320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

küsimus.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    küsimus.

    Kus kohast ma saan vaadata, kus mäng toimub tallinnas vms ja kus platsil vms ?
    Ma loodan, et see on õige koht, kuhu ma postituse tegin, sest teist kohta ei leidnud
    Algselt postitas -RoMaRiO-
    Välimuselt Cristiano Ronaldo, mänguoskustelt Arnold Oksmaa.

    #2
    Algselt postitas sixteen Vaata postitust
    Kus kohast ma saan vaadata, kus mäng toimub tallinnas vms ja kus platsil vms ?
    Ma loodan, et see on õige koht, kuhu ma postituse tegin, sest teist kohta ei leidnud
    Jälgi Soccernet.ee uudiseid. Alati enne mänge antakse eelvaade, kus on koosseisud, väljak, kohtunik jms.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      #3
      lp soccernet, kas teil ei oleks v6imalik teha kysitlust kas rahavas on rahul hetkel oleva koondise peatreeneriga , ehk härra Tarmo Ryytliga? kuna pohlak on ise väitnud , et tema peatreeneriks olemine on meie k6igi yhine soov, ehk siis rahava yhine soov. mina kui yx suur jalgpalli fänn ja tuline eesti koondise pooldaja ei tea kyll vähemalt oma tutvusringkonnas inimesi kes olexid hetkel oleva peatreeneriga rahul....tänud!

      Kommentaar


        #4
        Ma arvan, et enne palkamist olid väga paljud poolt. Nüüd aga on see muutunud. Vähemalt oma tutvusringkonnast tean seda öelda.

        Tegelikult võiks selle teema tõsta kuhugi off-topicusse või üldse ära kustutada (selliseid teemasid meil juba on).

        Kommentaar


          #5
          Ntks, Flora-T.Kalev, kus kohas see toimub ?
          Algselt postitas -RoMaRiO-
          Välimuselt Cristiano Ronaldo, mänguoskustelt Arnold Oksmaa.

          Kommentaar


            #6
            jalgpall.ee

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas sixteen Vaata postitust
              Ntks, Flora-T.Kalev, kus kohas see toimub ?
              Lähed soccernet.ee, paremal on kalender ja siis liigud hiirega ML mängude päeva peale, ehk siis laupäev ja seal näed 14.00 T.Kalev - Flora. Ehk siis alati esimene nimi tähendab kodus, pole ju nii raske.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                Lähed soccernet.ee, paremal on kalender ja siis liigud hiirega ML mängude päeva peale, ehk siis laupäev ja seal näed 14.00 T.Kalev - Flora. Ehk siis alati esimene nimi tähendab kodus, pole ju nii raske.
                See vahva loogika alati ei toimi. Eesti meistriliigas võib juhtuda, et lähed lipudsallid kaenlas Kreenholmi staadionile ennast Eino Baskiniks karjuma, aga mäng toimub miskipärast hoopis Sportlandil.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas erxu Vaata postitust
                  Lähed soccernet.ee, paremal on kalender ja siis liigud hiirega ML mängude päeva peale, ehk siis laupäev ja seal näed 14.00 T.Kalev - Flora. Ehk siis alati esimene nimi tähendab kodus, pole ju nii raske.
                  ja kui see toimub kodus, siis alati sportlandil ?
                  Algselt postitas -RoMaRiO-
                  Välimuselt Cristiano Ronaldo, mänguoskustelt Arnold Oksmaa.

                  Kommentaar


                    #10
                    tallinna kalev - kalevi keskstaadion/kunstmuru staadion
                    nõmme kalju - hiiu staadion
                    fc flora - sportland arena/a le coq arena
                    fc levadia - maarjamäe kunstmuru staadion/kadrioru staadion
                    fc kuressaare - kuressaare kunstmuru/linna staadion
                    narva trans - kreenholmi muru staadion/mingi kunstmurukas
                    viljandi tulevik - viljandi kunstmuru/päris muru
                    tartu tammeka - annelinna muru staadion/või selle aguli kunstmuru
                    sillamäe kalev - pole õrna aimugi
                    paide linnameeskond - rakvere kunstmuru staadion/paide linna staadion

                    staadion olenevalt aastaajast, enamikel juhtudel asuvad kunstmuru ja muru oma kõrvuti (va levadia, tammeka, kuressaare, paide, narva)

                    parandage ka mind nüüd palju, lambist toksisin tähti siin.
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Evu Vaata postitust
                      tartu tammeka - annelinna muru staadion/või selle aguli kunstmuru

                      parandage ka mind nüüd palju, lambist toksisin tähti siin.
                      heh, näha on.

                      "aguli kunstmuru" asubki Annelinnas, pärismuru ikka Tamme staadionil.

                      Kommentaar


                        #12
                        ei tea neid linnaosi seal, minu viga.
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Evu Vaata postitust
                          ei tea neid linnaosi seal, minu viga.
                          küsi Merka käest
                          Algselt postitas JT8055
                          Olge aktiivsemad!

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Evu Vaata postitust

                            staadion olenevalt aastaajast, enamikel juhtudel asuvad kunstmuru ja muru oma kõrvuti (va levadia, tammeka, kuressaare, paide, narva)

                            parandage ka mind nüüd palju, lambist toksisin tähti siin.
                            5 vs 5
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              #15
                              oleneb linnast ka. Kuressaares on väljakute vahe 10 minuti jalutuskäik kui linna tunned.
                              Algselt postitas aanvaller
                              raamatud on pededele!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X