PDA

View Full Version : Ronaldo vahetamine Beckhami vastu

-Loom-
24.01.02, 16:45
Brazilian striker Ronaldo has pledged his future to Inter Milan and quashed rumours of a possible move to Manchester United.

The 25-year-old forward had been linked with an exchange deal that would see United's David Beckham going the other way, but Ronaldo said today: 'I will stay with Inter for life'.

Reports of a possible switch emerged in the Italian and English press after United conceded for the first time that they may have to put Beckham up for sale.

The admission came after it was discovered that Inter Milan had made an official enquiry and would meet the England captain's wage demand of £200,000-a-week to go to Italy.

Contract talks between United and Beckham have stalled after eight months and, while the club still hope he will sign a new deal, chief executive Peter Kenyon does not expect that to happen before the summer.

Kenyon said last night: 'I don't know what will happen, to be honest. But you do reach a point where you can't go any further. You conclude it one way or another and we both feel that is where we are getting to.'

Inter's interest surfaced after general manager Giuliano Terraneo made a secret visit to Manchester to sound out United and Beckham's agents.

Beckham's advisers said his wage demands were merely a starting point to negotiations and it is understood that, if he were to stay at Old Trafford, he would settle for less.

Kenyon fears that Beckham will come back from this summer's World Cup Finals with only a year left on his contract and six months away from a Bosman free transfer.

United have reportedly offered Beckham, whose current contract is worth around £28,000-a-week, a four-year deal worth £85,000-a-week. This falls short of his demands and it is believed he wants a staggering £100,000-a-week to stay at Old Trafford, including a special image rights clause.

While United may be unwilling to give Beckham what he wants, they are well aware that several foreign clubs would be prepared to offer him much more than United would and from January 1 next year would be free to begin talks with the 26-year-old.

United are also keen to tie captain Roy Keane to a new deal but Kenyon said: 'That is not something we have started to progress yet.'

eston maravilha
24.01.02, 16:51
100,000 nädalas. hehe. eriti ästi arvab endast

-Loom-
24.01.02, 17:26
njah ja interilt tahtis 200000 v2lja pressida :-P

Jyrka
24.01.02, 17:28
ja Inter maksaks kaa selle £200,000 ära

-Loom-
24.01.02, 17:31
njah aga kas beckham niipalju palka v22rt on...eip usu

Ertai
24.01.02, 17:57
MA ei usu et Beckham lahkub Suurbritanniast.....

Siim
24.01.02, 18:03
Beckham on praegusel hetkel ikka rohkem väärt, kui Ronaldo. Itaaliasse minekuks peab ta muidugi Victorialt luba küsima;) , aga ma ei usu, et ta lähima 5a jooksul ManU-st lahkub. Muidugi kui just ei minda klubiga tülli. :kaval:

eston maravilha
24.01.02, 18:18
see poss spaiss on vist kohe nõus. ikkagi milaano ju. rämedalt moedisainereid ja puha

Jyrka
24.01.02, 19:00
ma mängiks 200,000 naela eest nadalas kasvõi.....igalpool

sicmic
24.01.02, 19:31
Ärge lootkegi, et becks kuhugi läheb! Beckham jääb ManUsse, klubisse mida ta armastab, poh, palju need pastaõgijad talle pakuvad! Pange tähele, leping on signitud juba lähema aja jooksul.

Üldiselt ei tohiks ta naisel selle vastu midagi olla, peaks isegi selle poolt olema, kuid ei lähe läbi!

borat
24.01.02, 19:52
Orginally posted by m1ck Üldiselt ei tohiks ta naisel selle vastu midagi olla, peaks isegi selle poolt olema, kuid ei lähe läbi!

Kule manu dick kes sind eksperdiks palus ah? jah, vaevalt posh (kes näeb välja nagu salme reek oma parimatel päevadel) tahaks manchesteri asemel milaanosse kolida... *hint of sarcasm*

sicmic
25.01.02, 00:30
Orginally posted by borat

Orginally posted by m1ck Üldiselt ei tohiks ta naisel selle vastu midagi olla, peaks isegi selle poolt olema, kuid ei lähe läbi!

Kule manu dick kes sind eksperdiks palus ah? jah, vaevalt posh (kes näeb välja nagu salme reek oma parimatel päevadel) tahaks manchesteri asemel milaanosse kolida... *hint of sarcasm*

Hmm. Milles seisneb sinu probleem? Ilmselt on see isiklik. Ma ei ole nimelt KORDAGI väitnud, et ma ekspert olen ning mul ei ole ka vähimatki vajadust seda olla. Mina olen kommenteerija, kel on õigus arvamust avaldada( see foorumi mõte ongi). Ja sina oled ka kommenteerija, kel on õigus minu kommentaari arvustada, kuid EI OLE õigust mind sõimata.

