320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ronaldo vahetamine Beckhami vastu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ronaldo vahetamine Beckhami vastu

    Brazilian striker Ronaldo has pledged his future to Inter Milan and quashed rumours of a possible move to Manchester United.

    The 25-year-old forward had been linked with an exchange deal that would see United's David Beckham going the other way, but Ronaldo said today: 'I will stay with Inter for life'.

    Reports of a possible switch emerged in the Italian and English press after United conceded for the first time that they may have to put Beckham up for sale.

    The admission came after it was discovered that Inter Milan had made an official enquiry and would meet the England captain's wage demand of £200,000-a-week to go to Italy.

    Contract talks between United and Beckham have stalled after eight months and, while the club still hope he will sign a new deal, chief executive Peter Kenyon does not expect that to happen before the summer.

    Kenyon said last night: 'I don't know what will happen, to be honest. But you do reach a point where you can't go any further. You conclude it one way or another and we both feel that is where we are getting to.'

    Inter's interest surfaced after general manager Giuliano Terraneo made a secret visit to Manchester to sound out United and Beckham's agents.

    Beckham's advisers said his wage demands were merely a starting point to negotiations and it is understood that, if he were to stay at Old Trafford, he would settle for less.

    Kenyon fears that Beckham will come back from this summer's World Cup Finals with only a year left on his contract and six months away from a Bosman free transfer.

    United have reportedly offered Beckham, whose current contract is worth around £28,000-a-week, a four-year deal worth £85,000-a-week. This falls short of his demands and it is believed he wants a staggering £100,000-a-week to stay at Old Trafford, including a special image rights clause.

    While United may be unwilling to give Beckham what he wants, they are well aware that several foreign clubs would be prepared to offer him much more than United would and from January 1 next year would be free to begin talks with the 26-year-old.

    United are also keen to tie captain Roy Keane to a new deal but Kenyon said: 'That is not something we have started to progress yet.'



    #2
    100,000 nädalas. hehe. eriti ästi arvab endast

    Kommentaar


      #3
      njah ja interilt tahtis 200000 v2lja pressida :-P

      Kommentaar


        #4
        ja Inter maksaks kaa selle £200,000 ära

        Kommentaar


          #5
          njah aga kas beckham niipalju palka v22rt on...eip usu

          Kommentaar


            #6
            MA ei usu et Beckham lahkub Suurbritanniast.....

            Kommentaar


              #7
              Beckham on praegusel hetkel ikka rohkem väärt, kui Ronaldo. Itaaliasse minekuks peab ta muidugi Victorialt luba küsima , aga ma ei usu, et ta lähima 5a jooksul ManU-st lahkub. Muidugi kui just ei minda klubiga tülli.

              Kommentaar


                #8
                see poss spaiss on vist kohe nõus. ikkagi milaano ju. rämedalt moedisainereid ja puha

                Kommentaar


                  #9
                  ma mängiks 200,000 naela eest nadalas kasvõi.....igalpool

                  Kommentaar


                    #10
                    Becks ei lähe kuhugi!!

                    Ärge lootkegi, et becks kuhugi läheb! Beckham jääb ManUsse, klubisse mida ta armastab, poh, palju need pastaõgijad talle pakuvad! Pange tähele, leping on signitud juba lähema aja jooksul.

                    Üldiselt ei tohiks ta naisel selle vastu midagi olla, peaks isegi selle poolt olema, kuid ei lähe läbi!
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by m1ck Üldiselt ei tohiks ta naisel selle vastu midagi olla, peaks isegi selle poolt olema, kuid ei lähe läbi!
                      Kule manu dick kes sind eksperdiks palus ah? jah, vaevalt posh (kes näeb välja nagu salme reek oma parimatel päevadel) tahaks manchesteri asemel milaanosse kolida... *hint of sarcasm*
                      Hey, Skeezix. You ain't cool. You're fuckin' chili. And chili ain't never been cool.

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by borat

                        Orginally posted by m1ck Üldiselt ei tohiks ta naisel selle vastu midagi olla, peaks isegi selle poolt olema, kuid ei lähe läbi!
                        Kule manu dick kes sind eksperdiks palus ah? jah, vaevalt posh (kes näeb välja nagu salme reek oma parimatel päevadel) tahaks manchesteri asemel milaanosse kolida... *hint of sarcasm*

                        Hmm. Milles seisneb sinu probleem? Ilmselt on see isiklik. Ma ei ole nimelt KORDAGI väitnud, et ma ekspert olen ning mul ei ole ka vähimatki vajadust seda olla. Mina olen kommenteerija, kel on õigus arvamust avaldada( see foorumi mõte ongi). Ja sina oled ka kommenteerija, kel on õigus minu kommentaari arvustada, kuid EI OLE õigust mind sõimata.

