PDA

View Full Version : Enesetapukirjadevõistlus!!!

Jürvi-Hool
29.03.09, 21:59
Tere! Teema on siis selline, et see kes kirjutab kõige parema kirja, saab minult 100 krooni. Mingeid nõudeid ei ole - see võib olla naljakas või tõsine. Mina ise otsustan, milline on kõige parem. Teil on aega täpselt üks nädal. :lahe:

ps. täpsustuseks kõigile õrnahingelistele ja rumalatele - see on kirjanduskonkurss. ma ootan kirjandusteoseid. ma ei taha, et keegi end ära tapaks. ma ei tea kuidas keegi sellisele järeldusele üldse jõuda võiks. kui kellelgi on probleeme depressiooniga või enesetapumõtted, võtke ühendust oma perearstiga, kes oskab teid edasi psühholoogi juurde suunata.

pps. ma vihkan teid kõiki nii väga, et te panite mind natuke selle teema pärast halvasti tundma ja ma pidin selle täpsustuse kirjutama.

urmar
29.03.09, 22:04
Rammus pakkumine on tehtud. :p

Jürvi-Hool
29.03.09, 22:05
Mõtlesin küll, et raskel ajal võib tõsiste asjade üle nalja teha, kui raha on asjaga seotud.

Aílton
29.03.09, 22:12
Tsau!!

Homne mate tunnikontroll on liialt raske. Ma ei viitsi...

Kohtume pööningul!

Ps! Ärge mündikassat näppige!

Jürvi-Hool
29.03.09, 22:18
See on nii halb, et sina pead mulle maksma.

eika
29.03.09, 22:20
Elamine on mõttetu, sest ma ei saa iial nii lahedaks nagu Jürvi-Hool ja Marko Kaljuveer!!!! :( :( :(

Hansapank 221031291667

Aílton
29.03.09, 22:24
See on nii halb, et sina pead mulle maksma.

FO. oleks võinud kohe LÄBUsse teema teha, nüüd peab keegi auväärt modedest sinu üllitise ringitõstmisele aega raiskama. Master of the FAIL

vessarman
29.03.09, 22:31
maa eeii tea mida tehaa. kyll ma vihkan enaastt...ma lõikasin just veene..aga ma ei tea miks ja nüüd ma nutan ja kahetsen. Ma nii kurb jne ja tapan ennast mootorsaega ära :(
VÕIT ON MINU :)

budu
29.03.09, 22:32
Tere! Teema on siis selline, et see kes kirjutab kõige parema kirja, saab minult 100 krooni. Mingeid nõudeid ei ole - see võib olla naljakas või tõsine. Mina ise otsustan, milline on kõige parem. Teil on aega täpselt üks nädal. :lahe:

Ära imesta kui härrad politseist sinu vastu huvi tundma hakkavad sest selline teema tõmbab tähelepanu.

Jürvi-Hool
29.03.09, 22:35
Ära imesta kui härrad politseist sinu vastu huvi tundma hakkavad sest selline teema tõmbab tähelepanu.

Sest?

ps. sa oled 100% idioot.

Epic
29.03.09, 22:43
Ma ei suuda enam.

Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra! Tahan surra!

Hüvasti!

eston maravilha
29.03.09, 22:44
kas 50 ettemaksuks ei saaks? ostaks selle eest seepi ja nööri, mis oleks inspiratsiooniks.

budu
29.03.09, 22:46
Sest?

ps. sa oled 100% idioot.

Jää auto alla!!!Kujutan ette et su vanemad kahetsevad seda ööd mil sind eostati!!!

smörgåsbord
29.03.09, 22:48
ärge nähke vaeva, võit läheb niikuinii Jürvi varikontole .. :ham6:

Jürvi-Hool
29.03.09, 22:49
Jah, aga millisele neist. Kas eston maravilha, Martin, budulojus või... smörgåsbord? ;)

marti88
29.03.09, 22:52
Kiri!!

Ma tõesti ei tea mida teha..tahe puudub.. tahan kaduda.. hävitada ennast.. selles polnud süüdi teie.. mitte keegi.. vaid mina, mu mõttemaail.. tahan lahkuda.. ja mitte minna reisile.. vaid lahkuda.. nii ,et keegi minust midagi ei tea.. teen midagi ,mis lihtsalt hävitab mind..

Aitähh ,et kuulasite.. jumalaga igavesti..!

