PDA

View Full Version : Varbla Rannajalgpalliturniir 2009

eidzio
04.04.09, 19:26
Sel aastal toimub Varbla Rannajalgpalliturniir esialgsete plaanide kohaselt vanas kohas Matsi rannas 01. august 2009.
Plaanid meeskondade arvu kohalt samad. Võistlema pääsevad esimesd 24 registreerunud ja osavõtutasu maksnud võistkonda.
Turniiril võivad osaleda kõik (jalgpalli harrastajad, firmad ja madalamate liigade mängijaid, jne), kes on jõudnud ennast registreerida, tasuda korraldajale osavõtumaksu ning vastavad juhendile. Osaleda ei saa Eesti Jalgpalli MV Meistri- ja Esiliigas ning Eesti Rannajalgpalliliiga meistriliigas mängivad pallurid.

Meie uue veebiaadressi leiate siit (http://www.varblaspordiselts.planet.ee/rannajalgpall.htm). Hetkel veel, pole veebilehele täpset infot toimumisaja kohta üles pandud, aga vaadake aeg-ajalt seal olevat infot. Sest esimesed 24 võistkonda pääseb võistlema.

in-the-stone
04.04.09, 21:45
Raatuse Dt on tulemas:)

Felipe
05.04.09, 10:29
Eelmise aasta neljas Fun Club ei jäta jonni ja tuleb paneb see aasta selle ürituse kinni ! (Kui midagi vahele ei tule ja me ikka tuleme :D )

ELauter
05.04.09, 10:30
Meistriliiga ei saagi :D Sellepärast tuleb ise neid turniire korraldada :)

eidzio
05.04.09, 21:54
Meistriliiga ei saagi :D Sellepärast tuleb ise neid turniire korraldada :)

Kahjuks jah oleme juba alates eelmisest aastast teinud selle otsuse, et saaksid madalamate liigade ja harrastajate võistkonnad mugavamalt osa võtta.

in-the-stone
11.04.09, 19:05
sai selgeks üks asi et raatuse dt tuleb! ja tuleb sama võistkonnaga peaaegu(1 vahetus )Kristjan sööt minema Madis rebane asemele!)

Meeldivat jalgpalli elamusi kõigile:)

eidzio
11.04.09, 22:10
Värskendan rahva mälu...
Siit on näha eelmise aasta kohad ja osavõtnud meeskonnad...

1. Team Puhurvill (Pärnu)
2. Raatuse DT (Tartu)
3. Teku-Teku (Pärnu)
4. Fun Club (Kehra)
5-8.
FC Aspen (Võru)
JK Lõuna-Läänemaa (Läänemaa)
Pride (Pärnu)
Osula (Võru)
9-16.
FC Westerly (Pärnu)
Saulepi (Pärnumaa)
FC Shark United (Audru)
Varbla Spordiselts (Varbla)
JK Surm (Tartu)
Haabersti Maailmameistrid (Tallinn)
Kabala (Kabala)
Ketšupivampiirid (Harjumaa)
17-18.
Mehed Metsast (Paide)
Rapla ATLI (Rapla)
19-24
SK Mäller (Tartu)
FC Merimetsa (Tallinn)
JK Skanska (Tallinn)
Dream Team (Viljandi)
FC EHH (Tallinn)
Evox Invest (Jõgeva)

Parim väravakütt: Markus Mägi
Täpseima jalaga mees: Kristjan Kurrikoff
Parim väravavaht: Kristo Päkko

Varbla Rannajalgpalli korraldus team
veebileht (http://www.varblaspordiselts.planet.ee/rannajalgpall.htm)
varblaspordiselts@planet.ee

in-the-stone
12.04.09, 00:15
loodame et see aasta on sama kõva see turniir kui eelmine aasta:)edu korraldajatele:)

eidzio
12.04.09, 00:46
loodame et see aasta on sama kõva see turniir kui eelmine aasta:)edu korraldajatele:)

Paraku vesi on teinud jälle oma töö ja peame liivale saatma siluma traktorid.

Suurem katsumus on mei liiv. Paraku käisid eelmine aasta liival erinevad popid aparaadid, mis on kasutusel ka pärnu rannas, kuid ei suutnud seda puhastada.
Sel aastal üritavad kohalikud inimesed ise leiutada valmis selline toimiv süsteem, kuna tahame pakkuda siiski parimat turniiripaika ja puhast liiva.

Kõik muu tuleb juba iseenesest...

veebileht (http://www.varblaspordiselts.planet.ee/rannajalgpall.htm)

Maka
20.04.09, 11:25
Dream Team on jälle kohal :D

in-the-stone
21.04.09, 14:11
Raatuse dt trahab see aasta ka oma võtt akuna eelmine aasta saime finaalis kotti:D
team puhurvilla käest vist:DAga see aasta hoidke alt:D

C.Rinaldo
21.04.09, 15:15
Raatuse dt trahab see aasta ka oma võtt akuna eelmine aasta saime finaalis kotti:D
team puhurvilla käest vist:DAga see aasta hoidke alt:D

Hea, et üldse nii kaugele jõudsite.

in-the-stone
21.04.09, 15:50
Hea, et üldse nii kaugele jõudsite.

mis mõttes:D?
Purustus tööd tegime tookord kõvasti!alagruppis 7:0 10:0 ja 5:0 võidud siis tuli üks võit veel kindel võit siis läks väljalangemise peale aga seis jäi 4:4 ja läks penaltite peale milles ma suutsin kastanid tulest välja tuua väravas ja poolfinaali võitsime ka mingi 5:3 äkki?Finaalis enam jõudu polnud kellegil ei taha välja vabandada aga nii see oli!saime finaalis vist 5:2 pähe kui ma ei eksi aga oleks võinud veel hullemini saada kui ma oleks ka päris väsinud olnud!Ja olgu ka öeldud siis et raatuse Dt väravavaht Kristo Päkko oli parim väravavaht.Ja ma ütleks et igati õigustatud ka kuna lasin kõige vähem väravaid sisse.

Aga eks see aasta näeme mis saama hakkab:)

ELauter
21.04.09, 17:56
Saite meilt 3-1 finaalis kui ma ei eksi :D Me käivitusime aeglaselt, alagrupist saime parima kolmandana edasi, algus läks per** :D Pärast alagruppi läks mäng nii nagu peab :D

eidzio
21.04.09, 18:21
Väga hea, et varakult tehakse juba eeltööd...
Seatakse endale kindlaid sihte ja üritatakse varakult juba vastaseid moraalselt lüüa...
Selline see jalgpall juba on...

