320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda järgmisena foorumist ära ajada?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keda järgmisena foorumist ära ajada?

    Nii kuni budujolous vms on lõpuks siit enam-vähem ära aetud, ma arvan, et on aeg järgmine TARGET valida ja seekord teda täielikult töödelda. Esimesed kes pähe tulid olid urmar või Kuno. Mis te arvate?

    #2
    mind.........

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Aadu ja viinad
      Millega Kuno sellise "au" ära on teeninud.
      väljakutse noh. ega me mingid amatöörid ole siin.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
        Nii kuni budujolous vms on lõpuks siit enam-vähem ära aetud ...
        tead, ma kardan, et 20 postitust päevas ei kvalifitseeru enam-vähem ära ajamisena. ehk on järgmine projekt edukam.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
          tead, ma kardan, et 20 postitust päevas ei kvalifitseeru enam-vähem ära ajamisena. ehk on järgmine projekt edukam.
          Ou gaad see on tõsi.

          MEHED, KÕIK RESSURSID SUUNATA BUDU EEMALDAMISELE!

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
            tead, ma kardan, et 20 postitust päevas ei kvalifitseeru enam-vähem ära ajamisena. ehk on järgmine projekt edukam.
            Mõni umbrohi ei hävine kunagi.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              #7
              Uus ütlus: Tuumapommi plahvatuse elavad üle prussakad, Cher ja budujolous.

              Kommentaar


                #8
                Nagu ma aru olen saanud, siis Jürvi ultimate eesmärk on kõigi teiste peale iseenda ja mcnamara välja ajamine. Olge kõik valvel!

                Kommentaar


                  #9
                  Ou, minu arust võiks Budukat pidevalt peksta pool-surnuks, et teda hiljem veel peksta
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Nagu ma aru olen saanud, siis Jürvi ultimate eesmärk on kõigi teiste peale iseenda ja mcnamara välja ajamine. Olge kõik valvel!
                    Ühel päeval... mina ja mu printsess... valitseme soccerneti... MUAHAHAHHAA

                    Kommentaar


                      #11
                      paneme Jasperi Itaalia foorumi kinni ja ärme välja lase. Jürvi, ma ootan ettepanekuid.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                        Ühel päeval... mina ja mu printsess... valitseme soccerneti... MUAHAHAHHAA
                        mcnamara on ilmselgelt su printsess siis jah?
                        My daddy was a bankrobber

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas PraS Vaata postitust
                          paneme Jasperi Itaalia foorumi kinni ja ärme välja lase. Jürvi, ma ootan ettepanekuid.
                          Ma olen foorumites olnud, kus nii tehakse küll. Ainult, et need on tasulised foorumid olnud.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                            Ma olen foorumites olnud, kus nii tehakse küll. Ainult, et need on tasulised foorumid olnud.
                            anaalseksifoorum on nüüd tasuline?

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                              tead, ma kardan, et 20 postitust päevas ei kvalifitseeru enam-vähem ära ajamisena. ehk on järgmine projekt edukam.
                              Ikka teile ei anna rahu see et ma siin ringi sebin.peale viimast jama soccernetis olen kõvasti tagasi tõmmanud ja ei ole nagu kuskil kellegile kommentaaridega pinda käinud,olen üritanud ikka teemasse kirjutada.või on kellegil veel ütlemist?aga kui kellegile ei meeldi siis ei pea ju lugema.

                              Vabandage väga aga ma üritan midagi jalgpallist jagada aga saan koguaeg vaid sõimu.
                              Kas keegi on aru saanud mis missioon on Jürvi-hoolil?kas tegemist lihtsalt pahade onude poolt kuritarvitatud poisiga või lihtsalt sugutung on tüübile täiega pähe löönud?Ei soovitaks sul pead bensiini kanistrisse toppida ja oma väikemeest ei tohiks igasse auku pista.selline kahtlane tunne et sinu näol on tegemist Jämejala ülikooli kasvandikuga.
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar

                              Working...
                              X