See oleks päris äge... :)

vessarman
29.03.09, 22:56
Kõik inimesed muudkui räägivad enesetapust, et enam ei suuda, poiss jättis maha, tahan surra jne. Ma olen neid teemasid nii palju lugenud ja pika lugemise järel tekib tunne, et sõna "enesetapp" polegi enam nii jube ja erakordne (enamusel inimestest on see mõte ju peast läbi käinud).
Aga pange ennast selle inimese olukorda.
Nt (siit tuleb nüüd minu väike elulugu) te olete olnud erakordselt rõõmus ja tore tüdruk, kes arvestas alati teistega ja ei surunud oma tahet kunagi peale. Te olite tagasihoidlik ja teistest lastest kuidagi erinev. Te meeldisite alati täiskasvanutele, sest te olite teistsugune, teis oli mingi eriline säde ja erilisus. Te sõitsite autoga ja vaatasite seda kaunist metsa või tähistaevast ja unistasite, kuidas teie olete eriline ja selle kõigega kuidagi eriliselt seotud. Teile meeldis lapsena suveõhtul vihmaga välja joosta ja läbimärjaks saada (räästa all oli eriti mõnus seista :P ).
Te saite suuremaks ja ei jooksnud enam niipalju õues ringi ega unistanud enam nii palju (hakkasite tajuma reaalsust). Teil oli karm kasvatus, vanematele ei tohtinud kunagi vastu hakata ja neil oli alati õigus (ükskõik mis päriselt oli). Te ei tohtinud kunagi oma arvamust peale suruda ja pidite tegema alati nii, nagu vanemad käsivad. Te olite korralik, tegite alati seda, mis teised ütlesid ja teis ei olnud peaaegu raasugi ülbust ega egoismi (see tulenes kasvatusest). Seetõttu läks teil koolis raskeks, sest te nägite kui ülbed võivad inimesed olla ja kuidas nad oma arvamuse peale suruvad. Te olite hea õpilane, istusite sirge seljaga ja töötasite tunnis vaikselt kaasa.
Kätte jõudis nö pubeka perjood ja te saite aru kui hea ja korralik te koguaeg olite olnud. Te tundsite ennast teiste kõrval imelikuna (mitte enam korralikkuse ja tubliduse pärast uhkena vaid vastupidi). Te tundsite, et olete liiga pedantne ja ebakindel ning proovisite rohkem teiste moodi olla. Ei püüdnud enam nii palju õppida, proovisite rohkem ropendada, püüdsite käituda rohkem nagu pubekas (te oleks selle käitumiseni ise jõudnud, aga olite veel liiga noor ja teised teie ümber ütleme nii, et ei olnud nii korralikud). Teil oli sõpradega raskusi, sest paljud vedasid teid alt ja te ei tahtnudki enam endale südamesõpra. Te leppisite sõpradega, kellega lihtsalt koos olla. nendest hakkasite te võõranduma kuna punti tuli veel selliseid inimesi, kes teile üldse ei meeldinud ja teie kunagine parim sõbranna (võga õel ja kaval :twisted: ) proovis ka teid lahku ajada. Ja see tal õnnestuski, kuna teil oli just enese leidmise perjood ja te olite vaikne ning endassetõmbunud. Teil oli selline perjood, kus teil oli masendus ja kõik tundus nii mõtetu. Kõik halvad asjad lihtsalt kogunesid kokku (halvad suhted, välimus, kooli masendus, väsimus, isiklikud probleemid jne). Te olite saavutanud just uue taseme, kus te ei tundnud ennast enam nii korraliku ja imelikuna ning suutsite isegi koolis käia (ilma hommikul mõtlemata, et