Mul on absoluutselt ükskõik, kellega ükskõik missugune jalgpallur abiellub, peaasi, et platsil oma tööga hakkama saab. Ning antud juhul on mul alust arvata, et sellist laadi naine eelistab Põhja-Inglismaa vihmasele/sudusele tööstuslinnale Põhja-Itaalia ajaloolist linna, kus ilm tunduvalt parem ning kuhu tema abikaasa mõjutamise eesmärgil talle isegi töökohta pakuti. Samas EI KAALU see pakkumine üles tema abikaasa armastust oma maa ja klubi ja kodu vastu ning ka tema oma armastust oma riigi vastu.

Edaspidiseks soovitan selliseid avaldusi foorumiinimeste kohta, kelle kompetentsust ei ole sina õigustatud kommenteerima, mitte avalikult levitada, vastasel juhul saabub hoiatus või bänn( roppuste/mõttetuste eest)

On veel küsimusi?

Artur
25.01.02, 01:55
Nii.

Esiteks, see spekulatsioon on suht naeruväärne. Beckhami siirdumine Interisse näiks veel kuidagi tõenäolisena, aga siingi tekib küsimus - miks oleks maailma ühel hinnatuimal poolkaitsjal tahtmine sellisesse klubisse nagu Inter? Selge see, et mehel ei oleks, no andke andeks, erilisi võimalusi lähiajal näiteks Meistrite Liiga võita. Jah, sellel hooajal on klubi tõesti tavapärasest paremini mänginud, kuid kas tõesti suudab Itaalia mitte kaugeltki parim klubi oma vormi hooaja lõpuni hoida. Tahaks teada, millega suudab Interi-taoline klubi Becksi peibutada. Hoopis tõenäolisem oleks mehe siirdumine suurde rivaalklubisse Milani, on ju pea aasta aega need Beckhami-Milani jutud käinud ja kui ACM suudab talle piisavalt hea lepingu pakkuda, siis miks mitte.

Kogu sellele tõmbab aga kriipsu peale see, et Ronaldo ei ole Interist kuskile lahkumast. Uskuge mind, mehel pole vähimatki kavatsust Interist lahkuda, on koguni vist mitu korda sel hooajal klubile truudust vandunud. Ootas ta ju nii pikalt seda tagasitulekut, Ronaldo on vähemalt hetkel läbi ja lõhki Interi mees ning ta ei lähe kuhugi. Ei tea, kust ajakirjandus sellise jutu üldse välja kraabib.

vaikiv mees
25.01.02, 17:33
Uut lepingut ei ole ikka veel alla kirjutatud & ManUtd kannatus on katkemas. Pool a-t enne vana lepingu lõppemist (seega u 1a pärast) peaks Beckamist saama vabaagent. Seda klubi muidugi lubada ei saa & enne müüakse mees ära. Ainult swap-deal Interiga jääb ära selles mõttes, et ManU peaks päris loll olema kui Ronaldo enda ridadesse võtab.
Posh nagu ma olen aru saanud, tahtis juba ammu, et abikaas Manchesterist (Londonisse- aga seal pole sobivat klubi -ManU pole nõus B-d otsesele konkurendile loovutama &teistel Ing klubidel pole niipalju raha ka et seda endale lubada) lahkuks

Maarek
25.01.02, 17:43
Orginally posted by m1ck

Ärge lootkegi, et becks kuhugi läheb! Beckham jääb ManUsse, klubisse mida ta armastab, poh, palju need pastaõgijad talle pakuvad! Pange tähele, leping on signitud juba lähema aja jooksul.

Eks seda klubi armastamise juttu ole me kõik kuulnud, aga kui dollarid silme ees hüplema hakkavad, siis pole mingist armastusest enam sooja ega külma.

Olen enam-vähem kindel, et nii Keane kui Beckham lasevad ManU-st vabaagentidena jalga kuna viimane ei raatsi korralikku plekki välja jagada.

Jyrka
25.01.02, 17:46
haha see on nii hale-naljakas kui MartinSlikud mikk ja Artur olla proovivad

Miq
25.01.02, 18:07
Orginally posted by Maarek

Orginally posted by m1ck

Eks seda klubi armastamise juttu ole me kõik kuulnud, aga kui dollarid silme ees hüplema hakkavad, siis pole mingist armastusest enam sooja ega külma.

Olen enam-vähem kindel, et nii Keane kui Beckham lasevad ManU-st vabaagentidena jalga kuna viimane ei raatsi korralikku plekki välja jagada.

