:lahe:

SleepWalking
13.08.04, 17:08
seda asja, et kogu see riigi staadioni toetamise kampaania venib kuidagi märkamatult sügisesse. kuuldavasti pole klubi ja valitsus veel laenulepingutki sõlminud, mistõttu ühtegi krooni vist liikunud veel riigi ja FCFi vahel ei ole. samas võib olla ka pangast laenu saamise eelduseks see, et enne on riigipoolne leping on sõlmitud - seega suuremat ehitust enne uut aastat ilmselt näha ei saa.

rauno
13.08.04, 17:53

seda asja, et kogu see riigi staadioni toetamise kampaania venib kuidagi märkamatult sügisesse. kuuldavasti pole klubi ja valitsus veel laenulepingutki sõlminud, mistõttu ühtegi krooni vist liikunud veel riigi ja FCFi vahel ei ole. samas võib olla ka pangast laenu saamise eelduseks see, et enne on riigipoolne leping on sõlmitud - seega suuremat ehitust enne uut aastat ilmselt näha ei saa.

valitsuse rahaeralduse peab ju kinnitama riigikogu kes momendil puhkust lõpetab.
esimesed summad saadi pangalt vist mingi riigi garantiiga,millega siis praegu ka uusi väljakuid ehitatakse.kui riigikogu toetab raha eraldus staadioni ehituseks hakatakse ka Arenat ennast remontima.nii olen mina asjadest aru saanud.

SleepWalking
13.08.04, 18:21
valitsuse rahaeralduse peab ju kinnitama riigikogu kes momendil puhkust lõpetab.
esimesed summad saadi pangalt vist mingi riigi garantiiga,millega siis praegu ka uusi väljakuid ehitatakse.kui riigikogu toetab raha eraldus staadioni ehituseks hakatakse ka Arenat ennast remontima.nii olen mina asjadest aru saanud.

õieti oled aru saanud - samas rahaeraldus ei koosnenud ainult aktsiate ostust vaid valitsus otsustas sõlmida ka laenulepingu (mida tänaseks pole tehtud) ning üks eesti kommertspankadest lubas anda laenu juhul kui valitsus annab laenu (mida ka pole tänaseks tehtud) ...

asdf
13.08.04, 22:16

Mingi sebimine käib ka selle vana kunstmuru ümber ei tea kas ehitavad talveks katuse peale. Siis peaks esimene Eesti täismõõtmetes sisehall talveks valmis saama.:lahe:

Sinna tulevat esialgu aed ümber.