Nugisemees
21.04.09, 23:13
kus registreeruda saab?

E: tundub et veel ei saagi ;) aga oleks ka käpp oma mansaga:D

eidzio
22.04.09, 00:28
Registreerimiseni on veel aega. Hetkel on turniir plaanitud 1. august 2009, kui see kuupäev ainult suuremate võistlustega ei kattu. Registreerima saab hakata ca. kuu enne, kuid sellekohase info edastame aegsasti.

C.Rinaldo
22.04.09, 16:54
mis mõttes:D?
Purustus tööd tegime tookord kõvasti!alagruppis 7:0 10:0 ja 5:0 võidud siis tuli üks võit veel kindel võit siis läks väljalangemise peale aga seis jäi 4:4 ja läks penaltite peale milles ma suutsin kastanid tulest välja tuua väravas ja poolfinaali võitsime ka mingi 5:3 äkki?Finaalis enam jõudu polnud kellegil ei taha välja vabandada aga nii see oli!saime finaalis vist 5:2 pähe kui ma ei eksi aga oleks võinud veel hullemini saada kui ma oleks ka päris väsinud olnud!Ja olgu ka öeldud siis et raatuse Dt väravavaht Kristo Päkko oli parim väravavaht.Ja ma ütleks et igati õigustatud ka kuna lasin kõige vähem väravaid sisse.

Aga eks see aasta näeme mis saama hakkab:)

See, et paar venda lõid sulle penaltiseerias palliga pihta ei tähenda kohe, et sa õigustatult parim väravavaht olid. Üleüdse pead sa ennast mingiks eriti heaks väravavahiks, mis häirib mind. Alagrupis olid teil lihtsalt nõrgad vastased. Kuidas üldse ühes mängus 4 väravat saab lasta? Kaua see mäng kestis? 90 min?

ELauter
22.04.09, 17:06
mnjaa nii ta on :D

Footbag
22.04.09, 18:45
See, et paar venda lõid sulle penaltiseerias palliga pihta ei tähenda kohe, et sa õigustatult parim väravavaht olid. Üleüdse pead sa ennast mingiks eriti heaks väravavahiks, mis häirib mind. Alagrupis olid teil lihtsalt nõrgad vastased. Kuidas üldse ühes mängus 4 väravat saab lasta? Kaua see mäng kestis? 90 min?

Ma ei oska midagi öelda, finaalis lõin rahulikult 2 tükki :D

ELauter
22.04.09, 20:18
parima väravaküti Makuga jäid viiki (Y) See aasta lüpsad meistriliigas :D Kui ei lähe meistrikasse, siis paneme varbla jälle kinni :)

in-the-stone
22.04.09, 22:22

minu arust võid sa lõuapoolik 2009 minna:)Mai pea ennast eriti heaks väravavahiks aga ma olen parem kui mingi muu vend:Dja penaltiseerias ei löönud mulle keegi pihta sa kukk!

C.Rinaldo
23.04.09, 00:02
minu arust võid sa lõuapoolik 2009 minna:)Mai pea ennast eriti heaks väravavahiks aga ma olen parem kui mingi muu vend:Dja penaltiseerias ei löönud mulle keegi pihta sa kukk!

Avaldan lihtsalt oma arvamust, ei tohi? Sinu foorumi postitustest võin küll välja lugeda, et sa oled enda arust andekas jms. Juba vahid mingi Kesk-Eesti klubi, alles läksid Tammekasse pingile. Parem kui mingi muu vend.. no mina nii ei arva. Vastased lõid siis väravast üldse mööda? Kui sa räägid, et tõid kastanid tulest välja penaltiseerias, penalteid poleks olnud vajagi kui sa poleks 4 palli enda seljataha lasknud. Mina küll ennast kõvaks meheks ei pea.
Proovi pilvede pealt alla tulla. Kui sa oleksid andekas, siis ma sind niimoodi ei kritiseeriks.

Maka
23.04.09, 09:12
ärge nüüd vaielge siin tehke seda pm teel ?
See aasta üritame ka meie paremad olla. Millal mingi koduleht vms uurimiseks valmis saab/on?

eidzio
23.04.09, 14:04
ärge nüüd vaielge siin tehke seda pm teel ?
See aasta üritame ka meie paremad olla. Millal mingi koduleht vms uurimiseks valmis saab/on?

Kui Te mõtlete rannajalgpalli puudutavat veebilehe osa, siis lisame sinna õige pea reeglid ja juhendi, kuid need on praktiliselt samad nagu eelmine aastagi.
Kuid õige pea paneme sinna üles ka väikse videoklipi eelmise aasta turniirist...
Videoklipi valmimine venib seetõttu, et me ei leia mingit sobilikku taustamuusikat. Äkki oskab keegi suunata meid sel teemal õigetele rööbastele...:)

Maka
24.04.09, 13:53
Kui Te mõtlete rannajalgpalli puudutavat veebilehe osa, siis lisame sinna õige pea reeglid ja juhendi, kuid need on praktiliselt samad nagu eelmine aastagi.
Kuid õige pea paneme sinna üles ka väikse videoklipi eelmise aasta turniirist...
Videoklipi valmimine venib seetõttu, et me ei leia mingit sobilikku taustamuusikat. Äkki oskab keegi suunata meid sel teemal õigetele rööbastele...:)

Mingi vuti lugu :D neid päris palju ikka :D

ELauter
26.04.09, 11:48
http://www.youtube.com/watch?v=yfIrG48Fq5Y Hea video! Annab täisülevaate maailma rannajalgpallist :) Fanaatikutele läheb südamesse! :cool:

eidzio
03.05.09, 12:40
No nii...
Panime üles väikse klipi toimunud üritusest...
Ega me erilised videotöötlejad ei ole, aga äkki kuidagi kärab ka...

http://www.youtube.com/watch?v=unsYocJIEvo

www.varblaspordiselts.planet.ee
+372 51 31 599

ELauter
03.05.09, 13:38
Hea video :D Meie käärid ka peal ilusti :D Mingi Raatuse vend nügib mul venda päris kõvasti :D:D

Rzn.
03.05.09, 18:45
soundtrack on lihtsalt kohutav. muidu tubli töö

verinevarvas
05.05.09, 17:35
Avaldan lihtsalt oma arvamust, ei tohi? Sinu foorumi postitustest võin küll välja lugeda, et sa oled enda arust andekas jms. Juba vahid mingi Kesk-Eesti klubi, alles läksid Tammekasse pingile. Parem kui mingi muu vend.. no mina nii ei arva. Vastased lõid siis väravast üldse mööda? Kui sa räägid, et tõid kastanid tulest välja penaltiseerias, penalteid poleks olnud vajagi kui sa poleks 4 palli enda seljataha lasknud. Mina küll ennast kõvaks meheks ei pea.
Proovi pilvede pealt alla tulla. Kui sa oleksid andekas, siis ma sind niimoodi ei kritiseeriks.