Keane ei lähe küll kuhugi. A Beckham on nii staariks ära läinud, et võiks maha müüa jah ta. Saaks korraliku papi ja mehi on ju asemele küll panna sinna. Aga Ronaldot küll ei taha eluilmaski.

sicmic
25.01.02, 22:48
Orginally posted by Miq

Keane ei lähe küll kuhugi. A Beckham on nii staariks ära läinud, et võiks maha müüa jah ta. Saaks korraliku papi ja mehi on ju asemele küll panna sinna. Aga Ronaldot küll ei taha eluilmaski.

Kutsuge mind naiivseks, kuid ega see becks siiski ise ka ei tahaks kuhugi minna, oleksin suuresti üllatunud, kui see juhtuks.

100% kindel on aga see, et sellist ronaldo-becksi diili ei toimu, kuna huvitatud on vaid ehk inter, ei ronaldo ega becks ei tohiks huvitatud olla. Pealegi pole meil selle ronaldoga midagi teha nüüd, kui on ruud ja diego.

FCB
27.01.02, 22:03
:arm1: Armastus klubi vastu võib ju olla , aga sportlik väljakutse kaalub selle üles. Sest armastus on neil mitte klubi vastu vaid klubi personali vaheline, mitu aastat on samad näod sõbralikult ja vennalikult seda võistkonda tipus hoidnud, aga igal asjal on lõpp .:eiei: Ferguson lahkub , see peaks ütlema kõik, siis ei hoia mingi asi ka mängijaid seal kinni, usun et paari aasta jooksul lahkuvad 4-5 ManU tähtsamat mängijat. Becks võib täitsa vabalt Interisse minna, Naine oleks kindlasti selle mõttega päri.
Näeme :hacker:

Jyrka
27.01.02, 22:05
sa oled naiivne mikk

Pätu
28.01.02, 01:54
Orginally posted by m1ck

Orginally posted by Miq

Kutsuge mind naiivseks, kuid ega see becks siiski ise ka ei tahaks kuhugi minna, oleksin suuresti üllatunud, kui see juhtuks.

100% kindel on aga see, et sellist ronaldo-becksi diili ei toimu, kuna huvitatud on vaid ehk inter, ei ronaldo ega becks ei tohiks huvitatud olla. Pealegi pole meil selle ronaldoga midagi teha nüüd, kui on ruud ja diego.

kas sa oled näinud diegot üldse mängimas et saad kiidelda et teil ta on

beckhamil poleks itaalias suurt midagi teha kuna ta oskab isegi tsenderdada erinevalt teistest mängijatest itaalias ja tema tehnika pole ka just võrreldav... aga ronaldo selline habrake nagu ta on võib peris kõvasti viga saada inglise liiga suurtelt kaitsjatelt

Udupasun
28.01.02, 14:11
Jälle mingi suvalise kõlaka pärast kisa kui palju...Ronaldo OLI mängija. Aga praegu on sellise venna, kes ennast kaks korda päevas vigastab vahetamine Beckhami asemele sama hea kui Eesti koondises Maie Parrik Zelinski asemele ründesse.

borat
04.02.02, 01:52
Orginally posted by m1ck

Hmm. Milles seisneb sinu probleem? Ilmselt on see isiklik. Ma ei ole nimelt KORDAGI väitnud, et ma ekspert olen ning mul ei ole ka vähimatki vajadust seda olla. Mina olen kommenteerija, kel on õigus arvamust avaldada( see foorumi mõte ongi). Ja sina oled ka kommenteerija, kel on õigus minu kommentaari arvustada, kuid EI OLE õigust mind sõimata.

Mul on absoluutselt ükskõik, kellega ükskõik missugune jalgpallur abiellub, peaasi, et platsil oma tööga hakkama saab. Ning antud juhul on mul alust arvata, et sellist laadi naine eelistab Põhja-Inglismaa vihmasele/sudusele tööstuslinnale Põhja-Itaalia ajaloolist linna, kus ilm tunduvalt parem ning kuhu tema abikaasa mõjutamise eesmärgil talle isegi töökohta pakuti. Samas EI KAALU see pakkumine üles tema abikaasa armastust oma maa ja klubi ja kodu vastu ning ka tema oma armastust oma riigi vastu.

Edaspidiseks soovitan selliseid avaldusi foorumiinimeste kohta, kelle kompetentsust ei ole sina õigustatud kommenteerima, mitte avalikult levitada, vastasel juhul saabub hoiatus või bänn( roppuste/mõttetuste eest)

On veel küsimusi?

Ma armastan sind samuti.