võiks haigeks jääda, sest siis ei pea kooli minema). Kuid siis tabas teid järsku suur depressioon ja hulgaliselt enesetapumõtteid. Te ei suutnud enam naerda (väga vastik oli, kui teised kõik teie ümber naersid ja olid nii lõbusad), te olite kurnatud, sõpru polnud ega kedagi, kellele oma muresid kurta (te olite eluaeg harjunud kõik oma pisimured südamesõbrannale rääkima), vanemaid lihtsalt teie elu ei huvitanud, nad (ta, vanemad lahus ja elad ainult emaga) isegi ei rääkinud teiega ega küsinud midagi (nt kuidas sul koolis läks). Emaga ka teil halvad suhted, sest teda ei huvitanud teie ega teie elu ning ta oli ka selline endassetõmbunud ja halb eeskuju (teiearust).
Paljud pisiasjad kokku, mis ei olnud tavalised teismelise mured vaid suured mured, mis olid vaid teil ning kõik asjad kokku tõid teile tohutu suure depressiooni. Te peaks olema praegu noor ja elurõõmus inimene, aga te ei saa aru mis siis nii väga valesti läks (võibolla asi lihtsalt selles, et mured kuhjusid ja neid ei olnud kellelegi rääkida). Väiksene te mõtlesite alati, et kui mina suureks saan, siis ma alles näitan maailmale, kes ma olen. Siis ma käin pidudel ja naudin kõike, mis elul pakkuda on. Aga nüüd ei ole teil ei tulevikku unustuse ega midagi sellist. te ei tea ise ka mida te tahate või kas üldse tahate midagi. Te tahate sellest kõigest lihtsalt välja tulla ja tahate, et see lõppeks (sellest tulevadki enesetapu mõtted).
Praegu olen ma lihtsalt üks inimene, kes teeskleb, et midagi nagu poleksgi viga ja kes käitub, naeratab ja teeb kõiki asju kuidagi kunstlikult. Mul lihtsalt ei ole tundeid ma ei taha enam enesetappu sooritada ma... Ma lihtsalt ei tea mida teha. Ma lihtsalt ei usu, et midagi paremaks läheb või et keegi mind aidata saaks (mul oleks vaja lihtsalt mingit tuge, mis mind jälle elule aitaks). Ma lihtsalt ei mõista, et kuidas sellisest unustajast ja erilisest tüdrukust, kes võis kõike saavutada sai selline.... kuidas ma sain nii madalale laskuda (ma poleks seda endast kunagi arvanud). Ma mõtlesin ka, et kui ma teen enesetapu, siis alles hakkavad kõik mõtlema, kui tore ma olin ja kui vähe nad mulle tähelepanu pöörasid (ma lohutasin vahepeal ennast enesetapu mõtetega). Aga praegu ma mõtlen, et sellest poleks mingit kasu ja siis purunevad ka kõik minu lapsepõlve unistused..
Ma olen olnud juba aasta või rohkemgi iseenda psühholoog ja olen oodanud koguaeg aega, millal ma saan tõelise psühholoogi juurde minna (aga see lükkub koguaeg edasi, sest kunagi pole aega või tuleb alati midagi vahele). Nüüd olen ma juba lootuse kaotanud ja mõtlen, et mis see psühholoog ikka niiväga ära teha saab (ta ju tavaline inimene ja ei mõista mind).
Aga nojah kiri läks vist liiga pikaks niiet ma enam ei kurda. See kiri ei olnud tavalise pubeka järjekordne kiri, vaid inimese, kes oli alati olnud väga mõistev ja hooliv ning ei saanud aru inimestest, kes lihtsalt ei suutnud enam endaga toime tulla, aga see jubedus tabas ka mind ja on mul ajud lihtsalt p***se keeranud.