Olen näinud kui see vend tabivere eest väravas seisab. Tõesti, lugedes siin neid sinu postitusi, pead sa end kuradima heaks väravavahiks. Aga ma olen sinu mänge näinud, kui sa tabivere eest oled mänginud. Ma julgeks väita, et sa ei tea väravas seismisest ja sellega kaasnevast tehnikast pooli asju;) Lihtsalt üks järjekordne, põlvili väravas roomav wannabee KAHN.:D

Iron Man
05.05.09, 17:56
Olen näinud kui see vend tabivere eest väravas seisab. Tõesti, lugedes siin neid sinu postitusi, pead sa end kuradima heaks väravavahiks. Aga ma olen sinu mänge näinud, kui sa tabivere eest oled mänginud. Ma julgeks väita, et sa ei tea väravas seismisest ja sellega kaasnevast tehnikast pooli asju;) Lihtsalt üks järjekordne, põlvili väravas roomav wannabee KAHN.:D

Paika pandud :D

ELauter
05.05.09, 18:43
Paika võibolla jah, aga ranna ja tavajalku vahe on väga suur :D

Iron Man
05.05.09, 19:09
Paika võibolla jah, aga ranna ja tavajalku vahe on väga suur :D

Noh ta tahab tavajalkus laineid lüüa, mitte rannas.

ELauter
06.05.09, 19:53
sellepeale pole midagi öelda :D

eidzio
09.05.09, 02:40
Asjakohane küsimus siinsele rahvale...
Kas keegi oskab öelda, kas kuskilt võiks leida eesti keelsed täispikkuses rannajalgpalli reeglid, mitte kellegi poolt enda ürituse tarbeks mugandatud reegleid...

Ette tänades...

Kari
09.05.09, 08:42
Põhireeglid, mida peab teadma on üleval http://www.rannajalgpall.ee/?menuID=235&ids=235 , kuid spetsiifiliselt lahtiseletatud FIFA beach soccer reeglid leaib siit http://www.fifa.com/aboutfifa/developing/beachsoccer/lawsofthegame.html

eidzio
09.05.09, 11:04
Põhireeglid, mida peab teadma on üleval http://www.rannajalgpall.ee/?menuID=235&ids=235 , kuid spetsiifiliselt lahtiseletatud FIFA beach soccer reeglid leaib siit http://www.fifa.com/aboutfifa/developing/beachsoccer/lawsofthegame.html

Jah, need inglisekeelsed FIFA beach soccer Laws of the Game on mul olemas... Hetkel käib nende täpne tõlketöö, aga lootsin, et keegi on selle äkki ära teinud...

Änimal
09.05.09, 21:12
www.rannajalgpall.ee

eidzio
10.05.09, 02:50
www.rannajalgpall.ee

Seal on nii öeldes osalised reeglid kirjas (peamine vajalik info), kuid tegelikud täielikud rannajagpallireeglid on täpselt lahti kirjutatud. Jalgpallireegleid on kokku 17 + lisaks veel Rahvusvahelise Jalgpalli Nõukogu (IFAB) otsused + Jalgpalli Reeglite tõlgendused ja juhised kohtunikele (kokku lehekülgi ca. 45). Rannajalgall hõlmab 18 reeglit + veel natuke ka muud vajalikku, kus on täpselt kirjas kõik vajalik nii mängijale kui ka mängu juhtivale kohtunikule. Ja kui kõik oleksid sellega hästi tutvunud, siis ei tekiks ka väljakul nii palju seletusi mängikatelt kohtunike suunas.

ELauter
10.05.09, 13:04
Kui oeld piisavalt mänginud rannajalgpalli ja telekast seda vaadanud, polegi enam küsimusi, kõik vajalik on rannajalku lehel olemas, vaatad mõnda mängu veel telekast ja ongi olemas. Eesti rannajalku liidu poolt korraldatavatel võistlustel pole nagu kohtunikega reeglite pärast ütlemisi olnud, on olnud rohkem isiklikud probleemid :D

ELauter
11.05.09, 20:09
Raatuse DT... kas te võtate 23 mai toimuvast turniirist osa? Paluks tasuda osavõtt 1000 eeku :D

See aasta me Varblasse ei saa kuna mängime meistriliigas:) Raatuse saab meile 23 ndal tagasi teha :D:D Kordaks finaali, või mis ?

Pärnu Rannajalgpall 2009

FCTnr11
12.05.09, 10:02
kus toimub 23 turna?

eidzio
22.05.09, 23:47
Natuke turniiril kehtestatud reeglitest...

Turniir toimub vastavalt FIFA rannajalgpalli reeglitele (FIFA Beach Soccer Laws of the Game).
Erisused ametlikest reeglitest:
- võistkonna suurus maksimaalselt 10 mängijat;
- väravad on 5 x 2 meetrit;
- värava- ja küljejooned on kollase ja musta triibulisest „Superstrong“ piirdelindist.
- mängu aeg ei saa olema 3x12 minutit ja täpne mängu kestvus selgub hiljem. Poolte vahetuseks on aega 1 minut;
- loobumiskaotuse puhul fikseeritakse turniiritabelisse mängu tulemus 0:3.

Peatselt ilmub täpsem info ja juhend meie veebilehele (http://www.varblaspordiselts.planet.ee/rannajalgpall.htm).

FCTnr11
23.05.09, 17:34
Kuidas siis turna läks?

eidzio
23.05.09, 20:31
Kuidas siis turna läks?