                        Mul on absoluutselt ükskõik, kellega ükskõik missugune jalgpallur abiellub, peaasi, et platsil oma tööga hakkama saab. Ning antud juhul on mul alust arvata, et sellist laadi naine eelistab Põhja-Inglismaa vihmasele/sudusele tööstuslinnale Põhja-Itaalia ajaloolist linna, kus ilm tunduvalt parem ning kuhu tema abikaasa mõjutamise eesmärgil talle isegi töökohta pakuti. Samas EI KAALU see pakkumine üles tema abikaasa armastust oma maa ja klubi ja kodu vastu ning ka tema oma armastust oma riigi vastu.

                        Edaspidiseks soovitan selliseid avaldusi foorumiinimeste kohta, kelle kompetentsust ei ole sina õigustatud kommenteerima, mitte avalikult levitada, vastasel juhul saabub hoiatus või bänn( roppuste/mõttetuste eest)

                        On veel küsimusi?
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          #13
                          Nii.

                          Esiteks, see spekulatsioon on suht naeruväärne. Beckhami siirdumine Interisse näiks veel kuidagi tõenäolisena, aga siingi tekib küsimus - miks oleks maailma ühel hinnatuimal poolkaitsjal tahtmine sellisesse klubisse nagu Inter? Selge see, et mehel ei oleks, no andke andeks, erilisi võimalusi lähiajal näiteks Meistrite Liiga võita. Jah, sellel hooajal on klubi tõesti tavapärasest paremini mänginud, kuid kas tõesti suudab Itaalia mitte kaugeltki parim klubi oma vormi hooaja lõpuni hoida. Tahaks teada, millega suudab Interi-taoline klubi Becksi peibutada. Hoopis tõenäolisem oleks mehe siirdumine suurde rivaalklubisse Milani, on ju pea aasta aega need Beckhami-Milani jutud käinud ja kui ACM suudab talle piisavalt hea lepingu pakkuda, siis miks mitte.

                          Kogu sellele tõmbab aga kriipsu peale see, et Ronaldo ei ole Interist kuskile lahkumast. Uskuge mind, mehel pole vähimatki kavatsust Interist lahkuda, on koguni vist mitu korda sel hooajal klubile truudust vandunud. Ootas ta ju nii pikalt seda tagasitulekut, Ronaldo on vähemalt hetkel läbi ja lõhki Interi mees ning ta ei lähe kuhugi. Ei tea, kust ajakirjandus sellise jutu üldse välja kraabib.

                          Kommentaar


                            #14
                            Uut lepingut ei ole ikka veel alla kirjutatud & ManUtd kannatus on katkemas. Pool a-t enne vana lepingu lõppemist (seega u 1a pärast) peaks Beckamist saama vabaagent. Seda klubi muidugi lubada ei saa & enne müüakse mees ära. Ainult swap-deal Interiga jääb ära selles mõttes, et ManU peaks päris loll olema kui Ronaldo enda ridadesse võtab.
                            Posh nagu ma olen aru saanud, tahtis juba ammu, et abikaas Manchesterist (Londonisse- aga seal pole sobivat klubi -ManU pole nõus B-d otsesele konkurendile loovutama &teistel Ing klubidel pole niipalju raha ka et seda endale lubada) lahkuks
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              #15
                              Orginally posted by m1ck

                              Ärge lootkegi, et becks kuhugi läheb! Beckham jääb ManUsse, klubisse mida ta armastab, poh, palju need pastaõgijad talle pakuvad! Pange tähele, leping on signitud juba lähema aja jooksul.
                              Eks seda klubi armastamise juttu ole me kõik kuulnud, aga kui dollarid silme ees hüplema hakkavad, siis pole mingist armastusest enam sooja ega külma.

                              Olen enam-vähem kindel, et nii Keane kui Beckham lasevad ManU-st vabaagentidena jalga kuna viimane ei raatsi korralikku plekki välja jagada.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X