tehke järgi

plekkpurk
29.03.09, 23:15
Kõik inimesed muudkui räägivad enesetapust, et enam ei suuda, poiss jättis maha, tahan surra jne. Ma olen neid teemasid nii palju lugenud ja pika lugemise järel tekib tunne, et sõna "enesetapp" polegi enam nii jube ja erakordne (enamusel inimestest on see mõte ju peast läbi käinud).
Aga pange ennast selle inimese olukorda.
Nt (siit tuleb nüüd minu väike elulugu) te olete olnud erakordselt rõõmus ja tore tüdruk, kes arvestas alati teistega ja ei surunud oma tahet kunagi peale. Te olite tagasihoidlik ja teistest lastest kuidagi erinev. Te meeldisite alati täiskasvanutele, sest te olite teistsugune, teis oli mingi eriline säde ja erilisus. Te sõitsite autoga ja vaatasite seda kaunist metsa või tähistaevast ja unistasite, kuidas teie olete eriline ja selle kõigega kuidagi eriliselt seotud. Teile meeldis lapsena suveõhtul vihmaga välja joosta ja läbimärjaks saada (räästa all oli eriti mõnus seista :P ).
Te saite suuremaks ja ei jooksnud enam niipalju õues ringi ega unistanud enam nii palju (hakkasite tajuma reaalsust). Teil oli karm kasvatus, vanematele ei tohtinud kunagi vastu hakata ja neil oli alati õigus (ükskõik mis päriselt oli). Te ei tohtinud kunagi oma arvamust peale suruda ja pidite tegema alati nii, nagu vanemad käsivad. Te olite korralik, tegite alati seda, mis teised ütlesid ja teis ei olnud peaaegu raasugi ülbust ega egoismi (see tulenes kasvatusest). Seetõttu läks teil koolis raskeks, sest te nägite kui ülbed võivad inimesed olla ja kuidas nad oma arvamuse peale suruvad. Te olite hea õpilane, istusite sirge seljaga ja töötasite tunnis vaikselt kaasa.
Kätte jõudis nö pubeka perjood ja te saite aru kui hea ja korralik te koguaeg olite olnud. Te tundsite ennast teiste kõrval imelikuna (mitte enam korralikkuse ja tubliduse pärast uhkena vaid vastupidi). Te tundsite, et olete liiga pedantne ja ebakindel ning proovisite rohkem teiste moodi olla. Ei püüdnud enam nii palju õppida, proovisite rohkem ropendada, püüdsite käituda rohkem nagu pubekas (te oleks selle käitumiseni ise jõudnud, aga olite veel liiga noor ja teised teie ümber ütleme nii, et ei olnud nii korralikud). Teil oli sõpradega raskusi, sest paljud vedasid teid alt ja te ei tahtnudki enam endale südamesõpra. Te leppisite sõpradega, kellega lihtsalt koos olla. nendest hakkasite te võõranduma kuna punti tuli veel selliseid inimesi, kes teile üldse ei meeldinud ja teie kunagine parim sõbranna (võga õel ja kaval :twisted: ) proovis ka teid lahku ajada. Ja see tal õnnestuski, kuna teil oli just enese leidmise perjood ja te olite vaikne ning endassetõmbunud. Teil oli selline perjood, kus teil oli masendus ja kõik tundus nii mõtetu. Kõik halvad asjad lihtsalt kogunesid kokku (halvad suhted, välimus, kooli masendus, väsimus, isiklikud probleemid jne). Te olite saavutanud just uue taseme, kus te ei tundnud ennast enam nii korraliku ja imelikuna ning suutsite isegi koolis käia (ilma hommikul mõtlemata, et võiks haigeks jääda, sest siis ei pea kooli minema). Kuid siis tabas teid järsku suur depressioon ja hulgaliselt enesetapumõtteid. Te ei suutnud enam naerda (väga vastik oli, kui teised kõik teie ümber naersid ja olid nii lõbusad), te olite kurnatud, sõpru polnud ega kedagi, kellele oma muresid kurta (te olite eluaeg harjunud kõik oma pisimured südamesõbrannale rääkima), vanemaid lihtsalt teie elu ei huvitanud, nad (ta, vanemad lahus ja elad ainult emaga) isegi ei rääkinud teiega ega küsinud midagi (nt kuidas sul koolis läks). Emaga ka teil halvad suhted, sest teda ei huvitanud teie ega teie elu ning ta oli ka selline endassetõmbunud ja halb eeskuju (teiearust).
Paljud pisiasjad kokku, mis ei olnud tavalised teismelise mured vaid suured mured, mis olid vaid teil ning kõik asjad kokku tõid teile tohutu suure depressiooni. Te peaks olema praegu noor ja elurõõmus inimene, aga te ei saa aru mis siis nii väga valesti läks (võibolla asi lihtsalt selles, et mured kuhjusid ja neid ei olnud kellelegi rääkida). Väiksene te mõtlesite alati, et kui mina suureks saan, siis ma alles näitan maailmale, kes ma olen. Siis ma käin pidudel ja naudin kõike, mis elul pakkuda on. Aga nüüd ei ole teil ei tulevikku unustuse ega midagi sellist. te ei tea ise ka mida te tahate või kas üldse tahate midagi. Te tahate sellest kõigest lihtsalt välja tulla ja tahate, et see lõppeks (sellest tulevadki enesetapu mõtted).
Praegu olen ma lihtsalt üks inimene, kes teeskleb, et midagi nagu poleksgi viga ja kes käitub, naeratab ja teeb kõiki asju kuidagi kunstlikult. Mul lihtsalt ei ole tundeid ma ei taha enam enesetappu sooritada ma... Ma lihtsalt ei tea mida teha. Ma lihtsalt ei usu, et midagi paremaks läheb või et keegi mind aidata saaks (mul oleks vaja lihtsalt mingit tuge, mis mind jälle elule aitaks). Ma lihtsalt ei mõista, et kuidas sellisest unustajast ja erilisest tüdrukust, kes võis kõike saavutada sai selline.... kuidas ma sain nii madalale laskuda (ma poleks seda endast kunagi arvanud). Ma mõtlesin ka, et kui ma teen enesetapu, siis alles hakkavad kõik mõtlema, kui tore ma olin ja kui vähe nad mulle tähelepanu pöörasid (ma lohutasin vahepeal ennast enesetapu mõtetega). Aga praegu ma mõtlen, et sellest poleks mingit kasu ja siis purunevad ka kõik minu lapsepõlve unistused..
Ma olen olnud juba aasta või rohkemgi iseenda psühholoog ja olen oodanud koguaeg aega, millal ma saan tõelise psühholoogi juurde minna (aga see lükkub koguaeg edasi, sest kunagi pole aega või tuleb alati midagi vahele). Nüüd olen ma juba lootuse kaotanud ja mõtlen, et mis see psühholoog ikka niiväga ära teha saab (ta ju tavaline inimene ja ei mõista mind).
Aga nojah kiri läks vist liiga pikaks niiet ma enam ei kurda. See kiri ei olnud tavalise pubeka järjekordne kiri, vaid inimese, kes oli alati olnud väga mõistev ja hooliv ning ei saanud aru inimestest, kes lihtsalt ei suutnud enam endaga toime tulla, aga see jubedus tabas ka mind ja on mul ajud lihtsalt p***se keeranud.