Ma arvan, et peetakse silmas tänast Pärnus toimunud rannajalgpalli. Selle tulemused avaldatakse arvatavasti rubriigis Rannajalgpall 2009.
Aga lühidalt sellest turniirist rääkides ilma trotsides said toimuna kõik mängud...
Mäletamist mööda oli seal esikolmik:
1. A&A Kinnisvara;
2. Valice Car;
3. Augur.

Varbla Rannajalgpalliturniir on aga toimumas 01. august 2009, kus võtab mõõtu lausa 24 võistkonda. Täpsem info http://www.varblaspordiselts.planet.ee/rannajalgpall.htm

eidzio
29.05.09, 01:22
Uurime vähe etterutates, kuidas on meeskondade seis, kes oleksid sel aastal 01. augustil Varbla Rannajalgpalliturniiril liivas möllamas.

Väheke ka meeldetuletuseks, et turniiril saavad osaleda kõik (jalgpalli harrastajad, firmad ja madalamate liigade mängijaid, jne), kes on jõudnud ennast registreerida, tasuda korraldajale osavõtumaksu ning vastavad juhendile. Osaleda ei saa Eesti Jalgpalli MV Meistri- ja Esiliigas ning Eesti Rannajalgpalliliiga meistriliigas mängivad pallurid.

fcmerimetsa
29.05.09, 11:43
Fc Merimetsa oleks suure tõenäosusega kohal.Ja luban et see aasta paremas vormis kui eelmine aasta:D

Änimal
29.05.09, 14:12
Fc Merimetsa oleks suure tõenäosusega kohal.Ja luban et see aasta paremas vormis kui eelmine aasta:D

Äkki kainemad kui eelmine aasta?:D

ME ka kohal!

roque jr
29.05.09, 14:21
Seekord võiks Somaalia piraatide laev randuda Matsi rannas...selle laeva kaaperdamise üle oleks kogu Euroopa ja muu maailm Merimetslastele tänulik;)

fcmerimetsa
29.05.09, 22:05
See teema pole spordi foorumi jutt:D:DTegelikult olid kõik kained,aga päike oli oma töö teinud,nii suur kiirgus oli:D
aga kahtlustan et kohalikud see aasta viivad oma paadid kõik padja alla peitu:D

eidzio
31.05.09, 00:58
Sel aastal peaks Matsi rand rahvast täis olema, kuna turniiri toimumise kohast ca 500 meetrit mööda randa eemal toimuvad filmivõtted ja tegelikult üks ehitis, mis on sinna selleks otstarbeks üles ehitatud on lausa vaatamisväärsus.
Katsume siis turniiripäeval kogemata vana aja filmi end jäädvustada...:D

in-the-stone
31.05.09, 10:11
arvatavastui raatuse dt on tulemas:)

krizto
01.06.09, 01:00
arvatavastui raatuse dt on tulemas:)

sa ütled seda juba kolmandat korda siin foorumis. ME SAIME SELLEST ARU, ONJU!!!! Või ootad sa millal hakatakse ütlema "Oh ei, ärge tulge ja ärge tampige teisi, nõrgemaid, maa alla"`??? Sorri, aga tõesti, proovi hoida madalamat profiili ja tõesti, ühest korrast või siis äärmisel juhul kahest korrast aitab, et aru saada: Raatuse DT on tulemas

aitäh

eidzio
01.06.09, 03:11
sa ütled seda juba kolmandat korda siin foorumis. ME SAIME SELLEST ARU, ONJU!!!! Või ootad sa millal hakatakse ütlema "Oh ei, ärge tulge ja ärge tampige teisi, nõrgemaid, maa alla"`??? Sorri, aga tõesti, proovi hoida madalamat profiili ja tõesti, ühest korrast või siis äärmisel juhul kahest korrast aitab, et aru saada: Raatuse DT on tulemas

aitäh

Pole hullu... Nad vastasid lihtsalt viimati minu poolt välja käidud küsimusele, kus uurisime, kes on juba plaane teinud ka sel aastal Matsi randa tulemisest...

in-the-stone
01.06.09, 22:18
Pole hullu... Nad vastasid lihtsalt viimati minu poolt välja käidud küsimusele, kus uurisime, kes on juba plaane teinud ka sel aastal Matsi randa tulemisest...

tänan mu vastamis vaevast päästmisest:)
ja just seda ma mõtlesingi:)

eidzio
11.06.09, 00:43
Niiiii...

Hoiame Teid Varbla Rannajalgpalliturniiri korralduse poolega kursis...
Homme läheb Matsi ranna liivale traktor ja algavad väljakute planeerimistööd. Nii et üritus ära ei jää kindlasti.

eidzio
23.06.09, 02:45
Kuna tähtajad hakkavad lähenema, siis panime veebilehele üles ka juhendi. Kel huvi Varbla Rannajalgpalliturniiri vastu, visake pilk peale (http://www.varblaspordiselts.planet.ee/rannajalgpall.htm).
Ööd ei ole enam mustad...

FCTnr11
26.06.09, 12:03
Raatuse DT on tulemas

ELauter
28.06.09, 20:54
Mõne meistriliiga klubi võiks ikka lasta osalema:D

eidzio
29.06.09, 00:53
Mõne meistriliiga klubi võiks ikka lasta osalema:D

Esimene aasta osales Meistriliiga poolelt Augur ja eks võit sinna läkski ja loogika kohaselt pidigi minema.
Tegelt on selliseid turniire juba päris palju, kus saavad kõik osaleda. Kuid peab olema ka selliseid, kus saaksid ka vähe madalama tasemega meeskonnad üksteisega mõõtu võtta. Et oleks selline lugu, et ei teaks juba ette võitjat...

Sel nädalavahetusel Summer Cup'il kädi mulle välja osade treenerite poolt idee, et me võiks korraldada lausa rahvusvahelise turniiri. Toetajate poolt käidi välja ka mõte, et turniir võiks olla lausa kahe päevane. Kuid eks tulevik näitab, kuidas edasi minna. Muidugi on raske teha üritusele reklaami väljaspool Eestit.

Kui siit tekkis kellelgi mõtteid, mis võiks meid tulevikus aidata, siis ootame igati tagasisidet...

Änimal
29.06.09, 12:08
Kahepäevane turniir oleks hea, seal on hea ööbida kaa:cool:

youngGun
03.07.09, 15:45
Proovime präegu Tallinnast tiimi kokku panna.
aga üks asi jäi kodulehelt lugedes segaseks, kas kogu tiimi osavõtumaks(see kõige hilisem) on 600 või per kärss?

roque jr
03.07.09, 16:01
Proovime präegu Tallinnast tiimi kokku panna.
aga üks asi jäi kodulehelt lugedes segaseks, kas kogu tiimi osavõtumaks(see kõige hilisem) on 600 või per kärss?

