320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Foorumi Kirjaoskamatud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Foorumi Kirjaoskamatud

    Tegin sellise teema, kuna liiga valus oli vaadata igasuguste Tännude, vessarmannide ja kerrRRrrRRrrtide eesti keelt. Siin teemas paluksin avalikku näopeksu neile tolgustele, kes stabiilselt sitta kirjutavad. PS! Pealkirjas palun jätta kirjaoskamatud suure tähega.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    #2
    Tanel ei osanud ka kunagi kirjutada, kaashäälikud olid sõna keskel alati topelt, a la torkis-torkkis jne.

    Aga nüüd ta juba oskab

    Kommentaar


      #3
      Ma sain riigieksamil kirjandi eest 40+ natuke peale punkti ehk olen ka kirjaoskamatu. Andestust, sõbrad!
      AILTON

      Kommentaar


        #4
        kuna ma olen piisavalt äss klemm, siis võin vabalt valesti kirjutada.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas 17 Vaata postitust
          Tanel ei osanud ka kunagi kirjutada, kaashäälikud olid sõna keskel alati topelt, a la torkis-torkkis jne.

          Aga nüüd ta juba oskab
          "Lõi lati" jne ehk kaashäälikud ja välted või mis iganes on tal endiselt kohati sassis.


          Aga see on poogen, Tofoa juba seletas ära, kellest me siin teemas räägime...
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            #6
            wambola, amadeus ja worst

            Kommentaar


              #7
              on selle kirjaoskusega nagu on. välja annab vabalt lugeda. lihtsalt ei viitsi igat postitust üle lugeda.
              mind isiklikult häirivad ainult sellised postitused, kus pole punkte ega komasid.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                välja annab vabalt lugeda. lihtsalt ei viitsi igat postitust üle lugeda.
                Alati ei anna ikka küll. Austa lugejat ja loe post üle. Ma kunagi tagusin seda 'Preview Post' nuppu korda viis enne postitamist.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  #9
                  Tofoa on munn, ühtegi kirjaviga pole. Teema lukku!
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Evu Vaata postitust
                    Tofoa on munn, ühtegi kirjaviga pole. Teema lukku!
                    Tegelikult venelased ei riku õhupiire ka! Midagi pole olnud.

                    douche
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #11
                      Ma kiriudan naku prohv!

                      Kommentaar


                        #12
                        Mina hoopis avaldaks kiitust Ballackile,Ballack on hakanud komasid kasutama.
                        Tubli!
                        Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                          Kui mul seda vaja kasutada enesekaitseks siis ma pole rumal ju!?Ja see ma ei ähvardanut kedagi ja see pole mu isiklik teema
                          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                          ähvartanud*, ma ei mõista see on ju teema: millal viimati kaklesid? kuidas läks? eksju, ja nüüd kui siisa postitan midagi selle kohast hakatakse paukuma!?Normaaaaaaalne Aga arva mis tahad mu vanuse kohta mul poh.
                          Mehhanisaator, õige variant on 'ähvartanut'.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                            Mina hoopis avaldaks kiitust Ballackile,Ballack on hakanud komasid kasutama.
                            Tubli!
                            Oi aitääääh! Jäin vähe hiljaks tänamisega :P

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                              Mehhanisaator, õige variant on 'ähvartanut'.
                              Mulle hakkab üha rohkem ja rohkem tunduma, et ta on düskraaf ( kirjutati vist niimoodi ? ).

                              Kommentaar

                              Working...
                              X