tehke järgi

Ma loodan, et see sulle saatuslikuks ei saa, aga periood on i-ga :D aga ära arva, et sa oled üksinda sellist teed läbi käinud. häid sõpru on raske leida. ja sõltub palju sellest, kui avatud sa oled. kodus istudes leiab ainult soccernetifoorumis sõpru ja neid, kes kes iga su sõna üritavad anaalseks naljaks teha... õnn kaasa ja ole tubli :)

Jürvi-Hool
29.03.09, 23:16
Oled sa idioot? See on lihtsalt kuskilt netist leitud, mitte selle kuti kirjutatud.

vessarman
29.03.09, 23:29
Oled sa idioot? See on lihtsalt kuskilt netist leitud, mitte selle kuti kirjutatud.

bravoo !! tuleb välja et saa siin kõige targem :D aga üritada tasus, praegu otsin mõtteid, igastahes see 100EEK on MINU !!

plekkpurk
29.03.09, 23:40

no shit sherlock :D sa rikkusid mu uue sõbra otsingud ära... aga vähemalt on rõõmus vaadata, et keegi on algkoolist kaugemale jõudnud ja näitab seda ka teistele.

offtopic.

Ma ei suuda enam, ostsin täna Kadaka turult AK-47-e ja 20 padrunit. Kavatsen neid kasutada. Hetkel veel ei tea, kuidas seda teen, aga relva pärandan Vändra Avenlile ja need 3 kuuli, mis üle jäävad, Edgarile. Oli meeldiv! Võidetud raha annetan Isamaa ja Respublika Liidule valimiste kampaaniate jaoks...

Oli okei.

eika
29.03.09, 23:43
Jürvi, muidu KAPO sulle Chilleri asjus kaela ei hüpanud?

Jürvi-Hool
29.03.09, 23:46
Hüppas. Vahepeal oli päris hull, aga saime sotid selgeks.

rallikas
29.03.09, 23:55
Hüppas. Vahepeal oli päris hull, aga saime sotid selgeks.

Ütlesid, et oled reformierakonnast?

Jürvi-Hool
29.03.09, 23:55
Nagu ma ütlesin... saime $otid $elgeks. Sotid... nagu... raha... sajakroonised.

vessarman
30.03.09, 19:53
Tahan ennast nii väga ära tappa !! See mõte kummitab mul peas juba neljandast eluaastast, kõik algas sellest et mu isa suri ja ema hakkas jooma. Siis viidi mind elama vanaisa poole, kes mind vägistas ja peksis. Ükskord jõi ta ennast täis ja peksis mind poolsurnuks aga pidin ikkagi tema juurde jääma. Lasteaias suuremad poisid koguaeg kiusasid ja peksid mind, isegi kasvatajad tutistasid ja karjusid mu peale. Kui ma sain 7 ja läksin kooli sain ma väga heaks sõbraks ühe poisiga keda sammuti kiusati. Ta nimi oli Maitu. Varsti aga ta hakkas käima karate trennis ja hakkas rohkem sõbrustama teiste poistega ja kui ma läksin 3. klassi hakkas ta mind kiusama ja peksma. Kui ma 1kord koju läksin tuli ta oma uute sõpradega vastu ja nad viisid mind nurgataha, peksid mind läbi ja siis KUSESID mu peale. Vanaisa sai sellepeale et ma mustade riietega koju läksin nii kurjaks et lõi mind pudrunuiaga. Siis ma jooksin kodust ära. Varsti aga otsiti mind üles ja viidi tagasi vanaisa juurde. Ta tuli öösel ja hakkas mu pead vastu seina taguma. Umbes viiendas klassis hakkas kiusamine veel tugevamaks muutuma, üks poiss kiskus mult püksid ja alukad jalast ja viskas need kõrgele puu otsa, ma ei saanud neid kätte ja kõik naersid mu üle. siis ta läks ja lõi mind jalaga vastu pead ja lubas mu ära tappa. sellist alandust tundsin ma kuni 8 klassini. Siis aga muutus see hiiiiiiglaslikuks... esimesel koolipäeval valas toosama poiss mulle süütevedelikku peale ja pani mind põlema. Sain iga päev haledalt peksa ja peale kehalist kasvatust varastati mu riided ära ja pandi vetsupotti ja kusti ja situti sinna peale. Kõige tipuks alandati mind hiiiiiiglaslikult.
See algas nii:
oli tavaline koolipäev, tulin alati viimasena kooli et peksa ei saaks. Tuli välja et 1. tund jääb ära, siis üritasin ma kiiresti välja peitu joosta aga poisid püütsid mu kinni ja hakkasid peksma. Siis kisuti mind täiesti paljaks ja riided pandi põlema. Mul võeti kätest ja jalgadesti kinni ja viidi linna joodiku juurde kes oli gei ja öeldi et kas sa nussi tahad w ? Joodik oli suht täis ja ütles ja, siis seoti mul käed ja jalad kinni ja joodik hakkas mind perse nussima, ma nutsina ja kisasin. Siis viidi mind kooli juurde ja seoti puu külge, õnneks 1 õpetaja nägi seda ja päästis mu ära. Aga kuna õpetajad ei sallinud mind ja üks kiusajatest oli õpetaja poeg siis mind ei usutud. Muideks sellest kuidas joodik mind keppis tehti video ja näidati kõigile koolis. Kui ma aga järgmisel päeval poodi pidin minema tulid need poisid mulle vastu. Mul suruti nägu poetaga olevatesse suitsukonidesse ja klaasikildudesse. siis tuli 1 poiss aiakääridega ja nad üritasid mul munad maha lõigata, käärid olid aga nürid ja nad ei suutnud seda, siis aga viidi mind ühe poisi juurde, tal oli õhupüss, nad hakkasid mind õhupüssiga perse laskma. Siis aga tüdinesid nad ära ja lasid mu lahti. Nüüd tahan ma ennast ära tappa. Mu elu on liiga masendav.