Per team...per kärss oleks miski mitme kuine joogiturniir selle summa eest:D:D:D

youngGun
03.07.09, 16:18
Okei :D
aga mis kellani turniir umb. kestab ? kaua nt. eelmine aasta kestis :D järgmine päev kohe laagrisse minek :D

roque jr
03.07.09, 16:25
No kangemad kangutasid äkki seal 6 - 7-ni w?mina isiklikult jätsin turna pooleli, sest liikusin otse edasi tänavakossu võistlustele:D

FCTnr11
03.07.09, 16:56
Kuna regama saab hakata?

roque jr
03.07.09, 17:19
Kuna regama saab hakata?

Heh, udud olete....on olemas täiesti klikkimise koht, kust kaudu suunatakse varbla turniiri kodukale...ja seal juba kogu info olemas....eestlastele kombekohaselt...ei viitsita vaeva näha, et asjasse süveneda:D
Turniirist ikka viitsite osa võtta?:D:D:D

eidzio
03.07.09, 17:36
Alates 29. juunist on Varbla Rannajalgpalliturniirile registreerimiseks klaanid valla... Registreerimine lõpeb 26. juuli 2009.a. Võistkondade nimeline registreerimisleht tuleb esitada hiljemalt 27. juuli 2009.a, et saaksime kontrollida, ega pole võistkondades juhendi järgi keelatud mängijaid.
Võistluspäeva lõpu kohapealt ei oska veel täpset ajakava öelda (koostamisel alles). Ja sel aastal planeerime kohapeal alagruppidesse loosimist, mis algab kell 09.00. Eelmine aasta vist lõppes jah üritus mingi 19.00 paiku.
Sel aastal on plaanid sellised, et mänge katsume vilistama saada oma ala asjatundjad, kes on arvatavasti 100% FIFA rannajalgpallireeglitega sina peal ning on EJL poolt litsentseeritud.

Jõudu ja liiv silma...

ELauter
04.07.09, 09:26
No kangemad kangutasid äkki seal 6 - 7-ni w?mina isiklikult jätsin turna pooleli, sest liikusin otse edasi tänavakossu võistlustele:D

KUi finaalini välja keegi venitab, siis tasuks migni päikese vari ja palju joodavat kaasa võtta, eelmine aasta oli väga supper ilus ilma ja kõik praadisid seal. Jõime kõik vee ära kellegil kes seal toitlustas :D

eidzio
09.07.09, 00:03
Väheke turniirijuttu...

Kiirustan vähe ette kõhutäie jutuga...

Ka sel aastal on metsa all toitlustus, kes pakub erinevaid roogasid ja vedelikku. Kuid sel aastal avanes turniirirahvale ka võimalus tellida hea ja maitsev Steffani pizza otse rannaliivale. Pizzad toimetab kohale meie koostööpartner Pizzatakso. Pizzade nimekiri tuleb arvatavasti turniiripaika üles ja tasumine toimub sularahas.

fcmerimetsa
09.07.09, 15:23
Väheke turniirijuttu...

Kiirustan vähe ette kõhutäie jutuga...

Ka sel aastal on metsa all toitlustus, kes pakub erinevaid roogasid ja vedelikku. Kuid sel aastal avanes turniirirahvale ka võimalus tellida hea ja maitsev Steffani pizza otse rannaliivale. Pizzad toimetab kohale meie koostööpartner Pizzatakso. Pizzade nimekiri tuleb arvatavasti turniiripaika üles ja tasumine toimub sularahas.

Nonii võtaks siis kohe ühe suure pannipizza Emigrante:D:D
Superlux süsteem.

eidzio
09.07.09, 19:15
:D
Et siis ärme veel ette tellima hakka, teeme seda ikka turniiripaigas...:)

youngGun
09.07.09, 23:44
Aga tahaks küsida kas turniir tulebki siis kahepäevane ?
Sats on enamvähem koos, aga kui kahepäevane siis vist ei saa tulla :/

eidzio
10.07.09, 01:57
Aga tahaks küsida kas turniir tulebki siis kahepäevane ?
Sats on enamvähem koos, aga kui kahepäevane siis vist ei saa tulla :/

Ei, ei...
See ikka järgmiste aastate teema, kuna katsume siis juba kohale sebida ka naaberriikide võistkondi... Aga eks näis, kuidas läheb...

Hetkel on meil turniiripäeval üleval neli väljakut ja kokku peaks toimuma 52 mängu, kui mu mälu mind ei peta.

youngGun
10.07.09, 12:58
Selge pilt, siis on arvatavasti tulek

eidzio
13.07.09, 01:48
Peale kahe nädalast registreerimist on hõivatud 12 kohta. Nimekirja näete siit (http://www.varblaspordiselts.planet.ee/rannajalgpall2009voistkonnad.htm).
Veel on võimalik turniirile kaks nädalat registreerida osavõtutasuga 600.- eek.

Peaasi, et viimasele minutile ei jäeta, sest lõpp läheb tavalselt väga saginaks.

Mis siis muud, kui liiv silma... Minul näiteks teist päeva juba kübeke silmalao all ja ära ei kavatse lahkuda.

eidzio
15.07.09, 00:22
Hetke seisuga on registreerunud 16 võistkonda

zigull182
15.07.09, 17:05
Saue peaks ka osa võtma :)

eidzio
16.07.09, 18:25
Hetkel registreerunud 18 meeskonda...
Vaba veel 6 kohta...

Oma nõusoleku on andnud turniirile tulla 2 Leedukast FIFA kohtunikku, kes on mitmetes riikides vilistanud tähtsaid rannajalgpalli kohtumisi... Kui nende tulek on 99,9% kindel, annan teada ka nimed...

Soovime turniiril anda võimalikult head vilepartiid...

Änimal
16.07.09, 21:54
Hetkel registreerunud 18 meeskonda...
Vaba veel 6 kohta...

Oma nõusoleku on andnud turniirile tulla 2 Leedukast FIFA kohtunikku, kes on mitmetes riikides vilistanud tähtsaid rannajalgpalli kohtumisi... Kui nende tulek on 99,9% kindel, annan teada ka nimed...

