320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

A Le Coq arena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    A Le Coq arena

    TALLINN, 24. jaanuar, BNS - A.Le Coq Tartu Õlletehas ja jalgpalliklubi FC Flora kirjutavad neljapäeval alla lepingule, millega FC Flora Lilleküla staadion saab endale nime A.Le Coq Arena.

    Leping on sõlmitud 15 aastaks, selle hind on 15 miljonit krooni, teatas FC Flora BNS-ile.

    Tartu Õlletehase poolt tehtav investeering aitab kaasa jalgpallistaadioni lõplikule valmimisele, märkis klubi.

    #2

    Rõve nimi. Fännide jaoks jääb nimi alati Lilleküla Staadioniks ma loodan, mulle küll vähemalt.

    Ma maksan ka 15 milli ja lasen nimeks panna "Geenius ja jalkaproff ja muidu ilgelt seffi mehe sassi areena"
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    Kommentaar


      #3
      oleks siis lihtsalt A le Coq Lilleküla staadion, aga arena - FUI!
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        #4
        A LeCoq Arena=CC Plaza

        Kommentaar


          #5
          ... tahaks näha kuidas nad seal staadionil siis oma õllemajandusega tegelema hakkavad, seal kus neiukesed pirukaid ja teed müüsid hakkab siis kesvamärjuke voolama? Staadioni sees ju õlut müüa ei tohiks..teevad suletud tsooni? Kuidagi vaja ju raha tagasi saada ka....
          RummaBastards!

          Kommentaar


            #6
            Muidu Greenday ma usun, et sul esimesel paaril aastal on ikka tegu Lilleküla staadioniga ja kui lähed mängule, siis ütles küll,et lähen Lillekülla, kuid tõenäoliselt mingi viie aasta pärast on nimi A.Le Coq Arena või lihtsalt Arena kahjuks siiski nii juurdunud, et seda väga laialdaselt kasutatakse.
            Pole miskit parata.
            Üks huvitav asi siiski selle juures on - nt. Saksamaal müüakse minu arust kõigil staadionidel ka õlut (vähemalt 5-6 kus mina olen käin), ei tea kas Pohlak lubab ka õlle müüki statal? VIP-id saavad muidugi juba praegu alkot tarbida, aga tavainimesed (nagu mõned vist Kasahstani mängust vägagi hästi mäletavad ) ei või isegi veidi svipsisena kohale ilmuda.
            ¡No Pasarán!

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by dieter

              Muidu Greenday ma usun, et sul esimesel paaril aastal on ikka tegu Lilleküla staadioniga ja kui lähed mängule, siis ütles küll,et lähen Lillekülla, kuid tõenäoliselt mingi viie aasta pärast on nimi A.Le Coq Arena või lihtsalt Arena kahjuks siiski nii juurdunud, et seda väga laialdaselt kasutatakse.
              Pole miskit parata.
              Üks huvitav asi siiski selle juures on - nt. Saksamaal müüakse minu arust kõigil staadionidel ka õlut (vähemalt 5-6 kus mina olen käin), ei tea kas Pohlak lubab ka õlle müüki statal? VIP-id saavad muidugi juba praegu alkot tarbida, aga tavainimesed (nagu mõned vist Kasahstani mängust vägagi hästi mäletavad ) ei või isegi veidi svipsisena kohale ilmuda.

              Ma olen kindel, et Hõbemägi on suutnud Pohlakule lõpuks suutnud selgeks teha, et ilma õlle ja muu meelelahutuseta võib staadionile FCF-i mäng vaatama tulla ainult paadunud jalka fänn.Palju neid on kes igaks mänguks kodunad Lillekülla ajavad? 200?300? võib-olla 500 mitte rohkem. Tavainimene ootab spordist positiivseid elamusi ja meelelahutust.
              Siit on muuseas jalka liidul korvpalli ja võrkpalli kolleegidelt veel palju õppida.

              Kommentaar


                #8
                Nimi nimeks (kõlab tõesti nõmedalt), aga iseenesest on hea, et õlletootja ennast jalgpalliga seob. Euroopas on jalgpall õllefirmade jaoks esimene valik igasugusel sponsoreerimisel. Eestis on õlletootjad siiamaani oma raha korvpalli toppinud.
                Y R A

                Kommentaar


                  #9
                  Küll on konkurents tore asi:

                  SAKU SUURHALL
                  A LE COQ ARENA

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by Jaak

                    Küll on konkurents tore asi:

                    SAKU SUURHALL
                    A LE COQ ARENA
                    Saku On Ice jäähalli hakatakse ka varsti ehitama

                    Kommentaar


                      #11
                      Nojah, ega A Le Coq ju Sakust maha ei saa jääda.

                      Nüüd jääb vaid oodata, et Jeti jäähall Frederiku Jäälossiks ümber nimetataks . Siis on kõik suuremad õlletootjad koha leidnud, kuhu raha matta.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        #12
                        Aaa kõige positiivsem on see, et lõpuks hakkavad töömehed jälle Lillekülas tegutsema - juba pikka aega on staadion seisnud nagu ahervare keset tühermaad.
                        Jalgpallihaigla Liige

                        Kommentaar


                          #13
                          Orginally posted by jots

                          Aaa kõige positiivsem on see, et lõpuks hakkavad töömehed jälle Lillekülas tegutsema - juba pikka aega on staadion seisnud nagu ahervare keset tühermaad.
                          Õige. Kahju on lausa teda vaadata...ja mängudeks ka tahaks kahte asja eelkõige: katust pealtvaatajatele ja ühte korralikku moodsat videotablood. On nad siis nüüd tulemas? Nimi on jube, aga kapitalism on kapitalism.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #14


                            Õige. Kahju on lausa teda vaadata...ja mängudeks ka tahaks kahte asja eelkõige: katust pealtvaatajatele ja ühte korralikku moodsat videotablood. On nad siis nüüd tulemas?

                            www.fcflora.ee:

                            Allakirjutatud leping on A Le Coq Tartu Õlletehase teine investeering Eesti jalgpalli, möödunud aastal sõlmiti kolmepoolne leping Eesti Jalgpalli Liidu ja FC Floraga väärtusega 1 miljon krooni. Esimene rahvusvaheline mäng A Le Coq Arena´l toimub 27. märtsil, mil Eesti jalgpallikoondis võõrustab MM-finaalturniirile pääsenud Venemaa koondist. Selleks mänguks valmivad staadionil murusoojendussüsteem ning kolmanda korruse idatribüüni loozhid.
                            Eesti - Venemaa mängu piletid tulevad müüki veebruari alguses.


                            Seega Vene mänguks ei ole ei katust ( pidi olema juba eelmise aasta augustiks Küprose mängul) ega tablood ( lubati novembriks 2001)

                            Kommentaar


                              #15
                              Minul kui alekoki mittejoojal on muidugi sellisest nimest ÜLIKAHJU, aga kui sellest rahaliselt kasu on.......siis noh, hea küll, las ta olla.
                              Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X