PS !!!!! SEE LUGU ON VÄLJANÕELDIS !!!!!

Shermann
30.03.09, 19:59
lame. Masendavalt lame

Jürvi-Hool
30.03.09, 20:06
suht hale on vaadata neid tonte, kes end siin saja krooni eest täis situvad ja poole suurema summa eest ka perse nussida laseks.

jyrka, siit sulle vastupandamatu ettepanek. ...

ei no ausalt. tra mis teil viga on? jah olen purjus. magan siin ja lähen pärast seda mujale magama. oli nüüd vaja üles ajada. tra, mendid, pistke sau perse.

Seni on see kiri liider.

vessarman
30.03.09, 20:17
see rohkem nagu kirjandusvõistlus ja mulle meeldib võistelda

Nugisemees
30.03.09, 22:32
leidsin koolis laualt sellise asja, mida ma küll tegema peaksin?:eek:

http://img257.imageshack.us/img257/4864/53526594.png

vessarman
30.03.09, 23:26
järgima pilti ja tegema nii :)

Tofoa
30.03.09, 23:49
3 viimast posti:

See postitus on peidetud kuna nag70 on sinu ignoreeritavate nimekirjas.
See postitus on peidetud kuna MartOlenAusalt on sinu ignoreeritavate nimekirjas.

Ma arvan, et mina võitsin.

cannuman
30.03.09, 23:50
mida sa ignoreerid. Jääd poolest pullist ilma ju

Tofoa
31.03.09, 00:00
mida sa ignoreerid. Jääd poolest pullist ilma ju

Mul oli paha tuju ükskord. Ära muretse, mul kvaliteet-Budukas on alles.

budu
31.03.09, 00:07
Mul oli paha tuju ükskord. Ära muretse, mul kvaliteet-Budukas on alles.

Sinu õnneks alates homsest postitan vaid ennustus teemasse,kuna minu suur fännklubi on ammu seda oodanud et ma soccerneti jätaks.miks ma pean ennast vihastama selliste abordijäänuste peale kuigi jah enamus kes siis aktiivsed kommijad on normaalsed aga lihtsalt piisab juba mõnest,parem vaikin.
teie soov on täidetud.homsest on eetris vaid vaikus

Jasper
31.03.09, 00:09
Sinu õnneks alates homsest postitan vaid ennustus teemasse,kuna minu suur fännklubi on ammu seda oodanud et ma soccerneti jätaks.miks ma pean ennast vihastama selliste abordijäänuste peale kuigi jah enamus kes siis aktiivsed kommijad on normaalsed aga lihtsalt piisab juba mõnest,parem vaikin.

Olles väga põhimõtte kindel inimene olen ka selle selgeks teind et kui kõik muu alt veab proovin ka neid asju millesse ma kunagi uskund pole

budu
31.03.09, 00:12
Olles väga põhimõtte kindel inimene olen ka selle selgeks teind et kui kõik muu alt veab proovin ka neid asju millesse ma kunagi uskund pole

ja sinu point on???

taku*
31.03.09, 01:31
taga otsas, mine vaata;)

Jürvi-Hool
31.03.09, 01:52

Sa oled seda juba varem ka lubanud. MIKS ME SIND NÜÜD USKUMA PEAKSIME?