Soovime turniiril anda võimalikult head vilepartiid...

See küll väga positiivne uudis:)

Kari
16.07.09, 22:03
[QUOTE=eidzio;1053235]Hetkel registreerunud 18 meeskonda...
Vaba veel 6 kohta...

Leedul ongi ainult 2 FIFA litsentsiga beach soccer kohtuniku, et võin nimed kohe siia kirjutada:)

eidzio
16.07.09, 23:45
[QUOTE=eidzio;1053235]Hetkel registreerunud 18 meeskonda...
Vaba veel 6 kohta...

Leedul ongi ainult 2 FIFA litsentsiga beach soccer kohtuniku, et võin nimed kohe siia kirjutada:)

Nii mulle vähemalt väideti, et FIFA kohtunik rannajalkas, kuid ise pole saanud mahti uurida...
Ühe nimi on Romualdas Cviklinskis, kes peaks tõenäoliselt kohal olema, teine on veel lahtine. Samuti pidi Leedu poolt üks võistkond tulema, kuid eks näe...

eidzio
20.07.09, 12:07
Osavõtusoovi on avaldanud 23 võistkonda. Kel veel huvi, andke aga teada, sest turniirile pääseb 24 esimesena registreerunud ja osavõtutasu maksnud meeskonda.

eidzio
22.07.09, 12:53
Osavõtusoovi on hetkel avaldanud 25 võistkonda, kelledest 18 on ametlikult registreeritud.

eidzio
22.07.09, 19:34
Väheke 99,0% turniiri juttu.
Kõigepealt seda, et ametlikult on registreerunud 20 meeskonda.
Üks FIFA rannajalgpalli kohtunik tuleb Leedust (Romualdas Cviklinskis), teine FIFA rannajalgpalli kohtunik leiab meie juurde tee tõenäoliselt Lätist. Üks Leedu kohtunik, kes plaanis ka Eesti külastada, peab kahjuks olema Euroopas vilistamas.

ELauter
23.07.09, 21:25
Meistriliiga omad ei tohi mängida nagu reeglites kirjas, Varbla turniiri. Võiks teha mingi piiranguga osalemise järgmien aasta, et igas meeskonnas võib mängida maksimum 2 meistriliiga mängijat, Palju sõpru mängivad esiliigat ja hea oleks käia koos turnadel. See tõstaks turniiri taset natuke ,aga suurt ei muudaks!

eidzio
30.07.09, 01:07
Turniiri 24 võistkonda on olemas ja hakkavad omavahel mõõtu võtma...
Lõppude lõpuks peaks siis vilistama tulema lisaks Eesti ja eelpool nimetatud Leedu kohtunikule FIFA rannajalgpalli kohtunik Venemaalt Alexander Berezkin.

Kõigile võistkondadele siis liiv silma...

roque jr
30.07.09, 01:33
Meistriliiga omad ei tohi mängida nagu reeglites kirjas, Varbla turniiri. Võiks teha mingi piiranguga osalemise järgmien aasta, et igas meeskonnas võib mängida maksimum 2 meistriliiga mängijat, Palju sõpru mängivad esiliigat ja hea oleks käia koos turnadel. See tõstaks turniiri taset natuke ,aga suurt ei muudaks!

Sul on alati võimalus mängimise asemel kaasa elada mänguplatsi ääres sõpradele..kindlasti muudaks seegi palju...meeskonna innustamine pole ju paha asi:D..väljaku äärelt siis....:O

eidzio
31.07.09, 10:19
Kohtume siis 01. august Matsi rannas.

Turniiri tulemused katsume üles panna foorumisse nii kiiresti kui võimalik ja veebilehele katsume ehk teisipäevaks tulemused panna. Fotodega läheb veidi rohkem aega.

Kahjuks varem ei jõua, kuna peame turniirikoha korrastama (väravad, piirdeaiad ja muud tarvikud rannast ära vedama) ja aeg läheb selle alla kaduma.

Loodame Teie mõistvale suhtumisele...

fcmerimetsa
01.08.09, 19:48
Kiidaks korraldajaid,superlux turniir oli!!!
Väga heal tasemel kohtunikud:)
Nüüd siis jääme ootama pilte ja lõplike tulemusi

Iron Man
01.08.09, 20:01
Kiidaks korraldajaid,superlux turniir oli!!!
Väga heal tasemel kohtunikud:)
Nüüd siis jääme ootama pilte ja lõplike tulemusi

Mis merimetsal siis juhtus?

zigull182
01.08.09, 21:29
1. FC Aruoaja vms...
2. Pizza Poisid
3. Lõuna - Läänemaa
4. Toode

Änimal
02.08.09, 10:56
1. FC Aruoaja vms...
2. Pizza Poisid
3. Lõuna - Läänemaa
4. Toode

JK Arumäe võitis?:D

fcmerimetsa
02.08.09, 13:20
Mis merimetsal siis juhtus?
Saime Pizzapoistelt penaltitega pähe.:)

eidzio
02.08.09, 21:21
Tere!

Saime ka korraks rannast tulema, kuid kohe tagasi. Neid turniirijärgseid tegemisi on nii palju.
Hea, et on juba esinelik välja toodud. Kuid kordame siis üle:
1. JK Arumäe
2. Pizzapoisid
3. JK Lõuna-Läänemaa
4. AS Toode

Kui lõpuks oleme saanud rannast asjad ära toimetatud, siis täieneb veebileht esmajärjekorras Tulemuste lingiga ja seejärel fotodega (viimastega läheb siiski vähe rohkem aega).

Kui kellelgi on mingeid huvitavaid tähelepanekuid turniiri kohta, andke aga teada. Nii saame muuta turniiri paremaks.

roque jr
03.08.09, 22:27
Milleks on reeglid juhendis, kui neist kinni ei peeta...juhendis punaselt ära toodud, et meistriliiga mehi ei tohi meeskonnas olla, ja sellel lasid korraldajad ikkagi sündida....asi ehk polegi niivõrd tulemustes, mis nende meestega kaasnes, küll aga...võiks nagu iga meeskonna jaoks üht liini ajada....

Änimal
04.08.09, 10:11
Milleks on reeglid juhendis, kui neist kinni ei peeta...juhendis punaselt ära toodud, et meistriliiga mehi ei tohi meeskonnas olla, ja sellel lasid korraldajad ikkagi sündida....asi ehk polegi niivõrd tulemustes, mis nende meestega kaasnes, küll aga...võiks nagu iga meeskonna jaoks üht liini ajada....

Keda sa silmas pead?

Felipe
04.08.09, 12:35
Kas kurikuulus foorumlane ELauter mängis kuskil valenime all ? :D:D

roque jr
04.08.09, 13:17
No ma ei usu, et Even nii räpaselt käitus, et hakkas reeglitest mööda vaatama:D...aga...ma arvan, et mina ei pea ütlema, keda silmas pean:D...küll aga on kindel, et meistriliiga mängijaid oli sel turniiril, ja kindel on ka see, et korraldajad lasid sel juhtuda teadlikult!!!Äkki nad ise seletavad asja lahti?

krizto
04.08.09, 22:47
küll aga on kindel, et meistriliiga mängijaid oli sel turniiril, ja kindel on ka see, et korraldajad lasid sel juhtuda teadlikult!!!
Kui selline asi tõele vastab, siis on ikka väga-väga must plekk selle turniiri korraldusel juures.

cole
04.08.09, 23:43
üks, kes mängis ilmselt valenimel oli Ervin Stüf. Meistriliigas vähe mänguaega saanud mängija, aga ikkagi.

Iron Man
04.08.09, 23:56
üks, kes mängis ilmselt valenimel oli Ervin Stüf. Meistriliigas vähe mänguaega saanud mängija, aga ikkagi.

Mis tiimis mängis?

cole
05.08.09, 00:07
Mis tiimis mängis?

ma ei mäleta tiimi, ise nende vastu ei mänginud. valges olid, aga vaata soccernetis meistriliiga all tallinna kalevi võistkonna all tema pilt olemas.

eidzio
05.08.09, 01:36
Võtan sõna korraldajate poolelt...

Kuna eelnevalt olime üle vaadanud nimekirjad, siis avastasime algselt ühel Pärnu võistkonna registreerimislehel keelatud mängija. Võtsime nendega ühendust ja nad parandasid oma vea.

Võistluspäeva hommikul tulime veel meeskondadele vastu ja lubasime neil lisada mängijaid, kuna mitmed, kes olid registreeritud, olid vigastada saanud.
Nüüd uurisin pilte ja nimesid. Kuna nimekirjad on avalikud, siis võin siinkohal avaldada võistkonna FC Atli/Reggae Boyz algselt saadetud nimekirja.
1. EGERT OIOV
4. ERVIN KAALEP
12. TANEL STRANDBERG
10. KRISTJAN PAJUNURM
18. KALLE VIIDIK
7. KARMO SULE
0. JANAR VALDRE
15. VEIKO MÕTSNIK
2. HENRY KALDAS
Kuna ise ei olnud kogu aeg korraldustelgis, kui meeskonnad palusid oma nimekirju üle vaadata, siis ei olnud ka ise muudatustega kursis ja naisterahvad, kes parandusi tegid, ei tunne ka mängijaid ja ei tea nimesid.
Nüüd nimekirja vaadates, oli tulemus järgmine:
Ervin Stüf 4
Tanel Strandberg 14
Veiko Mõtsnik 15
Kristjan Pajunurm 19
Egert Oiov 1
Kalle Viidik 18
Karmo Sule 17
Janar Arula 0
Gustav Porkun 12
Siit järeldus, et see muudatus tehti võistluspäeva hommikul ja seetõttu pääses keelatud mängija platsile. Järalikult kasutati ära korraldaja abitut seisundit...:)

NII JA SIIT JÄRELDUS...
KAHJUKS SAAB TULEVIKUS ASI NII OLEMA, ET KORRALDAJAD EI TULE ENAM VÕISTKONDADELE SELLISTES KÜSIMUSTES VASTU.
Kui registreerimisleht on korraldajale saatmata etteantud tähtajaks, siis ei pääse võistkond turniirile ja osavõtutasu tagasi ei saa. Tema asemele saame võtta võistkonna, kes on saatnud registreerimislehe, kuid pole õigel ajal suutnud osavõtumaksu tasuda. Sel turniiril oli sellised võistkondi mitmeid, kes pidid jääma kõrvale seoses võistkondade arvu täitumisega.
Ja veel, kuna pidime mitmeid kordi kutsuma välja võistkondade esindajaid, et teada saada, kelle nimele peab värava märkima, kuna olid kandnud vale numbriga särke või siis üldse numbrita särki.
Neis probleemides võivad edaspidi võistkonnad ise ennast süüdistada.

Ma arvan, et enamus on nõus, et võistkonnal on lihtsam õigel ajal nimekiri esitada, kui korraldajal sama päeva hommikul lisatud nimesid kontrollida.
Need, kes on ise suuremaid üritusi korraldanud, kindlasti teavad, et pole lihtne kõigel silma peal hoida. Juba sellise ürituse korraldamise eeltöö (rand siluda ja puhastada, kogu inventar randa vedada) on paras sebimine ning puhas aeg ja raha.
Ütleme ausalt, et kui me korraldaksime samalaadset üritust Pärnu rannas, jääks väljakute pinnase ettevalmistustöö tegemata, kuna see on tehtud juba kevadel kellegi teise poolt. Tuleb Linnavalitsusega üritus kooskõlastada ja lihtne vaev on ainult väravad väljakutele tassida. Aga ka see viimane töö on suht lihtne, kuna autoga pääseb praktiliselt ranna liiva kõrvale. Varbla turniiri puhul võtab väravate ja muude tarvikute randa vedamine tohutu aja ja pärast on vaja need samad asjad ära viia. Ja kes ei tea, siis sellise maaala ranna planeerimine võttis sel aastal kolm päeva aega.

Aga aitab sest jutust.

Veebilehel on üleval juba ka fotod, mida saate täispaketina alla laadida ja omale sõbilikud välja valida. Varsti ilmub sinna ka slideshow.
Kui oleme lõpuks saanud kõik kohtunike poolt edastatud protokollid üle kontrollida, siis ilmub ka tulemuste alla väravalööjate edetabel ja kogu turniiri üksikasjalik statistika.

Seniks aga vaadake fotosid...

roque jr
05.08.09, 02:58
Võtan sõna korraldajate poolelt...

Kuna eelnevalt olime üle vaadanud nimekirjad, siis avastasime algselt ühel Pärnu võistkonna registreerimislehel keelatud mängija. Võtsime nendega ühendust ja nad parandasid oma vea.