KeRRRt
31.03.09, 05:26
Tahan ennast nii väga ära tappa...

väljamõeldis või mitte, aga nii jubedat elu ei saa küll olla. hekikääridega mune otsast lõikama :D:D funny shit

aga minu jutt..

olime sõpradega sõbra pool ja jõime viina. läksime välja suitsu tegema ja ma olin nii täis, et kukusin pikali. teised mõtlesid, et ah poh, tuleb pärast järgi ja läksid sisse tagasi. väljas oli suht paks lumi ja väga külm. ma jäin sinna magama...
ja kui nad hiljem tulid uuesti, olin ma juba väga ära külmunud ja mind viidi arsti juurde. mu alakeha oli täielikult külmunud. sõbrad ütlesid, et oo "kõik saab korda korda" ma ütlesin vastu "AGA TEGELT EI SAA JUU"
teatati mu vanematele. arstidel ei jäänud midagi muud üle, kui nad pidid mu jalad ja suguelundi amputeerima. olin haiglas. kõik oli möödas. imelik tunne oli... siis tuli mu tüdruksõber mind vaatama. ta ütles, et jätab mu maha. ma ütlesin talle "käi vittu lits". sõbrad tulid korraks, tõid mulle natuke eelmisest peost krõpsu ja üks ütles, et ta kolib inglismaale. et võibolal kunagi näeb. ma ütlesin talle vastu et "tõmba ja minema siit pedekas"
sõbrad lahkusid mu juurest ja ma jäin üksinda hetkeks. peast käis läbi mõte - viin on munn ja mida vittu ma edasi peaksin tegema. mul pole isegi munni. jalgadest rääkimata.
tegin endale kindla plaani. lähen enda ratastoolikesega sõitma üksinda ja sõidan sellega järve. hüvasti teiega.

no tegelt minu jutt kah suht masendav :D
konto nr saadan pm'iga?

vessarman
31.03.09, 15:38
3 viimast posti:

See postitus on peidetud kuna MartOlenAusalt on sinu ignoreeritavate nimekirjas.

Ma arvan, et mina võitsin.

miks ma ignoreeritavate nimekirjas olen ??:mad: :mad:

eika
31.03.09, 15:47
Inimestele piisab ühest Jürvist.

vessarman
31.03.09, 16:55
ilmselgelt ei piisa, selliseid geeniuseid ja naljahambaid peaks siin veel oma 10-15 tükki olema :D aga ma pole nagu Jürvi, seda ma kahetsen

Jasper
01.04.09, 22:01
ja sinu point on???

http://foorum.soccernet.ee/showpost.php?p=1007824&postcount=3580

vessarman
01.04.09, 22:52
top gear ei allggaaaaa, nii kaua peab ootama ja seda unistuste printsessi vaattaaamaaa !!! kuul pähe !!

Mmmerka
02.04.09, 09:24
miks ma ignoreeritavate nimekirjas olen ??:mad: :mad:

Sest sa oled üsna tüütu, kas tead?

vessarman
02.04.09, 15:14
Sest sa oled üsna tüütu, kas tead?

ära räägi nii !! :( :( eks ma pean siis ennast parandama

huj parandangi

Jürvi-Hool
02.04.09, 18:12
ära räägi nii !! :( :( eks ma pean siis ennast parandama

huj parandangi

Sa oled hale.

vessarman
02.04.09, 21:50
Sa oled hale.

ära hõõru seda mulle nina alla :kurb7: :kurb9:

KeRRRt
04.04.09, 08:26
homme sisi tähtaeg...
kus suurim soosik on?

Shermann
04.04.09, 11:49
Paraku on kõik kirjad masendavad ja mõttetud.

smörgåsbord
04.04.09, 11:52
masendavad enesetapukirjad? ei voi olla!!!

Shermann
04.04.09, 12:29
masendavalt sitad ma tahtsin öelda. ei midagi erilist.

taku*
04.04.09, 14:37
mu parima sõbra vend ei ole homo, lähen madistan ta lõpuni.

EgoTrip
05.04.09, 02:38
praegu tuli meelde
et eile sa tantsitud "Liisa" järgi, ning peale selle sai praktiliselt kogu üüriraha ma joodud
väga fucked up on küll
end of ze wöörld

Jürvi-Hool
05.04.09, 02:50
millal tähtaeg oli?

igatahes ühtegi head kirja ei ole. 100 krooni jätan endale.