Võistluspäeva hommikul tulime veel meeskondadele vastu ja lubasime neil lisada mängijaid, kuna mitmed, kes olid registreeritud, olid vigastada saanud.
Nüüd uurisin pilte ja nimesid. Kuna nimekirjad on avalikud, siis võin siinkohal avaldada võistkonna FC Atli/Reggae Boyz algselt saadetud nimekirja.
1. EGERT OIOV
4. ERVIN KAALEP
12. TANEL STRANDBERG
10. KRISTJAN PAJUNURM
18. KALLE VIIDIK
7. KARMO SULE
0. JANAR VALDRE
15. VEIKO MÕTSNIK
2. HENRY KALDAS
Kuna ise ei olnud kogu aeg korraldustelgis, kui meeskonnad palusid oma nimekirju üle vaadata, siis ei olnud ka ise muudatustega kursis ja naisterahvad, kes parandusi tegid, ei tunne ka mängijaid ja ei tea nimesid.
Nüüd nimekirja vaadates, oli tulemus järgmine:
Ervin Stüf 4
Tanel Strandberg 14
Veiko Mõtsnik 15
Kristjan Pajunurm 19
Egert Oiov 1
Kalle Viidik 18
Karmo Sule 17
Janar Arula 0
Gustav Porkun 12
Siit järeldus, et see muudatus tehti võistluspäeva hommikul ja seetõttu pääses keelatud mängija platsile. Järalikult kasutati ära korraldaja abitut seisundit...:)

NII JA SIIT JÄRELDUS...
KAHJUKS SAAB TULEVIKUS ASI NII OLEMA, ET KORRALDAJAD EI TULE ENAM VÕISTKONDADELE SELLISTES KÜSIMUSTES VASTU.
Kui registreerimisleht on korraldajale saatmata etteantud tähtajaks, siis ei pääse võistkond turniirile ja osavõtutasu tagasi ei saa. Tema asemele saame võtta võistkonna, kes on saatnud registreerimislehe, kuid pole õigel ajal suutnud osavõtumaksu tasuda. Sel turniiril oli sellised võistkondi mitmeid, kes pidid jääma kõrvale seoses võistkondade arvu täitumisega.
Ja veel, kuna pidime mitmeid kordi kutsuma välja võistkondade esindajaid, et teada saada, kelle nimele peab värava märkima, kuna olid kandnud vale numbriga särke või siis üldse numbrita särki.
Neis probleemides võivad edaspidi võistkonnad ise ennast süüdistada.

Ma arvan, et enamus on nõus, et võistkonnal on lihtsam õigel ajal nimekiri esitada, kui korraldajal sama päeva hommikul lisatud nimesid kontrollida.
Need, kes on ise suuremaid üritusi korraldanud, kindlasti teavad, et pole lihtne kõigel silma peal hoida. Juba sellise ürituse korraldamise eeltöö (rand siluda ja puhastada, kogu inventar randa vedada) on paras sebimine ning puhas aeg ja raha.
Ütleme ausalt, et kui me korraldaksime samalaadset üritust Pärnu rannas, jääks väljakute pinnase ettevalmistustöö tegemata, kuna see on tehtud juba kevadel kellegi teise poolt. Tuleb Linnavalitsusega üritus kooskõlastada ja lihtne vaev on ainult väravad väljakutele tassida. Aga ka see viimane töö on suht lihtne, kuna autoga pääseb praktiliselt ranna liiva kõrvale. Varbla turniiri puhul võtab väravate ja muude tarvikute randa vedamine tohutu aja ja pärast on vaja need samad asjad ära viia. Ja kes ei tea, siis sellise maaala ranna planeerimine võttis sel aastal kolm päeva aega.

Aga aitab sest jutust.

Veebilehel on üleval juba ka fotod, mida saate täispaketina alla laadida ja omale sõbilikud välja valida. Varsti ilmub sinna ka slideshow.
Kui oleme lõpuks saanud kõik kohtunike poolt edastatud protokollid üle kontrollida, siis ilmub ka tulemuste alla väravalööjate edetabel ja kogu turniiri üksikasjalik statistika.

Seniks aga vaadake fotosid...

Milleks kõigeks meeskonnad valmis pole, et tulemusi teha, eksole:D
aga jah, nüüd on Varbla turniiri korraldajatel aasta aega, et plekk plekikääridega välja lõigata...ja uuel aastal turniir veelgi konkreetsemate nõuete ja paindumata poliitika abil läbi viia...jaksu pesemisel;)

eidzio
06.08.09, 23:22
Lisaks Eesti ajakirjandusele jõudis Varbla Rannajalgpalliturniir Vene rannajalgpalli veebilehele.
http://www.beachsoccer.ru/#

Änimal
07.08.09, 11:32
Millal slaidshow üles läheb?

eidzio
07.08.09, 13:41
Millal slaidshow üles läheb?

Kuna neid pilte on paras ports, siis slideshow jaoks otsime parimad välja. Aga sellega läheb veits ikka aega, kuna meil hetkel veel paar üritust korraldamisel. Aga ütleme nii, et kõik esmavajalk on juba vebilehel üleval. Pilte saate omale alla laadida ja tulemused on ka väljas. Ootame veel paari võistkonna tagasisidet, kuna mõned numbrid ei kattunud ja ei saa veel täpset statistikat väravate ja kaartide kohta välja panna.

eidzio
07.08.09, 15:34
Niii...
Nüüd on veebilehel üleval ka soovitud slideshow...
Head vaatamist

ELauter
08.08.09, 09:43
Kas kurikuulus foorumlane ELauter mängis kuskil valenime all ? :D

hahahaha:D kurikuulus! Ei saanud kahjuks mängida, kuigi oleksin suurima meelega mänginud :)

Arti kuidas sa esiliigat mängid rannas, sa oled meistrikates vist platsil käinud :D

Toode meeskond väga supper, jõulumäe laager )))

eidzio
10.08.09, 18:19
Veebilehele on nüüd üles pandud ka turniiri statistika (väravad ja kaardid)

Kuna võistkonnad ei andnud tagasisidet, siis statistika all on puudu üks FC Tabivere nr. 10 poolt löödud värav esimeses mängus ja Saue JK nr. 23 antud kollane kaart 1/8 finaalist.

Huvitavat sirvimist...