Jasper
05.04.09, 03:52
omal ajal jagas Jyrka vähemalt jäätist, kooner!

cannuman
05.04.09, 04:22
tähtaeg peaks pühapäeva õhtul olema? Ma olen kogu selle aja inspiratsiooni kogunud ja kui üles ärkan siis õppimise vahepeal (kui eluisu kõige vähem on) teen kirjatüki valmis

taku*
05.04.09, 11:35
jürvi on jube munn vend:(

Jürvi-Hool
05.04.09, 17:36
jürvi on jube munn vend:(

Kuule, asshole, ma ei hakka allapoole igasugust arvestust töid premeerima.

taku*
05.04.09, 19:23
selge, vabandan

cannuman
05.04.09, 22:58
Tere,

Kõik on putsis. Kõik sitapead löövad viimastel minutitel oma väravad ja nopivad punktid. Kunagi sai nii arvestatud, et 10EEK on õlu, aga nüüd ei saa 10 eest munnigi + on mingi pant juures mis on ilmselgelt pededele ju. Mõtlesin hiilgava plaani välja kuidas majandussurutise ajal raha kokku hoida - tuleb suitsetamine maha jätta. Aga tra ma ei suitseta. Jälle neid värdjaid eelistatakse. Vähe sellest, et nad oma konitamisega teiste tervist rikuvad. Mu telekas ei näita TV6 ja varsti saan töölt kinga. Tegin täna endale varikonto aga kõik postid kustutati ära. Ja lõpetusega Uuu paljuneb kiiremini kui keenia niggad ja küülikud kokku niiet nüüd joon torusiili ja loodan et piinad lõppevad.

Aitäh

Y2J
05.04.09, 23:32
Tere,

Kõik on putsis. Kõik sitapead löövad viimastel minutitel oma väravad ja nopivad punktid. Kunagi sai nii arvestatud, et 10EEK on õlu, aga nüüd ei saa 10 eest munnigi + on mingi pant juures mis on ilmselgelt pededele ju. Mõtlesin hiilgava plaani välja kuidas majandussurutise ajal raha kokku hoida - tuleb suitsetamine maha jätta. Aga tra ma ei suitseta. Jälle neid värdjaid eelistatakse. Vähe sellest, et nad oma konitamisega teiste tervist rikuvad. Mu telekas ei näita TV6 ja varsti saan töölt kinga. Tegin täna endale varikonto aga kõik postid kustutati ära. Ja lõpetusega Uuu paljuneb kiiremini kui keenia niggad ja küülikud kokku niiet nüüd joon torusiili ja loodan et piinad lõppevad.

Aitäh

Ja võitja on selgunud.:D

vessarman
05.04.09, 23:41
Ja võitja on selgunud.:D

see mis sul püksis on, on selgunud, ma võitsin ülekaalukalt !! :D

Shermann
06.04.09, 16:27
Tere,

Aitäh

Parim hetkel. vessarmanil pole lootustki.

WeThePeople
07.04.09, 22:37
Cannumanile veel edasi kirjutamiseks mõtteainet:
Merka, baby we can do it, we can do it all night ütleb:
ja mingi rootsi poiss võttis mult jalgadest kinni tõstis üles
Rainer ütleb:
cannuman oli see
Merka, baby we can do it, we can do it all night ütleb:
ei, ta oli paljupaljupaljukordi kenam

taku*
08.04.09, 00:21
Hahahaaa.............

Maekas
08.04.09, 00:22
"Enesetapukirjade võistlus" on korrektne pealkiri.

smörgåsbord
08.04.09, 00:25
või siis "enesetapukirjakirjutamisvõistlus".

Jürvi-Hool
08.04.09, 00:28
"Enesetapukirjade võistlus" on korrektne pealkiri.

Mitme hüüumärgiga?

Maekas
08.04.09, 00:29
Ah, kolmest täitsa piisab, selle panid täppi isegi.

Kasper
08.04.09, 01:12
Tsiteeri Paul-Eerik Rummo luuletust "Miks ma end ära ei tapa"
Ja kirjuta alla: "Tünksi tegin!"

Teiresias
24.11.10, 19:27
Kas on juba liiga hilja konkursist osa võtta?

smörgåsbord
26.11.10, 04:51
liköör ja tauriin
äng on munadeta mäng
tal on lõuas lohk

smörgåsbord
26.11.10, 04:54
päris sitt ikka.

Wingback
26.11.10, 13:56
Võitja selgunud. Oodake. Vello99 pole siin teemas veel käinud tundub.

Mehhakas
27.11.10, 14:15
Ootan huviga Mehhaka proosa ridu, kuidas ta sunnib pedesid enesetappu tegema, sest Tema ongi kõige kõvem mees...fucking disgrace

Jasper
31.12.12, 13:14
Krt see foorumi otsing on tõepoolest üsna pede....ise olen viimasel ajal üritanud üles leida seda enesetappude kirjade võistlust aga sugugi ei õnnestu see.

no tulista, Iceman!

http://www.youtube.com/watch?v=EUJhIjD3rp8&feature=endscreen&NR=1

Vastus: google 'enesetapukirjadevõistlus' esimene vaste = http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?6908-Enesetapukirjadev%F5istlus!!!/page3

PS! ära enda ja teiste pihta tulista, Iceman!

-e- see paneks pika puuga :( - http://okkalisedarutlused.wordpress.com/2012/12/29/kui-seda-valu-ees-ei-oleks/